«  Saturday, 17 October 2020 (277 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
17:45  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)     1:1 (1:0)  /Diema Sport/ Video
20:15  CSKA (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                       1:1 (0:0)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
15:15  Septemvri (Sofia) - Liteks (Lovech)                       1:0 (1:0)  /Diema Sport/ Video
16:00  Kariana (Erden) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)                2:2 (1:0) 
16:00  Strumska slava 1927 (Rad) - Neftohimik 1962 (Burgas)      1:0 (1:0) 
16:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Sportist 2009 (Svoge)           1:2 (1:1) 
16:00  Septemvri (Simitli) - Sozopol (Sozopol)                   2:0 (1:0) 

Severoiztochna Treta liga
16:00  Chernomorets (Balchik) - Shumen 2007 (Shumen)             5:2 (2:1) 
16:00  Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Ustrem D (Donchevo)     1:3 (0:0) 

Yugozapadna Treta liga
16:00  Pirin 1941 (Razlog) - Marek 1915 (Dupnitsa)               1:3 (0:1) 
16:00  Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Botev 1937 (Ihtiman)       1:1 (0:1) 
16:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Belasitsa (Petrich)             2:0 (1:0) Video
16:00  Vihren (Sandanski) - Oborishte (Panagyurishte)            2:1 (1:1) 
16:00  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Kyustendil (Kyustendil)         0:2 (0:1) Video
16:00  Velbazhd (Kyustendil) - Levski (Chepintsi)                0:0 
16:00  Perun 1978 (Kresna) - Granit (Vladaya)                    1:0 
16:00  Rilski sportist 2011 (Samokov) - Bansko (Bansko)          2:0 (2:0) 
16:00  Chavdar (Etropole) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)           2:1 (2:1) 

Yugoiztochna Treta liga
16:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Levski (Karlovo)               6:1 (4:1) 
16:00  Nesebar (Nesebar) - Spartak 1947 (Plovdiv)                1:2 (1:1) Video
16:00  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Zagorets (Nova Zagora)           postponed 
16:00  Vereya (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr)          1:2 (1:1) 
16:00  Borislav 2009 (Parvomay) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       0:1 (0:1) Video
16:00  FK Yambol 1915 (Yambol) - Karnobat (Karnobat)             2:0 (1:0) 
16:00  Haskovo (Haskovo) - Chernomorets 1919 (Burgas)            1:2 (1:1) 
16:00  Atletik (Kuklen) - Sokol (Markovo)                        2:1 (1:1) Video
16:00  Gigant (Saedinenie) - Izvor (Gorski izvor)                2:1 (2:0) Video

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 1
16:00  Orel (Lebnitsa) - Vetren (Polena)                         3:1 
16:00  Levunovo 2014 (Levunovo) - Lokomotiv (Damyanitsa)         1:2 
16:00  Spartak (Sklave) - Riltsi 2006 (Riltsi)                   4:0  /annulled/ 
16:00  Dolno Osenovo (D.Osenovo) - Edelvays Tsvetanov (Polen.)   3:0 
16:00  Sportist (Padesh) - Sportist (Struma)                     3:0 awd 
16:00  Iztrebitel (Novo Delchevo) - Gradeshnitsa (D.Gradeshn.)   4:0 awd 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Mesta" zapad
16:00  Kraishte 2018 (Kraishte) - Sadovo (Sadovo)                3:0 awd 
16:00  Orelyak 1974 (Lazhnitsa) - Kornitsa (Kornitsa)            1:0 
16:00  Buyna Mesta MM (Mosomishte) - Yunak 2015 (Banya)          6:0 

A OG Burgas
16:00  Ustrem (Tankovo) - Atletik 2018 (Kableshkovo)             5:2 
16:00  Zvezdenburg (Burgas) - Vihar (Aytos)                      postponed 

B OG Burgas - tsentralna podgrupa
16:00  Altay (Karageorgievo) - Prosenik 2019 (Prosenik)          3:2 

B OG Varna
16:00  Sprint (Belogradets) - Provadia II (Provadia)             0:3 

A OG Veliko Tarnovo
16:00  Udar (Byala cherkva) - Levski (Lyaskovets)                3:1 
16:00  Resen 2012 (Resen) - Levski 1986 (Strazhitsa)             4:1 

