Yugozapadna Treta liga 2020/21

« Yugozapadna Treta liga 2020/21

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
        | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Current matches:

28 November 2020, Saturday, 14:00 EET / Round 17:
Vihren 1925 (Sandanski) - Marek 1915 (Dupnitsa)            - 
Nadezhda (Dobroslavtsi) - Balkan 1929 (Botevgrad)          - 
Velbazhd (Kyustendil) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)       - 
Perun 1978 (Kresna) - Pirin 1941 (Razlog)                  - 
Rilski sportist 2011 (Samokov) - Botev 1937 (Ihtiman)      - 
Chavdar (Etropole) - Belasitsa (Petrich)                   - 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Oborishte (Panagyurishte)     - 
Bansko (Bansko) - Kyustendil (Kyustendil)                  - 
at a neutral venue: *
Granit (Vladaya) - Levski (Chepintsi)                      - 
* - at a neutral venue due to Granit serving a home match ban.

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Marek 1915 (Dupnitsa) 16 12 2 2 38:12 38 ------------------------------------------------------------------- 2. Belasitsa (Petrich) 15 11 3 1 24:9 36 [1 0 0 2:1 3] 3. Vihren 1925 (Sandanski) 16 11 3 2 31:13 36 [0 0 1 1:2 0] 4. Kyustendil (Kyustendil) 16 12 2 2 28:3 35 [*] 5. Chavdar (Etropole) 16 10 4 2 32:14 34 6. Botev 1937 (Ihtiman) 16 7 4 5 31:18 25 [1 0 0 1:0 3] 7. Pirin 1912 (Gotse Delchev) 16 7 4 5 21:14 25 [+] [0 0 1 0:1 0] 8. Oborishte (Panagyurishte) 16 7 2 7 25:19 23 9. Rilski sportist 2011 (Samokov) 16 6 3 7 20:20 21 10. Pirin 1941 (Razlog) 16 5 4 7 15:23 19 [1 1 0 5:3 4] 11. Nadezhda (Dobroslavtsi) 15 6 1 8 22:30 19 [0 1 0 1:1 1] 12. Balkan 1929 (Botevgrad) 16 5 4 7 18:19 19 [0 0 1 2:4 0] 13. Slivnishki geroy (Slivnitsa) 16 4 5 7 19:20 17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14. Levski (Chepintsi) 16 4 2 10 16:32 14 [+] 15. Perun 1978 (Kresna) 16 3 3 10 13:31 12 [1 0 0 1:0 3] 16. Granit (Vladaya) 16 3 3 10 12:35 12 [+] [0 0 1 0:1 0] ------------------------------------------------------------------- 17. Velbazhd (Kyustendil) 16 3 2 11 8:35 11 [+] 18. Bansko (Bansko) 16 1 1 14 5:31 4
Notes - Levski (Chepintsi) plays its home games in Dobroslavtsi. - On 29 September 2020 Kyustendil (Kyustendil) is deducted 3 points due to its U17 team being removed from the league it competes in for walking off the field in a match. Round 1 8 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: in Dobroslavtsi: Levski (Chepintsi) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:1 (0:1) Video [0:1 Nikolay R.Nikolov 24'] [sent off: Velislav Kolev (L) 89'] Kyustendil (Kyustendil) - Granit (Vladaya) 6:0 (2:0) [1:0 Aleksandar Kr.Aleksandrov 15', 2:0 Kiril Valov 23', 4:0 Aleksandar Kr.Aleksandrov 50',59'; 5:0 Evgeni Grozdin 67', 6:0 Rosen Yordanov 79'] Oborishte (Panagyurishte) - Bansko (Bansko) 1:0 (1:0) Video [1:0 Nikola Ivanov 40'] Belasitsa (Petrich) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:0 Video [sent off: Asparuh Shamkalov (B) 45'+1'] Botev 1937 (Ihtiman) - Chavdar (Etropole) 2:2 (0:1) [0:2 Simeon Chatov 45',53'; 1:2 Stanislav Katrankov 83', 2:2 Vladimir Kaptiev 89'] Pirin 1941 (Razlog) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 1:0 (1:0) [1:0 Georgi Fikiyn 31'] Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Perun 1978 (Kresna) 3:0 (2:0) [1:0 Stivan Kirilov 5', 2:0 Nicho Nichev 9', 3:0 Dimitar Nenchov 73'] Balkan 1929 (Botevgrad) - Velbazhd (Kyustendil) 1:0 (0:0) Video [1:0 Petko K.Petkov 69'-pen] [sent off: Asen Vasev (V) 70', Mihail Mihaylov (B) 87'] Vihren 1925 (Sandanski) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:1 (1:0) [1:0 Metodi Kostov 31'-pen, 1:1 Lyudmil Atanasov 66', 2:1 Daniel