Detsa podgotvitelna grupa (b.2010) - Futbol 7:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2020/21


First phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 9 8 0 1 49:7 24 2. Olimpia FK (Sofia) 8 6 1 1 25:7 19 3. Slavia 1913 (Sofia) 7 5 1 1 28:6 16 4. CSKA (Sofia) 7 5 0 2 34:11 15 5. Sportion (Sofia) 8 4 1 3 14:14 13 6. Spartak Sofia (Sofia) 9 4 0 5 19:30 12 7. Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 8 3 1 4 10:20 10 8. Minyor (Pernik) 8 3 0 5 13:21 9 9. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 8 2 0 6 9:33 6 10. Levski Spartak 1962 (Sofia) 5 0 0 5 4:19 0 11. Barocco (Sofia) 7 0 0 7 5:42 0
Round 1 26 September 2020, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:0 26 September 2020, Saturday, 10:10 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Sportion (Sofia) 2:0 26 September 2020, Saturday, 11:20 EEST: CSKA (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 16:1 26 September 2020, Saturday, 12:30 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Barocco (Sofia) 8:0 26 September 2020, Saturday, 13:40 EEST: Minyor (Pernik) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 1:0 Levski Spartak 1962 (Sofia) bye Round 2 3 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: DIT Sport (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 8:0 3 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 2:2 3 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Minyor (Pernik) 1:2 3 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Sportion (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:4 3 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) 1:2 Barocco (Sofia) bye Round 3 10 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:2 10 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 2:0 10 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Minyor (Pernik) - Sportion (Sofia) 2:3 10 October 2020, Saturday, 12:40 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 4:0 10 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Barocco (Sofia) postponed Inter Dzhesika 2010 (Sofia) bye Round 4 17 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Barocco (Sofia) 6:1 17 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Olimpia FK (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:0 17 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Sportion (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) 0:1 17 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Minyor (Pernik) 3:1 17 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 1:0 Tsarsko selo 2015 (Sofia) bye Round 5 24 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:6 24 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Minyor (Pernik) - Olimpia FK (Sofia) 0:5 24 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:6 24 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 1:2 24 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Barocco (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 1:3 Sportion (Sofia) bye Round 6 31 October 2020, Saturday, 09:00 EET: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Barocco (Sofia) 4:1 31 October 2020, Saturday, 10:10 EET: Sportion (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 4:2 31 October 2020, Saturday, 11:20 EET: CSKA (Sofia) - Minyor (Pernik) 3:0 31 October 2020, Saturday, 12:30 EET: Olimpia FK (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) 2:1 31 October 2020, Saturday, 13:40 EET: DIT Sport (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 7:0 Slavia 1913 (Sofia) bye Round 7 7 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Minyor (Pernik) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 3:4 7 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Spartak Sofia (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:7 7 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Barocco (Sofia) - Sportion (Sofia) 1:4 7 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 7 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 2:1 Olimpia FK (Sofia) bye Round 8 14 November 2020, Saturday, 09:00 EET: DIT Sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 6:0 14 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Barocco (Sofia) 10:0 14 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Olimpia FK (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 4:1 14 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Minyor (Pernik) - Spartak Sofia (Sofia) 4:2 14 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Sportion (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 2:2 CSKA (Sofia) bye Round 9 21 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Spartak Sofia (Sofia) - DIT Sport (Sofia) 0:10 21 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Sportion (Sofia) 0:1 21 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Levski Spartak 1962 (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed 21 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Barocco (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:7 21 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:6 Minyor (Pernik) bye Round 10 28 November 2020, Saturday, 