B OG Veliko Tarnovo - severna podgrupa
16:00  Probiv 2015 (Ovcha mogila) - Svetkavitsa (Mihaltsi)       2:0 
16:00  Ustrem (Maslarevo) - Atletik (Svishtov)                   2:1 
16:00  Zemedelets 93 (Kozlovets) - Strela (Oresh)                3:8 
16:00  Badeshte 2010 (Butovo) - Vihar (Radanovo)                 1:1 
16:00  Benkovski (Balgarsko Slivovo) - Chelsea (Varzulitsa)      4:1 

B OG Veliko Tarnovo - yuzhna podgrupa
16:00  Olimpiakos 2018 (Nikyup) - Sportist (Kozarevets)          1:4 

A OG Vidin
16:00  Botev (Gramada) - Dunav (Dunavtsi)                        2:1 
16:00  Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Partizani (Makresh)               3:1 
16:00  Kula 04 (Kula) - Balkan (Belogradchik)                    3:1 
16:00  Ratsiaria (Archar) - Timok (Bregovo)                      1:4 

A OG Vratsa
16:00  Dunav 2016 (Selanovtsi) - Manastirishte 2020 (Manast)     4:1 
16:00  Monolit (Byala Slatina) - Botev 2013 (Krivodol)           2:2 
16:00  Skala 2015 (Oselna) - Butan (Butan)                       1:2 
16:00  Torpedo 2004 (Borovan) - Atletik (Kozloduy)               annulled 
16:00  Lyubimets (Tarnava) - Boteva (Brusen)                     1:4 
16:00  Stroitel (Kunino) - Minyor 2017 (Zgorigrad)               1:5 

A OG Dobrich - iztochna podgrupa
16:00  Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich) - Strela 2020 (Prisad)        7:0 
16:00  Partizan (Vasilevo) - FK Kaliakra 1 (Kavarna)             0:1 
16:00  Orlovets 2008 (Pobeda) - Zarya 2006 (Krushari)            3:0 

A OG Dobrich - zapadna podgrupa
16:00  Vihar 2013 (Branishte) - Dobr.sportist (St.Karadzha)      2:0 
16:00  Strela 2004 (Orlyak) - Vihar (Zheglartsi)                 annulled 

A OG Kyustendil - podgrupa "Rila"
16:00  Botev (Boboshevo) - Musala 2010 (Rila)                    1:1 

A OG Lovech
15:00  Ozren (Golyam izvor) - Botev (Lukovit)                    2:1 
15:00  Chavdar (Troyan) - Balkan (Balgarski izvor)               3:0 awd 
15:00  Izgrev 2013 (Yablanitsa) - Apriltsi 2001 (Apriltsi)       4:1 

A OG Montana
16:00  Shurdanitsa (Georgi Damyanovo) - Rasovo 2020 (Rasovo)     5:0 
16:00  Minyor Kipr. (Chiprovtsi) - Boychinovtsi (Boychinovtsi)   4:1 
16:00  Varshets 2012 (Varshets) - Sin strel (Krapchene)          5:1 
16:00  Pastrina 2012 (Nikolovo) - Vihar 23 (Nikolovo)            0:0 
16:00  Selyak (Stubel) - Kom (Berkovitsa)                        7:0 
16:00  Botev 1930 (Kobilyak) - Pastrenets (Dolno Belotintsi)     postponed 

A OG Pazardzhik
16:00  Bratsigovo (Bratsigovo) - Maritsa (Belovo)                2:0 
16:00  Levski (Rakitovo) - Velichkovo (Velichkovo)               0:2 
16:00  Vihar (Vetren) - Trakia (Miryantsi)                       3:0 
16:00  Lozen (Lozen) - Saraya (Saraya)                           2:3 
16:00  Balkan (Varvara) - Trakiets 2005 (Glavinitsa)             5:0 

B OG Pazardzhik - severna podgrupa
16:00  Spartak (Shtarkovo) - Lesichovo 2011 (Lesichovo)          2:1 
16:00  Shipka (Dragor) - Yunak (Ivaylo)                          0:2 

B OG Pazardzhik - yuzhna podgrupa
16:00  Botev 2018 (Simeonovets) - Atletik (Mokrishte)            5:1 

