Severozapadna Treta liga 2020/21

« Severozapadna Treta liga 2020/21

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
        | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Current matches:

1 November 2020, Sunday, 14:30 EET / Round 13:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Bdin 1923 (Vidin)                 - 
in Levski: *
Peshtera (Galata) - Yantra (Polski Trambesh)               - 
* - at a neutral venue due to Peshtera serving a home match ban.
Drenovets (Drenovets) - Vihar (Slavyanovo)                 - 
Botev II (Vratsa) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)              - 
Partizan (Cherven bryag) - Etar VT II (Veliko Tarnovo)     - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Sevlievo (Sevlievo)                - 
Levski 2020 (Lom) - Spartak (Pleven)                       - 
Akademik (Svishtov) - Tryavna (Tryavna)                    - 
Parva atomna (Kozloduy) - Levski 2007 (Levski)             - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Sevlievo (Sevlievo) 12 8 3 1 26:7 27 [1 1 0 3:0 4] ------------------------------------------------------------------- 2. Botev II (Vratsa) 12 8 3 1 25:7 27 [+] [0 2 0 1:1 2] 3. Levski 2020 (Lom) 11 8 3 0 27:2 27 [+][*] [0 1 0 1:1 1] 4. Vihar (Slavyanovo) 12 9 0 3 29:11 27 [0 0 1 0:3 0] 5. Spartak (Pleven) 12 8 1 3 29:11 25 [-] 6. Yantra (Polski Trambesh) 12 6 3 3 20:14 21 [+] 7. Pavlikeni (Pavlikeni) 12 6 3 3 14:9 21 8. Partizan (Cherven bryag) 12 6 2 4 18:17 20 9. Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 12 6 0 6 29:26 18 10. OFK Lokomotiv (Mezdra) 11 4 2 5 14:12 14 [1 0 0 1:0 3] 11. Etar VT II (Veliko Tarnovo) 12 4 2 6 14:18 14 [+] [0 0 1 0:1 0] 12. Akademik (Svishtov) 12 4 0 8 13:22 12 13. Levski 2007 (Levski) 12 2 5 5 12:17 11 [+] [1 1 0 8:2 4] 14. Drenovets (Drenovets) 12 3 2 7 17:30 11 [0 1 0 2:2 1] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15. Peshtera (Galata) 12 3 2 7 20:34 11 [+] [0 0 1 0:6 0] 16. Parva atomna (Kozloduy) 12 2 2 8 13:18 8 17. Tryavna (Tryavna) 12 1 2 9 7:29 5 ------------------------------------------------------------------- 18. Bdin 1923 (Vidin) 12 1 1 10 8:51 4
Round 1 9 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Spartak (Pleven) - Bdin 1923 (Vidin) 10:0 (3:0) [1:0 Ivaylo Em.Ivanov 18', 2:0 Ayvan Angelov 23', 3:0 Ivaylo Radentsov 42'-pen, 4:0 Stivan Slavkov 53', 6:0 Ayvan Angelov 59',69'; 8:0 Aleksandar Mladenov 74',78'; 10:0 Andriyan Dimitrov 79',84'] Sevlievo (Sevlievo) - Tryavna (Tryavna) 3:0 (2:0) [1:0 Tihomir Kanev 40', 2:0 Aleks Georgiev 43', 3:0 Tihomir Kanev 90'+2'] Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Levski 2007 (Levski) postponed * * - postponed due to a player of the home team having a positive COVID-19 result. Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Parva atomna (Kozloduy) 2:1 (1:1) [0:1 Georgi Goranov 10', 1:1 Yavor Genchev 34', 2:1 Emil Koparanov 90'+1'-pen] [sent off: Nikolay Ganchev (Pa) 32', Antonio Yordanov (Pa) 90'+2'] Vihar (Slavyanovo) - Akademik (Svishtov) 4:1 (2:0) [1:0 Yoan Petkov 8', 3:0 Ivan Ad.Ivanov 30',73'; 3:1 Preslav Petkov 85'-pen, 4:1 Yoan Petkov 87'] Yantra (Polski Trambesh) - Levski 2020 (Lom) 0:0 [sent off: Raif Muradov (L) 65', Toni Marechkov (Ya) 80'] OFK Lokomotiv (Mezdra) - Pavlikeni (Pavlikeni) 0:1 (0:0) [0:1 Stefan Ginchev 86'] Peshtera (Galata) - Partizan (Cherven bryag) 0:1 (0:0) [0:1 Kristiyan Tafradzhiyski 55'] Drenovets (Drenovets) - Botev II (Vratsa) 0:3 (0:0) [0:1 Viktor Vasilev 51', 0:2 Lyuboslav Petrov 55', 0:3 Viktor Vasilev 63'] 16 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Levski 