09:00 EET: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Sportion (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 11:20 EET: CSKA (Sofia) - Barocco (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Minyor (Pernik) - Levski Spartak 1962 (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Olimpia FK (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) postponed Spartak Sofia (Sofia) bye Round 11 5 December 2020, Saturday, 09:00 EET: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 10:10 EET: Barocco (Sofia) - Minyor (Pernik) postponed 5 December 2020, Saturday, 11:20 EET: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 12:30 EET: Sportion (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 13:40 EET: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) XXX --- --- --- -:- --- 7:0 --- 6:0 8:0 6:1 2. Olimpia FK (Sofia) 0:2 XXX --- 3:0 2:0 2:1 -:- --- --- 4:1 --- 3. Slavia 1913 (Sofia) 1:0 2:2 XXX --- --- --- --- 3:1 -:- --- 10:0 4. CSKA (Sofia) 2:6 --- 2:0 XXX --- --- --- 3:0 16:1 --- -:- 5. Sportion (Sofia) --- --- -:- 0:4 XXX 0:1 2:2 --- --- 4:2 --- 6. Spartak Sofia (Sofia) 0:10 --- 0:6 1:7 --- XXX --- --- 4:0 --- 8:0 7. Inter Dzhesika 2010 (Sofia) --- --- 1:6 -:- --- 1:2 XXX --- 2:1 1:0 --- 8. Minyor (Pernik) 3:4 0:5 --- --- 2:3 4:2 1:0 XXX --- -:- --- 9. Tsarsko selo 2015 (Sofia) --- -:- --- --- 0:1 --- --- 1:2 XXX --- 4:1 10. Levski Spartak 1962 (Sofia) --- --- -:- -:- --- -:- --- --- 1:2 XXX -:- 11. Barocco (Sofia) --- 1:7 --- --- 1:4 --- 1:3 -:- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Elit Sofia (Sofia) 8 5 3 0 27:8 18 2. Septemvri (Sofia) 8 5 2 1 31:14 17 3. Kyustendil (Kyustendil) 8 5 1 2 23:12 16 4. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 8 5 0 3 42:11 15 5. Atletiko Arten (Sofia) 8 4 1 3 32:18 13 [1 1 0 5:1 4] 6. Vitosha 13 (Sofia) 8 4 1 3 21:9 13 [1 1 0 3:1 4] 7. Natsional (Sofia) 9 4 1 4 27:22 13 [0 0 2 0:6 0] 8. Talant (Sofia) 7 3 1 3 16:20 10 9. DIT Sport II (Sofia) 7 2 0 5 15:43 6 10. Levski Rakovski (Sofia) 8 1 0 7 4:32 3 11. Mladost 2015 (Sofia) 7 0 0 7 2:51 0
Round 1 27 September 2020, Sunday, 09:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Talant (Sofia) 1:0 27 September 2020, Sunday, 10:10 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 1:2 27 September 2020, Sunday, 11:20 EEST: Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia) 6:0 27 September 2020, Sunday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 0:3 27 September 2020, Sunday, 13:40 EEST: DIT Sport II (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) 9:0 Vazrazhdane 2020 (Sofia) bye Round 2 4 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 1:1 4 October 2020, Sunday, 10:10 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:12 4 October 2020, Sunday, 11:20 EEST: Septemvri (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 2:1 4 October 2020, Sunday, 12:30 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia) 4:1 4 October 2020, Sunday, 13:40 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:0 DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 3 11 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Natsional (Sofia) - Talant (Sofia) 3:2 11 October 2020, Sunday, 10:10 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 3:1 11 October 2020, Sunday, 11:20 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) 3:0 11 October 2020, Sunday, 12:30 EEST: DIT Sport II (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:9 11 October 2020, Sunday, 13:40 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 3:0 Atletiko Arten (Sofia) bye Round 4 18 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 0:9 18 October 2020, Sunday, 10:10 EEST: Natsional (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 1:6 18 October 2020, Sunday, 11:20 EEST: Septemvri (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 7:1 18 October 2020, Sunday, 12:30 EEST: Talant (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 2:1 18 October 2020, Sunday, 13:40 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) 8:0 Levski Rakovski (Sofia) bye Round 5 25 October 2020, Sunday, 09:00 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Talant (Sofia) 3:4 25 October 2020, Sunday, 10:10 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:1 25 October 2020, Sunday, 11:20 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:2 25 October 2020, Sunday, 12:30 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Mladost 2015 (Sofia) 7:0 25 October 2020, Sunday, 13:40 EET: DIT Sport II (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:7 Elit Sofia (Sofia) bye Round 6 1 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Talant (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) 5:1 1 November 2020, Sunday, 10:10 EET: Septemvri (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 4:4 1 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 6:0 1 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Natsional (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:4 1 November 2020, Sunday, 13:40 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) 16:0 Kyustendil (Kyustendil) bye Round 7 8 