Vtora liga 2022/23

« Vtora profesionalna liga 2022/23

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
        | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Current matches:

4 October 2022, Tuesday, 16:00 EEST / Round 11:
FK CSKA 1948 II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)         - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik)            -  /live on Diema Sport/ 
Sozopol (Sozopol) - Botev II (Plovdiv)                     - 
Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)    - 
7 October 2022, Friday, 16:00 EEST / Round 12:
Vitosha (Bistritsa) - Maritsa 1921 (Plovdiv)               - 
8 October 2022, Saturday, 16:00 EEST / Round 12:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)        - 
Montana 1921 (Montana) - Sozopol (Sozopol)                 - 
Sportist 2009 (Svoge) - Dunav ot Ruse (Ruse)               - 
in Simitli, "Arena Simitli" st:
Belasitsa (Petrich) - Liteks (Lovech)                      - 
9 October 2022, Sunday, 15:15 EEST / Round 12:
Minyor (Pernik) - Spartak (Pleven)                         -  /live on Diema Sport/ 
9 October 2022, Sunday, 16:00 EEST / Round 12:
Botev II (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo)                 - 
10 October 2022, Monday, 16:00 EEST / Round 12:
FK CSKA 1948 II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)    - 
11 October 2022, Tuesday, 16:00 EEST / Round 12:
Krumovgrad (Krumovgrad) - Ludogorets 1945 II (Razgrad)     - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Spartak (Pleven) 11 6 2 3 21:11 20 [+] 2. FK CSKA 1948 II (Sofia) 10 5 4 1 15:7 19 ------------------------------------------------------------------- 3. Liteks (Lovech) 11 5 3 3 14:9 18 [0 1 0 0:0 1, +5 overall GD] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Krumovgrad (Krumovgrad) 11 5 3 3 13:11 18 [+][*] [0 1 0 0:0 1, +2 overall GD] 5. Etar VT (Veliko Tarnovo) 10 4 5 1 10:6 17 [1 2 0 5:3 5] 6. Dunav ot Ruse (Ruse) 11 5 2 4 21:13 17 [+] [1 1 0 3:2 4] 7. Belasitsa (Petrich) 11 5 2 4 13:10 17 [+] [0 1 0 1:1 1] 8. Maritsa 1921 (Plovdiv) 11 5 2 4 13:13 17 [0 0 2 2:5 0] 9. Strumska slava 1927 (Radomir) 10 4 4 2 10:9 16 10. Sportist 2009 (Svoge) 11 4 3 4 13:15 15 11. Montana 1921 (Montana) 11 3 4 4 10:12 13 12. Dobrudzha 1919 (Dobrich) 10 3 3 4 14:14 12 [1 0 0 2:0 3] 13. Yantra 2019 (Gabrovo) 11 2 6 3 8:10 12 [0 0 1 0:2 0] 14. Sozopol (Sozopol) 10 3 2 5 8:17 11 [0 1 0 1:1 1, 1 away goal] ------------------------------------------------------------------- 15. Ludogorets 1945 II (Razgrad) 10 3 2 5 8:14 11 [0 1 0 1:1 1, 0 away goals] 16. Minyor (Pernik) 10 2 4 4 12:12 10 17. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 11 2 3 6 11:18 9 [+][*] 18. Botev II (Plovdiv) 10 1 2 7 3:16 5
Notes - With the start of the season, the renaming of Levski (Krumovgrad) to Krumovgrad (Krumovgrad), done on 25 February 2022, comes into effect. - Belasitsa (Petrich) plays its home games at the "Arena Simitli" st. in Simitli (round 1 onward) due to repair works at the "Tsar Samuil" st. in Petrich. - Ludogorets 1945 II (Razgrad) plays its home games at the "Gnezdo na orli" complex in Razgrad unless noted otherwise. - FK CSKA 1948 (Sofia plays its home games at the "Tsarsko selo" complex in kv.Dragalevtsi, Sofia unless noted otherwise. - From round 9 onward Litex (Lovech) plays its home games at the "Georgi Benkovski" st. in Teteven due to repair works on the pitch of the Gradski stadion in Lovech. Round 1 14 July 2022, Thursday, 20:30 EEST: Montana 1921 (Montana) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 0:1 (0:0) /live on Diema Sport/ Video stats [0:1 Nikolay Pl.Yankov 47'] 16 July 2022, Saturday, 18:30 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Botev II (Plovdiv) 1:0 (1:0) stats [1:0 Slavi Paskalev 29'] Sportist 2009 (Svoge) - Krumovgrad (Krumovgrad) 0:2 (0:0) stats [0:1 Krasimir Em.Iliev 63'-pen, 0:2 Ahmed Osman 90'+4'] Minyor (Pernik) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 5:1 (3:0) stats [2:0 Metodi Kostov 4',26'; 3:0 Anton Slavchev 29', 4:0 Aleksandar Ganchev 54'-og, 5:0 Zapro Dinev 76', 5:1 Petar R.Georgiev 90'+1'] Strumska slava 1927 (Radomir) - Sozopol (Sozopol) 2:0 (0:0) stats [1:0 Anton Tungarov 47'-fk, 2:0 Krasimir Panchev 