2007 (Levski) 0:0 Round 2 16 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Bdin 1923 (Vidin) - Botev II (Vratsa) 0:4 (0:3) Partizan (Cherven bryag) - Drenovets (Drenovets) 1:3 Pavlikeni (Pavlikeni) - Peshtera (Galata) 2:0 (1:0) Levski 2020 (Lom) - OFK Lokomotiv (Mezdra) postponed * * - postponed due to ongoing reconstruction works at the stadium in Lom. Akademik (Svishtov) - Yantra (Polski Trambesh) 3:0 Parva atomna (Kozloduy) - Vihar (Slavyanovo) 0:1 (0:0) Levski 2007 (Levski) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 1:3 Tryavna (Tryavna) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) postponed * * - postponed due to a player of the home team having a positive COVID-19 result. Spartak (Pleven) - Sevlievo (Sevlievo) 0:1 (0:0) Video 9 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Tryavna (Tryavna) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) 1:1 (0:1) 4 November 2020, Wednesday, 14:30 EET: Levski 2020 (Lom) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Round 3 22 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Peshtera (Galata) - Levski 2020 (Lom) 1:1 (0:0) 23 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Sevlievo (Sevlievo) - Bdin 1923 (Vidin) 3:0 Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven) 3:2 Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Tryavna (Tryavna) 4:0 Vihar (Slavyanovo) - Levski 2007 (Levski) 4:0 Yantra (Polski Trambesh) - Parva atomna (Kozloduy) 1:1 OFK Lokomotiv (Mezdra) - Akademik (Svishtov) 2:1 Drenovets (Drenovets) - Pavlikeni (Pavlikeni) 1:1 Botev II (Vratsa) - Partizan (Cherven bryag) 4:1 Round 4 30 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Bdin 1923 (Vidin) - Partizan (Cherven bryag) 0:2 Pavlikeni (Pavlikeni) - Botev II (Vratsa) 1:2 (1:0) Levski 2020 (Lom) - Drenovets (Drenovets) 5:0 (2:0) Akademik (Svishtov) - Peshtera (Galata) 4:2 Parva atomna (Kozloduy) - OFK Lokomotiv (Mezdra) 2:0 (2:0) Levski 2007 (Levski) - Yantra (Polski Trambesh) 0:0 Tryavna (Tryavna) - Vihar (Slavyanovo) 1:4 (0:2) Spartak (Pleven) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 3:0 (2:0) Sevlievo (Sevlievo) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) 2:0 (1:0) Round 5 6 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Bdin 1923 (Vidin) 1:0 (0:0) Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Sevlievo (Sevlievo) 0:2 (0:0) Video Vihar (Slavyanovo) - Spartak (Pleven) 1:0 (1:0) Yantra (Polski Trambesh) - Tryavna (Tryavna) 1:0 (0:0) OFK Lokomotiv (Mezdra) - Levski 2007 (Levski) 1:1 (1:0) Video Peshtera (Galata) - Parva atomna (Kozloduy) 3:2 (1:1) Drenovets (Drenovets) - Akademik (Svishtov) postponed * * - postponed due to players of the away team having a positive COVID-19 test result. Botev II (Vratsa) - Levski 2020 (Lom) 1:1 (0:1) Partizan (Cherven bryag) - Pavlikeni (Pavlikeni) 2:2 (0:0) 28 October 2020, Wednesday, 14:30 EET: Drenovets (Drenovets) - Akademik (Svishtov) 0:2 (0:0) Round 2 - postponed match 9 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Tryavna (Tryavna) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) 1:1 (0:1) Round 6 13 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Bdin 1923 (Vidin) - Pavlikeni (Pavlikeni) 0:2 (0:1) Levski 2020 (Lom) - Partizan (Cherven bryag) 4:0 (2:0) Akademik (Svishtov) - Botev II (Vratsa) 0:3 (0:1) Parva atomna (Kozloduy) - Drenovets (Drenovets) 2:4 (1:1) Levski 2007 (Levski) - Peshtera (Galata) 6:0 (4:0) Tryavna (Tryavna) - OFK Lokomotiv (Mezdra) 0:0 Spartak (Pleven) - Yantra (Polski Trambesh) 3:2 (1:0) Sevlievo (Sevlievo) - Vihar (Slavyanovo) 