A OG Pernik - zapadna podgrupa
16:30  Druzhba (Meshtitsa) - Dimitrovets 1928 (Kovachevtsi)      4:1 

A OG Pernik - iztochna podgrupa
16:00  Pirin (Zemen) - Vitosha (Dolna Dikanya)                   2:2 

A OG Pleven
16:00  Vihar (Gulyantsi) - Yuventus 95 (Malchika)                postponed 
16:00  Gigant 1947 (Belene) - Levski (Brest)                     postponed 
16:00  Botev (Tranchovitsa) - Palfinger 2018 (Cherven bryag)     annulled 
16:00  Voyvoda (Dragash voyvoda) - Trastenik (Trastenik)         postponed 
16:00  Botev (Komarevo) - Mizia 2005 (Knezha)                    postponed 
16:00  Sitomir (Nikopol) - Ventsi (Iskar)                        postponed 

B OG Pleven - zapadna podgrupa
16:00  Iskar (Chomakovtsi) - Chavdar 2011 (Sadovets)             3:3 
16:00  Svetoslav (Lepitsa) - Drenovets (Gornik)                  postponed 
16:00  Chervena zvezda 1945 (Glava) - Krali Marko (Enitsa)       3:1 

A OG Plovdiv
16:00  Krichim (Krichim) - Maritsa (Milevo)                      1:6 
16:00  Maritsa 2003 (Manole) - Zhitnitsa (Zhitnitsa)             1:4 
16:00  Maritsa 1951 (kv.Lyubenovo, Parvomay) - Sadovo (Sadovo)   2:0 

B OG Plovdiv - severna podgrupa
16:00  Sokol (Padarsko) - Vihar (Stroevo)                        4:0 

B OG Plovdiv - zapadna podgrupa
16:00  Trakia 06 (Stamboliyski) - Brestovitsa (Brestovitsa)      3:0 awd 

B OG Plovdiv - yuzhna podgrupa
16:00  Gotse Delchev (G.Voden, As) - Kosmos 2018 (Boyantsi)      4:3 

A OG Razgrad
16:00  Yasen (Yasenovets) - Beli Lom (Dryanovets)                0:2 
16:00  Pobeda (Bogdantsi) - Sportist (Poroishte)                 0:3 
16:00  Chelsi (Brestovene) - Minyor 2012 (Senovo)                0:7 

A OG Ruse - iztochna podgrupa
15:00  Prista 2000 (Sredna kula) - Smirnenski (Smirnenski)       0:0 

A OG Ruse - zapadna podgrupa
15:00  Yantra (Dolna Studena) - Botev 2010 (Koprivets)           1:3 (0:1) 

A OG Silistra - iztochna podgrupa
16:00  Ludogorets 2011 (Paisievo) - Pobeda 2009 (Vokil)          4:0 
16:00  Galaktika (Chernik) - Yaldaram (Yarebitsa)                1:5 

A OG Silistra - zapadna podgrupa
16:00  Dobrudzha (Sitovo) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo)          5:1 
16:00  Aydemir (Aydemir) - Transmariska 2013 (Tutrakan)          annulled 
16:00  Levski 96 (Glavinitsa) - Zarya 2006 (Tsar Samuil)         3:0 

A OG Sliven
16:00  Samuil (Samuilovo) - Korten 2012 (Korten)                 2:4 

A OG Sofia - iztochna podgrupa
11:00  Rilets (Govedartsi) - Sportist (Novi han)                 3:0 
11:00  Rakitin (Trudovets) - Pirdop (Pirdop)                     annulled 
16:00  Kozaro (Botevgrad) - Levski (Dolna banya)                 4:2 

A OG Sofia - zapadna podgrupa
16:00  Iskar 2005 (gara Lakatnik) - Sportist 2006 (Dragov)       annulled 

A OG Stara Zagora
16:00  Buzludzha (Enina) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)        2:1 
16:00  Chirpan (Chirpan) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)        3:1 
16:00  Levski (Sarnevo) - Tundzha (Pavel banya)                  5:3 

A OG Targovishte
16:00  Sokol (Treskavets) - Gerlovo 2016 (Obitel)                0:2 
16:00  Svetkavitsa 1922 (Targovishte) - Levski (Omurtag)         4:3 