89'] Spartak (Pleven) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 4:0 (3:0) stats [1:0 Preslav Antonov 13', 2:0 Borimir Karamfilov 15', 3:0 Stefan Ves.Hristov 30', 4:0 Vasil Shopov 77'] 16 July 2022, Saturday, 20:00 EEST: Liteks (Lovech) - Dunav ot Ruse (Ruse) 1:3 (0:2) stats [0:1 Yordan Y.Dimitrov 26'-pen, 0:2 Ivan Penev 42'-og, 1:2 Georgi K.Georgiev 54', 1:3 Miroslav Budinov 90'+3'] 18 July 2022, Monday, 18:30 EEST: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) 1:1 (1:0) Video stats [1:0 Valentin Yoskov 27'-pen, 1:1 Ivan K.Vasilev 70'] 19 July 2022, Tuesday, 18:00 EEST: in Simitli, "Arena Simitli" st: Belasitsa (Petrich) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 2:1 (2:0) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Mariyan Vangelov 7', 2:0 Marti Taushanov 13'-pen, 2:1 Denislav Angelov 84'] [sent off: Ivan Trenchev (D) 51'] Round 2 23 July 2022, Saturday, 18:30 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Liteks (Lovech) 1:0 (1:0) stats [1:0 Stanislav Malamov 30'] [missed pen: Valeri Domovchiyski (M) 4'] Yantra 2019 (Gabrovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) 2:2 (0:2) Video stats [0:2 Anton Tungarov 21'-fk,31'; 1:2 Ivan K.Vasilev 55', 2:2 Petar Kazakov 80'-pen] Krumovgrad (Krumovgrad) - Belasitsa (Petrich) 3:1 (2:0) stats [1:0 Dzhuneyt Yashar 11', 2:0 Vladislav Uzunov 27', 2:1 Atanas Tasholov 49'-og, 3:1 Kaloyan Stefanov 59'] 23 July 2022, Saturday, 20:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) 1:1 (0:0) stats [0:1 Yordan Y.Dimitrov 60'-fk, 1:1 Zhivko Petkov 76'] [missed pen: Zhivko Petkov (EVT) 50'] Ludogorets 1945 II (Razgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 0:0 Video stats 24 July 2022, Sunday, 18:30 EEST: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Minyor (Pernik) 2:0 (1:0) stats [1:0 Andrian D.Dimitrov 23', 2:0 Martin Milushev 58'] [sent off: Andrian D.Dimitrov (D) 55'] 24 July 2022, Sunday, 20:00 EEST: Montana 1921 (Montana) - Vitosha (Bistritsa) 3:1 (2:0) stats [3:0 Yordan K.Yordanov 29',42',56'; 3:1 Deyan B.Hristov 66'] 25 July 2022, Monday, 18:30 EEST: Botev II (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) 1:1 (1:0) stats [1:0 Konstantin Pavlov 13', 1:1 Georgi N.Nikolov 54'] 26 July 2022, Tuesday, 18:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Spartak (Pleven) 0:2 (0:1) /live on Diema Sport/ Video stats [0:1 Preslav Antonov 24', 0:2 Martin Stoilov 57'] Round 3 30 July 2022, Saturday, 18:00 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 2:2 (2:0) Video stats [1:0 Georgi Bozhilov 15', 2:0 Emil Gargorov 44'-pen, 2:2 Daniel Mladenov 71'-pen,82'] [missed pen: Krum Stoyanov (EVT) 10'] [sent off: Hristo Mitev (EVT) 45'+2'] Sportist 2009 (Svoge) - Montana 1921 (Montana) 2:2 (1:2) Video stats [1:0 Arif Feradov 15', 1:1 Dimitar Burov 23', 1:2 Yordan K.Yordanov 37', 2:2 Borislav Stoychev 68'] FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:1 (0:0) Video stats [1:0 Valentin Yoskov 76', 1:1 Ahmed Ademov 90'+3'-fk] [sent off: Yoahnn Tia (D) 69'] Strumska slava 1927 (Rad) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Anton Tungarov 46'] 30 July 2022, Saturday, 18:30 EEST: Dunav ot Ruse (Ruse) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 2:1 (1:1) Video stats [1:0 Martin P.Petkov 12', 1:1 Stanislav Malamov 45'+2', 2:1 Yordan Y.Dimitrov 68'-pen] 31 July 2022, Sunday, 18:00 EEST: Spartak (Pleven) - Yantra 2019 (Gabrovo) 2:2 (0:1) Video stats [0:1 Ivan K.Vasilev 23', 1:1 Stefan Ves.Hristov 67', 2:1 Tsvetelin V.Ivanov 88', 2:2 Valeri Hristov 90'+5'] 31 July 2022, Sunday, 20:00 EEST: Liteks (Lovech) - Sozopol (Sozopol) 4:0 (1:0) Video stats [1:0 Georgi Radev 36', 3:0 Iliyan Kapitanov 50',78'-pen; 4:0 Georgi K.Georgiev 84'] 1 August 2022, Monday, 19:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Botev II (Plovdiv) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Mariyan Vangelov 74'] 2 August 2022, Tuesday, 18:00 EEST: Minyor (Pernik) - Krumovgrad (Krumovgrad) 3:0 (1:0) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Mihael Orachev 5', 2:0 Kaloyan Yosifov 68', 3:0 Boris Tyutyukov 88'] Round 4 6 August 2022, Saturday, 18:00 EEST: Yantra 2019 (Gabrovo) - Liteks (Lovech) 0:0 Video stats [sent off: Daniel Gadzhev (Ya) 87', Georgi K.Georgiev (L) 90'+2'] Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Spartak (Pleven) 1:0 (1:0) Video stats [1:0 Tsvetoslav Petrov 45'+1'] Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Strumska slava 1927 (Rad) 1:1 (0:1) stats [0:1 Denislav Mitsakov 13', 1:1 Denislav Angelov 90'] 6 August 2022, Saturday, 20:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 3:1 (0:0) stats [1:0 Nikolay Pl.Yankov 66', 1:1 Simeon Veshev 73', 2:1 Zhivko Petkov 82', 3:1 Daniel Mladenov 86'-pen] Montana 1921 (Montana) - Belasitsa (Petrich) 2:1 (0:0) stats [1:0 Mehdi Ouamri 54', 2:0 Vladislav Tsekov 66', 2:1 Dimitar G.Ivanov 87'] 7 August 2022, Sunday, 18:00 EEST: Krumovgrad (Krumovgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 1:1 (1:1) Video stats [0:1 Valentin Yoskov 38', 1:1 Mariyan Tonev 45'] Vitosha (Bistritsa) - Sportist 2009 (Svoge) 1:2 (0:1) stats [0:1 Arif Feradov 25'-pen, 1:1 Emil Gargorov 57'-fk, 1:2 Ilia Rusinov 86'] 8 August 2022, Monday, 18:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Minyor (Pernik) 1:1 (1:1) stats [1:0 Samuel Akere 36', 1:1 Boris Tyutyukov 45'+1'] 9 August 2022, Tuesday, 18:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Dunav ot Ruse (Ruse) 2:1 (0:0) /live on Diema Sport/ Video stats [0:1 Miroslav Budinov 61', 1:1 Ventsislav Gyuzelev 84', 2:1 Petar Genchev 90'+2'] Round 5 13 August 2022, Saturday, 18:00 EEST: Sportist 2009 (Svoge) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 0:0 stats in Simitli, "Arena Simitli" st: Belasitsa (Petrich) - Vitosha (Bistritsa) 0:1 (0:0) stats [0:1 Emil Gargorov 61'] Minyor (Pernik) - Montana 1921 (Montana) 0:0 stats Spartak (Pleven) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 3:1 (1:1) stats [0:1 Denislav Angelov 19', 2:1 Ivo Varbanov 43',49'; 3:1 Preslav Antonov 70'] Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sozopol (Sozopol) 3:0 (1:0) stats [1:0 Veselin Marchev 12', 3:0 Radoslav Apostolov 57',73'] 13 August 2022, Saturday, 20:00 EEST: Dunav ot Ruse (Ruse) - Yantra 2019 (Gabrovo) 0:1 (0:1) Video stats [0:1 Ivaylo R.Mihaylov 30'] 14 August 2022, Sunday, 18:00 EEST: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Botev II (Plovdiv) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Lazar Marin 66'] 15 August 2022, Monday, 20:00 EEST: Liteks (Lovech) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 3:1 (2:1) stats [0:1 Velislav Minkov 4', 1:1 Evgeni Ignatov 34', 2:1 Iliyan Kapitanov 42'-pen, 3:1 Ante Matić 64'] 16 August 2022, Tuesday, 18:00 EEST: Strumska slava 1927 (Radomir) - Krumovgrad (Krumovgrad) 1:0 (0:0) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Borislav R.Nikolov 65'] Round 6 19 August 2022, Friday, 18:30 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik) 1:1 (1:1) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Tomi Kostadinov 15', 1:1 Metodi Kostov 41'-pen] [sent off: Slavi Paskalev (V) 54'] 20 August 2022, Saturday, 18:00 EEST: Yantra 2019 (Gabrovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 0:0 Video stats Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dunav ot Ruse (Ruse) 3:1 (3:1) Video stats [1:0 Velislav Minkov 5'-pen, 3:0 Hyusein Kelyovluev 29',31'; 3:1 Yordan Y.Dimitrov 33'] Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Liteks (Lovech) 3:2 (0:1) stats [0:1 Iliyan Kapitanov 11', 1:1 Denislav Angelov 57', 1:2 Aleksandar Angelov 77', 3:2 Ivaylo St.Lazarov 90'-pen,90'+5'] Sportist 2009 (Svoge) - Belasitsa (Petrich) 0:2 (0:2) stats [0:1 Marti Taushanov 20', 0:2 Asparuh Smilkov 26'] [missed pen: Svetoslav Dikov (S) 78'] 20 August 2022, Saturday, 20:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sozopol (Sozopol) 1:0 (0:0) stats [1:0 Diyan Moldovanov 73'-og] [sent off: Hristo Mitev (EVT) 86'] 22 August 2022, Monday, 18:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Strumska slava 1927 (Radomir) 0:3 (0:0) stats [0:2 Tsvetomir Tsanev 50',75'; 0:3 Krasimir Panchev 90'+3'] 22 August 2022, Monday, 20:00 EEST: Montana 1921 (Montana) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 2:1 (0:1) Video stats [0:1 Valentin Yoskov 7', 1:1 Daniel Pehlivanov 55', 2:1 Foudil Idriss 67'] 23 August 2022, Tuesday, 18:00 EEST: Krumovgrad (Krumovgrad) - Spartak (Pleven) 2:1 (1:0) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Tsvetelin Radev 27', 1:1 Klauber Santana 74', 2:1 Ahmed Osman 90'+2'] [sent off: Pepe Dylan Tamba (K) 90'+4'] Round 7 26 August 2022, Friday, 18:00 EEST: Strumska slava 1927 (Radomir) - Montana 1921 (Montana) 0:0 stats 27 August 2022, Saturday, 18:00 EEST: Minyor (Pernik) - Sportist 2009 (Svoge) 1:2 (0:1) stats [0:1 Svetoslav Dikov 33', 0:2 Yoan Marinov 58', 1:2 Metodi Kostov 74'] [sent off: Svetoslav Dikov (S) 77'] Maritsa 1921 (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 2:0 (1:0) stats [1:0 Stanislav Malamov 6', 2:0 Veselin Marchev 54'] Sozopol (Sozopol) - Yantra 2019 (Gabrovo) 1:1 (1:0) Video stats [1:0 Ventsislav Gyuzelev 36', 1:1 Petar Kazakov 85'-pen] [sent off: Diyan Moldovanov (S) 58'] 27 August 2022, Saturday, 20:00 EEST: Dunav ot Ruse (Ruse) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:1 (0:0) stats [0:1 Andrian D.Dimitrov 53', 1:1 Hugo Komano 65'] 28 August 2022, Sunday, 18:00 EEST: Spartak (Pleven) - Botev II (Plovdiv) 2:0 (0:0) stats [1:0 Vasil Shopov 53', 2:0 Lachezar Kovachev 78'] 29 August 2022, Monday, 20:00 EEST: Liteks (Lovech) - Krumovgrad (Krumovgrad) 0:0 stats 30 August 2022, Tuesday, 18:00 EEST: in Simitli, "Arena Simitli" st: Belasitsa (Petrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 1:1 (1:0) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Ayvan Angelov 44', 1:1 Georgi Angelov 80'-pen] FK CSKA 1948 II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 2:1 (0:0) Video stats [0:1 Hristiyan D.Dimitrov 64', 1:1 Aleksandar Kolev 74', 2:1 Aleksandar Asparuhov 78'] Round 8 3 September 2022, Saturday, 17:00 EEST: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:2 (1:1) stats [1:0 Denislav Angelov 15', 1:2 Valeri Domovchiyski 44',79'] [sent off: Miroslav Nachev (D) 89'] Krumovgrad (Krumovgrad) - Dunav ot Ruse (Ruse) 1:0 (0:0) stats [1:0 Vladislav Uzunov 52'] 4 September 2022, Sunday, 17:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Liteks (Lovech) 0:1 (0:1) stats [0:1 Nikola Yank.Georgiev 22'] 4 September 2022, Sunday, 19:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 2019 (Gabrovo) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Zhivko Petkov 55'] 5 September 2022, Monday, 17:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sozopol (Sozopol) 1:1 (0:0) Video stats [1:0 Hyusein Kelyovluev 64', 1:1 Ventsislav Gyuzelev 85'] Vitosha (Bistritsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) 0:0 stats Sportist 2009 (Svoge) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 0:3 (0:2) Video stats [0:1 Nikola Borisov Borisov 17', 0:3 Valentin Yoskov 29',75'-pen] 6 September 2022, Tuesday, 16:00 EEST: in Simitli, "Arena Simitli" st: Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) 1:0 (0:0) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Asparuh Smilkov 47'] 6 September 2022, Tuesday, 18:30 EEST: Montana 1921 (Montana) - Spartak (Pleven) 0:2 (0:1) /live on Diema Sport/ Video stats [0:1 Vasil Bozhinov 14', 0:2 Vasil Shopov 74'] Round 9 10 September 2022, Saturday, 17:00 EEST: Strumska slava 1927 (Radomir) - Sportist 2009 (Svoge) 0:3 (0:1) stats [0:1 Svetoslav Dikov 4', 0:2 Ilia Rusinov 68'-pen, 0:3 Bogdan Kostov 79'] Maritsa 1921 (Plovdiv) - Krumovgrad (Krumovgrad) 2:2 (1:1) stats [0:1 Kaloyan Stefanov 29', 1:1 Stanislav Malamov 37', 2:1 Valeri Domovchiyski 48', 2:2 Krasimir Em.Iliev 80'-pen] Sozopol (Sozopol) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 2:1 (1:0) stats [1:0 Toma Ushagelov 10', 1:1 Yoahnn Tia 60', 2:1 Antonio Laskov 90'+3'-fk] [sent off: Antonio Laskov (S) 90'+4'] 10 September 2022, Saturday, 19:00 EEST: Dunav ot Ruse (Ruse) - Botev II (Plovdiv) 5:0 (1:0) Video stats [1:0 Martin Kostadinov 26', 2:0 Miroslav Budinov 65', 3:0 Yordan Y.Dimitrov 69'-pen, 4:0 Miroslav Budinov 79', 5:0 Diyan Dimov 82'] 11 September 2022, Sunday, 17:00 EEST: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Belasitsa (Petrich) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Metin Halil 54'] Spartak (Pleven) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 2:1 (1:0) Video stats [1:0 Vasil Bozhinov 23', 1:1 Deyan B.Hristov 90'+1', 2:1 Klauber Santana 90'+4'] in Teteven, "Georgi Benkovski" st.: Liteks (Lovech) - Montana 