3:0 (0:0) Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 3:2 (1:1) Round 1 - postponed match 16 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Levski 2007 (Levski) 0:0 Round 7 19 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Vihar (Slavyanovo) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) 2:0 20 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Bdin 1923 (Vidin) postponed Yantra (Polski Trambesh) - Sevlievo (Sevlievo) 2:1 (0:1) OFK Lokomotiv (Mezdra) - Spartak (Pleven) 1:2 (0:1) Peshtera (Galata) - Tryavna (Tryavna) postponed Drenovets (Drenovets) - Levski 2007 (Levski) 2:2 (1:1) Botev II (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy) 2:1 (0:0) Partizan (Cherven bryag) - Akademik (Svishtov) 3:1 Pavlikeni (Pavlikeni) - Levski 2020 (Lom) 0:2 (0:1) 30 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Bdin 1923 (Vidin) 10:3 (5:1) 7 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Peshtera (Galata) - Tryavna (Tryavna) 3:1 (2:1) Round 8 27 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Bdin 1923 (Vidin) - Levski 2020 (Lom) 0:4 (0:2) Akademik (Svishtov) - Pavlikeni (Pavlikeni) 0:1 Parva atomna (Kozloduy) - Partizan (Cherven bryag) 0:1 Levski 2007 (Levski) - Botev II (Vratsa) 1:1 (0:1) Tryavna (Tryavna) - Drenovets (Drenovets) 2:1 (2:0) Spartak (Pleven) - Peshtera (Galata) 4:2 (4:0) Sevlievo (Sevlievo) - OFK Lokomotiv (Mezdra) 2:1 (1:0) Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Yantra (Polski Trambesh) 0:2 (0:0) Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Vihar (Slavyanovo) 2:0 Round 7 - postponed match 30 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Bdin 1923 (Vidin) 10:3 (5:1) Round 9 3 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: OFK Lokomotiv (Mezdra) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) 1:0 (1:0) 4 October 2020, Sunday, 16:00 EEST: Vihar (Slavyanovo) - Bdin 1923 (Vidin) 6:0 (2:0) Yantra (Polski Trambesh) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 3:1 Peshtera (Galata) - Sevlievo (Sevlievo) 2:2 (0:0) Drenovets (Drenovets) - Spartak (Pleven) 1:3 (0:1) Botev II (Vratsa) - Tryavna (Tryavna) 4:1 (0:0) Partizan (Cherven bryag) - Levski 2007 (Levski) 3:0 Pavlikeni (Pavlikeni) - Parva atomna (Kozloduy) 1:0 Levski 2020 (Lom) - Akademik (Svishtov) 4:0 Round 7 - postponed match 7 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Peshtera (Galata) - Tryavna (Tryavna) 3:1 (2:1) Round 10 11 October 2020, Sunday, 16:00 EEST: Bdin 1923 (Vidin) - Akademik (Svishtov) 1:0 (0:0) Parva atomna (Kozloduy) - Levski 2020 (Lom) 0:1 (0:1) Levski 2007 (Levski) - Pavlikeni (Pavlikeni) 1:0 (0:0) Tryavna (Tryavna) - Partizan (Cherven bryag) 0:2 (0:0) Spartak (Pleven) - Botev II (Vratsa) 1:0 (0:0) Video Sevlievo (Sevlievo) - Drenovets (Drenovets) 5:0 Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Peshtera (Galata) 6:2 (3:0) Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - OFK Lokomotiv (Mezdra) 0:4 (0:1) Vihar (Slavyanovo) - Yantra (Polski Trambesh) 2:0 (0:0) Round 11 14 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Botev II (Vratsa) - Sevlievo (Sevlievo) 0:0 Video 18 October 2020, Sunday, 16:00 EEST: Yantra (Polski Trambesh) - Bdin 1923 (Vidin) 7:2 (2:0) OFK Lokomotiv (Mezdra) - Vihar (Slavyanovo) 3:1 (1:0) Video Peshtera (Galata) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 4:1 (0:0) * * - Peshtera is banned with playing 6 home games at a neutral venue for a match official being hit. Drenovets (Drenovets) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) 3:0 (0:0) Partizan (Cherven bryag) - Spartak (Pleven) 