OG Sofia (stolitsa) 2021/22

« OG Sofia (stolitsa) 2021/22


Severna podgrupa

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Mramor (Mramor) 12 8 3 1 36:11 27 [1 0 0 4:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Sokol (Negovan) 12 9 0 3 49:21 27 [0 0 1 1:4 0] 3. Zhiten (Zhiten) 12 8 2 2 26:9 26 4. Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 12 8 0 4 37:26 24 5. Bankya 2009 (Bankya) 12 6 4 2 33:22 22 6. Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) 11 5 3 3 34:15 18 7. Sportist 13 (Sofia) 12 5 2 5 23:23 17 [+] [0 1 0 1:1 1, 1 away goal] 8. Iskar 1945 (Novi Iskar) 12 4 5 3 30:30 17 [0 1 0 1:1 1, 0 away goals] 9. Spartak 1933 (Podgumer) 12 5 0 7 32:42 15 10. Santiago Bernabéu (Sofia) 12 3 2 7 18:26 11 [1 0 0 1:0 3] 11. Vihar (kv.Trebich, Sofia) 12 3 2 7 26:37 11 [0 0 1 0:1 0] 12. Ferion (Sofia) 12 3 0 9 14:40 9 [+] 13. Vastanik 26 (Voynegovtsi) 12 2 1 9 25:48 7 14. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) 11 1 2 8 6:39 5
Notes - Sportist 13 (Sofia) and Ferion (Sofia) join the group. - Bankya 2009 (Bankya) plays its home games in kv.Trebich, Sofia. - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) plays its home games in kv.Vrazhdebna, Sofia. - Iskar 1945 (Novi Iskar) plays its home games in kv.Kumaritsa, Novi Iskar. - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) plays its home games in kv.Botunets, Sofia. - Santiago Bernabéu (Sofia) plays its home games in kv.Benkovski, Sofia. - Sportist 13 (Sofia) plays its home games in Mirovyane. - Ferion (Sofia) plays its home games in Kubratovo. Round 1 29 August 2021, Sunday, 15:30 EEST: in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Sokol (Negovan) 1:3 29 August 2021, Sunday, 18:00 EEST: Iskar 1945 (Novi Iskar) - Spartak 1933 (Podgumer) 4:1 (3:1) Video Santiago Bernabéu (Sofia) - Ferion (Sofia) 0:2 Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 2:0 Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 1:6 Mramor (Mramor) - Zhiten (Zhiten) 1:0 Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) 1:1 Round 2 5 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: in Voynegovtsi: Spartak 1933 (Podgumer) - Sokol (Negovan) 2:5 Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Bankya 2009 (Bankya) 0:5 Zhiten (Zhiten) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) 2:1 Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Mramor (Mramor) 4:2 in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) 3:2 in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) 2:1 (0:1) Video Iskar 1945 (Novi Iskar) - Santiago Bernabéu (Sofia) 3:3 Round 3 12 September 2021, Sunday, 15:30 EEST: in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Zhiten (Zhiten) 1:0 12 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: Santiago Bernabéu (Sofia) - Spartak 1933 (Podgumer) 1:4 Vrazhdebna (Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) 5:1 Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Ferion (Sofia) 2:0 Mramor (Mramor) - Sportist 13 (Sofia) 5:0 Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 6:0 Sokol (Negovan) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) 9:0 Round 4 19 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Spartak 1933 (Podgumer) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) 4:0 Zhiten (Zhiten) - Sokol (Negovan) 2:1 Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) 3:6 in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) 3:2 in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Mramor (Mramor) 0:2 Iskar 1945 (Novi Iskar) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) 5:3 Santiago Bernabéu (Sofia) - Vrazhdebna (Sofia) 3:0 Round 12 - matches brought forward 22 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Spartak 1933 (Podgumer) - Ferion (Sofia) 5:2 Iskar 1945 (Novi Iskar) - Sportist 13 (Sofia) 1:1 Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) 1:1 Mramor (Mramor) - Sokol (Negovan) 4:1 Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) 3:4 Round 5 26 September 2021, Sunday, 14:30 EEST: Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Ferion (Sofia) 4:2 26 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Vrazhdebna (Sofia) - Spartak 1933 (Podgumer) 6:2 Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Santiago Bernabéu (Sofia) 2:6 Mramor (Mramor) - Iskar 1945 (Novi Iskar) 5:2 in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Sportist 13 (Sofia) 3:3 Sokol (Negovan) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 5:2 Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Zhiten (Zhiten) 0:2 Round 12 - match brought forward 29 September 2021, Wednesday, 19:00 EEST: Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Zhiten (Zhiten) 0:0 Round 6 3 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Spartak 1933 (Podgumer) - Zhiten (Zhiten) 1:4 Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) 5:0 in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Sokol (Negovan) 0:4 in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) 1:4 Iskar 1945 (Novi Iskar) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) 2:2 Santiago Bernabéu (Sofia) - Mramor (Mramor) 1:1 (1:0) Video Vrazhdebna (Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) 6:2 Round 12 - match brought forward 6 October 