OG Haskovo 2022/23

« OG Haskovo 2022/23

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Current matches:

24 September 2022, Saturday, 16:00 EEST / Round 4:
FK Svilengrad (Svilengrad) - Sayana II (Haskovo)          5:0 
24 September 2022, Saturday, 17:00 EEST / Round 4:
Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Lyubimets 2000 (Lyubimets)  0:2 
in kv.Gebran, Svilengrad:
Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Toplika (Mineralni bani)     5:1 
25 September 2022, Sunday, 16:00 EEST / Round 4:
in Chernoochene:
Arda 1924 II (Kardzhali) - Svilengrad 1921 (Svilengrad)   5:0 
25 September 2022, Sunday, 17:00 EEST / Round 4:
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - OFK Haskovo (Haskovo)            0:5 
in Topolovgrad:
Sakarski sportist 04 (Top) - FK Haskovo 1922 (Haskovo)    1:0 
Maritsa (Simeonovgrad) - Hebros 1921 (Harmanli)           0:2 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Lyubimets 2000 (Lyubimets) 4 4 0 0 15:0 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Arda 1924 II (Kardzhali) 4 3 0 1 11:5 9 [+] [1 0 0 5:0 3] 3. OFK Haskovo (Haskovo) 4 3 0 1 13:5 9 [0 0 0 0:0 0] 4. Svilengrad 1921 (Svilengrad) 4 3 0 1 7:5 9 [0 0 1 0:5 0] 5. Lyubimets 2018 (Lyubimets) 4 2 2 0 9:4 8 6. Hebros 1921 (Harmanli) 4 2 1 1 8:4 7 7. Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) 4 2 0 2 6:4 6 [+] [1 0 0 1:0 3] 8. FK Haskovo 1922 (Haskovo) 3 2 0 1 6:2 6 [+] [0 0 1 0:1 0] 9. Maritsa (Simeonovgrad) 4 1 2 1 10:8 5 10. FK Svilengrad (Svilengrad) 4 1 1 2 11:9 4 [+] 11. Toplika (Mineralni bani) 4 1 0 3 6:13 3 12. Sayana II (Haskovo) 3 0 0 3 2:13 0 13. Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) 4 0 0 4 2:16 0 [*] 14. Gerganin izvor (Biser) 4 0 0 4 1:19 0
Notes - On 4 August 2022 Rakovski (Ivaylovgrad), 11th last season and suspended as a member of the BFU on 23 March 2022; is restored as Rakovski 1923 (Ivaylovgrad). - OFK Haskovo (Haskovo), FK Svilengrad (Svilengrad), Arda 1924 II (Kardzhali) and Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) join the group. - Arda 1924 II (Kardzhali) plays its home games in Chernoochene unless noted otherwise. - Gerganin izvor (Biser) plays its home games in Harmanli unless noted otherwise. - Lyubimets 2018 (Lyubimets) plays its home games in kv.Gebran, Svilengrad unless noted otherwise. - OFK Haskovo (Haskovo) plays its home games at the "Mladost" st. in Haskovo unless noted otherwise. - Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) plays its home games in Srem unless noted otherwise. - Sayana II (Haskovo) plays its home games in Gorski izvor unless noted otherwise. - Svilengrad 1921 (Svilengrad) plays its home games at the "Kolodruma" st. in Svilengrad unless noted otherwise. - FK Svilengrad (Svilengrad) plays its home games at the "Kolodruma" st. in Svilengrad unless noted otherwise. - FK Haskovo 1922 (Haskovo) plays its home games at the "Mladost" st. in Haskovo unless noted otherwise. Round 1 3 September 2022, Saturday, 17:00 EEST: in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - FK Svilengrad (Svilengrad) 2:1 Hebros 1921 (Harmanli) - Arda 1924 II (Kardzhali) 2:3 in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Toplika (Mineralni bani) 5:0 * * - by original draw to be hosted by Toplika, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Sayana II (Haskovo) 4:0 4 September 2022, Sunday, 17:00 EEST: Maritsa (Simeonovgrad) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) 6:2 4 September 2022, Sunday, 18:00 EEST: Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Gerganin izvor (Biser) 7:0 FK Haskovo 1922 (Haskovo) - OFK Haskovo (Haskovo) 1:0 Round 2 10 September 2022, Saturday, 17:00 EEST: in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) 0:2 in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Toplika (Mineralni bani) 3:0 awd * * - the visitors don't show up. in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Maritsa (Simeonovgrad) 1:1 11 September 2022, Sunday, 17:00 EEST: FK Svilengrad (Svilengrad) - OFK Haskovo (Haskovo) 2:4 in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) postponed in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) 0:3 Hebros 1921 (Harmanli) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) 3:0 awd */** * - the visitors don't show up. ** - by original draw to be hosted by Rakovski 1923, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. 1 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Sayana II (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Round 3 17 September 2022, Saturday, 17:00 EEST: Maritsa (Simeonovgrad) - FK Svilengrad (Svilengrad) 3:3 Hebros 1921 (Harmanli) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) 1:1 Toplika (Mineralni bani) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) 5:0 18 September 2022, Sunday, 17:00 EEST: Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Arda 1924 II (Kardzhali) 3:0 Svilengrad 1921 (Svil) - Sakarski sportist 04 (Top) 1:0 FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Gerganin izvor (Biser) 5:1 in Haskovo, "Haskovo" st.: OFK Haskovo (Haskovo) - Sayana II (Haskovo) 4:2 Round 4 24 September 2022, Saturday, 16:00 EEST: FK Svilengrad (Svilengrad) - Sayana II (Haskovo) 5:0 24 September 2022, Saturday, 17:00 EEST: Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) 0:2 in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Toplika (Mineralni bani) 5:1 25 September 2022, Sunday, 16:00 EEST: in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) 5:0 25 September 2022, Sunday, 17:00 EEST: in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - OFK Haskovo (Haskovo) 0:5 in Topolovgrad: Sakarski sportist 04 (Top) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) 