Vtora liga 2021/22

« Vtora profesionalna liga 2021/22

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
        | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |

                           Current matches:

27 October 2021, Wednesday, 15:00 EEST / Round 10:
Levski 2020 (Lom) - FK CSKA 1948 II (Sofia)               1:2 (0:2) 
29 October 2021, Friday, 19:00 EEST / Round 15:
Montana 1921 (Montana) - Marek 1915 (Dupnitsa)             -  /live on Diema Sport/ 
30 October 2021, Saturday, 16:00 EEST / Round 15:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sportist 2009 (Svoge)           - 
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo)             - 
Liteks (Lovech) - Septemvri (Simitli)                      - 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Hebar 1918 (Pazardzhik)         - 
31 October 2021, Sunday, 14:30 EET / Round 15:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev II (Plovdiv)         - 
Septemvri (Sofia) - Sozopol (Sozopol)                      - 
Spartak 1918 (Varna) - Etar VT (Veliko Tarnovo)            - 
in Bistritsa:
FK CSKA 1948 II (Sofia) - Minyor (Pernik)                  - 
1 November 2021, Monday, 14:30 EET / Round 15:
Levski 2020 (Lom) - Ludogorets 1945 II (Razgrad)           - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Etar VT (Veliko Tarnovo) 14 11 1 2 41:14 34 [-] 2. Hebar 1918 (Pazardzhik) 14 10 1 3 27:11 31 3. Minyor (Pernik) 14 8 5 1 23:12 29 ------------------------------------------------------------------- 4. Spartak 1918 (Varna) 14 8 3 3 24:17 27 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Septemvri (Sofia) 14 8 1 5 29:16 25 6. Strumska slava 1927 (Radomir) 14 7 3 4 17:16 24 [1 0 0 1:0 3] 7. Ludogorets 1945 II (Razgrad) 14 7 3 4 31:22 24 [0 0 1 0:1 0] 8. Maritsa 1921 (Plovdiv) 13 6 3 4 26:22 21 [+] 9. Montana 1921 (Montana) 14 5 4 5 14:15 19 [-] [1 0 0 3:1 3] 10. Sportist 2009 (Svoge) 14 6 1 7 12:18 19 [0 0 1 1:3 0] 11. Sozopol (Sozopol) 14 4 6 4 15:13 18 12. FK CSKA 1948 II (Sofia) 14 5 3 6 17:20 18 [+][*] 13. Botev II (Plovdiv) 14 4 5 5 16:18 17 [+][*] 14. Septemvri (Simitli) 14 3 4 7 19:30 13 [2 0 0 7:3 6] 15. Marek 1915 (Dupnitsa) 14 2 7 5 8:17 13 [+] [0 2 1 2:3 2] 16. Dobrudzha 1919 (Dobrich) 14 3 4 7 13:22 13 [0 1 0 1:1 1] ------------------------------------------------------------------- 17. Yantra 2019 (Gabrovo) 14 3 4 7 9:17 13 [0 1 1 2:5 1] 18. Liteks (Lovech) 14 2 6 6 11:14 12 19. Levski 2020 (Lom) 13 2 1 10 8:23 7 [+] 20. Neftohimik 1962 (Burgas) 14 1 3 10 12:35 6
Round 1 24 July 2021, Saturday, 18:30 EEST: in Tryavna: * Yantra 2019 (Gabrovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:2 (0:1) Video [0:1 Emanuil Manev 9', 0:2 Zhivko Petkov 60'], ~ 600 spectators * - in Tryavna due to an ongoing reconstruction of the "Hristo Botev" st. in Gabrovo. Sportist 2009 (Svoge) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 0:2 (0:2) Video [0:1 Mariyan Tonev 13', 0:2 Valeri Domovchiyski 45'+1'], ~ 100 spectators Neftohimik 1962 (Burgas) - Spartak 1918 (Varna) 1:3 (1:2) * [1:0 Kaloyan Stefanov 26', 1:1 Nikolay Y.Ivanov 38', 1:2 Mehmed S.Mehmed 39', 1:3 Arhan Isuf 80'] * - Spartak 1918 is banned with 1 home game behind closed doors due to its fans instigating a fight on the stands. Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Sofia) 1:1 (0:0) [0:1 Aykut Ramadan 75', 1:1 Rumen Sandev 90'+1'] 24 July 2021, Saturday, 19:00 EEST: Septemvri (Simitli) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:1 (1:0) [1:0 Ilia Munin 34', 1:1 Hristo Kaymakanski 63', 2:1 Ilia Munin 77'] Sozopol (Sozopol) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 3:0 (2:0) [1:0 Ventsislav Gyuzelev 3', 2:0 Boris Tyutyukov 43', 3:0 Dimitar Zhekov 62'] 25 July 2021, Sunday, 20:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Liteks (Lovech) 1:1 (0:1) [0:1 Denislav Stanchev 10', 1:1 Ivo Kazakov 85'] 26 July 2021, Monday, 18:30 EEST: Minyor (Pernik) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 3:1 (1:1) [1:0 Bozhidar Vasev 27', 1:1 Velislav Minkov 41'-pen, 2:1 Metodi Kostov 61'-pen, 3:1 Kaloyan Yosifov 88'] Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski 2020 (Lom) 3:0 (0:0) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Lovre Knezhevich 63', 3:0 Daniel Mladenov 76',90'+1'] 26 July 2021, Monday, 20:00 EEST: Montana 1921 (Montana) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 1:1 (0:1) [0:1 Ventsislav N.Ivanov 16', 1:1 Yordan K.Yordanov 65'] Round 2 30 July 2021, Friday, 18:30 EEST: in Plovdiv, "Lokomotiv" st.: * Maritsa 1921 (Plovdiv) - Montana 1921 (Montana) 4:1 (1:0) * - at the "Lokomotiv" st. due to works on the pitch of the "Maritsa" st. Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev II (Plovdiv) 1:1 (1:0) Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik) 1:1 (1:0) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Oktay Hamdiev 34'-pen, 1:1 Bozhidar Vasev 59'] 30 July 2021, Friday, 19:00 EEST: Septemvri (Simitli) - Yantra 2019 (Gabrovo) 5:2 (3:1) 30 July 2021, Friday, 19:30 EEST: in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Neftohimik 1962 (Burgas) 3:1 (2:0) 30 July 2021, Friday, 20:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 4:1 (1:1) 31 July 2021, Saturday, 18:30 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia) 2:1 (1:0) Spartak 1918 (Varna) - Strumska slava 1927 (Radomir) 2:1 (1:1) Levski 2020 (Lom) - Sozopol (Sozopol) 0:0 31 July 2021, Saturday, 20:00 EEST: Liteks (Lovech) - Sportist 2009 (Svoge) 0:1 (0:1) Round 3 3 August 2021, Tuesday, 18:00 EEST: Minyor (Pernik) - Septemvri (Simitli) 4:2 (2:0) 3 August 2021, Tuesday, 18:30 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 3:4 (2:1) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Kaloyan Stefanov 4', 2:0 Sibil Karagyozov 30', 2:1 Stanislav Malamov 38', 3:1 Dimitar Zakonov 60', 3:2 Velichko Velichkov 68', 3:4 Mariyan Tonev 81',90'+4'-pen], ~ 300 spectators 4 August 2021, Wednesday, 18:00 EEST: in Tryavna: * Yantra 2019 (Gabrovo) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:0 * - in Tryavna due to an ongoing reconstruction of the "Hristo Botev" st. in Gabrovo. Sportist 2009 (Svoge) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0:1 (0:0) Strumska slava 1927 (Radomir) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 1:0 (0:0) Septemvri (Sofia) - Spartak 1918 (Varna) 4:2 (1:0) 4 August 2021, Wednesday, 18:30 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 2:4 (0:2) /live on Diema Sport/ Video [0:2 Evgeni Ignatov 33',39'; 0:3 Zhivko Petkov 52', 1:3 Kolyo Stanev 58', 2:3 Martin P.Petkov 67', 2:4 Todor Chavorski 83'], ~ 500 spectators 4 August 2021, Wednesday, 19:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 1:1 (0:1) 4 August 2021, Wednesday, 20:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Levski 2020 (Lom) 3:0 (0:0) Montana 1921 (Montana) - Liteks (Lovech) 1:1 (0:1) Round 4 8 August 2021, Sunday, 18:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Spartak 1918 (Varna) 1:1 (0:0) Maritsa 1921 (Plovdiv) - Strumska slava 1927 (Radomir) 1:1 (0:0) Levski 2020 (Lom) - Sportist 2009 (Svoge) 0:1 (0:0) Hebar 1918 (Pazardzhik) - Sozopol (Sozopol) 2:1 (1:0) in Tryavna: * Yantra 2019 (Gabrovo) - Minyor (Pernik) 0:1 (0:0) * - in Tryavna due to an ongoing reconstruction of the "Hristo Botev" st. in Gabrovo. 8 August 2021, Sunday, 19:00 EEST: Septemvri (Simitli) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 1:2 (0:1) 8 August 2021, Sunday, 19:30 EEST: in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:3 (0:0) 8 August 2021, Sunday, 20:00 EEST: Liteks (Lovech) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:0 (1:0) 9 August 2021, Monday, 18:00 EEST: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Montana 1921 (Montana) 0:1 (0:0) /live on Diema Sport/ Video [0:1 Yordan K.Yordanov 79'] [sent off: Kostadin Hristov (D) 79', Dimitar Burov (M) 90'] 9 August 2021, Monday, 20:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Botev II (Plovdiv) 3:3 (2:3) Round 5 13 August 2021, Friday, 18:00 EEST: Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:1 (0:0) /live on Diema Sport/ Video [0:1 Dimitar Atanasov 51', 1:1 Metodi Kostov 84'], ~ 600 spectators Sportist 2009 (Svoge) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 2:3 (0:2) Strumska slava 1927 (Radomir) - Liteks (Lovech) 1:0 (0:0) Septemvri (Sofia) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:2 (0:1) 13 August 2021, Friday, 20:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 1:0 (1:0) 14 August 2021, Saturday, 18:00 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:0 (0:0) Spartak 1918 (Varna) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 2:0 (1:0) 14 August 2021, Saturday, 19:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Septemvri (Simitli) 2:1 (1:0) 14 August 2021, Saturday, 20:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 2019 (Gabrovo) 3:1 (2:0) Montana 1921 (Montana) - Levski 2020 (Lom) 2:1 (0:0) Round 6 17 August 2021, Tuesday, 18:30 EEST: Liteks (Lovech) - Septemvri (Sofia) 0:1 (0:1) /live on Diema Sport/ Video [0:1 Atanas Kabov 7'], ~ 300 spectators 18 August 2021, Wednesday, 18:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 0:0 Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna) 3:5 (1:0) Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Strumska slava 1927 (Rad) 2:3 (2:2) Levski 2020 (Lom) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:0 (1:0) Hebar 1918 (Pazardzhik) - Sportist 2009 (Svoge) 3:1 (0:1) in Tryavna: * Yantra 2019 (Gabrovo) - Sozopol (Sozopol) 0:0 * - in Tryavna due to an ongoing reconstruction of the "Hristo Botev" st. in Gabrovo. Minyor (Pernik) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 2:2 (1:1) /live on Diema Sport/ Video [0:1 Romeesh Ivey 34', 1:1 Pavlin Chilikov 44', 2:1 Metodi Kostov 66'-pen, 2:2 Nikolay Dichev 74'], ~ 700 spectators 18 August 2021, Wednesday, 19:00 EEST: Septemvri (Simitli) - Botev II (Plovdiv) 2:2 (0:2) 18 August 2021, Wednesday, 20:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Montana 1921 (Montana) 1:0 (0:0) Round 7 22 August 2021, Sunday, 18:00 EEST: Sportist 2009 (Svoge) - Septemvri (Simitli) 0:1 (0:0) Neftohimik 1962 (Burgas) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 1:1 (0:1) Strumska slava 1927 (Radomir) - Levski 2020 (Lom) 2:0 (1:0) Septemvri (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 2:1 (2:0) Spartak 1918 (Varna) - Liteks (Lovech) 2:1 (1:0) 22 August 2021, Sunday, 19:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Minyor (Pernik) 0:2 (0:0) 22 August 2021, Sunday, 20:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Marek 1915 (Dupnitsa) 6:0 (0:0) 23 August 2021, Monday, 18:30 EEST: Montana 1921 (Montana) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:1 (0:1) /live on Diema Sport/ Video [0:1 Oleg Dimitrov 41'], ~ 350 spectators 23 August 2021, Monday, 19:30 EEST: in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 3:1 (2:0) 23 August 2021, Monday, 20:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo) 1:1 (0:0) Round 8 27 August 2021, Friday, 19:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Rz) - Strumska slava 1927 (Radomir) 0:1 (0:1) [0:1 Aleksandar Asparuhov 11'] 28 August 2021, Saturday, 18:00 EEST: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Spartak 1918 (Varna) 1:1 (0:0) Hebar 1918 (Pazardzhik) - Neftohimik 1962 (Burgas) 6:0 (4:0) in Tryavna: * Yantra 2019 (Gabrovo) - Sportist 2009 (Svoge) 0:1 (0:0) * - in Tryavna due to an ongoing reconstruction of the "Hristo Botev" st. in Gabrovo. Minyor (Pernik) - Botev II (Plovdiv) 1:0 (1:0) 28 August 2021, Saturday, 19:00 EEST: Septemvri (Simitli) - Montana 1921 (Montana) 1:1 (0:1) 28 August 2021, Saturday, 20:00 EEST: Liteks (Lovech) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 0:0 Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sozopol (Sozopol) 2:0 (1:0) 29 August 2021, Sunday, 18:00 EEST: Levski 2020 (Lom) - Septemvri (Sofia) 0:2 (0:1) 30 August 2021, Monday, 18:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:0 (1:0) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Dimitar Pantaleev 42'], ~ 600 spectators Round 9 11 September 2021, Saturday, 14:15 EEST: Strumska slava 1927 (Radomir) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:1 (0:1) /live on Diema Sport/ Video [0:1 Zhivko Petkov 45'], ~ 350 spectators 11 September 2021, Saturday, 19:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 0:2 (0:1) [0:1 Martin P.Petkov 6', 0:2 Lovre Knežević 53'] 12 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Sportist 2009 (Svoge) - Minyor (Pernik) 0:0 Neftohimik 1962 (Burgas) - Septemvri (Simitli) 2:2 (0:0) Septemvri (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 3:2 (1:1) Spartak 1918 (Varna) - Levski 2020 (Lom) 2:1 (0:1) 12 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:0 Montana 1921 (Montana) - Yantra 2019 (Gabrovo) 2:0 (1:0) 13 September 2021, Monday, 17:00 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Liteks (Lovech) 1:1 (1:0) 13 September 2021, Monday, 18:00 EEST: in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:2 (0:1) Round 10 17 September 2021, Friday, 17:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Liteks (Lovech) 1:1 (1:0) Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:3 (1:1) Levski 2020 (Lom) - FK CSKA 1948 II (Sofia) postponed * * - postponed due to 12 Levski 2020 players testing positive for COVID-19. Septemvri (Simitli) - Strumska slava 1927 (Radomir) 1:3 (1:0) 17 September 2021, Friday, 19:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sportist 2009 (Svoge) 4:0 (1:0) 18 September 2021, Saturday, 15:00 EEST: Minyor (Pernik) - Montana 1921 (Montana) 1:1 (1:0) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Ivaylo Em.Dimitrov 32', 1:1 Stefan Ves.Hristov 67'], ~ 500 spectators 18 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna) 2:1 (0:1) Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia) 1:0 (0:0) in Tryavna: Yantra 2019 (Gabrovo) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:0 (2:0) 18 September 2021, Saturday, 18:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Botev II (Plovdiv) 4:1 (1:1) 27 October 2021, Wednesday, 15:00 EEST: Levski 2020 (Lom) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 1:2 (0:2) Round 11 26 September 2021, Sunday, 13:30 EEST: Spartak 1918 (Varna) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 1:0 (1:0) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Radoslav Terziev 41'-og], ~ 700 spectators 26 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Sportist 2009 (Svoge) - Sozopol (Sozopol) 2:1 (0:0) Neftohimik 1962 (Burgas) - Minyor (Pernik) 1:3 (0:0) Strumska slava 1927 (Radomir) - Yantra 2019 (Gabrovo) 1:0 (1:0) Septemvri (Sofia) - Septemvri (Simitli) 7:0 (4:0) 26 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: Montana 1921 (Montana) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 0:2 (0:0) Liteks (Lovech) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0:0 26 September 2021, Sunday, 19:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:0 (1:0) 27 September 2021, Monday, 17:00 EEST: in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 4:3 (2:2) Maritsa 1921 (Plovdiv) - Levski 2020 (Lom) postponed * * - postponed due to 12 Levski 2020 players testing positive for COVID-19. 16 November 2021, Tuesday, 14:30 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Levski 2020 (Lom) - Round 12 2 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:1 (1:0) Levski 2020 (Lom) - Liteks (Lovech) 2:3 (1:1) Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 3:1 (1:0) in Bratsigovo: Hebar 1918 (Pazardzhik) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 4:1 (0:1) Septemvri (Simitli) - Spartak 1918 (Varna) 0:1 (0:1) 2 October 2021, Saturday, 17:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Montana 1921 (Montana) 1:0 (1:0) 2 October 2021, Saturday, 18:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Neftohimik 1962 (Burgas) 4:0 (3:0) 3 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: in Tryavna: Yantra 2019 (Gabrovo) - Septemvri (Sofia) 1:0 (1:0) 3 October 2021, Sunday, 18:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) 0:1 (0:0) 4 October 2021, Monday, 16:00 EEST: Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir) 3:0 (1:0) /live on Diema Sport/ Video [3:0 Bozhidar Vasev 8',47',61'], ~ 300 spectators Round 13 15 October 2021, Friday, 16:00 EEST: Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik) 3:0 (1:0) [1:0 Redi Kasa 40', 2:0 Aykut Ramadan 77', 3:0 Mario Ilievski 79'], behind closed doors 16 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 3:1 (1:0) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Angel Granchov 45'+1', 1:1 Ivaylo Mihaylov 60', 2:1 Mariyan Tonev 