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Santiago Bernabéu (Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 1:3 Round 7 10 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Iskar 1945 (Novi Iskar) 2:2 10 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Spartak 1933 (Podgumer) 2:4 Mramor (Mramor) - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) 1:1 Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) 0:1 Sokol (Negovan) - Ferion (Sofia) 7:0 Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Sportist 13 (Sofia) 0:4 Zhiten (Zhiten) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 2:1 Round 8 17 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Spartak 1933 (Podgumer) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 2:4 in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Zhiten (Zhiten) 0:1 in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) 4:1 Iskar 1945 (Novi Iskar) - Sokol (Negovan) 5:1 Santiago Bernabéu (Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) 1:2 Vrazhdebna (Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) 11:0 Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Mramor (Mramor) 1:4 Round 9 24 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) 3:1 24 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Vrazhdebna (Sofia) 1:1 24 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Sokol (Negovan) - Santiago Bernabéu (Sofia) 3:0 Kremikovtsi (Kremikovtsi) - Iskar 1945 (Novi Iskar) 1:4 Zhiten (Zhiten) - Ferion (Sofia) 8:1 Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 2:1 (2:0) Video 27 October 2021, Wednesday, 20:00 EEST: in Sofia, "Lokomotiv" st. - artificial field: Mramor (Mramor) - Spartak 1933 (Podgumer) postponed 3 November 2021, Wednesday, 20:00 EET: in Sofia, "Lokomotiv" st. - artificial field: Mramor (Mramor) - Spartak 1933 (Podgumer) 6:0 Round 10 31 October 2021, Sunday, 15:00 EET: Spartak 1933 (Podgumer) - Sportist 13 (Sofia) 1:4 in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 0:2 Iskar 1945 (Novi Iskar) - Zhiten (Zhiten) 1:1 Santiago Bernabéu (Sofia) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) 0:2 Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Sokol (Negovan) 1:3 Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Bankya 2009 (Bankya) 4:3 Mramor (Mramor) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) 4:0 Round 9 - postponed match 3 November 2021, Wednesday, 20:00 EET: in Sofia, "Lokomotiv" st. - artificial field: Mramor (Mramor) - Spartak 1933 (Podgumer) 6:0 Round 11 7 November 2021, Sunday, 12:00 EET: Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Spartak 1933 (Podgumer) 4:6 7 November 2021, Sunday, 14:00 EET: in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Mramor (Mramor) 1:1 Sokol (Negovan) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) 7:4 Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Vrazhdebna (Sofia) annulled * * - abandoned in 41' at 0:1 due to a fight between the players. Zhiten (Zhiten) - Santiago Bernabéu (Sofia) 4:1 Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) 5:0 in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Ferion (Sofia) 4:0 Round 12 22 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Spartak 1933 (Podgumer) - Ferion (Sofia) 5:2 Iskar 1945 (Novi Iskar) - Sportist 13 (Sofia) 1:1 Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) 1:1 Mramor (Mramor) - Sokol (Negovan) 4:1 Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) 3:4 29 September 2021, Wednesday, 19:00 EEST: Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Zhiten (Zhiten) 0:0 6 October 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Santiago Bernabéu (Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 1:3 14 November 2021, Sunday, 14:00 EET: Spartak 1933 (Podgumer) - Ferion (Sofia) brought forward Iskar 1945 (Novi Iskar) - Sportist 13 (Sofia) brought forward Santiago Bernabéu (Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) brought forward Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Zhiten (Zhiten) brought forward Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) brought forward Mramor (Mramor) - Sokol (Negovan) brought forward Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) brought forward Round 13 21 November 2021, Sunday, 14:00 EET: in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Spartak 1933 (Podgumer) - Sokol (Negovan) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Mramor (Mramor) - Zhiten (Zhiten) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Vrazhdebna (Sofia) - in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) - in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Round 14 spring 2022: Spartak 1933 (Podgumer) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) - in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Zhiten (Zhiten) - Mramor (Mramor) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Sokol (Negovan) - Bankya 2009 (Bankya) - Round 15 Sokol (Negovan) - Spartak 1933 (Podgumer) - in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Zhiten (Zhiten) - Mramor (Mramor) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Sportist 13 (Sofia) - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Ferion (Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Round 16 Spartak 1933 (Podgumer) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Vrazhdebna (Sofia) - in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Mramor (Mramor) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Zhiten (Zhiten) - Bankya 2009 (Bankya) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Sokol (Negovan) - Round 17 Kremikovtsi (Kremikovtsi) - Spartak 1933 (Podgumer) - Sokol (Negovan) - Zhiten (Zhiten) - in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Mramor (Mramor) - Ferion (Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Vrazhdebna (Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Round 18 Spartak 1933 (Podgumer) - Vrazhdebna (Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Mramor (Mramor) - in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Sokol (Negovan) - Zhiten (Zhiten) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Round 19 Zhiten (Zhiten) - Spartak 1933 (Podgumer) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Sokol (Negovan) - Sportist 13 (Sofia) - in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Ferion (Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Mramor (Mramor) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Vrazhdebna (Sofia) - Round 20 Spartak 1933 (Podgumer) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Mramor (Mramor) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Bankya 2009 (Bankya) - in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Sokol (Negovan) - in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Zhiten (Zhiten) - Round 21 Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Spartak 1933 (Podgumer) - Zhiten (Zhiten) - Sportist 13 (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Ferion (Sofia) - Sokol (Negovan) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Vrazhdebna (Sofia) - Mramor (Mramor) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Round 22 Spartak 1933 (Podgumer) - Mramor (Mramor) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Vrazhdebna (Sofia) - Bankya 2009 (Bankya) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Sokol (Negovan) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) - in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Zhiten (Zhiten) - in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Round 23 in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Spartak 1933 (Podgumer) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Ferion (Sofia) - Zhiten (Zhiten) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Sokol (Negovan) - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Mramor (Mramor) - Round 24 Spartak 1933 (Podgumer) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Mramor (Mramor) - Bankya 2009 (Bankya) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Sokol (Negovan) - Vrazhdebna (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Zhiten (Zhiten) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Round 25 in Kubratovo: Ferion (Sofia) - Spartak 1933 (Podgumer) - in Mirovyane: Sportist 13 (Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Zhiten (Zhiten) - Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) - Kremikovtsi (Kremikovtsi) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Sokol (Negovan) - Mramor (Mramor) - in kv.Trebich, Sofia: Bankya 2009 (Bankya) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Round 26 Spartak 1933 (Podgumer) - Bankya 2009 (Bankya) - Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Sokol (Negovan) - Mramor (Mramor) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) - Zhiten (Zhiten) - Vrazhdebna (Sofia) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Iskar 1945 (Novi Iskar) - Ferion (Sofia) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Mramor (Mramor) XXX 4:1 1:0 -:- -:- 1:1 5:0 5:2 6:0 -:- 4:0 -:- -:- -:- 2. Sokol (Negovan) -:- XXX -:- 5:2 -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 7:0 7:4 9:0 3. Zhiten (Zhiten) -:- 2:1 XXX 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 2:1 8:1 -:- -:- 4. Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) 4:2 -:- -:- XXX 3:6 -:- 2:1 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- 5:0 5. Bankya 2009 (Bankya) 1:1 1:3 1:0 -:- XXX 1:1 3:3 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Vrazhdebna (kv.Vrazhdebna, Sofia) -:- 1:3 0:0 -:- -:- XXX 2:0 5:1 6:2 -:- 11:0 -:- 6:2 -:- 7. Sportist 13 (Sofia) -:- 0:4 0:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 3:2 4:0 3:2 -:- 8. Iskar 1945 (Novi Iskar) -:- 5:1 1:1 -:- -:- -:- 1:1 XXX 4:1 3:3 2:2 -:- 5:3 -:- 9. Spartak 1933 (Podgumer) -:- 2:5 1:4 2:4 -:- -:- 1:4 -:- XXX -:- -:- 5:2 -:- 4:0 10. Santiago Bernabéu (Sofia) 1:1 -:- -:- 1:3 1:2 3:0 -:- -:- 1:4 XXX -:- 0:2 -:- 0:2 11. Vihar (kv.Trebich, Sofia) -:- -:- -:- 6:0 3:4 -:- -:- -:- 4:6 0:1 XXX 4:2 3:1 1:1 12. Ferion (Sofia) 0:2 -:- -:- 0:2 1:4 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 4:1 13. Vastanik 26 (Voynegovtsi) 1:4 -:- -:- 1:6 4:3 -:- -:- -:- 2:4 2:6 -:- 2:0 XXX 1:1 14. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) -:- -:- 0:2 -:- 0:5 --- 0:4 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top

Yuzhna podgrupa