1921 (Montana) 0:0 stats [sent off: Nikola Yank.Georgiev (L) 60', Yordan K.Yordanov (M) 79'] 12 September 2022, Monday, 17:00 EEST: Yantra 2019 (Gabrovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Ivaylo R.Mihaylov 50'] 13 September 2022, Tuesday, 17:00 EEST: Minyor (Pernik) - Etar VT (Veliko Tarnovo) 0:0 /live on Diema Sport/ Video stats Round 10 17 September 2022, Saturday, 17:00 EEST: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) 2:0 (1:0) Video stats [1:0 Ivaylo St.Lazarov 21'-pen, 2:0 Andrian D.Dimitrov 90'+2'] Krumovgrad (Krumovgrad) - Sozopol (Sozopol) 1:2 (1:2) stats [0:1 Todor M.Petkov 12', 1:1 Stamen Boyadzhiev (GK) 41'-og, 1:2 Todor M.Petkov 45'+1'] [missed pen: Krasimir Em.Iliev (K) 39'] Botev II (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:0 (1:0) stats [1:0 Dimitar Balinov 1'] Sportist 2009 (Svoge) - Spartak (Pleven) 3:2 (1:1) stats [1:0 Ilia Rusinov 13'-fk, 1:1 Vasil Shopov 28', 2:1 Dimitar Kalchev 50'-og, 3:1 Yoan Marinov 79', 3:2 Kristiyan B.Ivanov 82'] in Simitli, "Arena Simitli" st: Belasitsa (Petrich) - Strumska slava 1927 (Radomir) 3:0 (1:0) Video stats [1:0 Mariyan Vangelov 28', 2:0 Vladimir Gogov 51', 3:0 Valentin Kostov 90'+1'] Minyor (Pernik) - FK CSKA 1948 II (Sofia) 1:4 (0:2) Video stats [0:1 Simeon Petrov 13', 0:2 Denislav Aleksandrov 18'-fk, 0:3 Valentin Yoskov 52', 1:3 Stelian G.Georgiev 71', 1:4 Denislav Aleksandrov 77'] [sent off: Georgi Kupenov (M) 79'] 17 September 2022, Saturday, 19:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) 0:1 (0:1) Video stats [0:1 Hyusein Kelyovluev 9'] 18 September 2022, Sunday, 14:00 EEST: Montana 1921 (Montana) - Dunav ot Ruse (Ruse) 1:3 (0:1) /live on Diema Sport/ Video stats [0:1 Yordan Y.Dimitrov 25', 1:1 Mehdi Ouamri 66', 1:2 Preslav Petkov 82', 1:3 Yordan Y.Dimitrov 86'] 18 September 2022, Sunday, 17:00 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Liteks (Lovech) 1:2 (1:0) stats [1:0 Teodor S.Dimitrov 36', 1:1 Hristo Mladenov 64', 1:2 Iliyan Kapitanov 67'] Round 11 29 September 2022, Thursday, 17:00 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Montana 1921 (Montana) 1:0 (1:0) /live on Diema Sport/ Video stats [1:0 Valeri Domovchiyski 8'] 30 September 2022, Friday, 16:00 EEST: Spartak (Pleven) - Belasitsa (Petrich) 1:1 (0:1) stats [0:1 Zapro Dinev 39'-pen, 1:1 Preslav Antonov 55'] in Teteven, "Georgi Benkovski" st.: Liteks (Lovech) - Sportist 2009 (Svoge) 1:0 (0:0) stats [1:0 Georgi K.Georgiev 73'] Dunav ot Ruse (Ruse) - Vitosha (Bistritsa) 4:1 (1:1) Video stats [0:1 Hristiyan D.Dimitrov 26', 1:1 Georgi V.Valchev 45', 2:1 Hugo Komano 57', 3:1 Stanislav Valchev 60', 4:1 Miroslav Budinov 90'] [sent off: Vasilen Markov (D) 77'] Yantra 2019 (Gabrovo) - Krumovgrad (Krumovgrad) 0:1 (0:0) Video stats [0:1 Kaloyan Stefanov 55'] 4 October 2022, Tuesday, 16:00 EEST: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik) - /live on Diema Sport/ Sozopol (Sozopol) - Botev II (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Round 12 7 October 2022, Friday, 16:00 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - 8 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Montana 1921 (Montana) - Sozopol (Sozopol) - Sportist 2009 (Svoge) - Dunav ot Ruse (Ruse) - in Simitli, "Arena Simitli" st: Belasitsa (Petrich) - Liteks (Lovech) - 9 October 2022, Sunday, 15:15 EEST: Minyor (Pernik) - Spartak (Pleven) - /live on Diema Sport/ 9 October 2022, Sunday, 16:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo) - 10 October 2022, Monday, 16:00 EEST: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - 11 October 2022, Tuesday, 16:00 EEST: Krumovgrad (Krumovgrad) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Round 13 15 October 2022, Saturday, 14:45 EEST: Strumska slava 1927 (Rad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - /live on Diema Sport/ 15 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Spartak (Pleven) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - in Teteven, "Georgi Benkovski" st.: Liteks (Lovech) - Minyor (Pernik) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Belasitsa (Petrich) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) - Sozopol (Sozopol) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Montana 