81'-pen, 3:1 Milen Tanchev 87'], ~ 150 spectators 16 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Sportist 2009 (Svoge) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:0 (1:0) Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol) 1:1 (0:0) Strumska slava 1927 (Rad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 1:4 (0:1) Spartak 1918 (Varna) - Yantra 2019 (Gabrovo) 1:1 (0:0) Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Levski 2020 (Lom) 3:0 (2:0) 18 October 2021, Monday, 16:00 EEST: in Teteven: Liteks (Lovech) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 1:2 (0:2) * * - in Teteven due to a reconstruction of the stadium in Lovech. 18 October 2021, Monday, 17:30 EEST: Montana 1921 (Montana) - Botev II (Plovdiv) 1:0 (1:0) 19 October 2021, Tuesday, 18:00 EEST: in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Septemvri (Simitli) 2:0 (0:0) Round 14 22 October 2021, Friday, 16:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski 2020 (Lom) 0:1 (0:0) 23 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 5:0 (1:0) in Bratsigovo: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Liteks (Lovech) 1:0 (0:0) Septemvri (Simitli) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:1 (0:1) in Tryavna: Yantra 2019 (Gabrovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 1:0 (0:0) Sportist 2009 (Svoge) - Montana 1921 (Montana) 1:3 (0:2) 23 October 2021, Saturday, 17:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Strumska slava 1927 (Radomir) 1:1 (1:1) 24 October 2021, Sunday, 16:30 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Septemvri (Sofia) 4:1 (2:1) /live on Diema Sport/ Video [0:1 Mario Ilievski 29', 1:1 Nicolás Femia 41', 3:1 Daniel Mladenov 45',75'; 4:1 Lovre Knežević 83'], ~ 400 spectators 25 October 2021, Monday, 16:00 EEST: Minyor (Pernik) - Spartak 1918 (Varna) 1:0 (1:0) /live on Diema Sport/ Video [1:0 Bozhidar Vasev 39'], ~ 300 spectators 26 October 2021, Tuesday, 16:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:1 (1:0) Round 10 - postponed match 27 October 2021, Wednesday, 15:00 EEST: Levski 2020 (Lom) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 1:2 (0:2) Round 15 29 October 2021, Friday, 19:00 EEST: Montana 1921 (Montana) - Marek 1915 (Dupnitsa) - /live on Diema Sport/ 30 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Sportist 2009 (Svoge) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Liteks (Lovech) - Septemvri (Simitli) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - 31 October 2021, Sunday, 14:30 EET: Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev II (Plovdiv) - Septemvri (Sofia) - Sozopol (Sozopol) - Spartak 1918 (Varna) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Minyor (Pernik) - 1 November 2021, Monday, 14:30 EET: Levski 2020 (Lom) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Round 16 3 November 2021, Wednesday, 14:30 EET: Septemvri (Simitli) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Liteks (Lovech) - Minyor (Pernik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - /live on Diema Sport/ Botev II (Plovdiv) - Septemvri (Sofia) - 3 November 2021, Wednesday, 15:00 EET: Montana 1921 (Montana) - Neftohimik 1962 (Burgas) - 4 November 2021, Thursday, 14:30 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski 2020 (Lom) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Strumska slava 1927 (Radomir) - 4 November 2021, Thursday, 17:30 EET: Sozopol (Sozopol) - Spartak 1918 (Varna) - /live on Diema Sport/ Round 17 7 November 2021, Sunday, 12:45 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - /live on Diema Sport/ 7 November 2021, Sunday, 14:30 EET: Neftohimik 1962 (Burgas) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Montana 1921 (Montana) - Septemvri (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Spartak 1918 (Varna) - Botev II (Plovdiv) - in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sozopol (Sozopol) - Liteks (Lovech) - Minyor (Pernik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Levski 2020 (Lom) - Septemvri (Simitli) - 8 November 2021, Monday, 14:30 EET: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Round 11 - postponed match 16 