0:1 (0:0) Pavlikeni (Pavlikeni) - Tryavna (Tryavna) 3:1 (0:0) Levski 2020 (Lom) - Levski 2007 (Levski) 2:0 (0:0) Akademik (Svishtov) - Parva atomna (Kozloduy) 0:2 (0:2) Round 12 24 October 2020, Saturday, 15:30 EEST: Levski 2007 (Levski) - Akademik (Svishtov) 0:1 25 October 2020, Sunday, 14:30 EET: Bdin 1923 (Vidin) - Parva atomna (Kozloduy) 2:2 (1:0) Tryavna (Tryavna) - Levski 2020 (Lom) 0:3 (0:2) Spartak (Pleven) - Pavlikeni (Pavlikeni) 0:0 Sevlievo (Sevlievo) - Partizan (Cherven bryag) 2:2 Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Botev II (Vratsa) 0:1 (0:0) Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Drenovets (Drenovets) 4:2 Vihar (Slavyanovo) - Peshtera (Galata) 4:1 Yantra (Polski Trambesh) - OFK Lokomotiv (Mezdra) 2:1 (1:0) Round 5 - postponed match 28 October 2020, Wednesday, 14:30 EET: Drenovets (Drenovets) - Akademik (Svishtov) 0:2 (0:0) Round 13 1 November 2020, Sunday, 14:30 EET: OFK Lokomotiv (Mezdra) - Bdin 1923 (Vidin) - in Levski: * Peshtera (Galata) - Yantra (Polski Trambesh) - * - at a neutral venue due to Peshtera serving a home match ban. Drenovets (Drenovets) - Vihar (Slavyanovo) - Botev II (Vratsa) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Partizan (Cherven bryag) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Sevlievo (Sevlievo) - Levski 2020 (Lom) - Spartak (Pleven) - Akademik (Svishtov) - Tryavna (Tryavna) - Parva atomna (Kozloduy) - Levski 2007 (Levski) - Round 2 - postponed match 4 November 2020, Wednesday, 14:30 EET: Levski 2020 (Lom) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Round 14 8 November 2020, Sunday, 14:30 EET: Bdin 1923 (Vidin) - Levski 2007 (Levski) - Tryavna (Tryavna) - Parva atomna (Kozloduy) - Spartak (Pleven) - Akademik (Svishtov) - Sevlievo (Sevlievo) - Levski 2020 (Lom) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Partizan (Cherven bryag) - Vihar (Slavyanovo) - Botev II (Vratsa) - Yantra (Polski Trambesh) - Drenovets (Drenovets) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Peshtera (Galata) - Round 15 15 November 2020, Sunday, 14:30 EET: at a neutral venue: * Peshtera (Galata) - Bdin 1923 (Vidin) - * - at a neutral venue due to Peshtera serving a home match ban. Drenovets (Drenovets) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev II (Vratsa) - Yantra (Polski Trambesh) - Partizan (Cherven bryag) - Vihar (Slavyanovo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Levski 2020 (Lom) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Akademik (Svishtov) - Sevlievo (Sevlievo) - Parva atomna (Kozloduy) - Spartak (Pleven) - Levski 2007 (Levski) - Tryavna (Tryavna) - Round 16 22 November 2020, Sunday, 14:30 EET: Bdin 1923 (Vidin) - Tryavna (Tryavna) - Spartak (Pleven) - Levski 2007 (Levski) - Sevlievo (Sevlievo) - Parva atomna (Kozloduy) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Akademik (Svishtov) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Levski 2020 (Lom) - Vihar (Slavyanovo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra (Polski Trambesh) - Partizan (Cherven bryag) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev II (Vratsa) - at a neutral venue: * Peshtera (Galata) - Drenovets (Drenovets) - * - at a neutral venue due to Peshtera serving a home match ban. Round 17 29 November 2020, Sunday, 14:30 EET: Drenovets (Drenovets) - Bdin 1923 (Vidin) - Botev II (Vratsa) - Peshtera (Galata) - Partizan (Cherven bryag) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra (Polski Trambesh) - Levski 2020 (Lom) - Vihar (Slavyanovo) - Akademik (Svishtov) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Parva