Severoiztochna Treta liga 2020/21

« Severoiztochna Treta liga 2020/21

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Current matches:

8 August 2020, Saturday, 18:00 EEST / Round 1:
Botev (Novi pazar) - Dunav (Ruse)                         postponed 
Dorostol Silistra (Silistra) - Svetkavitsa Targ. (Targ.)  postponed 
8 August 2020, Saturday, 20:00 EEST / Round 1:
Chernomorets (Balchik) - Chernolomets 1919 (Popovo)        - 
9 August 2020, Sunday, 18:00 EEST / Round 1:
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Ludogorets 1945 III (Rz)    postponed 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Topoli 2010 (Topoli)                - 
Ustrem D (Donchevo) - Septemvri 98 (Tervel)                - 
Shumen 2007 (Shumen) - Spartak 1918 (Varna)                - 
Inter (Dobrich) - Sportist 2011 (General Toshevo)          - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Benkovski (Byala, obl.Ruse) 0 0 0 0 0:0 0 ------------------------------------------------------------------- . Botev (Novi pazar) 0 0 0 0 0:0 0 . Dorostol Silistra (Silistra) 0 0 0 0 0:0 0 [+][*] . Dunav (Ruse) 0 0 0 0 0:0 0 [-][*] . Inter (Dobrich) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Kubrat 2016 (Kubrat) 0 0 0 0 0:0 0 . Ludogorets 1945 III (Razgrad) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 0 0 0 0 0:0 0 . Septemvri 98 (Tervel) 0 0 0 0 0:0 0 . Spartak 1918 (Varna) 0 0 0 0 0:0 0 [-] . Sportist 2011 (General Toshevo) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Topoli 2010 (Topoli) 0 0 0 0 0:0 0 . Ustrem D (Donchevo) 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Chernolomets 1919 (Popovo) 0 0 0 0 0:0 0 ------------------------------------------------------------------- . Chernomorets (Balchik) 0 0 0 0 0:0 0 [-][*] . Shumen 2007 (Shumen) 0 0 0 0 0:0 0
Notes - On 12 June 2020 Chernomorets (Balchik), 14th in Vtora liga last season; withdraws. The club joins the Severoiztochna Treta liga. - Suvorovo 1 (Suvorovo), 2nd last season; withdraws. - Svetkavitsa 2020 (Poroyno), 10th in OG Dorostol - iztok last season; merges with Dorostol Silistra (Silistra). Round 1 8 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Botev (Novi pazar) - Dunav (Ruse) postponed Dorostol Silistra (Silistra) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) postponed 8 August 2020, Saturday, 20:00 EEST: Chernomorets (Balchik) - Chernolomets 1919 (Popovo) - 9 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Ludogorets 1945 III (Rz) postponed Kubrat 2016 (Kubrat) - Topoli 2010 (Topoli) - Ustrem D (Donchevo) - Septemvri 98 (Tervel) - Shumen 2007 (Shumen) - Spartak 1918 (Varna) - Inter (Dobrich) - Sportist 2011 (General Toshevo) - 19 August 2020, Wednesday, 18:30 EEST: Dorostol Silistra (Silistra) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - 5 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Botev (Novi pazar) - Dunav (Ruse) - Round 2 15 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Septemvri 98 (Tervel) - Shumen 2007 (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Ustrem D (Donchevo) - Botev (Novi pazar) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - 16 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Dunav (Ruse) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Spartak 1918 (Varna) - Inter (Dobrich) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Dorostol Silistra (Silistra) - Topoli 2010 (Topoli) - Chernomorets (Balchik) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Round 1 - postponed match 19 August 2020, Wednesday, 18:30 EEST: Dorostol Silistra (Silistra) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Round 3 22 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Dorostol Silistra (Silistra) - Topoli 2010 (Topoli) - Shumen 2007 (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - 23 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Dunav (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Botev (Novi pazar) - Chernomorets (Balchik) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Ustrem D (Donchevo) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Inter (Dobrich) - Septemvri 98 (Tervel) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Spartak 1918 (Varna) - Round 4 29 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Septemvri 98 (Tervel) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) - Inter (Dobrich) - Botev (Novi pazar) - Chernomorets (Balchik) - 30 August 2020, Sunday, 18:00 EEST: Dunav (Ruse) - Spartak 1918 (Varna) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Shumen 2007 (Shumen) - Topoli 2010 (Topoli) - Ustrem D (Donchevo) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Dorostol Silistra (Silistra) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Round 1 - postponed match 5 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Botev (Novi pazar) - Dunav (Ruse) - Round 5 12 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Chernomorets (Balchik) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Dorostol Silistra (Silistra) - Botev (Novi pazar) - Shumen 2007 (Shumen) - Topoli 2010 (Topoli) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - 13 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Kubrat 2016 (Kubrat) - Dunav (Ruse) - Ustrem D (Donchevo) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Inter (Dobrich) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Spartak 1918 (Varna) - Septemvri 98 (Tervel) - Round 6 19 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Botev (Novi pazar) - Ustrem D (Donchevo) - 20 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Dunav (Ruse) - Septemvri 98 (Tervel) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Spartak 1918 (Varna) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Topoli 2010 (Topoli) - Inter (Dobrich) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Shumen 2007 (Shumen) - Benkovski (Byala) - Dorostol Silistra (Silistra) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernomorets (Balchik) - Round 7 26 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Chernomorets (Balchik) - Dunav (Ruse) - Dorostol Silistra (Silistra) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Shumen 2007 (Shumen) - Botev (Novi pazar) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Topoli 2010 (Topoli) - Septemvri 98 (Tervel) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - 27 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Ustrem D (Donchevo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Inter (Dobrich) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Round 8 3 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: Botev (Novi pazar) - Inter (Dobrich) - Chernomorets (Balchik) - Dorostol Silistra (Silistra) - 4 October 2020, Sunday, 16:00 EEST: Dunav (Ruse) - Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Septemvri 98 (Tervel) - Topoli 2010 (Topoli) - Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Shumen 2007 (Shumen) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Ustrem D (Donchevo) - Round 9 10 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: Dorostol Silistra (Silistra) - Dunav (Ruse) - Shumen 2007 (Shumen) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Botev (Novi pazar) - Septemvri 98 (Tervel) - Topoli 2010 (Topoli) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Chernolomets 1919 (Popovo) - 11 October 2020, Sunday, 16:00 EEST: Ustrem D (Donchevo) - Chernomorets (Balchik) - Inter (Dobrich) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Round 10 17 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: Chernomorets (Balchik) - Shumen 2007 (Shumen) - Dorostol Silistra (Silistra) - Ustrem D (Donchevo) - 18 October 2020, Sunday, 16:00 EEST: Dunav (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Topoli 2010 (Topoli) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Septemvri 98 (Tervel) - Botev (Novi pazar) - Spartak 1918 (Varna) - Benkovski (Byala) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Inter (Dobrich) - Round 11 24 October 2020, Saturday, 14:00 EEST: Shumen 2007 (Shumen) - Dorostol Silistra (Silistra) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Septemvri 98 (Tervel) - Botev (Novi pazar) - 25 October 2020, Sunday, 14:00 EET: Ustrem D (Donchevo) - Dunav (Ruse) - Inter (Dobrich) - Chernomorets (Balchik) - Spartak 1918 (Varna) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Topoli 2010 (Topoli) - Round 12 31 October 2020, Saturday, 14:00 EET: Botev (Novi pazar) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Chernomorets (Balchik) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Dorostol Silistra (Silistra) - Inter (Dobrich) - 1 November 2020, Sunday, 14:00 EET: Dunav (Ruse) - Topoli 2010 (Topoli) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Septemvri 98 (Tervel) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Spartak 1918 (Varna) - Ustrem D (Donchevo) - Shumen 2007 (Shumen) - Round 13 7 November 2020, Saturday, 14:00 EET: Shumen 2007 (Shumen) - Dunav (Ruse) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Dorostol Silistra (Silistra) - Septemvri 98 (Tervel) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Benkovski (Byala) - 8 November 2020, Sunday, 14:00 EET: Inter (Dobrich) - Ustrem D (Donchevo) - Spartak 1918 (Varna) - Chernomorets (Balchik) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Botev (Novi pazar) - Topoli 2010 (Topoli) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Round 14 14 November 2020, Saturday, 14:00 EET: Botev (Novi pazar) - Topoli 2010 (Topoli) - Chernomorets (Balchik) - Septemvri 98 (Tervel) - Shumen 2007 (Shumen) - Inter (Dobrich) - 15 November 2020, Sunday, 14:00 EET: Dunav (Ruse) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Benkovski (Byala) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Dorostol Silistra (Silistra) - Spartak 1918 (Varna) - Ustrem D (Donchevo) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Round 15 21 November 2020, Saturday, 14:00 EET: Sportist 2011 (General Toshevo) - Shumen 2007 (Shumen) - Septemvri 98 (Tervel) - Dorostol Silistra (Silistra) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Chernomorets (Balchik) - 22 November 2020, Sunday, 14:00 EET: Inter (Dobrich) - Dunav (Ruse) - Spartak 1918 (Varna) - Ustrem D (Donchevo) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Topoli 2010 (Topoli) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Botev (Novi pazar) - Round 16 spring 2021: Dunav (Ruse) - Botev (Novi pazar) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Benkovski (Byala) - Topoli 2010 (Topoli) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Chernomorets (Balchik) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Dorostol Silistra (Silistra) - Septemvri 98 (Tervel) - Ustrem D (Donchevo) - Spartak 1918 (Varna) - Shumen 2007 (Shumen) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Inter (Dobrich) - Round 17 Sportist 2011 (General Toshevo) - Dunav (Ruse) - Inter (Dobrich) - Spartak 1918 (Varna) - Shumen 2007 (Shumen) - Septemvri 98 (Tervel) - Ustrem D (Donchevo) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Dorostol Silistra (Silistra) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Chernomorets (Balchik) - Topoli 2010 (Topoli) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Botev (Novi pazar) - Round 18 Dunav (Ruse) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Botev (Novi pazar) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Chernomorets (Balchik) - Topoli 2010 (Topoli) - Dorostol Silistra (Silistra) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Ustrem D (Donchevo) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Shumen 2007 (Shumen) - Septemvri 98 (Tervel) - Inter (Dobrich) - Spartak 1918 (Varna) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Round 19 Spartak 1918 (Varna) - Dunav (Ruse) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Septemvri 98 (Tervel) - Inter (Dobrich) - Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) - Shumen 2007 (Shumen) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Ustrem D (Donchevo) - Topoli 2010 (Topoli) - Dorostol Silistra (Silistra) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Chernomorets (Balchik) - Botev (Novi pazar) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Round 20 Dunav (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Chernomorets (Balchik) - Botev (Novi pazar) - Dorostol Silistra (Silistra) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Ustrem D (Donchevo) - Topoli 2010 (Topoli) - Shumen 2007 (Shumen) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Inter (Dobrich) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Septemvri 98 (Tervel) - Spartak 1918 (Varna) - Round 21 Septemvri 98 (Tervel) - Dunav (Ruse) - Spartak 1918 (Varna) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Inter (Dobrich) - Topoli 2010 (Topoli) - Shumen 2007 (Shumen) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Ustrem D (Donchevo) - Botev (Novi pazar) - Dorostol Silistra (Silistra) - Benkovski (Byala) - Chernomorets (Balchik) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Round 22 Dunav (Ruse) - Chernomorets (Balchik) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Dorostol Silistra (Silistra) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Ustrem D (Donchevo) - Botev (Novi pazar) - Shumen 2007 (Shumen) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Inter (Dobrich) - Topoli 2010 (Topoli) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Spartak 1918 (Varna) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Septemvri 98 (Tervel) - Round 23 Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) - Dunav (Ruse) - Septemvri 98 (Tervel) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Spartak 1918 (Varna) - Topoli 2010 (Topoli) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Inter (Dobrich) - Botev (Novi pazar) - Shumen 2007 (Shumen) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Ustrem D (Donchevo) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Dorostol Silistra (Silistra) - Chernomorets (Balchik) - Round 24 Dunav (Ruse) - Dorostol Silistra (Silistra) - Chernomorets (Balchik) - Ustrem D (Donchevo) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Shumen 2007 (Shumen) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Inter (Dobrich) - Botev (Novi pazar) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna) - Topoli 2010 (Topoli) - Septemvri 98 (Tervel) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Round 25 Chernolomets 1919 (Popovo) - Dunav (Ruse) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Topoli 2010 (Topoli) - Septemvri 98 (Tervel) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna) - Botev (Novi pazar) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Benkovski (Byala) - Inter (Dobrich) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Shumen 2007 (Shumen) - Chernomorets (Balchik) - Ustrem D (Donchevo) - Dorostol Silistra (Silistra) - Round 26 Dunav (Ruse) - Ustrem D (Donchevo) - Dorostol Silistra (Silistra) - Shumen 2007 (Shumen) - Chernomorets (Balchik) - Inter (Dobrich) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Spartak 1918 (Varna) - Botev (Novi pazar) - Septemvri 98 (Tervel) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Topoli 2010 (Topoli) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Round 27 Topoli 2010 (Topoli) - Dunav (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Ludogorets 1945 III (Rz) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Botev (Novi pazar) - Septemvri 98 (Tervel) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Spartak 1918 (Varna) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Chernomorets (Balchik) - Inter (Dobrich) - Dorostol Silistra (Silistra) - Shumen 2007 (Shumen) - Ustrem D (Donchevo) - Round 28 Dunav (Ruse) - Shumen 2007 (Shumen) - Ustrem D (Donchevo) - Inter (Dobrich) - Dorostol Silistra (Silistra) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Chernomorets (Balchik) - Spartak 1918 (Varna) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Septemvri 98 (Tervel) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Botev (Novi pazar) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Topoli 2010 (Topoli) - Round 29 Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Dunav (Ruse) - Topoli 2010 (Topoli) - Botev (Novi pazar) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Septemvri 98 (Tervel) - Chernomorets (Balchik) - Spartak 1918 (Varna) - Dorostol Silistra (Silistra) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Ustrem D (Donchevo) - Inter (Dobrich) - Shumen 2007 (Shumen) - Round 30 Dunav (Ruse) - Inter (Dobrich) - Shumen 2007 (Shumen) - Sportist 2011 (General Toshevo) - Ustrem D (Donchevo) - Spartak 1918 (Varna) - Dorostol Silistra (Silistra) - Septemvri 98 (Tervel) - Chernomorets (Balchik) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Topoli 2010 (Topoli) - Botev (Novi pazar) - Ludogorets 1945 III (Razgrad) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Benkovski (Byala, obl.Ruse) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Botev (Novi pazar) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Dorostol Silistra (Silistra) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Dunav (Ruse) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Inter (Dobrich) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Kubrat 2016 (Kubrat) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Ludogorets 1945 III (Razgrad) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Svetkavitsa Targovishte (Targ.) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Septemvri 98 (Tervel) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Spartak 1918 (Varna) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Sportist 2011 (General Toshevo) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 12. Topoli 2010 (Topoli) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 13. Ustrem D (Donchevo) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Chernolomets 1919 (Popovo) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. Chernomorets (Balchik) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Shumen 2007 (Shumen) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top