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:5 8 November 2020, Sunday, 10:10 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Sofia) 1:1 8 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:6 8 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Elit Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 2:0 8 November 2020, Sunday, 13:40 EET: DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Talant (Sofia) postponed Mladost 2015 (Sofia) bye Round 8 15 November 2020, Sunday, 10:10 EET: Natsional (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 2:2 15 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 2:3 15 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 7:0 15 November 2020, Sunday, 13:40 EET: DIT Sport II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 1:3 15 November 2020, Sunday, 14:30 EET: Septemvri (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) 6:1 Talant (Sofia) bye Round 9 22 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Talant (Sofia) 10:2 22 November 2020, Sunday, 10:10 EET: Elit Sofia (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 3:1 22 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Mladost 2015 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) postponed 22 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Natsional (Sofia) 5:2 22 November 2020, Sunday, 13:40 EET: Levski Rakovski (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) 0:4 Septemvri (Sofia) bye Round 10 29 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Talant (Sofia) - Septemvri (Sofia) postponed 29 November 2020, Sunday, 10:10 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) postponed 29 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) postponed 29 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Natsional (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) postponed 29 November 2020, Sunday, 13:40 EET: DIT Sport II (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) postponed Vitosha 13 (Sofia) bye Round 11 6 December 2020, Sunday, 09:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Talant (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 10:10 EET: Elit Sofia (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 11:20 EET: Mladost 2015 (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 12:30 EET: Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 13:40 EET: Kyustendil (Kyustendil) - DIT Sport II (Sofia) postponed Natsional (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Elit Sofia (Sofia) XXX --- 3:0 3:1 -:- 2:0 --- --- --- --- --- 2. Septemvri (Sofia) 4:4 XXX --- 2:1 7:1 -:- --- --- --- --- 6:1 3. Kyustendil (Kyustendil) --- 1:1 XXX --- --- --- 5:2 --- -:- 4:1 7:0 4. Vazrazhdane 2020 (Sofia) --- --- -:- XXX --- 3:1 --- 3:4 16:0 7:0 --- 5. Atletiko Arten (Sofia) --- --- 1:2 0:5 XXX 1:1 --- 10:2 --- -:- --- 6. Vitosha 13 (Sofia) --- --- 2:3 --- --- XXX 2:0 1:0 8:0 6:0 --- 7. Natsional (Sofia) 2:2 6:0 --- 1:6 0:4 --- XXX 3:2 --- --- -:- 8. Talant (Sofia) 1:1 -:- 2:1 --- --- --- --- XXX --- --- 5:1 9. DIT Sport II (Sofia) -:- 0:9 --- --- 1:3 --- 1:7 -:- XXX --- 9:0 10. Levski Rakovski (Sofia) 0:3 0:2 --- --- --- --- 0:6 -:- 0:4 XXX 3:0 11. Mladost 2015 (Sofia) 0:9 --- --- -:- 0:12 -:- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. FK CSKA 1948 (Sofia) 8 6 1 1 62:11 19 2. Akademik 1947 (Sofia) 7 6 0 1 42:11 18 3. Lavchetata (Sofia) 7 5 2 0 35:8 17 4. Sport za vsichki (Sofia) 7 4 0 3 16:15 12 5. Shampion (Sofia) 7 4 0 3 17:26 12 6. Metal 2002 (Pernik) 8 3 2 3 15:24 11 7. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 7 3 1 3 17:29 10 8. BAMF (Sofia) 8 2 0 6 19:34 6 9. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 6 0 0 6 5:32 0 10. Pobeda 2013 (Sofia) 7 0 0 7 13:51 0 --. Urvich (Pancharevo) 1 0 0 1 0:3 - [*] Removed
Round 1 26 September 2020, Saturday, 09:00 EEST: FK CSKA 1948 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik) 8:0 26 September 2020, Saturday, 10:10 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 3:0 /annulled/ 26 September 2020, Saturday, 11:20 EEST: Shampion (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 3:1 26 September 2020, Saturday, 12:30 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Sport za vsichki (Sofia) 0:3 26 September 2020, Saturday, 13:40 EEST: Akademik 1947 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 3:5 BAMF (Sofia) bye Round 2 3 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) 0:4 3 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Metal 2002 (Pernik) - Lavchetata (Sofia) 1:1 3 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Vitosha (Bistritsa) 2:3 3 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Urvich (Pancharevo) - Shampion (Sofia) annulled FK CSKA 1948 (Sofia) - BAMF (Sofia) 8:1 Pobeda 2013 (Sofia) bye Round 3 10 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Akademik 1947 (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kost.) 11:1 10 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Lavchetata (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 1:0 10 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) 1:9 10 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: BAMF (Sofia) - Metal 2002 (Pernik) 2:4 10 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Urvich (Pancharevo) annulled Shampion (Sofia) bye Round 4 17 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: BAMF (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 8:0 17 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Lavchetata (Sofia) 0:9 17 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Urvich (Pancharevo) - Akademik 1947 (Sofia) annulled FK CSKA 1948 (Sofia) - Shampion (Sofia) 11:0 17 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Metal 2002 (Pernik) - Sport za vsichki (Sofia) 0:6 Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) bye Round 5 24 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Vitosha (Bistritsa) - FK CSKA 1948 (Sofia) 1:13 24 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Shampion (Sofia) - BAMF (Sofia) 1:3 24 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik) 2:4 Lavchetata (Sofia) - Urvich (Pancharevo) annulled 24 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kost.) 3:0 Akademik 1947 (Sofia) bye Round 6 31 October 2020, Saturday, 09:00 EET: Metal 2002 (Pernik) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 3:1 31 October 2020, Saturday, 10:10 EET: Urvich (Pancharevo) - Sport za vsichki (Sofia) annulled FK CSKA 1948 (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) 2:4 31 October 2020, Saturday, 11:20 EET: BAMF (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 3:6 31 October 2020, Saturday, 12:30 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Shampion (Sofia) 4:5 Lavchetata (Sofia) bye Round 7 7 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Akademik 1947 (Sofia) - BAMF (Sofia) 4:0 7 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Vitosha (Bistritsa) - Pobeda 2013 (Sofia) 5:4 7 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Shampion (Sofia) - Metal 2002 (Pernik) 3:2 7 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Lavchetata (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) 2:2 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Urvich (Pancharevo) annulled Sport za vsichki (Sofia) bye Round 8 14 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) 1:12 14 November 2020, Saturday, 10:10 EET: FK CSKA 1948 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 9:2 14 November 2020, Saturday, 11:20 EET: BAMF (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 1:9 14 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Shampion (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 3:1 14 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Metal 2002 (Pernik) - Urvich (Pancharevo) annulled OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) bye Round 9 21 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Lavchetata (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 8:1 21 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Vitosha (Bistritsa) - Metal 2002 (Pernik) 1:1 21 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Akademik 1947 (Sofia) - Shampion (Sofia) 4:2 21 November 2020, Saturday, 12:30 EET: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - FK CSKA 1948 (Sofia) postponed 21 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Sport za vsichki (Sofia) - BAMF (Sofia) 2:1 Urvich (Pancharevo) bye Round 10 28 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Shampion (Sofia) - Lavchetata (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Vitosha (Bistritsa) - Akademik 1947 (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 12:30 EET: FK CSKA 1948 (Sofia) - Urvich (Pancharevo) annulled BAMF (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) postponed Metal 2002 (Pernik) bye Round 11 5 December 2020, Saturday, 09:00 EET: Lavchetata (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) postponed Urvich (Pancharevo) - BAMF (Sofia) annulled 5 December 2020, Saturday, 10:10 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Shampion (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 11:20 EET: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Pobeda 2013 (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 12:30 EET: Akademik 1947 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik) postponed FK CSKA 1948 (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. FK CSKA 1948 (Sofia) XXX 2:4 --- 9:2 11:0 8:0 --- 8:1 --- --- --- 2. Akademik 1947 (Sofia) --- XXX 3:5 --- 4:2 -:- --- 4:0 11:1 --- --- 3. Lavchetata (Sofia) 2:2 --- XXX 1:0 --- --- -:- --- --- 8:1 --- 4. Sport za vsichki (Sofia) --- 0:4 --- XXX -:- --- --- 2:1 3:0 --- --- 5. Shampion (Sofia) --- --- -:- --- XXX 3:2 3:1 1:3 3:1 --- --- 6. Metal 2002 (Pernik) --- --- 1:1 0:6 --- XXX --- --- 3:1 --- --- 7. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 1:13 -:- --- 0:3 --- 1:1 XXX --- --- 5:4 --- 8. BAMF (Sofia) --- --- 1:9 --- --- 2:4 3:6 XXX -:- 8:0 --- 9. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) -:- --- 0:9 --- --- --- 2:3 --- XXX -:- --- 10. Pobeda 2013 (Sofia) 1:9 1:12 --- -:- 4:5 2:4 --- --- --- XXX (3:0) 11. Urvich (Pancharevo) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group G