1921 (Montana) - 16 October 2022, Sunday, 16:00 EEST: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Krumovgrad (Krumovgrad) - 18 October 2022, Tuesday, 16:00 EEST: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Botev II (Plovdiv) - Round 14 22 October 2022, Saturday, 15:15 EEST: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Krumovgrad (Krumovgrad) - /live on Diema Sport/ 22 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Sportist 2009 (Svoge) - Sozopol (Sozopol) - Belasitsa (Petrich) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Spartak (Pleven) - 23 October 2022, Sunday, 16:00 EEST: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Liteks (Lovech) - 24 October 2022, Monday, 16:00 EEST: Botev II (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Montana 1921 (Montana) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Round 15 28 October 2022, Friday, 14:00 EEST: Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - /live on Diema Sport/ 29 October 2022, Saturday, 12:45 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - /live on Diema Sport/ 29 October 2022, Saturday, 14:30 EEST: in Teteven, "Georgi Benkovski" st.: Liteks (Lovech) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Sozopol (Sozopol) - Belasitsa (Petrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Sportist 2009 (Svoge) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Montana 1921 (Montana) - 30 October 2022, Sunday, 14:30 EET: Dunav ot Ruse (Ruse) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - 31 October 2022, Monday, 14:30 EET: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Vitosha (Bistritsa) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Botev II (Plovdiv) - Round 16 4 November 2022, Friday, 14:30 EET: Spartak (Pleven) - Liteks (Lovech) - /live on Diema Sport/ 5 November 2022, Saturday, 14:30 EET: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Botev II (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Belasitsa (Petrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Minyor (Pernik) - Sozopol (Sozopol) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Dunav ot Ruse (Ruse) - 6 November 2022, Sunday, 14:30 EET: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - 7 November 2022, Monday, 14:30 EET: Vitosha (Bistritsa) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - 7 November 2022, Monday, 17:30 EET: Montana 1921 (Montana) - Krumovgrad (Krumovgrad) - /live on Diema Sport/ Round 17 11 November 2022, Friday, 14:30 EET: Sozopol (Sozopol) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Belasitsa (Petrich) - 11 November 2022, Friday, 15:00 EET: in Teteven, "Georgi Benkovski" st.: Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - /live on Diema Sport/ 12 November 2022, Saturday, 14:30 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Minyor (Pernik) - 13 November 2022, Sunday, 14:30 EET: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Vitosha (Bistritsa) - Botev II (Plovdiv) - Montana 1921 (Montana) - 14 November 2022, Monday, 14:30 EET: Dunav ot Ruse (Ruse) - Spartak (Pleven) - /live on Diema Sport/ Round 18 19 November 2022, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Montana 1921 (Montana) - Botev II (Plovdiv) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Belasitsa (Petrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Minyor (Pernik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sozopol (Sozopol) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak (Pleven) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Liteks (Lovech) - Round 19 11 February 2023, Saturday: Dunav ot Ruse (Ruse) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak (Pleven) - Sozopol (Sozopol) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Yantra 2019 (Gabrovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Minyor (Pernik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Belasitsa (Petrich) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Botev II (Plovdiv) - Vitosha (Bistritsa) - Montana 1921 (Montana) - Round 20 18 February 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Vitosha (Bistritsa) - Montana 1921 (Montana) - Sportist 2009 (Svoge) - Botev II (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Minyor (Pernik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Strumska slava 1927 (Rad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Spartak (Pleven) - Sozopol (Sozopol) - Liteks (Lovech) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Round 21 25 February 2023, Saturday: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Sozopol (Sozopol) - Liteks (Lovech) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Spartak (Pleven) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Strumska slava 1927 (Rad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Minyor (Pernik) - Botev II (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich) - Montana 1921 (Montana) - Sportist 2009 (Svoge) - Vitosha (Bistritsa) - Round 22 4 March 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sportist 2009 (Svoge) - Vitosha (Bistritsa) - Belasitsa (Petrich) - Montana 1921 (Montana) - Minyor (Pernik) - Botev II (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Spartak (Pleven) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Liteks (Lovech) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Sozopol (Sozopol) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Round 23 11 March 2023, Saturday: Sozopol (Sozopol) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Liteks (Lovech) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Spartak (Pleven) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev II (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Belasitsa (Petrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Round 24 18 March 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Belasitsa (Petrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev II (Plovdiv) - Spartak (Pleven) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Liteks (Lovech) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Sozopol (Sozopol) - Round 25 1 April 2023, Saturday: Yantra 2019 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sozopol (Sozopol) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Liteks (Lovech) - Botev II (Plovdiv) - Spartak (Pleven) - Montana 1921 (Montana) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha (Bistritsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Minyor (Pernik) - Belasitsa (Petrich) - Round 26 8 April 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Minyor (Pernik) - Belasitsa (Petrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Spartak (Pleven) - Montana 1921 (Montana) - Liteks (Lovech) - Botev II (Plovdiv) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sozopol (Sozopol) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Round 27 15 April 2023, Saturday: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sozopol (Sozopol) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev II (Plovdiv) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Montana 1921 (Montana) - Liteks (Lovech) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Spartak (Pleven) - Sportist 2009 (Svoge) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Belasitsa (Petrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Minyor (Pernik) - Round 28 22 April 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Belasitsa (Petrich) - Spartak (Pleven) - Sportist 2009 (Svoge) - Liteks (Lovech) - Vitosha (Bistritsa) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Montana 1921 (Montana) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev II (Plovdiv) - Sozopol (Sozopol) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Round 29 29 April 2023, Saturday: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Botev II (Plovdiv) - Sozopol (Sozopol) - Montana 1921 (Montana) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Vitosha (Bistritsa) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Sportist 2009 (Svoge) - Liteks (Lovech) - Belasitsa (Petrich) - Spartak (Pleven) - Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Round 30 6 May 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Strumska slava 1927 (Rad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Spartak (Pleven) - Minyor (Pernik) - Liteks (Lovech) - Belasitsa (Petrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Sportist 