Zlatkov 70'] [sent off: Krasimir Zdravkov (V) 65', Ivan Lazarov (V) 90'+2'] Round 2 15 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 6:1 (3:1) [1:0 Dimitar Pantaleev 12', 1:1 Marian Kitanov 16', 2:1 Dimitar Vladimirov 28', 3:1 Aleksandar Bliznakov 44', 4:1 Dimitar Chechev 60'-pen, 5:1 Veselin Lyubomirov 70'-pen, 6:1 Ivan G.Georgiev 85'] Velbazhd (Kyustendil) - Vihren 1925 (Sandanski) 0:5 (0:3) [0:1 Metodi Kostov 16', 0:2 Daniel Zlatkov 36', 0:3 Atanas Chepilov 37', 0:4 Metodi Kostov 85', 0:5 Kristiyan Nikolov 88'] Perun 1978 (Kresna) - Balkan 1929 (Botevgrad) 4:3 (1:1) Video Rilski sportist 2011 (Sam) - Slivn.geroy (Slivnitsa) 2:1 (0:0) Video Chavdar (Etropole) - Pirin 1941 (Razlog) 2:0 Video Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Botev 1937 (Ihtiman) 0:1 (0:0) [0:1 Vladimir Kaptiev 88'] Bansko (Bansko) - Belasitsa (Petrich) 0:1 (0:0) Video Granit (Vladaya) - Oborishte (Panagyurishte) 1:1 (0:0) Video in Dobroslavtsi: Levski (Chepintsi) - Kyustendil (Kyustendil) 0:4 (0:3) [0:1 Martin Mihaylov 25', 0:2 Kiril Valov 37', 0:3 Rosen Yordanov 40', 0:4 Aleksandar Kr.Aleksandrov 73'] Round 3 22 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:0 Video Oborishte (Panagyurishte) - Levski (Chepintsi) 4:1 (1:1) Video Belasitsa (Petrich) - Granit (Vladaya) 3:1 (1:1) Video Botev 1937 (Ihtiman) - Bansko (Bansko) 3:0 Pirin 1941 (Razlog) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 1:1 (0:0) Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Chavdar (Etropole) 0:3 (0:1) Balkan 1929 (Botevgrad) - Rilski sportist 2011 (Sam) 3:0 Vihren 1925 (Sandanski) - Perun 1978 (Kresna) 2:1 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Velbazhd (Kyustendil) 3:1 Round 4 29 August 2020, Saturday, 18:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Velbazhd (Kyustendil) 4:0 (2:0) Perun 1978 (Kresna) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:2 Video Rilski sportist 2011 (Sam) - Vihren 1925 (Sandanski) 1:1 Chavdar (Etropole) - Balkan 1929 (Botevgrad) 1:1 (0:0) Video Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Slivn.geroy (Slivnitsa) 1:1 (0:1) Bansko (Bansko) - Pirin 1941 (Razlog) 0:1 (0:1) Video Granit (Vladaya) - Botev 1937 (Ihtiman) 2:2 Video Levski (Chepintsi) - Belasitsa (Petrich) 1:3 (0:2) Video Kyustendil (Kyustendil) - Oborishte (Panagyurishte) 2:0 (2:0) Video Round 5 5 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Oborishte (Panagyurishte) - Marek 1915 (Dupnitsa) 3:1 (1:0) Video Belasitsa (Petrich) - Kyustendil (Kyustendil) 1:0 (0:0) Video Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Bansko (Bansko) 3:1 Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:0 Video Vihren 1925 (Sandanski) - Chavdar (Etropole) 1:0 (1:0) Video Nadezhda (Dobroslavtsi) - Rilski sportist 2011 (Sam) 3:1 Velbazhd (Kyustendil) - Perun 1978 (Kresna) 1:0 (1:0) 6 September 2020, Sunday, 17:00 EEST: Botev 1937 (Ihtiman) - Levski (Chepintsi) 3:2 Pirin 1941 (Razlog) - Granit (Vladaya) 0:2 (0:1) Round 6 12 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Perun 1978 (Kresna) 2:0 (0:0) Rilski sportist 2011 (Samokov) - Velbazhd (Kyustendil) 2:1 Chavdar (Etropole) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:0 Video Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Vihren 1925 (Sandanski) 0:1 (0:0) Video Bansko (Bansko) - Balkan 1929 (Botevgrad) 0:1 (0:1) Video Granit (Vladaya) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 1:0 (1:0) Video in Dobroslavtsi: Levski (Chepintsi) - Pirin 1941 (Razlog) 1:0 (0:0) Video Kyustendil (Kyustendil) - Botev 1937 (Ihtiman) 1:0 (0:0) Video Oborishte (Panagyurishte) - Belasitsa (Petrich) 0:1 (0:1) Video Round 7 19 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:2 