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Sofia sport (Sofia) 8 7 1 0 45:5 22 2. Ares (Sofia) 8 6 1 1 35:7 19 3. Serdika (Sofia) 8 6 0 2 40:16 18 4. Viva (Sofia) 8 4 2 2 18:21 14 5. Metalurg 1957 (Pernik) 7 3 1 3 20:19 10 6. DAF (Sofia) 8 2 2 4 8:12 8 7. Botev 57 SU (Sofia) 7 1 1 5 10:34 4 [1 0 0 2:0 3] 8. BG 7 (Sofia) 8 1 1 6 11:27 4 [0 0 1 0:2 0] 9. Razvitie MF (Sofia) 8 0 1 7 4:50 1
Round 1 27 September 2020, Sunday, 09:00 EEST: DAF (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 4:2 27 September 2020, Sunday, 10:10 EEST: Serdika (Sofia) - Ares (Sofia) 1:5 27 September 2020, Sunday, 11:20 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Sofia sport (Sofia) 0:4 27 September 2020, Sunday, 12:30 EEST: BG 7 (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 3:0 Viva (Sofia) bye Round 2 4 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 2:2 4 October 2020, Sunday, 10:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - BG 7 (Sofia) 8:2 4 October 2020, Sunday, 11:20 EEST: Ares (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 6:1 4 October 2020, Sunday, 12:30 EEST: DAF (Sofia) - Viva (Sofia) 0:0 Serdika (Sofia) bye Round 3 11 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Viva (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 5:2 11 October 2020, Sunday, 10:10 EEST: Serdika (Sofia) - DAF (Sofia) 2:1 11 October 2020, Sunday, 11:20 EEST: BG 7 (Sofia) - Ares (Sofia) 0:6 11 October 2020, Sunday, 12:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:13 Metalurg 1957 (Pernik) bye Round 4 18 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:10 18 October 2020, Sunday, 10:10 EEST: Ares (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 3:0 18 October 2020, Sunday, 11:20 EEST: DAF (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:1 18 October 2020, Sunday, 12:30 EEST: Viva (Sofia) - Serdika (Sofia) 2:10 BG 7 (Sofia) bye Round 5 25 October 2020, Sunday, 09:00 EET: Serdika (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 5:0 25 October 2020, Sunday, 10:10 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Viva (Sofia) 1:1 25 October 2020, Sunday, 11:20 EET: BG 7 (Sofia) - DAF (Sofia) 0:0 25 October 2020, Sunday, 12:30 EET: Sofia sport (Sofia) - Ares (Sofia) 2:2 Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) bye Round 6 1 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Ares (Sofia) 1:8 1 November 2020, Sunday, 10:10 EET: DAF (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 3:1 1 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Viva (Sofia) - BG 7 (Sofia) 4:3 1 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Serdika (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 7:3 Sofia sport (Sofia) bye Round 7 8 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Botev 57 SU (Sofia) postponed 8 November 2020, Sunday, 10:10 EET: BG 7 (Sofia) - Serdika (Sofia) 2:5 8 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Viva (Sofia) 0:4 8 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Sofia sport (Sofia) - DAF (Sofia) 1:0 Ares (Sofia) bye Round 8 15 November 2020, Sunday, 09:00 EET: DAF (Sofia) - Ares (Sofia) 0:5 15 November 2020, Sunday, 10:10 EET: Viva (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:5 15 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Serdika (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 10:1 15 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - BG 7 (Sofia) 2:1 Botev 57 SU (Sofia) bye Round 9 22 November 2020, Sunday, 09:00 EET: BG 7 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 0:2 22 November 2020, Sunday, 10:10 EET: Razvitie MF (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:12 22 November 2020, Sunday, 11:20 EET: Sofia sport (Sofia) - Serdika (Sofia) 2:0 22 November 2020, Sunday, 12:30 EET: Ares (Sofia) - Viva (Sofia) 0:2 DAF (Sofia) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Sofia sport (Sofia) XXX 2:2 2:0 --- --- 1:0 --- 8:2 --- 2. Ares (Sofia) --- XXX --- 0:2 6:1 --- --- --- 3:0 3. Serdika (Sofia) --- 1:5 XXX --- 7:3 2:1 5:0 --- 10:1 4. Viva (Sofia) 0:5 --- 2:10 XXX --- --- 5:2 4:3 --- 5. Metalurg 1957 (Pernik) 0:4 --- --- 1:1 XXX --- -:- 2:1 --- 6. DAF (Sofia) --- 0:5 --- 0:0 0:1 XXX 4:2 --- 3:1 7. Botev 57 SU (Sofia) 1:10 1:8 --- --- --- --- XXX --- 2:2 8. BG 7 (Sofia) --- 0:6 2:5 --- --- 0:0 0:2 XXX 3:0 9. Razvitie MF (Sofia) 0:13 --- --- 0:4 0:12 --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top


Second phase

Group A

top


Second phase

Group B

top


Second phase

Group V

top


Second phase

Group G

top