November 2021, Tuesday, 14:30 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Levski 2020 (Lom) - Round 18 20 November 2021, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Simitli) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Levski 2020 (Lom) - Minyor (Pernik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech) - Sozopol (Sozopol) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev II (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Spartak 1918 (Varna) - Montana 1921 (Montana) - Septemvri (Sofia) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Strumska slava 1927 (Rad) - Round 19 27 November 2021, Saturday: Strumska slava 1927 (Radomir) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Spartak 1918 (Varna) - Montana 1921 (Montana) - in Bistritsa: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev II (Plovdiv) - Liteks (Lovech) - Sozopol (Sozopol) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski 2020 (Lom) - Minyor (Pernik) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Simitli) - Round 20 1 December 2021, Wednesday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Simitli) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Minyor (Pernik) - Levski 2020 (Lom) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sozopol (Sozopol) - Liteks (Lovech) - Botev II (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Spartak 1918 (Varna) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Septemvri (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Round 21 4 December 2021, Saturday: Septemvri (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Spartak 1918 (Varna) - Neftohimik 1962 (Burgas) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) - Liteks (Lovech) - Botev II (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sozopol (Sozopol) - Levski 2020 (Lom) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Minyor (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Septemvri (Simitli) - Round 22 11 December 2021, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Septemvri (Simitli) - Minyor (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sozopol (Sozopol) - Levski 2020 (Lom) - Botev II (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Liteks (Lovech) - Montana 1921 (Montana) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Spartak 1918 (Varna) - Septemvri (Sofia) - Round 23 19 February 2022, Saturday: Spartak 1918 (Varna) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Liteks (Lovech) - Montana 1921 (Montana) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Levski 2020 (Lom) - Botev II (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sozopol (Sozopol) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Septemvri (Simitli) - Minyor (Pernik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Round 24 26 February 2022, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Septemvri (Simitli) - Sozopol (Sozopol) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev II (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Levski 2020 (Lom) - Montana 1921 (Montana) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Liteks (Lovech) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Septemvri (Sofia) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Spartak 1918 (Varna) - Round 25 5 March 2022, Saturday: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Spartak 1918 (Varna) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Septemvri (Sofia) - Liteks (Lovech) - Strumska slava 1927 (Rad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Levski 2020 (Lom) - Montana 1921 (Montana) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev II (Plovdiv) - Septemvri (Simitli) - Sozopol (Sozopol) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Minyor (Pernik) - Round 26 9 March 2022, Wednesday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Minyor (Pernik) - Sozopol (Sozopol) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Botev II (Plovdiv) - Septemvri (Simitli) - Sportist 2009 (Svoge) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Montana 1921 (Montana) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Levski 2020 (Lom) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Septemvri (Sofia) - Liteks (Lovech) - Spartak 1918 (Varna) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Round 27 12 March 2022, Saturday: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Marek 1915 (Dupnitsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Liteks (Lovech) - Spartak 1918 (Varna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Septemvri (Sofia) - Levski 2020 (Lom) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Ludogorets 1945 II (Rz) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Montana 1921 (Montana) - Septemvri (Simitli) - Sportist 2009 (Svoge) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Botev II (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - Sozopol (Sozopol) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Round 28 19 March 2022, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Sozopol (Sozopol) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Botev II (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - Sportist 2009 (Svoge) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Montana 1921 (Montana) - Septemvri (Simitli) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Septemvri (Sofia) - Levski 2020 (Lom) - Spartak 1918 (Varna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Liteks (Lovech) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Round 29 2 April 2022, Saturday: Liteks (Lovech) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Levski 2020 (Lom) - Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Simitli) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Montana 1921 (Montana) - Minyor (Pernik) - Sportist 2009 (Svoge) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Botev II (Plovdiv) - Sozopol (Sozopol) - Round 30 6 April 2022, Wednesday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev II (Plovdiv) - Sozopol (Sozopol) - Sportist 2009 (Svoge) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Montana 1921 (Montana) - Minyor (Pernik) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Simitli) - Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Levski 2020 (Lom) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Liteks (Lovech) - Round 31 9 April 2022, Saturday: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Liteks (Lovech) - Levski 2020 (Lom) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Spartak 1918 (Varna) - Septemvri (Simitli) - Septemvri (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Montana 1921 (Montana) - Sozopol (Sozopol) - Sportist 2009 (Svoge) - Botev II (Plovdiv) - Round 32 16 April 2022, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Sportist 2009 (Svoge) - Botev II (Plovdiv) - Montana 1921 (Montana) - Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Strumska slava 1927 (Rad) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Spartak 1918 (Varna) - Septemvri (Simitli) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Liteks (Lovech) - Levski 2020 (Lom) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Round 33 23 April 2022, Saturday: Levski 2020 (Lom) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Liteks (Lovech) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Septemvri (Simitli) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Spartak 1918 (Varna) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Botev II (Plovdiv) - Montana 1921 (Montana) - Sportist 2009 (Svoge) - Round 34 30 April 2022, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Montana 1921 (Montana) - Sportist 2009 (Svoge) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Botev II (Plovdiv) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Sozopol (Sozopol) - Septemvri (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak 1918 (Varna) - Minyor (Pernik) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Septemvri (Simitli) - Liteks (Lovech) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Levski 2020 (Lom) - Round 35 4 May 2022, Wednesday: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski 2020 (Lom) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Septemvri (Simitli) - Liteks (Lovech) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak 1918 (Varna) - Sozopol (Sozopol) - Septemvri (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Sportist 2009 (Svoge) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Montana 1921 (Montana) - Round 36 7 May 2022, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Montana 1921 (Montana) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Sportist 2009 (Svoge) - Septemvri (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna) - Sozopol (Sozopol) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - Liteks (Lovech) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Septemvri (Simitli) - Levski 2020 (Lom) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Round 37 14 May 2022, Saturday: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Septemvri (Simitli) - Levski 2020 (Lom) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Minyor (Pernik) - Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sozopol (Sozopol) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna) - Sportist 2009 (Svoge) - Septemvri (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Strumska slava 1927 (Rad) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Round 38 21 May 2022, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Septemvri (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Spartak 1918 (Varna) - Sportist 2009 (Svoge) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sozopol (Sozopol) - Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Minyor (Pernik) - Levski 2020 (Lom) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Septemvri (Simitli) - Hebar 1918 (Pazardzhik) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Etar VT (Veliko Tarnovo) XXX 2:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- 4:0 2:0 -:- -:- -:- 6:0 -:- 3:1 -:- 3:0 4:0 2. Hebar 1918 (Pazardzhik) -:- XXX 1:1 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:1 2:1 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- 6:0 3. Minyor (Pernik) 2:2 -:- XXX 1:0 -:- 3:0 3:1 -:- 1:1 -:- -:- -:- 1:0 4:2 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 4. Spartak 1918 (Varna) -:- 1:0 -:- XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 1:1 2:1 2:1 -:- 5. Septemvri (Sofia) -:- -:- 3:0 4:2 XXX -:- 3:2 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 6. Strumska slava 1927 (Radomir) 1:4 0:1 -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 1:0 1:0 2:0 -:- 7. Ludogorets 1945 II (Razgrad) 4:1 -:- -:- 2:1 -:- 0:1 XXX 3:1 1:0 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 8. Maritsa 1921 (Plovdiv) -:- 3:1 -:- 3:5 -:- 1:1 -:- XXX 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- 9. Montana 1921 (Montana) 0:2 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:1 1:0 -:- -:- -:- 2:0 1:1 2:1 -:- 10. Sportist 2009 (Svoge) -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- 2:3 0:2 1:3 XXX 2:1 -:- -:- 0:1 2:0 0:1 -:- -:- -:- -:- 11. Sozopol (Sozopol) -:- -:- 0:2 -:- -:- 1:1 1:1 -:- 1:0 -:- XXX -:- 4:1 2:1 0:0 3:0 -:- -:- -:- -:- 12. FK CSKA 1948 II (Sofia) -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- 4:3 3:1 -:- -:- -:- XXX -:- 2:0 -:- 1:2 -:- -:- -:- 3:1 13. Botev II (Plovdiv) 0:2 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- 1:1 1:1 3:0 2:1 14. Septemvri (Simitli) 1:2 -:- -:- 0:1 -:- 1:3 -:- 1:1 1:1 -:- -:- -:- 2:2 XXX 2:1 -:- 5:2 -:- -:- -:- 15. Marek 1915 (Dupnitsa) -:- -:- -:- 1:1 2:1 -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- XXX 1:1 -:- 1:1 0:1 -:- 16. Dobrudzha 1919 (Dobrich) -:- -:- -:- 1:1 -:- 2:3 -:- 1:3 0:1 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- XXX -:- -:- 3:0 -:- 17. Yantra 2019 (Gabrovo) -:- 0:2 0:1 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 0:1 0:0 1:0 -:- -:- 0:0 -:- XXX -:- -:- 2:0 18. Liteks (Lovech) -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- 1:2 -:- -:- 0:1 -:- 0:0 -:- -:- -:- 0:0 -:- XXX -:- 2:0 19. Levski 2020 (Lom) -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- 0:1 0:0 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 XXX 2:0 20. Neftohimik 1962 (Burgas) -:- -:- 1:3 1:3 -:- -:- 1:1 3:4 -:- -:- 1:1 -:- -:- 2:2 -:- 1:0 -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top