A OG Haskovo
15:00  Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Toplika (Mineralni bani)   5:0 
15:00  Tundzha (Srem) - Maritsa (Simeonovgrad)                   0:3 awd 
15:00  Gerganin izvor (Biser) - Lyubimets 2000 (Lyubimets)       1:5 

A OG Shumen - severna podgrupa
16:00  Gabar 2015 (Gabritsa) - Pobeda 2016 (Pristoe)             1:0 (1:0) 

A OG Shumen - yuzhna podgrupa
16:00  Balkan (Srednya) - Lokomotiv 2008 (Kaspichan)             0:3 (0:0) 
16:00  Chavdar 1926 (kv.Divdyadovo, Shn) - Hitrino (Hitrino)     5:0 (0:0) 
16:00  Enev (Dibich) - Varbitsa (Varbitsa)                       4:0 (1:0) 

A OG Yambol
16:00  Botev (Bolyarovo) - Chervena zvezda (Kamenets)            postponed 
16:00  Botev (General Inzovo) - Aprilets 2017 (Boyadzhik)        0:3 

B OG Yambol
16:00  Benkovski (Zimnitsa) - Bezmer (Bezmer)                    1:3 

Elitna grupa (U-19)
15:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)      1:0 (0:0) 
15:30  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Sokol (Markovo)      3:1 
15:30  Beroe (Stara Zagora) - CSKA (Sofia)                       0:1 
15:30  Montana 1921 (Montana) - Slavia 1913 (Sofia)              2:2 
15:30  Neftohimik 1962 (Burgas) - Natsional (Sofia)              3:0 
15:30  Cherno more (Varna) - Pirin (Blagoevgrad)                 3:0 (3:0)  /B1B Sport/ 

YuMV: Varna - Mezhduoblastna grupa
10:00  Spartak 1918 (Varna) - Kaliakra 1923 (Kavarna)            4:1 
10:00  Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Chernomorets (Balchik)  1:1 
10:00  Atletik (Provadia) - Volov (Shumen)                       1:4 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa
11:30  Spartak 1918 (Varna) - Kaliakra 1923 (Kavarna)           10:0 
11:30  Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Chernomorets (Balchik)  5:4 
11:30  Atletik (Provadia) - Volov (Shumen)                       0:3 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III - parva podgrupa
11:00  Ariston (Ruse) - MFK Ticha (Varna)                        0:1 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III - vtora podgrupa
10:00  Septemvri 98 (Tervel) - Olimpik (Varna)                   4:9 

DPG13: Varna - Zonalna grupa - parva podgrupa (Futbol 11)
10:00  Cherno more II (Varna) - Dorostol-Svetkavitsa (Ss)        6:0 
10:30  Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich) - Shampioni 2014 (Varna)      4:0 
10:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Dunav (Ruse)                  3:0 

DPG13: Varna - Zonalna grupa - vtora podgrupa (Futbol 11)
09:30  MFK Ticha (Varna) - Olimpik (Varna)                       2:1 

Detsa: Veliko Tarnovo - Mezhduoblastna grupa
10:30  Levski 2007 (Levski) - Spartak (Pleven)                   4:1 
10:30  Izgrev 93 (Tsarevets) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)     1:7 
10:30  Chumerna (Elena) - Yantra (Polski Trambesh)               5:0 
10:30  FK Spartak 1919 (Pleven) - Akademik (Svishtov)            4:1 
10:30  Liteks (Lovech) - Botev (Zlataritsa)                     13:0 
10:30  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Tryavna (Tryavna)              8:0 
10:30  Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra 2019 (Gabrovo)             2:2 
10:30  Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Sevlievo (Sevlievo)           2:3 

Detsa: Vratsa - Mezhduoblastna grupa
10:30  Bdin 1923 (Vidin) - Torpedo 2004 (Borovan)                4:0 
10:30  Levski 2020 (Lom) - Pretsiz (Montana)                     1:3 
10:30  Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 6:1 
10:30  Monolit (Byala Slatina) - Botev (Vratsa)                  0:9 
10:30  OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kom (Berkovitsa)                 1:0 
10:30  Lyubimets (Tarnava) - Dunav 2016 (Selanovtsi)             0:1 

Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa - Group A
10:00  Gigant 1947 (Belene) - Botev (Lukovit)                    postponed 
10:00  Vihar (Slavyanovo) - Spartak (Pleven)                     1:5 
10:00  Partizan (Cherven bryag) - Yuventus 95 (Malchika)         3:0 

Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa - Group B
10:00  Ventsi (Iskar) - Peshtera (Galata)                        1:1 
10:00  Mizia 2005 (Knezha) - Spartak (Koynare)                   1:8 
10:00  Spartak (Ugarchin) - Iskar (Chomakovtsi)                  0:3 

YuSV: Plovdiv - Zonalna grupa
11:00  Atletik (Kuklen) - Haskovo (Haskovo)                      3:0 awd 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Spartak 1947 (Plovdiv)         0:0 
10:30  Orleta (Pazardzhik) - Chavdar (Plovdiv)                   0:2 
12:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Haskovo (Haskovo)              2:0 
13:00  Vereya (Stara Zagora) - Lider Plovdiv (Yagodovo)          2:2 

YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30  Maritsa 2003 (Manole) - United (Plovdiv)                  annulled 
10:30  Botev 2002 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             1:3 

Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
11:00  Olimpia sport (Stara Zagora) - Hebar 1918 (Pazardzhik)    5:0 
11:00  Vereya (Stara Zagora) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)       5:0 
12:00  Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Spartak 1947 II (Plovdiv)      postponed 
12:30  Plovdiv siti (Plovdiv) - Sinite kamani 2013 (Sliven)      2:0 

Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:00  Lider Plovdiv (Yagodovo) - Trakia 06 (Stamboliyski)       5:0 
12:00  Levski (Karlovo) - Rodopa Smolyan II (Smolyan)            0:8 
15:30  Plovdiv 2015 II (Plovdiv) - United (Plovdiv)              4:3 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
10:30  Gigant II (Saedinenie) - Maritsa 1921 (Plovdiv)           0:1 
10:30  Real II (Plovdiv) - Gigant (Saedinenie)                   3:0 awd 
13:00  UFK Vasil Levski (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)            1:8 
13:00  Devin (Devin) - Metalik 1938 (Sopot)                      3:0 awd 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:00  Veld (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  6:0 
12:30  Botev II (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv)               2:0 

YuMV: Ruse - Mezhduoblastna grupa
11:30  Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat)         7:0 
11:30  Dunav 2009 (Slivo pole) - Lokomotiv (Ruse)                0:16 
11:30  Benkovski (Byala) - Filip Totyu 2018 (Dve mogili)         annulled 

Detsa: Ruse - Mezhduoblastna grupa
10:00  Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat)         2:4 
10:00  Dunav 2009 (Slivo pole) - Lokomotiv (Ruse)                0:4 
10:00  Benkovski (Byala) - Filip Totyu 2018 (Dve mogili)         1:3 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - iztochna podgrupa
14:00  Ludogorets 2011 (Paisievo) - Pobeda 2009 (Vokil)          3:0 
14:00  Galaktika (Chernik) - Yaldaram (Yarebitsa)                3:1 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - zapadna podgrupa
14:00  Dobrudzha (Sitovo) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo)          5:0 
14:00  Aydemir (Aydemir) - Transmariska 2013 (Tutrakan)          annulled 
14:00  Levski 96 (Glavinitsa) - Zarya 2006 (Tsar Samuil)         3:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
14:00  Chavdar (Etropole) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)           2:0 
14:00  Barocco (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)            2:4 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa (Zona "B")
16:00  Kom 98 (Godech) - Konkordia (Sofia)                       7:2 
16:00  Barocco (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)               1:6 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - zona I
13:00  Septemvri (Simitli) - Natsional (Sofia)                   0:2 
13:00  Bansko (Bansko) - Granit (Vladaya)                        3:2 
13:00  Botev 57 SU (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                  2:1 
13:00  Slavia 1913 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                 2:1 
13:00  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)    3:0 awd 
14:00  CSKA (Sofia) - Vihren (Sandanski)                         4:0 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - zona II
11:00  Vitosha 13 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              0:0 
13:00  Malesh (Mikrevo) - Septemvri (Sofia)                      0:3 
13:00  Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich)            0:0 
13:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          3:2 
13:00  Minyor (Pernik) - Levski (Sofia)                          0:3 
16:00  Levski Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)           1:0 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa
11:30  Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar)     0:3 awd 
11:30  Santiago Bernabéu (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)           1:4 
11:30  Barocco (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)               4:2 
11:30  Razvitie MF (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                 2:1 
15:00  Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    3:0 