Video Botev 1937 (Ihtiman) - Oborishte (Panagyurishte) 1:2 Pirin 1941 (Razlog) - Kyustendil (Kyustendil) 0:3 Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Levski (Chepintsi) 1:0 (0:0) Balkan 1929 (Botevgrad) - Granit (Vladaya) 0:1 Video Vihren 1925 (Sandanski) - Bansko (Bansko) 2:0 Video Nadezhda (Dobroslavtsi) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 2:4 Velbazhd (Kyustendil) - Chavdar (Etropole) 0:0 Perun 1978 (Kresna) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 0:0 Video Round 8 26 September 2020, Saturday, 17:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Rilski sportist 2011 (Samokov) postponed * * - postponed due to waterlogged pitch. Chavdar (Etropole) - Perun 1978 (Kresna) 3:1 (2:1) Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Velbazhd (Kyustendil) 3:0 (1:0) Bansko (Bansko) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:3 (0:1) Granit (Vladaya) - Vihren 1925 (Sandanski) 0:0 in Dobroslavtsi: Levski (Chepintsi) - Balkan 1929 (Botevgrad) 2:1 (1:1) Kyustendil (Kyustendil) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 1:1 (0:0) Oborishte (Panagyurishte) - Pirin 1941 (Razlog) 0:1 (0:0) Belasitsa (Petrich) - Botev 1937 (Ihtiman) 2:0 (0:0) Video 7 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 3:2 (2:1) Round 9 3 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: Botev 1937 (Ihtiman) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:2 Slivn.geroy (Slivnitsa) - Oborishte (Panagyurishte) 2:2 Balkan 1929 (Botevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) 0:1 (0:0) Vihren 1925 (Sandanski) - Levski (Chepintsi) 3:1 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Granit (Vladaya) 3:1 (1:1) Velbazhd (Kyustendil) - Bansko (Bansko) 1:0 (1:0) Perun 1978 (Kresna) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:4 (0:2) Rilski sportist 2011 (Samokov) - Chavdar (Etropole) 2:2 (1:1) 4 October 2020, Sunday, 16:00 EEST: Pirin 1941 (Razlog) - Belasitsa (Petrich) 1:1 (1:1) Round 8 - postponed match 7 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 3:2 (2:1) Round 10 10 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Chavdar (Etropole) 2:0 (2:0) Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Rilski sportist 2011 (Sam) 2:1 (0:0) Bansko (Bansko) - Perun 1978 (Kresna) 2:2 (2:0) Granit (Vladaya) - Velbazhd (Kyustendil) 0:3 awd * * - abandoned in 69' at 0:0, due to crowd disorder on and off the pitch. Granit is banned with playing 6 home games at a neutral venue. Levski (Chepintsi) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:2 (1:1) Kyustendil (Kyustendil) - Vihren 1925 (Sandanski) 1:0 (0:0) Video Oborishte (Panagyurishte) - Balkan 1929 (Botevgrad) 1:0 Belasitsa (Petrich) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 2:1 (1:1) Video Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin 1941 (Razlog) 2:0 Round 11 17 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: Pirin 1941 (Razlog) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:3 (0:1) Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Botev 1937 (Ihtiman) 1:1 (0:1) Balkan 1929 (Botevgrad) - Belasitsa (Petrich) 2:0 (1:0) Video Vihren 1925 (Sandanski) - Oborishte (Panagyurishte) 2:1 (1:1) Nadezhda (Dobroslavtsi) - Kyustendil (Kyustendil) 0:2 (0:1) Video Velbazhd (Kyustendil) - Levski (Chepintsi) 0:0 Perun 1978 (Kresna) - Granit (Vladaya) 1:0 Rilski sportist 2011 (Samokov) - Bansko (Bansko) 2:0 (2:0) Chavdar (Etropole) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 2:1 (2:1) Round 12 24 October 2020, Saturday, 16:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 2:0 (1:0) Bansko (Bansko) - Chavdar (Etropole) 0:5 (0:2) in kv.Dragalevtsi, Sofia: * Granit (Vladaya) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 1:3 (1:1) * - at a neutral venue due to Granit serving a home match ban. Levski (Chepintsi) - Perun 1978 (Kresna) 3:3 (2:1) Kyustendil (Kyustendil) - Velbazhd (Kyustendil) 3:0 (3:0) Video Belasitsa (Petrich) - Vihren 1925 (Sandanski) postponed Botev 1937 (Ihtiman) - Balkan 1929 (Botevgrad) 1:1 (1:1) Pirin 1941 (Razlog) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 0:0 25 October 2020, Sunday, 15:00 EET: Oborishte (Panagyurishte) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:0 (2:0) Video 11 November 2020, Wednesday, 14:00 EET: Belasitsa (Petrich) - Vihren 1925 (Sandanski) 2:1 (0:0) Video Round 13 31 October 2020, Saturday, 15:00 EET: Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:2 (0:1) Video Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin 1941 (Razlog) 2:4 (1:3) Video in Mikrevo: Vihren 1925 (Sandanski) - Botev 1937 (Ihtiman) 3:1 (2:1) Nadezhda (Dobroslavtsi) - Belasitsa (Petrich) postponed Velbazhd (Kyustendil) - Oborishte (Panagyurishte) 1:3 (0:0) Perun 1978 (Kresna) - Kyustendil (Kyustendil) 0:1 (0:1) Rilski sportist 2011 (Samokov) - Levski (Chepintsi) 3:0 Chavdar (Etropole) - Granit (Vladaya) 4:1 Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko) 2:0 (1:0) 5 December 2020, Saturday, 14:00 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Belasitsa (Petrich) - Round 14 7 November 2020, Saturday, 14:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Bansko (Bansko) 2:0 (0:0) in kv.Dragalevtsi, Sofia: * Granit (Vladaya) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:1 (0:0) * - at a neutral venue due to Granit serving a home match ban. Levski (Chepintsi) - Chavdar (Etropole) 0:2 (0:2) Video Kyustendil (Kyustendil) - Rilski sportist 2011 (Sam) 1:0 (1:0) Video Oborishte (Panagyurishte) - Perun 1978 (Kresna) 0:1 (0:0) Belasitsa (Petrich) - Velbazhd (Kyustendil) 4:0 (1:0) Video Botev 1937 (Ihtiman) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:0 Pirin 1941 (Razlog) - Vihren 1925 (Sandanski) 2:5 (0:1) Video Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Balkan 1929 (Botevgrad) 3:1 Round 12 - postponed match 11 November 2020, Wednesday, 14:00 EET: Belasitsa (Petrich) - Vihren 1925 (Sandanski) 2:1 (0:0) Video Round 15 11 November 2020, Wednesday, 14:00 EET: Velbazhd (Kyustendil) - Botev 1937 (Ihtiman) 0:5 (0:3) 14 November 2020, Saturday, 14:00 EET: Balkan 1929 (Botevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:0 (1:0) Video Vihren 1925 (Sandanski) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 2:1 (1:0) Nadezhda (Dobroslavtsi) - Pirin 1941 (Razlog) 1:1 (0:1) Perun 1978 (Kresna) - Belasitsa (Petrich) 0:1 (0:1) Video Rilski sportist 2011 (Sam) - Oborishte (Panagyurishte) 1:0 (0:0) Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) 1:0 (0:0) Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Levski (Chepintsi) 2:1 (2:1) Bansko (Bansko) - Granit (Vladaya) 2:1 (2:0) Round 16 21 November 2020, Saturday, 14:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Granit (Vladaya) 6:0 (4:0) Levski (Chepintsi) - Bansko (Bansko) 1:0 (0:0) Kyustendil (Kyustendil) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 2:0 (0:0) Oborishte (Panagyurishte) - Chavdar (Etropole) 3:4 (1:1) Belasitsa (Petrich) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 1:0 (1:0) Video Botev 1937 (Ihtiman) - Perun 1978 (Kresna) 4:0 Pirin 1941 (Razlog) - Velbazhd (Kyustendil) 2:0 (1:0) Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:1 (0:0) Balkan 1929 (Botevgrad) - Vihren 1925 (Sandanski) 1:1 (1:1) Video Round 17 28 November 2020, Saturday, 14:00 EET: Vihren 1925 (Sandanski) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Velbazhd (Kyustendil) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Perun 1978 (Kresna) - Pirin 1941 (Razlog) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Botev 1937 (Ihtiman) - Chavdar (Etropole) - Belasitsa (Petrich) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Oborishte (Panagyurishte) - Bansko (Bansko) - Kyustendil (Kyustendil) - at a neutral venue: * Granit (Vladaya) - Levski (Chepintsi) - * - at a neutral venue due to Granit serving a home match ban. Round 13 - postponed match 5 December 2020, Saturday, 14:00 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Belasitsa (Petrich) - Round 18 spring 2021: Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Chepintsi) - at a neutral venue: * Granit (Vladaya) - Kyustendil (Kyustendil) - * - at a neutral venue due to Granit serving a home match ban. Bansko (Bansko) - Oborishte (Panagyurishte) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich) - Chavdar (Etropole) - Botev 1937 (Ihtiman) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Pirin 1941 (Razlog) - Perun 1978 (Kresna) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Velbazhd (Kyustendil) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Vihren 1925 (Sandanski) - Round 19 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Vihren 1925 (Sandanski) - Velbazhd (Kyustendil) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Perun 1978 (Kresna) - Slivn.geroy (Slivnitsa) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Pirin 1941 (Razlog) - Chavdar (Etropole) - Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich) - Bansko (Bansko) - Oborishte (Panagyurishte) - Granit (Vladaya) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski (Chepintsi) - Round 20 Marek 1915 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski (Chepintsi) - Oborishte (Panagyurishte) - at a neutral venue: * Granit (Vladaya) - Belasitsa (Petrich) - * - at a neutral venue due to Granit serving a home match ban. Bansko (Bansko) - Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog) - Chavdar (Etropole) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Perun 1978 (Kresna) - Vihren 1925 (Sandanski) - Velbazhd (Kyustendil) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Round 21 Velbazhd (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Perun 1978 (Kresna) - Vihren 1925 (Sandanski) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Chavdar (Etropole) - Slivn.geroy (Slivnitsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog) - Bansko (Bansko) - Botev 1937 (Ihtiman) - Granit (Vladaya) - Belasitsa (Petrich) - Levski (Chepintsi) - Oborishte (Panagyurishte) - Kyustendil (Kyustendil) - Round 22 Marek 1915 (Dupnitsa) - Oborishte (Panagyurishte) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Levski (Chepintsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - Granit (Vladaya) - Pirin 1941 (Razlog) - Bansko (Bansko) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Chavdar (Etropole) - Vihren 1925 (Sandanski) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Perun 1978 (Kresna) - Velbazhd (Kyustendil) - Round 23 Perun 1978 (Kresna) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Velbazhd (Kyustendil) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Chavdar (Etropole) - Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Bansko (Bansko) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Granit (Vladaya) - Pirin 1941 (Razlog) - Levski (Chepintsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Oborishte (Panagyurishte) - Round 24 Marek 1915 (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Oborishte (Panagyurishte) - Botev 1937 (Ihtiman) - Kyustendil (Kyustendil) - Pirin 1941 (Razlog) - Levski (Chepintsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Granit (Vladaya) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Bansko (Bansko) - Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Chavdar (Etropole) - Velbazhd (Kyustendil) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Perun 1978 (Kresna) - Round 25 Rilski sportist 2011 (Samokov) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Perun 1978 (Kresna) - Chavdar (Etropole) - Velbazhd (Kyustendil) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Bansko (Bansko) - Vihren 1925 (Sandanski) - Granit (Vladaya) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Levski (Chepintsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Pirin 1941 (Razlog) - Oborishte (Panagyurishte) - Botev 1937 (Ihtiman) - Belasitsa (Petrich) - Round 26 Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 1937 (Ihtiman) - Belasitsa (Petrich) - Pirin 1941 (Razlog) - Oborishte (Panagyurishte) - Slivn.geroy (Slivnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Levski (Chepintsi) - Vihren 1925 (Sandanski) - Granit (Vladaya) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Bansko (Bansko) - Velbazhd (Kyustendil) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Perun 1978 (Kresna) - Chavdar (Etropole) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Round 27 Chavdar (Etropole) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Perun 1978 (Kresna) - Bansko (Bansko) - Velbazhd (Kyustendil) - Granit (Vladaya) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Levski (Chepintsi) - Vihren 1925 (Sandanski) - Kyustendil (Kyustendil) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Oborishte (Panagyurishte) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Pirin 1941 (Razlog) - Botev 1937 (Ihtiman) - Round 28 Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin 1941 (Razlog) - Botev 1937 (Ihtiman) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Oborishte (Panagyurishte) - Vihren 1925 (Sandanski) - Kyustendil (Kyustendil) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Levski (Chepintsi) - Velbazhd (Kyustendil) - Granit (Vladaya) - Perun 1978 (Kresna) - Bansko (Bansko) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Chavdar (Etropole) - Round 29 Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Chavdar (Etropole) - Bansko (Bansko) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Granit (Vladaya) - Perun 1978 (Kresna) - Levski (Chepintsi) - Velbazhd (Kyustendil) - Kyustendil (Kyustendil) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Oborishte (Panagyurishte) - Vihren 1925 (Sandanski) - Belasitsa (Petrich) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Botev 1937 (Ihtiman) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pirin 1941 (Razlog) - Round 30 Marek 1915 (Dupnitsa) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pirin 1941 (Razlog) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Botev 1937 (Ihtiman) - Vihren 1925 (Sandanski) - Belasitsa (Petrich) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Oborishte (Panagyurishte) - Velbazhd (Kyustendil) - Kyustendil (Kyustendil) - Perun 1978 (Kresna) - Levski (Chepintsi) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Granit (Vladaya) - Chavdar (Etropole) - Bansko (Bansko) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Round 31 Bansko (Bansko) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Granit (Vladaya) - Chavdar (Etropole) - Levski (Chepintsi) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Kyustendil (Kyustendil) - Perun 1978 (Kresna) - Oborishte (Panagyurishte) - Velbazhd (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1941 (Razlog) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Round 32 Marek 1915 (Dupnitsa) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1941 (Razlog) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - Velbazhd (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Perun 1978 (Kresna) - Oborishte (Panagyurishte) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole) - Levski (Chepintsi) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Granit (Vladaya) - Bansko (Bansko) - Round 33 Granit (Vladaya) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Bansko (Bansko) - Levski (Chepintsi) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole) - Oborishte (Panagyurishte) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Belasitsa (Petrich) - Perun 1978 (Kresna) - Botev 1937 (Ihtiman) - Velbazhd (Kyustendil) - Pirin 1941 (Razlog) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Vihren 1925 (Sandanski) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Round 34 Marek 1915 (Dupnitsa) - Vihren 1925 (Sandanski) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Velbazhd (Kyustendil) - Pirin 1941 (Razlog) - Perun 1978 (Kresna) - Botev 1937 (Ihtiman) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Belasitsa (Petrich) - Chavdar (Etropole) - Oborishte (Panagyurishte) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Kyustendil (Kyustendil) - Bansko (Bansko) - Levski (Chepintsi) - Granit (Vladaya) -
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Marek 1915 (Dupnitsa) XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- 2:0 -:- 3:2 -:- 6:1 -:- -:- -:- 2:0 6:0 4:0 2:0 2. Belasitsa (Petrich) 2:2 XXX 2:1 1:0 -:- 2:0 0:0 -:- 1:0 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 3:1 4:0 -:- 3. Vihren 1925 (Sandanski) -:- -:- XXX -:- 1:0 3:1 -:- 2:1 -:- -:- 2:1 -:- 2:1 3:1 2:1 -:- -:- 2:0 4. Kyustendil (Kyustendil) 0:0 -:- 1:0 XXX -:- 1:0 2:0 2:0 1:0 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- 6:0 3:0 -:- 5. Chavdar (Etropole) -:- -:- -:- 1:0 XXX -:- 2:1 -:- -:- 2:0 1:0 1:1 -:- -:- 3:1 4:1 -:- -:- 6. Botev 1937 (Ihtiman) 1:2 -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- 1:2 -:- 2:0 4:0 1:1 -:- 3:2 4:0 -:- -:- 3:0 7. Pirin 1912 (Gotse Delchev) -:- -:- 0:1 -:- -:- 0:1 XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- 1:1 2:1 -:- -:- 3:0 2:0 8. Oborishte (Panagyurishte) 3:1 0:1 -:- -:- 3:4 -:- -:- XXX -:- 0:1 4:0 1:0 -:- 4:1 0:1 -:- -:- 1:0 9. Rilski sportist 2011 (Samokov) -:- -:- 1:1 -:- 2:2 -:- -:- 1:0 XXX -:- -:- -:- 2:1 3:0 -:- -:- 2:1 2:0 10. Pirin 1941 (Razlog) 1:3 1:1 2:5 0:3 -:- -:- 1:1 -:- 1:0 XXX -:- -:- 0:0 -:- -:- 0:2 2:0 -:- 11. Nadezhda (Dobroslavtsi) -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- 2:4 -:- 3:1 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 3:1 3:1 -:- 12. Balkan 1929 (Botevgrad) 1:0 2:0 1:1 0:1 -:- -:- 0:0 -:- 3:0 2:4 -:- XXX -:- -:- -:- 0:1 1:0 -:- 13. Slivnishki geroy (Slivnitsa) 1:2 -:- -:- -:- 0:3 1:1 -:- 2:2 -:- -:- 0:1 3:1 XXX 1:0 3:0 -:- -:- 3:1 14. Levski (Chepintsi) 0:1 1:3 -:- 0:4 0:2 -:- -:- -:- -:- 1:0 3:2 2:1 -:- XXX 3:3 -:- -:- 1:0 15. Perun 1978 (Kresna) -:- 0:1 -:- 0:1 -:- -:- 0:4 -:- 0:0 -:- 0:2 4:3 -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- 16. Granit (Vladaya) -:- -:- 0:0 -:- -:- 2:2 0:1 1:1 1:3 -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- XXX 0:3* -:- 17. Velbazhd (Kyustendil) -:- -:- 0:5 -:- 0:0 0:5 -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 1:0 -:- XXX 1:0 18. Bansko (Bansko) -:- 0:1 -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- -:- 0:1 0:3 0:1 -:- -:- 2:2 2:1 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top