Yugozapadna Treta liga 2021/22

« Yugozapadna Treta liga 2021/22

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
        | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |

                           Current matches:

27 October 2021, Wednesday, 16:00 EEST / Round 13:
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Hebar 1918 II (Pazardzhik)   0:1 (0:0) 
30 October 2021, Saturday, 16:00 EEST / Round 15:
Vitosha (Bistritsa) - Pirin II (Blagoevgrad)               - 
Pirin 1941 (Razlog) - Balkan 1929 (Botevgrad)              - 
Septemvri II (Sofia) - Belasitsa (Petrich)                 - 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Granit (Vladaya)              - 
Vihren (Sandanski) - Chavdar (Etropole)                    - 
Kyustendil (Kyustendil) - Hebar 1918 II (Pazardzhik)       - 
Botev 1937 (Ihtiman) - Levski (Chepintsi)                  - 
Rilski sportist 2011 (Sam) - Oborishte (Panagyurishte)     - 
Bansko team (Bansko) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)        - 
Nadezhda (Dobroslavtsi) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb)         - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Balkan 1929 (Botevgrad) 14 11 2 1 24:7 35 ------------------------------------------------------------------- 2. Kyustendil (Kyustendil) 14 9 5 0 32:10 32 3. Oborishte (Panagyurishte) 14 9 2 3 29:15 29 [1 0 0 2:1 3] 4. Belasitsa (Petrich) 14 9 2 3 33:13 29 [0 0 1 1:2 0] 5. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 14 8 4 2 24:13 28 [-] 6. Chavdar (Etropole) 13 7 3 3 20:8 24 7. Pirin 1912 (Gotse Delchev) 14 6 5 3 17:14 23 8. Pirin 1941 (Razlog) 14 5 6 3 14:12 21 [1 1 0 3:2 4] 9. Granit (Vladaya) 14 6 3 5 16:16 21 [1 0 1 4:4 3] 10. Bansko team (Bansko) 14 6 3 5 18:15 21 [*] [0 1 1 3:4 1] 11. Slivnishki geroy (Slivnitsa) 14 6 1 7 17:17 19 [1 0 1 3:3 3] 12. Botev 1937 (Ihtiman) 14 5 4 5 18:14 19 [1 0 1 2:2 3, +4 overall GD] 13. Rilski sportist 2011 (Samokov) 14 6 1 7 19:20 19 [1 0 1 2:2 3, -1 overall GD] 14. Septemvri II (Sofia) 13 5 2 6 21:21 17 [+][*] [1 0 0 4:1 3] 15. Vihren (Sandanski) 14 5 2 7 27:26 17 [0 0 1 1:4 0] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16. Hebar 1918 II (Pazardzhik) 14 3 3 8 11:24 12 [+][*] 17. Nadezhda (Dobroslavtsi) 14 2 3 9 9:30 9 18. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 14 1 4 9 12:23 7 [+] ------------------------------------------------------------------- 19. Pirin II (Blagoevgrad) 14 0 4 10 9:31 4 [+] 20. Levski (Chepintsi) 14 0 1 13 8:49 1
Notes - With the start of the season the renaming of Bansko (Bansko) to Bansko team comes into force, as a result of a new legal entity being founded on 15 June 2020. - Balkan 1929 (Botevgrad) plays its home games at the "Hristo Botev" st. in Botevgrad. - Kyustendil (Kyustendil) plays its home games at the "Osogovo" st. in Kyustendil. - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) plays its home games at the "Georgi Benkovski" st. in kv.Maslovo, Kostinbrod. - Pirin II (Blagoevgrad) plays its home games in Rila. - Septemvri II (Sofia) plays its home games at the "Dragalevtsi" st. in kv.Dragalevtsi, Sofia. Round 1 7 August 2021, Saturday, 18:00 EEST: Oborishte (Panagyurishte) - Pirin II (Blagoevgrad) 2:0 Levski (Chepintsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 0:2 in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 2:2 Chavdar (Etropole) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:0 Granit (Vladaya) - Bansko team (Bansko) 3:2 (2:2) in Mikrevo: * Belasitsa (Petrich) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 3:2 (2:1) * - at a neutral venue due to Belasitsa serving a home match ban form the previous season. Balkan 1929 (Botevgrad) - Botev 1937 (Ihtiman) 2:1 (1:0) Video Pirin 1941 (Razlog) - Vihren (Sandanski) 1:0 (0:0) Septemvri II (Sofia) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 2:2 (2:1) 7 August 2021, Saturday, 19:30 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil) 2:2 (1:1) Video Round 2 14 August 2021, Saturday, 18:00 EEST: in Rila: Pirin II (Blagoevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 1:2 (1:0) Vihren (Sandanski) - Septemvri II (Sofia) 1:4 (0:2) Kyustendil (Kyustendil) - Pirin 1941 (Razlog) 1:1 Botev 1937 (Ihtiman) - Vitosha (Bistritsa) 0:1 (0:1) Rilski sportist 2011 (Sam) - Balkan 1929 (Botevgrad) 0:1 (0:0) Video Bansko team (Bansko) - Belasitsa (Petrich) 1:2 (1:1) Video Nadezhda (Dobroslavtsi) - Granit (Vladaya) 0:3 (0:1) OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Chavdar (Etropole) 0:0 Video Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 4:0 Oborishte (Panagyurishte) - Levski (Chepintsi) 6:1 (1:1) Round 3 18 August 2021, Wednesday, 18:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Pirin II (Blagoevgrad) 2:2 Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Oborishte (Panagyurishte) postponed Chavdar (Etropole) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 1:0 Granit (Vladaya) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 0:2 (0:0) Video in Mikrevo: * Belasitsa (Petrich) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:0 (3:0) * - at a neutral venue due to Belasitsa serving a home match ban form the previous season. Balkan 1929 (Botevgrad) - Bansko team (Bansko) 4:1 (1:1) Video Pirin 1941 (Razlog) - Botev 1937 (Ihtiman) 0:0 in German: Septemvri II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 0:0 Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Vihren (Sandanski) 2:0 (1:0) 18 August 2021, Wednesday, 19:30 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 1:0 (0:0) 25 August 2021, Wednesday, 18:00 EEST: in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Oborishte (Panagyurishte) 0:2 (0:2) Round 4 21 August 2021, Saturday, 18:00 EEST: in Rila: Pirin II (Blagoevgrad) - Vihren (Sandanski) 2:2 Kyustendil (Kyustendil) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:0 Botev 1937 (Ihtiman) - Septemvri II (Sofia) 5:2 Rilski sportist 2011 (Samokov) - Pirin 1941 (Razlog) 3:1 Bansko team (Bansko) - Vitosha (Bistritsa) 1:0 (1:0) Video Nadezhda (Dobroslavtsi) - Balkan 1929 (Botevgrad) 0:3 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Belasitsa (Petrich) 0:2 (0:1) Video Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Granit (Vladaya) 0:0 Oborishte (Panagyurishte) - Chavdar (Etropole) 3:1 Levski (Chepintsi) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 1:2 Round 3 - postponed match 25 August 2021, Wednesday, 18:00 EEST: in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Oborishte (Panagyurishte) 0:2 (0:2) Round 5 28 August 2021, Saturday, 18:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Levski (Chepintsi) 5:1 Granit (Vladaya) - Oborishte (Panagyurishte) 0:0 Belasitsa (Petrich) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 3:0 (1:0) Video Balkan 1929 (Botevgrad) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) postponed * Video * - postponed due to a storm and flooded pitch. Vitosha (Bistritsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:1 Pirin 1941 (Razlog) - Bansko team (Bansko) 1:1 (0:1) Video in German: Septemvri II (Sofia) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 1:2 (1:1) Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Botev 1937 (Ihtiman) 1:1 (0:1) Vihren (Sandanski) - Kyustendil (Kyustendil) 3:6 29 August 2021, Sunday, 18:00 EEST: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Pirin II (Blagoevgrad) 2:2 (2:2) 31 August 2021, Tuesday, 18:00 EEST: Balkan 1929 (Botevgrad) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 3:2 (3:2) Video Round 6 4 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: in Rila: Pirin II (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) 0:5 (0:2) Botev 1937 (Ihtiman) - Vihren (Sandanski) 2:1 Rilski sportist 2011 (Sam) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 2:0 (0:0) Bansko team (Bansko) - Septemvri II (Sofia) 1:0 (1:0) Video Nadezhda (Dobroslavtsi) - Pirin 1941 (Razlog) 1:1 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Vitosha (Bistritsa) 0:1 Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Balkan 1929 (Botevgrad) 1:0 (0:0) Oborishte (Panagyurishte) - Belasitsa (Petrich) 2:1 (1:1) Video Levski (Chepintsi) - Granit (Vladaya) 1:2 in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Chavdar (Etropole) 0:1 Round 7 11 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Pirin II (Blagoevgrad) 2:0 Granit (Vladaya) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 0:0 Belasitsa (Petrich) - Levski (Chepintsi) 6:0 (2:0) Video Balkan 1929 (Botevgrad) - Oborishte (Panagyurishte) 2:1 (0:1) Video Vitosha (Bistritsa) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 2:1 (1:1) Video Pirin 1941 (Razlog) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 1:0 (1:0) in German: Septemvri II (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:1 (1:0) Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Bansko team (Bansko) 0:0 Vihren (Sandanski) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 4:1 (1:0) Kyustendil (Kyustendil) - Botev 1937 (Ihtiman) 1:0 (0:0) Round 8 17 September 2021, Friday, 17:00 EEST: in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Belasitsa (Petrich) 2:1 (2:0) 18 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: in Rila: Pirin II (Blagoevgrad) - Botev 1937 (Ihtiman) 0:0 Rilski sportist 2011 (Sam) - Kyustendil (Kyustendil) 0:3 Bansko team (Bansko) - Vihren (Sandanski) 2:1 (1:0) Video Nadezhda (Dobroslavtsi) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:2 (0:1) OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Septemvri II (Sofia) 1:2 Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pirin 1941 (Razlog) 2:1 Oborishte (Panagyurishte) - Vitosha (Bistritsa) 2:2 Levski (Chepintsi) - Balkan 1929 (Botevgrad) 0:2 Chavdar (Etropole) - Granit (Vladaya) 2:0 (2:0) Video Round 9 25 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Granit (Vladaya) - Pirin II (Blagoevgrad) 2:1 Belasitsa (Petrich) - Chavdar (Etropole) 2:1 (0:1) Video Balkan 1929 (Botevgrad) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 1:0 (1:0) Video Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Levski (Chepintsi) 5:0 Pirin 1941 (Razlog) - Oborishte (Panagyurishte) 0:1 (0:0) in German: Septemvri II (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 1:2 Pirin 1912 (Gotse Delchev) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 1:1 (1:1) Vihren (Sandanski) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:1 Kyustendil (Kyustendil) - Bansko team (Bansko) 1:0 (0:0) Botev 1937 (Ihtiman) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 0:1 Round 10 1 October 2021, Friday, 16:00 EEST: in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa) 1:3 (1:2) 2 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: in Rila: Pirin II (Blagoevgrad) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 0:3 (0:2) Bansko team (Bansko) - Botev 1937 (Ihtiman) 1:2 (0:0) Video Nadezhda (Dobroslavtsi) - Kyustendil (Kyustendil) 1:1 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Vihren (Sandanski) 0:1 (0:0) Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 1:3 (1:1) Oborishte (Panagyurishte) - Septemvri II (Sofia) 3:0 (1:0) Levski (Chepintsi) - Pirin 1941 (Razlog) 1:2 Chavdar (Etropole) - Balkan 1929 (Botevgrad) 0:1 (0:0) Video Granit (Vladaya) - Belasitsa (Petrich) 2:1 (1:1) Video Round 11 6 October 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Pirin II (Blagoevgrad) 3:1 (0:1) Video Balkan 1929 (Botevgrad) - Granit (Vladaya) 1:0 (1:0) Video Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Chavdar (Etropole) 1:1 (0:0) Video Pirin 1941 (Razlog) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 2:0 (1:0) in German: Septemvri II (Sofia) - Levski (Chepintsi) 2:0 (1:0) Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Oborishte (Panagyurishte) 2:1 (1:1) Vihren (Sandanski) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 2:1 (1:0) Kyustendil (Kyustendil) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 3:2 (3:1) Botev 1937 (Ihtiman) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:0 (2:0) Rilski sportist 2011 (Samokov) - Bansko team (Bansko) 1:1 (1:0) Round 12 9 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: in Rila: Pirin II (Blagoevgrad) - Bansko team (Bansko) 0:1 (0:1) Nadezhda (Dobroslavtsi) - Rilski sportist 2011 (Sam) 2:0 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Botev 1937 (Ihtiman) 1:1 Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) 0:1 Oborishte (Panagyurishte) - Vihren (Sandanski) 3:2 Levski (Chepintsi) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:2 (0:1) in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Septemvri II (Sofia) 1:3 Chavdar (Etropole) - Pirin 1941 (Razlog) 0:0 Granit (Vladaya) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 1:3 Belasitsa (Petrich) - Balkan 1929 (Botevgrad) 1:1 (1:0) Video Round 13 16 