Detsa: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
11:00  Metalurg 1957 (Pernik) - Natsional (Sofia)                3:1 
11:00  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)    0:0 
11:00  Botev 57 SU (Sofia) - Belasitsa (Petrich)                 3:0 
11:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                2:1 
11:00  Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil)                 0:1 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - parva podgrupa
10:00  Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                   1:1 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - vtora podgrupa
09:00  Ferion (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                      1:15 
09:30  Sofia sport (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                  2:2 
09:30  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Serdika (Sofia)      annulled 
09:30  Sportist 13 (Sofia) - Bankya 2009 (Bankya)                1:0 
13:30  Ares (Sofia) - OFK Sofia (Sofia)                          2:1 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group A
09:00  Levski (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia)              6:0 
10:30  Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)          2:1 
12:00  Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa)                   1:2 
13:30  Septemvri (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)     0:2 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group V
09:00  Botev 57 SU (Sofia) - Barocco (Sofia)                     5:1 
10:30  Orlovets 2015 (Kokalyane) - Septemvri II (Sofia)          1:10 
12:00  Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)      0:14 
13:30  Serdika (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                     1:4 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group A
09:00  Minyor (Pernik) - Sportist 13 (Sofia)                     1:2 
10:30  Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                      0:0 
12:00  Botev 2017 (Batanovtsi) - Septemvri (Sofia)               1:9 
13:30  Balkan 1929 (Botevgrad) - Rilski sportist 2011 (Samokov)  0:3 
15:00  Natsional (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)     3:4 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group V
09:00  Elit Sofia (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia)             4:3 
10:30  RD Sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)           0:3 
12:00  Sofia sport (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf)    1:7 
13:30  Olimpiets (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)                   5:0 
15:00  Marek 1915 (Dupnitsa) - Ares (Sofia)                      4:3 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Barocco (Sofia)       6:1 
10:10  Olimpia FK (Sofia) - CSKA (Sofia)                         3:0 
11:20  Sportion (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia)                  0:1 
12:30  Slavia 1913 (Sofia) - Minyor (Pernik)                     3:1 
13:40  Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 1:0 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group V
09:00  BAMF (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                        8:0 
10:10  OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Lavchetata (Sofia)     0:9 
11:20  Urvich (Pancharevo) - Akademik 1947 (Sofia)               annulled 
11:20  FK CSKA 1948 (Sofia) - Shampion (Sofia)                  11:0 
12:30  Metal 2002 (Pernik) - Sport za vsichki (Sofia)            0:6 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  Sofia sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)        1:8 
10:10  CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                         0:2 
11:20  Shturche (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                1:1 
12:30  Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        4:0 
13:40  Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                   1:1 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group A
09:00  CSKA (Sofia) - OFK Sofia (Sofia)                         13:0 
10:00  Lavchetata (Sofia) - Barocco (Sofia)                      2:6 
11:00  Levski Spartak 1962 (Sofia) - N sport (Sofia)             0:10 
12:00  Slavia 1913 (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                 3:1 
13:00  Mladost 2015 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)                annulled 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group B
09:00  Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia)                       3:2 
10:00  Olimpia FK (Sofia) - Atletik 11 (Sofia)                   postponed 
11:00  Atletiko Arten (Sofia) - BG 7 (Sofia)                     7:0 
12:00  Shampion (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                     3:2 
13:00  Kozaro (Botevgrad) - Sofiyasport 2020 (Sofia)             2:0 

Darzhavno parvenstvo - women
12:00  LP Super sport (Sofia) - ZhFK Varna (Varna)               2:0 (0:0) 
14:30  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Barocco (Sofia)                3:0 (2:0) 
14:30  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Paldin (Plovdiv)              11:0 (5:0) 
14:30  Rial (Kovachevtsi) - Enko (Plovdiv)                       0:2 (0:1) 
15:00  Lokomotiv (Stara Zagora) - Sevlievo ladies (Sevlievo)     4:0 (2:0)