2009 (Svoge) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Sozopol (Sozopol) - Montana 1921 (Montana) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Botev II (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Round 31 13 May 2023, Saturday: Krumovgrad (Krumovgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev II (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Montana 1921 (Montana) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Vitosha (Bistritsa) - Sozopol (Sozopol) - Sportist 2009 (Svoge) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Minyor (Pernik) - Liteks (Lovech) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Spartak (Pleven) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Round 32 20 May 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Liteks (Lovech) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Minyor (Pernik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich) - Sozopol (Sozopol) - Sportist 2009 (Svoge) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Vitosha (Bistritsa) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Montana 1921 (Montana) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev II (Plovdiv) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Round 33 27 May 2023, Saturday: Botev II (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Montana 1921 (Montana) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Vitosha (Bistritsa) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Belasitsa (Petrich) - Sozopol (Sozopol) - Minyor (Pernik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Liteks (Lovech) - Spartak (Pleven) - Round 34 3 June 2023, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech) - Spartak (Pleven) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sozopol (Sozopol) - Minyor (Pernik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Belasitsa (Petrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Vitosha (Bistritsa) - Krumovgrad (Krumovgrad) - Montana 1921 (Montana) - Botev II (Plovdiv) -
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Spartak (Pleven) XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 4:0 -:- -:- -:- 3:1 2:2 -:- -:- -:- 2:1 2:0 2. FK CSKA 1948 II (Sofia) -:- XXX -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 1:1 1:1 -:- -:- -:- 2:1 1:0 3. Liteks (Lovech) -:- -:- XXX 0:0 -:- 1:3 -:- -:- -:- 1:0 0:0 -:- -:- 4:0 3:1 -:- -:- -:- 4. Krumovgrad (Krumovgrad) 2:1 1:1 -:- XXX -:- 1:0 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- 5. Etar VT (Veliko Tarnovo) -:- -:- -:- -:- XXX 1:1 -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- 1:0 1:0 0:1 -:- -:- -:- 6. Dunav ot Ruse (Ruse) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- 1:1 0:1 -:- -:- -:- 4:1 5:0 7. Belasitsa (Petrich) -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- 3:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 1:0 0:1 1:0 8. Maritsa 1921 (Plovdiv) -:- -:- 1:0 2:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- 3:0 2:0 -:- -:- -:- 9. Strumska slava 1927 (Radomir) -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX 0:3 0:0 -:- -:- 2:0 1:0 -:- -:- -:- 10. Sportist 2009 (Svoge) 3:2 0:3 -:- 0:2 0:0 -:- 0:2 -:- -:- XXX 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Montana 1921 (Montana) 0:2 2:1 -:- -:- 0:1 1:3 2:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- 12. Dobrudzha 1919 (Dobrich) -:- -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- 1:2 1:1 -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- 2:0 -:- -:- 13. Yantra 2019 (Gabrovo) -:- -:- 0:0 0:1 -:- -:- -:- 0:0 2:2 -:- -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- -:- -:- 14. Sozopol (Sozopol) 0:2 -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 15. Ludogorets 1945 II (Razgrad) 1:0 0:0 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- 16. Minyor (Pernik) -:- 1:4 -:- 3:0 0:0 -:- -:- -:- -:- 1:2 0:0 -:- -:- -:- 5:1 XXX -:- -:- 17. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) -:- -:- 1:2 -:- 2:2 -:- -:- -:- 0:0 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX 1:0 18. Botev II (Plovdiv) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- 1:0 0:3 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top