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin II (Blagoevgrad) 3:0 (2:0) Video Vitosha (Bistritsa) - Belasitsa (Petrich) 0:3 (0:3) Video Pirin 1941 (Razlog) - Granit (Vladaya) 2:1 (0:1) Septemvri II (Sofia) - Chavdar (Etropole) postponed Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) postponed * * - postponed due to flooded pitch. Vihren (Sandanski) - Levski (Chepintsi) 7:1 (5:0) Kyustendil (Kyustendil) - Oborishte (Panagyurishte) 4:1 (1:0) in Dolna banya: Rilski sportist 2011 (Sam) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 3:1 Bansko team (Bansko) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:0 (2:0) Video 17 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Botev 1937 (Ihtiman) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) 2:1 27 October 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 0:1 (0:0) Round 14 22 October 2021, Friday, 15:00 EEST: in Velingrad: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Vihren (Sandanski) 0:2 23 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: in Rila: Pirin II (Blagoevgrad) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:2 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Bansko team (Bansko) 0:3 Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Rilski sportist 2011 (Sam) 2:1 Oborishte (Panagyurishte) - Botev 1937 (Ihtiman) 2:0 (1:0) Video Levski (Chepintsi) - Kyustendil (Kyustendil) 0:4 (0:2) Chavdar (Etropole) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) 4:0 (1:0) Granit (Vladaya) - Septemvri II (Sofia) 2:1 (1:1) Belasitsa (Petrich) - Pirin 1941 (Razlog) 1:1 (1:0) Video Balkan 1929 (Botevgrad) - Vitosha (Bistritsa) 0:0 Video Round 13 - postponed match 27 October 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 0:1 (0:0) Round 15 30 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Pirin II (Blagoevgrad) - Pirin 1941 (Razlog) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Septemvri II (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Granit (Vladaya) - Vihren (Sandanski) - Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Botev 1937 (Ihtiman) - Levski (Chepintsi) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Oborishte (Panagyurishte) - Bansko team (Bansko) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Round 16 6 November 2021, Saturday, 14:00 EET: Pirin II (Blagoevgrad) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Oborishte (Panagyurishte) - Bansko team (Bansko) - Levski (Chepintsi) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Botev 1937 (Ihtiman) - Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) - Granit (Vladaya) - Vihren (Sandanski) - Belasitsa (Petrich) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Septemvri II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Pirin 1941 (Razlog) - Round 17 13 November 2021, Saturday, 14:00 EET: Pirin 1941 (Razlog) - Pirin II (Blagoevgrad) - Septemvri II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Vihren (Sandanski) - Belasitsa (Petrich) - Kyustendil (Kyustendil) - Granit (Vladaya) - Botev 1937 (Ihtiman) - Chavdar (Etropole) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Bansko team (Bansko) - Levski (Chepintsi) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Oborishte (Panagyurishte) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Round 18 20 November 2021, Saturday, 14:00 EET: Pirin II (Blagoevgrad) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Oborishte (Panagyurishte) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Levski (Chepintsi) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Bansko team (Bansko) - Chavdar (Etropole) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Granit (Vladaya) - Botev 1937 (Ihtiman) - Belasitsa (Petrich) - Kyustendil (Kyustendil) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Vihren (Sandanski) - Vitosha (Bistritsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog) - Septemvri II (Sofia) - Round 19 27 November 2021, Saturday, 14:00 EET: Septemvri II (Sofia) - Pirin II (Blagoevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog) - Vihren (Sandanski) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Kyustendil (Kyustendil) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Botev 1937 (Ihtiman) - Belasitsa (Petrich) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Granit (Vladaya) - Bansko team (Bansko) - Chavdar (Etropole) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Levski (Chepintsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Oborishte (Panagyurishte) - Round 20 spring 2022: Pirin II (Blagoevgrad) - Oborishte (Panagyurishte) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Levski (Chepintsi) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Chavdar (Etropole) - Bansko team (Bansko) - Granit (Vladaya) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Belasitsa (Petrich) - Botev 1937 (Ihtiman) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa) - Vihren (Sandanski) - Pirin 1941 (Razlog) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Septemvri II (Sofia) - Round 21 Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin II (Blagoevgrad) - Septemvri II (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Pirin 1941 (Razlog) - Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa) - Botev 1937 (Ihtiman) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Belasitsa (Petrich) - Bansko team (Bansko) - Granit (Vladaya) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Chavdar (Etropole) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Levski (Chepintsi) - Oborishte (Panagyurishte) - Round 22 Pirin II (Blagoevgrad) - Levski (Chepintsi) - Oborishte (Panagyurishte) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Chavdar (Etropole) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Granit (Vladaya) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Belasitsa (Petrich) - Bansko team (Bansko) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Vitosha (Bistritsa) - Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin 1941 (Razlog) - Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri II (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Round 23 Vihren (Sandanski) - Pirin II (Blagoevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri II (Sofia) - Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin 1941 (Razlog) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Vitosha (Bistritsa) - Bansko team (Bansko) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Belasitsa (Petrich) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Granit (Vladaya) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Chavdar (Etropole) - Oborishte (Panagyurishte) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Levski (Chepintsi) - Round 24 Pirin II (Blagoevgrad) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Levski (Chepintsi) - Chavdar (Etropole) - Oborishte (Panagyurishte) - Granit (Vladaya) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Belasitsa (Petrich) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Vitosha (Bistritsa) - Bansko team (Bansko) - Pirin 1941 (Razlog) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Septemvri II (Sofia) - Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Kyustendil (Kyustendil) - Vihren (Sandanski) - Round 25 Kyustendil (Kyustendil) - Pirin II (Blagoevgrad) - Vihren (Sandanski) - Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Septemvri II (Sofia) - Bansko team (Bansko) - Pirin 1941 (Razlog) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Vitosha (Bistritsa) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Oborishte (Panagyurishte) - Granit (Vladaya) - Levski (Chepintsi) - Chavdar (Etropole) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Round 26 Pirin II (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Granit (Vladaya) - Levski (Chepintsi) - Belasitsa (Petrich) - Oborishte (Panagyurishte) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Vitosha (Bistritsa) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Pirin 1941 (Razlog) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Septemvri II (Sofia) - Bansko team (Bansko) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Vihren (Sandanski) - Botev 1937 (Ihtiman) - Kyustendil (Kyustendil) - Round 27 Botev 1937 (Ihtiman) - Pirin II (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Vihren (Sandanski) - Bansko team (Bansko) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Septemvri II (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Pirin 1941 (Razlog) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Vitosha (Bistritsa) - Oborishte (Panagyurishte) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Levski (Chepintsi) - Belasitsa (Petrich) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Granit (Vladaya) - Chavdar (Etropole) - Round 28 Pirin II (Blagoevgrad) - Granit (Vladaya) - Chavdar (Etropole) - Belasitsa (Petrich) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Levski (Chepintsi) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Oborishte (Panagyurishte) - Pirin 1941 (Razlog) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Septemvri II (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Vihren (Sandanski) - Bansko team (Bansko) - Kyustendil (Kyustendil) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Botev 1937 (Ihtiman) - Round 29 Rilski sportist 2011 (Samokov) - Pirin II (Blagoevgrad) - Botev 1937 (Ihtiman) - Bansko team (Bansko) - Kyustendil (Kyustendil) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Vihren (Sandanski) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Septemvri II (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte) - Pirin 1941 (Razlog) - Levski (Chepintsi) - Vitosha (Bistritsa) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Chavdar (Etropole) - Belasitsa (Petrich) - Granit (Vladaya) - Round 30 Pirin II (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Granit (Vladaya) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Pirin 1941 (Razlog) - Levski (Chepintsi) - Septemvri II (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Vihren (Sandanski) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Kyustendil (Kyustendil) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - Bansko team (Bansko) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Round 31 Bansko team (Bansko) - Pirin II (Blagoevgrad) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Kyustendil (Kyustendil) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Vihren (Sandanski) - Oborishte (Panagyurishte) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Levski (Chepintsi) - Septemvri II (Sofia) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Pirin 1941 (Razlog) - Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Granit (Vladaya) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Round 32 Pirin II (Blagoevgrad) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Vitosha (Bistritsa) - Granit (Vladaya) - Pirin 1941 (Razlog) - Chavdar (Etropole) - Septemvri II (Sofia) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Levski (Chepintsi) - Vihren (Sandanski) - Oborishte (Panagyurishte) - Kyustendil (Kyustendil) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Botev 1937 (Ihtiman) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Bansko team (Bansko) - Round 33 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Pirin II (Blagoevgrad) - Bansko team (Bansko) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Botev 1937 (Ihtiman) - Oborishte (Panagyurishte) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski (Chepintsi) - Vihren (Sandanski) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Chavdar (Etropole) - Septemvri II (Sofia) - Granit (Vladaya) - Pirin 1941 (Razlog) - Belasitsa (Petrich) - Vitosha (Bistritsa) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Round 34 Pirin II (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin 1941 (Razlog) - Belasitsa (Petrich) - Septemvri II (Sofia) - Granit (Vladaya) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Chavdar (Etropole) - Vihren (Sandanski) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski (Chepintsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - Oborishte (Panagyurishte) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Bansko team (Bansko) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Round 35 OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Pirin II (Blagoevgrad) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Bansko team (Bansko) - Oborishte (Panagyurishte) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Levski (Chepintsi) - Botev 1937 (Ihtiman) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole) - Vihren (Sandanski) - Granit (Vladaya) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich) - Septemvri II (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin 1941 (Razlog) - Vitosha (Bistritsa) - Round 36 Pirin II (Blagoevgrad) - Pirin 1941 (Razlog) - Vitosha (Bistritsa) - Septemvri II (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich) - Vihren (Sandanski) - Granit (Vladaya) - Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole) - Botev 1937 (Ihtiman) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Rilski sportist 2011 (Sam) - Levski (Chepintsi) - Bansko team (Bansko) - Oborishte (Panagyurishte) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Round 37 Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pirin II (Blagoevgrad) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Oborishte (Panagyurishte) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Levski (Chepintsi) - Bansko team (Bansko) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Chavdar (Etropole) - Botev 1937 (Ihtiman) - Granit (Vladaya) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Vihren (Sandanski) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Vitosha (Bistritsa) - Septemvri II (Sofia) - Pirin 1941 (Razlog) - Round 38 Pirin II (Blagoevgrad) - Septemvri II (Sofia) - Pirin 1941 (Razlog) - Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Vihren (Sandanski) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Botev 1937 (Ihtiman) - Granit (Vladaya) - Rilski sportist 2011 (Samokov) - Chavdar (Etropole) - Bansko team (Bansko) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Levski (Chepintsi) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Oborishte (Panagyurishte) - Slivnishki geroy (Slivnitsa) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Balkan 1929 (Botevgrad) XXX -:- 2:1 -:- 0:0 -:- -:- -:- 1:0 4:1 -:- 2:1 -:- -:- -:- 1:0 -:- 3:2 3:0 -:- 2. Kyustendil (Kyustendil) -:- XXX 4:1 -:- -:- -:- 0:0 1:1 -:- 1:0 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- 3. Oborishte (Panagyurishte) -:- -:- XXX 2:1 2:2 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 3:0 3:2 -:- -:- -:- 2:0 6:1 4. Belasitsa (Petrich) 1:1 -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- 1:1 -:- -:- 3:0 -:- 3:2 -:- -:- -:- 4:0 -:- 3:1 6:0 5. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) -:- 2:2 -:- 0:3 XXX 1:1 -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- 1:0 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- 5:0 6. Chavdar (Etropole) 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX 4:0 0:0 2:0 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 2:0 5:1 7. Pirin 1912 (Gotse Delchev) -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 0:0 -:- 1:1 -:- -:- 2:0 0:1 -:- 1:1 -:- -:- 8. Pirin 1941 (Razlog) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 1:1 -:- 0:0 -:- -:- 1:0 2:0 -:- 1:0 -:- -:- 9. Granit (Vladaya) -:- -:- 0:0 2:1 1:3 -:- -:- -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- 2:1 -:- 0:0 -:- 0:2 2:1 -:- 10. Bansko team (Bansko) -:- -:- -:- 1:2 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 1:2 -:- 1:0 2:1 -:- 3:0 -:- -:- -:- 11. Slivnishki geroy (Slivnitsa) 1:0 0:1 -:- -:- -:- -:- 1:3 2:1 0:0 -:- XXX -:- 2:1 -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 12. Botev 1937 (Ihtiman) -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 XXX 0:1 5:2 2:1 -:- 4:0 -:- -:- -:- 13. Rilski sportist 2011 (Samokov) 0:1 0:3 -:- -:- -:- -:- 2:0 3:1 -:- 1:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- 14. Septemvri II (Sofia) -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 1:2 -:- 1:2 XXX -:- -:- 3:1 -:- -:- 2:0 15. Vihren (Sandanski) -:- 3:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- 4:1 1:4 XXX -:- 1:1 -:- -:- 7:1 16. Hebar 1918 II (Pazardzhik) -:- -:- 0:2 2:1 1:3 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 0:2 XXX -:- 2:2 2:2 -:- 17. Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:3 1:1 -:- -:- -:- -:- 0:2 1:1 0:3 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 18. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) -:- -:- -:- 0:2 0:1 0:0 -:- -:- -:- 0:3 -:- 1:1 -:- 1:2 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- 19. Pirin II (Blagoevgrad) -:- 0:5 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- 0:1 -:- 0:0 0:3 -:- 2:2 -:- 0:2 -:- XXX -:- 20. Levski (Chepintsi) 0:2 0:4 -:- -:- -:- -:- 0:2 1:2 1:2 -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top