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Vitosha II (Bistritsa) 12 11 0 1 50:14 33 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Orlovets 2015 (Kokalyane) 12 10 1 1 43:18 31 3. Levski Rakovski (Sofia) 12 10 0 2 63:12 30 4. Zheleznitsa (Zheleznitsa) 12 9 1 2 48:17 28 5. Obelya city (kv.Obelya, Sofia) 12 9 0 3 46:13 27 6. Obelya (kv.Obelya, Sofia) 12 6 1 5 33:17 19 7. Urvich 1960 (Dolni Pasarel) 12 3 5 4 16:29 14 8. Botev 57 SU (Sofia) 11 3 4 4 21:23 13 [+] 9. Akademik 1947 (Sofia) 12 4 0 8 34:43 12 10. Sofia sport (Sofia) 12 3 2 7 29:40 11 [+] 11. Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 11 1 3 7 25:42 6 12. Urvich (Pancharevo) 10 1 2 7 9:24 5 13. Kazichene 1929 (Kazichene) 12 1 2 9 9:81 5 [+] 14. Sparta (Sofia) 12 0 1 11 10:63 1
Notes - Botev 57 SU (Sofia), Kazichene 1929 (Kazichene) and Sofia sport (Sofia) join the group. - Akademik 1947 (Sofia) plays its home games at the old "Akademik" /4th kilometer/ st. in Sofia. - Botev 57 SU (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia. - Levski Rakovski (Sofia) plays its home games at the "Rakovski" st. in Sofia. - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) plays its home games at the "II-ri mikrorayon" st. in ZhK Lyulin II, Sofia. - Obelya (kv.Obelya, Sofia) plays its home games in kv.Obelya, Sofia. - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) plays its home games in kv.Trebich, Sofia. - Sofia sport (Sofia) plays its home games at the "Winbet arena" /VSU "Lyuben Karavelov"/ st. in kv.Suhodol, Sofia. - Sparta (Sofia) plays its home games at the "Bonsist" st. in Sofia. - Urvich (Pancharevo) plays its home games in German. Round 1 29 August 2021, Sunday, 18:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 2:3 Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) 1:3 Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 2:1 Akademik 1947 (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) 1:4 Sparta (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:6 in German: Urvich (Pancharevo) - Botev 57 SU (Sofia) postponed Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) 3:3 22 September 2021, Wednesday, 18:00 EEST: in German: Urvich (Pancharevo) - Botev 57 SU (Sofia) postponed Round 2 5 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Akademik 1947 (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:3 * * - by original draw to be hosted by Obelya, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. 5 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) postponed Botev 57 SU (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 1:1 Sofia sport (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 0:0 Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Sparta (Sofia) 7:0 Vitosha II (Bistritsa) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) 3:1 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Levski Rakovski (Sofia) 2:1 22 September 2021, Wednesday, 18:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) postponed 29 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. Round 3 12 September 2021, Sunday, 13:00 EEST: in German: Urvich (Pancharevo) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) 1:2 12 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Vitosha II (Bistritsa) - Akademik 1947 (Sofia) 3:0 awd * * - by original draw to be hosted by Akademik 1947, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. 12 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 3:2 Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 2:5 Sparta (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:2 Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:3 in Kokalyane: Kazichene 1929 (Kazichene) - Botev 57 SU (Sofia) 0:8 Round 4 19 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Botev 57 SU (Sofia) 3:1 Sofia sport (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) 7:1 (2:0) Video Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 4:1 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Urvich (Pancharevo) 4:2 Vitosha II (Bistritsa) - Sparta (Sofia) 9:1 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Akademik 1947 (Sofia) 5:3 Levski Rakovski (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) 9:0 Round 1 - postponed match 22 September 2021, Wednesday, 18:00 EEST: in German: Urvich (Pancharevo) - Botev 57 SU (Sofia) postponed Round 2 - postponed match 22 September 2021, Wednesday, 18:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) postponed Round 12 - matches brought forward 22 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Vitosha II (Bistritsa) 3:4 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:0 in Sofia, "Rakovski" st. - auxiliary field: Levski Rakovski (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) 1:0 (0:0) Video Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Sofia sport (Sofia) 3:0 Akademik 1947 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 3:4 Sparta (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) 1:2 in German: Urvich (Pancharevo) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) abandoned * * - abandoned at 1:1 after the referee reports he's been threatened by the home team. Round 5 26 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 1:5 Akademik 1947 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:9 Sparta (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 1:8 in German: Urvich (Pancharevo) - Vitosha II (Bistritsa) 1:5 Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:3 (0:2) Video in Kokalyane: Kazichene 1929 (Kazichene) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) 0:13 Botev 57 SU (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:2 Round 2 - postponed match 29 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. Round 6 3 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Sofia sport (Sofia) 11:2 Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 4:1 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) 14:0 Vitosha II (Bistritsa) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 7:1 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Urvich (Pancharevo) 3:1 Levski Rakovski (Sofia) - Sparta (Sofia) 8:0 Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Akademik 1947 (Sofia) 3:2 Round 7 10 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Akademik 1947 (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 3:5 in German: Urvich (Pancharevo) - Levski Rakovski (Sofia) 2:3 Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 3:4 in Kokalyane: Kazichene 1929 (Kazichene) - Vitosha II (Bistritsa) 0:4 Botev 57 SU (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 3:2 Sofia sport (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) 3:6 10 October 2021, Sunday, 16:30 EEST: Sparta (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) 1:1 Round 8 17 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) 3:1 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:1 Vitosha II (Bistritsa) - Botev 57 SU (Sofia) 3:0 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Kazichene 1929 (Kazichene) 8:1 in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Levski Rakovski (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 8:0 Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Urvich (Pancharevo) 0:0 Video Akademik 1947 (Sofia) - Sparta (Sofia) 6:2 Round 9 24 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Sparta (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 0:6 in German: Urvich (Pancharevo) - Akademik 1947 (Sofia) 0:2 Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) 2:2 in Kokalyane: Kazichene 1929 (Kazichene) - Levski Rakovski (Sofia) 1:13 Botev 57 SU (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 1:1 Sofia sport (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) 3:6 Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 2:0 Round 10 31 October 2021, Sunday, 15:00 EET: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 0:0 Vitosha II (Bistritsa) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) 0:2 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sofia sport (Sofia) 2:1 (1:0) Video Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 4:0 Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Kazichene 1929 (Kazichene) 1:1 Sparta (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 1:2 31 October 2021, Sunday, 16:00 EET: Akademik 1947 (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 6:5 Round 11 7 November 2021, Sunday, 10:00 EET: Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 1:2 7 November 2021, Sunday, 14:00 EET: in German: Urvich (Pancharevo) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 0:4 Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Sparta (Sofia) 6:1 in Kokalyane: Kazichene 1929 (Kazichene) - Akademik 1947 (Sofia) 0:6 Sofia sport (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:3 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) 1:3 7 November 2021, Sunday, 15:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) 0:0 Round 12 22 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Vitosha II (Bistritsa) 3:4 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:0 in Sofia, "Rakovski" st. - auxiliary field: Levski Rakovski (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) 1:0 (0:0) Video Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Sofia sport (Sofia) 3:0 Akademik 1947 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 3:4 Sparta (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) 1:2 in German: Urvich (Pancharevo) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) abandoned * * - abandoned at 1:1 after the referee reports he's been threatened by the home team. 14 November 2021, Sunday, 14:00 EET: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Vitosha II (Bistritsa) brought forward Orlovets 2015 (Kokalyane) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) brought forward Levski Rakovski (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) brought forward Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Sofia sport (Sofia) brought forward Akademik 1947 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) brought forward Sparta (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) brought forward in German: Urvich (Pancharevo) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) brought forward Round 13 21 November 2021, Sunday, 14:00 EET: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Urvich (Pancharevo) - Botev 57 SU (Sofia) - Sparta (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Round 14 spring 2022: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Vitosha II (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Sparta (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Urvich (Pancharevo) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Round 15 Kazichene 1929 (Kazichene) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - in German: Urvich (Pancharevo) - Sofia sport (Sofia) - Sparta (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - * * - by original draw to be hosted by Akademik 1947, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Vitosha II (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Round 16 Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Levski Rakovski (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Akademik 1947 (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - * * - by original draw to be hosted by Vitosha II, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Sparta (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Urvich (Pancharevo) - Sofia sport (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Round 17 Botev 57 SU (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Sofia sport (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) - in German: Urvich (Pancharevo) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Sparta (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - Akademik 1947 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Levski Rakovski (Sofia) - Round 18 Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Levski Rakovski (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sparta (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - Urvich (Pancharevo) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Sofia sport (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Round 19 Sofia sport (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Botev 57 SU (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - in German: Urvich (Pancharevo) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sparta (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Round 20 Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Akademik 1947 (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Sparta (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Urvich (Pancharevo) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Round 21 Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Sofia sport (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - in German: Urvich (Pancharevo) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Sparta (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Round 22 Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Sparta (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Urvich (Pancharevo) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Botev 57 SU (Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - Sofia sport (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Round 23 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Vitosha II (Bistritsa) - Sofia sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Botev 57 SU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - in German: Urvich (Pancharevo) - Sparta (Sofia) - Round 24 Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Urvich (Pancharevo) - Sparta (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Botev 57 SU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Vitosha II (Bistritsa) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Round 25 Vitosha II (Bistritsa) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Levski Rakovski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Botev 57 SU (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Sparta (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Urvich (Pancharevo) - Round 26 Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - in German: Urvich (Pancharevo) - Kazichene 1929 (Kazichene) - Sparta (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Obelya city (kv.Obelya, Sf) - Levski Rakovski (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Vitosha II (Bistritsa) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Vitosha II (Bistritsa) XXX -:- -:- -:- 0:2 -:- 3:1 3:0 3:0* -:- 7:1 -:- -:- 9:1 2. Orlovets 2015 (Kokalyane) -:- XXX 2:1 2:3 -:- 1:0 -:- -:- 5:3 2:1 -:- 3:1 8:1 -:- 3. Levski Rakovski (Sofia) 1:3 -:- XXX 3:2 1:0 -:- 9:0 4:0 -:- -:- 8:0 -:- -:- 8:0 4. Zheleznitsa (Zheleznitsa) 3:4 -:- -:- XXX 3:1 0:0 -:- 3:1 -:- 11:2 -:- -:- 3:0* -:- 5. Obelya city (kv.Obelya, Sofia) -:- 1:2 -:- -:- XXX 2:0 -:- 4:1 -:- -:- 4:1 -:- -:- 7:0 6. Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:3 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 3:1 -:- 4:2 14:0 -:- 7. Urvich 1960 (Dolni Pasarel) -:- 2:5 -:- 1:5 -:- 2:1 XXX -:- 3:2 3:0 -:- 0:0 1:1 -:- 8. Botev 57 SU (Sofia) -:- 1:1 -:- -:- -:- 3:2 0:0 XXX -:- 2:2 1:1 -:- -:- -:- 9. Akademik 1947 (Sofia) -:- -:- 1:9 3:5 1:4 1:3 -:- 3:4 XXX -:- 6:5 -:- -:- 6:2 10. Sofia sport (Sofia) 3:6 -:- 1:3 -:- 3:6 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 0:0 7:1 -:- 11. Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) -:- 3:4 -:- -:- -:- 1:3 2:2 -:- -:- 2:3 XXX -:- 3:3 6:1 12. Urvich (Pancharevo) 1:5 -:- 2:3 0:4 1:2 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- XXX -:- -:- 13. Kazichene 1929 (Kazichene) 0:4 -:- 1:13 -:- 0:13 -:- -:- 0:8 0:6 -:- -:- -:- XXX -:- 14. Sparta (Sofia) -:- 1:8 -:- 0:6 -:- 1:2 1:1 -:- -:- 1:6 -:- 1:2 1:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top