1:0 Maritsa (Simeonovgrad) - Hebros 1921 (Harmanli) 0:2 Round 2 - postponed match 1 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Sayana II (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Round 5 1 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Hebros 1921 (Harmanli) - FK Svilengrad (Svilengrad) postponed Toplika (Mineralni bani) - Maritsa (Simeonovgrad) postponed Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) postponed Svilengrad 1921 (Svil) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) postponed FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Arda 1924 II (Kardzhali) postponed OFK Haskovo (Haskovo) - Sakarski sportist 04 (Top) postponed in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Gerganin izvor (Biser) postponed Round 6 8 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: FK Svilengrad (Svilengrad) - Gerganin izvor (Biser) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Sayana II (Haskovo) - Maritsa (Simeonovgrad) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - 9 October 2022, Sunday, 16:00 EEST: in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - OFK Haskovo (Haskovo) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Svilengrad 1921 (Svil) - Hebros 1921 (Harmanli) - Toplika (Mineralni bani) - Round 7 15 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Hebros 1921 (Harmanli) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Arda 1924 II (Kardzhali) - 16 October 2022, Sunday, 16:00 EEST: Toplika (Mineralni bani) - FK Svilengrad (Svilengrad) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Maritsa (Simeonovgrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Sakarski sportist 04 (Top) - Round 8 22 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Maritsa (Simeonovgrad) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Hebros 1921 (Harmanli) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Toplika (Mineralni bani) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - 23 October 2022, Sunday, 16:00 EEST: FK Svilengrad (Svilengrad) - Sakarski sportist 04 (Top) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Gerganin izvor (Biser) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Sayana II (Haskovo) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - OFK Haskovo (Haskovo) - Round 9 29 October 2022, Saturday, 16:00 EEST: Lyubimets 2000 (Lyubimets) - FK Svilengrad (Svilengrad) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Hebros 1921 (Harmanli) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - 30 October 2022, Sunday, 14:30 EET: Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Toplika (Mineralni bani) - OFK Haskovo (Haskovo) - Maritsa (Simeonovgrad) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Arda 1924 II (Kardzhali) - Round 10 5 November 2022, Saturday, 14:30 EET: FK Svilengrad (Svilengrad) - Arda 1924 II (Kardzhali) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Sakarski sportist 04 (Top) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Gerganin izvor (Biser) - 6 November 2022, Sunday, 14:30 EET: Maritsa (Simeonovgrad) - Sayana II (Haskovo) - Hebros 1921 (Harmanli) - OFK Haskovo (Haskovo) - Toplika (Mineralni bani) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Svilengrad 1921 (Svil) - Round 11 12 November 2022, Saturday, 14:30 EET: FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Hebros 1921 (Harmanli) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Maritsa (Simeonovgrad) - 13 November 2022, Sunday, 14:30 EET: Svilengrad 1921 (Svil) - FK Svilengrad (Svilengrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - Toplika (Mineralni bani) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Round 12 19 November 2022, Saturday, 14:30 EET: Maritsa (Simeonovgrad) - Sakarski sportist 04 (Top) - Hebros 1921 (Harmanli) - Gerganin izvor (Biser) - Svilengrad 1921 (Svil) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - 20 November 2022, Sunday, 14:30 EET: FK Svilengrad (Svilengrad) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Arda 1924 II (Kardzhali) - Toplika (Mineralni bani) - Sayana II (Haskovo) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - OFK Haskovo (Haskovo) - Round 13 26 November 2022, Saturday, 14:30 EET: FK Haskovo 1922 (Haskovo) - FK Svilengrad (Svilengrad) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Toplika (Mineralni bani) - 27 November 2022, Sunday, 14:30 EET: OFK Haskovo (Haskovo) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Hebros 1921 (Harmanli) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Maritsa (Simeonovgrad) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Round 14 spring 2023: FK Svilengrad (Svilengrad) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Maritsa (Simeonovgrad) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Hebros 1921 (Harmanli) - Toplika (Mineralni bani) - Sakarski sportist 04 (Top) - * * - by original draw to be hosted by Sakarski sportist 04, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Round 15 OFK Haskovo (Haskovo) - FK Svilengrad (Svilengrad) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sayana II (Haskovo) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Gerganin izvor (Biser) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Sakarski sportist 04 (Top) - Toplika (Mineralni bani) - Arda 1924 II (Kardzhali) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Hebros 1921 (Harmanli) - * * - by original draw to be hosted by Hebros 1921, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. Maritsa (Simeonovgrad) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Round 16 FK Svilengrad (Svilengrad) - Maritsa (Simeonovgrad) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Hebros 1921 (Harmanli) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Toplika (Mineralni bani) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Svilengrad 1921 (Svil) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - OFK Haskovo (Haskovo) - Round 17 in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - FK Svilengrad (Svilengrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - Gerganin izvor (Biser) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sakarski sportist 04 (Top) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Arda 1924 II (Kardzhali) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Toplika (Mineralni bani) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Hebros 1921 (Harmanli) - Maritsa (Simeonovgrad) - Round 18 FK Svilengrad (Svilengrad) - Hebros 1921 (Harmanli) - Maritsa (Simeonovgrad) - Toplika (Mineralni bani) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Svilengrad 1921 (Svil) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - OFK Haskovo (Haskovo) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Sayana II (Haskovo) - Round 19 in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - FK Svilengrad (Svilengrad) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Sakarski sportist 04 (Top) - OFK Haskovo (Haskovo) - Arda 1924 II (Kardzhali) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Svilengrad 1921 (Svil) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Maritsa (Simeonovgrad) - Toplika (Mineralni bani) - Hebros 1921 (Harmanli) - Round 20 FK Svilengrad (Svilengrad) - Toplika (Mineralni bani) - Hebros 1921 (Harmanli) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Maritsa (Simeonovgrad) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Sayana II (Haskovo) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Gerganin izvor (Biser) - Round 21 in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - FK Svilengrad (Svilengrad) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Arda 1924 II (Kardzhali) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Maritsa (Simeonovgrad) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Hebros 1921 (Harmanli) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Toplika (Mineralni bani) - Round 22 FK Svilengrad (Svilengrad) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Toplika (Mineralni bani) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Hebros 1921 (Harmanli) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Maritsa (Simeonovgrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Sayana II (Haskovo) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Gerganin izvor (Biser) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Sakarski sportist 04 (Top) - Round 23 in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - FK Svilengrad (Svilengrad) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Maritsa (Simeonovgrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - Hebros 1921 (Harmanli) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Toplika (Mineralni bani) - Svilengrad 1921 (Svil) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Round 24 FK Svilengrad (Svilengrad) - Svilengrad 1921 (Svil) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Toplika (Mineralni bani) - OFK Haskovo (Haskovo) - Hebros 1921 (Harmanli) - Sayana II (Haskovo) - Maritsa (Simeonovgrad) - Gerganin izvor (Biser) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Sakarski sportist 04 (Top) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - Arda 1924 II (Kardzhali) - Round 25 Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) - FK Svilengrad (Svilengrad) - in Chernoochene: Arda 1924 II (Kardzhali) - Lyubimets 2018 (Lyubimets) - in Srem: Sakarski sportist 04 (Top) - Maritsa (Simeonovgrad) - in Harmanli: Gerganin izvor (Biser) - Hebros 1921 (Harmanli) - in Gorski izvor: Sayana II (Haskovo) - Toplika (Mineralni bani) - OFK Haskovo (Haskovo) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Svilengrad 1921 (Svil) - Round 26 FK Svilengrad (Svilengrad) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) - OFK Haskovo (Haskovo) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Sayana II (Haskovo) - Toplika (Mineralni bani) - Gerganin izvor (Biser) - Hebros 1921 (Harmanli) - Sakarski sportist 04 (Top) - Maritsa (Simeonovgrad) - Arda 1924 II (Kardzhali) - in kv.Gebran, Svilengrad: Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Lyubimets 2000 (Lyubimets) XXX 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 2. Arda 1924 II (Kardzhali) -:- XXX -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0* -:- -:- -:- 3. OFK Haskovo (Haskovo) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- 4. Svilengrad 1921 (Svilengrad) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- 5. Lyubimets 2018 (Lyubimets) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:1 2:1 5:1 -:- -:- -:- 6. Hebros 1921 (Harmanli) -:- 2:3 -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0* -:- 7. Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- 8. FK Haskovo 1922 (Haskovo) -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 9. Maritsa (Simeonovgrad) -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- XXX 3:3 -:- -:- 6:2 -:- 10. FK Svilengrad (Svilengrad) -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 5:0 -:- -:- 11. Toplika (Mineralni bani) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 5:0 -:- 12. Sayana II (Haskovo) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Rakovski 1923 (Ivaylovgrad) 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 14. Gerganin izvor (Biser) -:- -:- 0:5 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top