atomna (Kozloduy) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Levski 2007 (Levski) - Sevlievo (Sevlievo) - Tryavna (Tryavna) - Spartak (Pleven) - Round 18 spring 2021: Bdin 1923 (Vidin) - Spartak (Pleven) - Tryavna (Tryavna) - Sevlievo (Sevlievo) - Levski 2007 (Levski) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Parva atomna (Kozloduy) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Akademik (Svishtov) - Vihar (Slavyanovo) - Levski 2020 (Lom) - Yantra (Polski Trambesh) - Pavlikeni (Pavlikeni) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Partizan (Cherven bryag) - Peshtera (Galata) - Botev II (Vratsa) - Drenovets (Drenovets) - Round 19 Botev II (Vratsa) - Bdin 1923 (Vidin) - Drenovets (Drenovets) - Partizan (Cherven bryag) - at a neutral venue: * Peshtera (Galata) - Pavlikeni (Pavlikeni) - * - at a neutral venue due to Peshtera serving a home match ban. OFK Lokomotiv (Mezdra) - Levski 2020 (Lom) - Yantra (Polski Trambesh) - Akademik (Svishtov) - Vihar (Slavyanovo) - Parva atomna (Kozloduy) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Levski 2007 (Levski) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Tryavna (Tryavna) - Sevlievo (Sevlievo) - Spartak (Pleven) - Round 20 Bdin 1923 (Vidin) - Sevlievo (Sevlievo) - Spartak (Pleven) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Tryavna (Tryavna) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Levski 2007 (Levski) - Vihar (Slavyanovo) - Parva atomna (Kozloduy) - Yantra (Polski Trambesh) - Akademik (Svishtov) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Levski 2020 (Lom) - Peshtera (Galata) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Drenovets (Drenovets) - Partizan (Cherven bryag) - Botev II (Vratsa) - Round 21 Partizan (Cherven bryag) - Bdin 1923 (Vidin) - Botev II (Vratsa) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Drenovets (Drenovets) - Levski 2020 (Lom) - at a neutral venue: * Peshtera (Galata) - Akademik (Svishtov) - * - at a neutral venue due to Peshtera serving a home match ban. OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy) - Yantra (Polski Trambesh) - Levski 2007 (Levski) - Vihar (Slavyanovo) - Tryavna (Tryavna) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Spartak (Pleven) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Sevlievo (Sevlievo) - Round 22 Bdin 1923 (Vidin) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Sevlievo (Sevlievo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Spartak (Pleven) - Vihar (Slavyanovo) - Tryavna (Tryavna) - Yantra (Polski Trambesh) - Levski 2007 (Levski) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy) - Peshtera (Galata) - Akademik (Svishtov) - Drenovets (Drenovets) - Levski 2020 (Lom) - Botev II (Vratsa) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Partizan (Cherven bryag) - Round 23 Pavlikeni (Pavlikeni) - Bdin 1923 (Vidin) - Partizan (Cherven bryag) - Levski 2020 (Lom) - Botev II (Vratsa) - Akademik (Svishtov) - Drenovets (Drenovets) - Parva atomna (Kozloduy) - at a neutral venue: * Peshtera (Galata) - Levski 2007 (Levski) - * - at a neutral venue due to Peshtera serving a home match ban. OFK Lokomotiv (Mezdra) - Tryavna (Tryavna) - Yantra (Polski Trambesh) - Spartak (Pleven) - Vihar (Slavyanovo) - Sevlievo (Sevlievo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Round 24 Bdin 1923 (Vidin) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Vihar (Slavyanovo) - Sevlievo (Sevlievo) - Yantra (Polski Trambesh) - Spartak (Pleven) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Tryavna (Tryavna) - Peshtera (Galata) - Levski 2007 (Levski) - Drenovets (Drenovets) - Parva atomna (Kozloduy) - Botev II (Vratsa) - Akademik (Svishtov) - Partizan (Cherven bryag) - Levski 2020 (Lom) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Round 25 Levski 2020 (Lom) - Bdin 1923 (Vidin) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Akademik (Svishtov) - Partizan (Cherven bryag) - Parva atomna (Kozloduy) - Botev II (Vratsa) - Levski 2007 (Levski) - Drenovets (Drenovets) - Tryavna (Tryavna) - Peshtera (Galata) - Spartak (Pleven) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Sevlievo (Sevlievo) - Yantra (Polski Trambesh) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Vihar (Slavyanovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Round 26 Bdin 1923 (Vidin) - Vihar (Slavyanovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Yantra (Polski Trambesh) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Sevlievo (Sevlievo) - Peshtera (Galata) - Spartak (Pleven) - Drenovets (Drenovets) - Tryavna (Tryavna) - Botev II (Vratsa) - Levski 2007 (Levski) - Partizan (Cherven bryag) - Parva atomna (Kozloduy) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Akademik (Svishtov) - Levski 2020 (Lom) - Round 27 Akademik (Svishtov) - Bdin 1923 (Vidin) - Levski 2020 (Lom) - Parva atomna (Kozloduy) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Levski 2007 (Levski) - Partizan (Cherven bryag) - Tryavna (Tryavna) - Botev II (Vratsa) - Spartak (Pleven) - Drenovets (Drenovets) - Sevlievo (Sevlievo) - Peshtera (Galata) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Yantra (Polski Trambesh) - Vihar (Slavyanovo) - Round 28 Bdin 1923 (Vidin) - Yantra (Polski Trambesh) - Vihar (Slavyanovo) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Peshtera (Galata) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Drenovets (Drenovets) - Sevlievo (Sevlievo) - Botev II (Vratsa) - Spartak (Pleven) - Partizan (Cherven bryag) - Tryavna (Tryavna) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Levski 2007 (Levski) - Levski 2020 (Lom) - Parva atomna (Kozloduy) - Akademik (Svishtov) - Round 29 Parva atomna (Kozloduy) - Bdin 1923 (Vidin) - Akademik (Svishtov) - Levski 2007 (Levski) - Levski 2020 (Lom) - Tryavna (Tryavna) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Spartak (Pleven) - Partizan (Cherven bryag) - Sevlievo (Sevlievo) - Botev II (Vratsa) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Drenovets (Drenovets) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Peshtera (Galata) - Vihar (Slavyanovo) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Yantra (Polski Trambesh) - Round 30 Bdin 1923 (Vidin) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Yantra (Polski Trambesh) - Peshtera (Galata) - Vihar (Slavyanovo) - Drenovets (Drenovets) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Botev II (Vratsa) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Partizan (Cherven bryag) - Sevlievo (Sevlievo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Spartak (Pleven) - Levski 2020 (Lom) - Tryavna (Tryavna) - Akademik (Svishtov) - Levski 2007 (Levski) - Parva atomna (Kozloduy) - Round 31 Levski 2007 (Levski) - Bdin 1923 (Vidin) - Parva atomna (Kozloduy) - Tryavna (Tryavna) - Akademik (Svishtov) - Spartak (Pleven) - Levski 2020 (Lom) - Sevlievo (Sevlievo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Partizan (Cherven bryag) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Botev II (Vratsa) - Vihar (Slavyanovo) - Drenovets (Drenovets) - Yantra (Polski Trambesh) - Peshtera (Galata) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Round 32 Bdin 1923 (Vidin) - Peshtera (Galata) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Drenovets (Drenovets) - Yantra (Polski Trambesh) - Botev II (Vratsa) - Vihar (Slavyanovo) - Partizan (Cherven bryag) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Levski 2020 (Lom) - Sevlievo (Sevlievo) - Akademik (Svishtov) - Spartak (Pleven) - Parva atomna (Kozloduy) - Tryavna (Tryavna) - Levski 2007 (Levski) - Round 33 Tryavna (Tryavna) - Bdin 1923 (Vidin) - Levski 2007 (Levski) - Spartak (Pleven) - Parva atomna (Kozloduy) - Sevlievo (Sevlievo) - Akademik (Svishtov) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Levski 2020 (Lom) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Vihar (Slavyanovo) - Partizan (Cherven bryag) - Yantra (Polski Trambesh) - Botev II (Vratsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Drenovets (Drenovets) - Peshtera (Galata) - Round 34 Bdin 1923 (Vidin) - Drenovets (Drenovets) - Peshtera (Galata) - Botev II (Vratsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra) - Partizan (Cherven bryag) - Yantra (Polski Trambesh) - Pavlikeni (Pavlikeni) - Vihar (Slavyanovo) - Levski 2020 (Lom) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Akademik (Svishtov) - Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Parva atomna (Kozloduy) - Sevlievo (Sevlievo) - Levski 2007 (Levski) - Spartak (Pleven) - Tryavna (Tryavna) -
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Sevlievo (Sevlievo) XXX -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 2:2 -:- 2:1 2:0 -:- -:- 5:0 -:- -:- 3:0 3:0 2. Botev II (Vratsa) 0:0 XXX 1:1 -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 4:1 -:- 3. Levski 2020 (Lom) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- 4:0 2:0 5:0 -:- -:- -:- -:- 4. Vihar (Slavyanovo) -:- -:- -:- XXX 1:0 2:0 -:- -:- -:- -:- 2:0 4:1 4:0 -:- 4:1 -:- -:- 6:0 5. Spartak (Pleven) 0:1 1:0 -:- -:- XXX 3:2 0:0 -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- 10:0 6. Yantra (Polski Trambesh) 2:1 -:- 0:0 -:- -:- XXX -:- -:- 3:1 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 1:0 7:2 7. Pavlikeni (Pavlikeni) -:- 1:2 0:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 1:0 3:1 -:- 8. Partizan (Cherven bryag) -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- 2:2 XXX -:- -:- -:- 3:1 3:0 1:3 -:- -:- -:- -:- 9. Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 0:2 -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- XXX 0:4 -:- -:- -:- 4:2 -:- 2:1 4:0 10:3 10. OFK Lokomotiv (Mezdra) -:- -:- -:- 3:1 1:2 -:- 0:1 -:- -:- XXX 1:0 2:1 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 11. Etar VT II (Veliko Tarnovo) -:- 0:1 -:- -:- 3:2 0:2 -:- -:- 3:2 -:- XXX -:- 0:0 -:- 6:2 -:- -:- 1:0 12. Akademik (Svishtov) -:- 0:3 -:- -:- -:- 3:0 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 4:2 0:2 -:- -:- 13. Levski 2007 (Levski) -:- 1:1 -:- -:- -:- 0:0 1:0 -:- 1:3 -:- -:- 0:1 XXX -:- 6:0 -:- -:- -:- 14. Drenovets (Drenovets) -:- 0:3 -:- -:- 1:3 -:- 1:1 -:- -:- -:- 3:0 0:2 2:2 XXX -:- -:- -:- -:- 15. Peshtera (Galata) 2:2 -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- 0:1 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:2 3:1 -:- 16. Parva atomna (Kozloduy) -:- -:- 0:1 0:1 -:- -:- -:- 0:1 -:- 2:0 -:- -:- -:- 2:4 -:- XXX -:- -:- 17. Tryavna (Tryavna) -:- -:- 0:3 1:4 -:- -:- -:- 0:2 -:- 0:0 1:1 -:- -:- 2:1 -:- -:- XXX -:- 18. Bdin 1923 (Vidin) -:- 0:4 0:4 -:- -:- -:- 0:2 0:2 -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 2:2 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top