OG Kyustendil 2021/22

« OG Kyustendil 2021/22


Podgrupa "Osogovo"

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Armeytsi (Kyustendil) 11 9 2 0 46:8 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Strumska slava (Tarnovlag) 11 9 1 1 75:3 28 3. Septemvri 2005 (Zhabokrat) 11 7 1 3 25:29 22 [1 0 0 3:0 3] 4. Kopie (Kopilovtsi) 11 7 1 3 26:11 22 [0 0 1 0:3 0] 5. Sportist (Slokoshtitsa) 11 6 3 2 31:12 21 6. Eleshnitsa (Vaksevo) 11 6 1 4 35:20 19 7. Botev (Lozno) 11 5 1 5 21:28 16 8. Ruen (Bogoslov) 11 4 2 5 21:28 14 9. Struma (Novi chiflik) 11 3 0 8 15:26 9 10. Osogovets (Piperkov chiflik) 11 2 0 9 18:45 6 [+] 11. Osogovo (Bagrentsi) 11 1 0 10 8:63 3 [+] [1 0 0 2:1 3] 12. Yabalkovo (Yabalkovo) 11 1 0 10 12:60 3 [0 0 1 1:2 0]
Notes - Velbazhd (Kyustendil), 18th in Yugozapadna Treta liga last season and relegated to the group; withdraws. - Osogovo (Bagrentsi) and Osogovets (Piperkov chiflik) join the group. Round 1 29 August 2021, Sunday, 10:00 EEST: Struma (Novi chiflik) - Armeytsi (Kyustendil) 1:3 Eleshnitsa (Vaksevo) - Yabalkovo (Yabalkovo) 6:0 29 August 2021, Sunday, 18:30 EEST: Strumska slava (Tarnovlag) - Botev (Lozno) 8:0 Ruen (Bogoslov) - Sportist (Slokoshtitsa) 2:2 Kopie (Kopilovtsi) - Osogovets (Piperkov chiflik) 2:1 Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Osogovo (Bagrentsi) 2:0 Round 2 5 September 2021, Sunday, 10:00 EEST: Botev (Lozno) - Osogovo (Bagrentsi) 3:2 Armeytsi (Kyustendil) - Eleshnitsa (Vaksevo) 4:0 Strumska slava (Tarnovlag) - Ruen (Bogoslov) 8:0 5 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: Yabalkovo (Yabalkovo) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) 6:0 Osogovets (Piperkov chiflik) - Struma (Novi chiflik) 0:2 Sportist (Slokoshtitsa) - Kopie (Kopilovtsi) 1:1 Round 3 12 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Kopie (Kopilovtsi) - Strumska slava (Tarnovlag) 0:2 Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Armeytsi (Kyustendil) 0:3 Osogovo (Bagrentsi) - Yabalkovo (Yabalkovo) 2:1 12 September 2021, Sunday, 17:30 EEST: Ruen (Bogoslov) - Botev (Lozno) 1:2 Struma (Novi chiflik) - Sportist (Slokoshtitsa) 1:4 Eleshnitsa (Vaksevo) - Osogovets (Piperkov chiflik) 8:1 Round 4 19 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Armeytsi (Kyustendil) - Osogovo (Bagrentsi) 12:0 Osogovets (Piperkov chiflik) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) 2:7 Sportist (Slokoshtitsa) - Eleshnitsa (Vaksevo) 5:0 19 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Botev (Lozno) - Yabalkovo (Yabalkovo) 3:1 Strumska slava (Tarnovlag) - Struma (Novi chiflik) 2:0 Ruen (Bogoslov) - Kopie (Kopilovtsi) 0:2 Round 5 26 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Kopie (Kopilovtsi) - Botev (Lozno) 2:1 Struma (Novi chiflik) - Ruen (Bogoslov) 0:1 Yabalkovo (Yabalkovo) - Armeytsi (Kyustendil) 0:8 26 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Eleshnitsa (Vaksevo) - Strumska slava (Tarnovlag) 2:1 Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Sportist (Slokoshtitsa) 2:2 Osogovo (Bagrentsi) - Osogovets (Piperkov chiflik) 0:2 Round 6 3 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Botev (Lozno) - Armeytsi (Kyustendil) 2:2 Sportist (Slokoshtitsa) - Osogovo (Bagrentsi) 6:0 Ruen (Bogoslov) - Eleshnitsa (Vaksevo) 2:2 3 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Osogovets (Piperkov chiflik) - Yabalkovo (Yabalkovo) 7:0 Strumska slava (Tarnovlag) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) 13:0 Kopie (Kopilovtsi) - Struma (Novi chiflik) 5:1 Round 7 10 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Eleshnitsa (Vaksevo) - Kopie (Kopilovtsi) 0:1 Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Ruen (Bogoslov) 3:0 Armeytsi (Kyustendil) - Osogovets (Piperkov chiflik) 7:2 10 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Struma (Novi chiflik) - Botev (Lozno) 0:3 Osogovo (Bagrentsi) - Strumska slava (Tarnovlag) 0:11 Yabalkovo (Yabalkovo) - Sportist (Slokoshtitsa) 0:3 Round 8 17 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Sportist (Slokoshtitsa) - Armeytsi (Kyustendil) 1:2 Strumska slava (Tarnovlag) - Yabalkovo (Yabalkovo) 18:0 Kopie (Kopilovtsi) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) 0:3 17 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Botev (Lozno) - Osogovets (Piperkov chiflik) 4:1 Ruen (Bogoslov) - Osogovo (Bagrentsi) 6:2 Struma (Novi chiflik) - Eleshnitsa (Vaksevo) 2:4 Round 9 24 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Struma (Novi chiflik) 2:0 Osogovo (Bagrentsi) - Kopie (Kopilovtsi) 0:7 Armeytsi (Kyustendil) - Strumska slava (Tarnovlag) 0:0 24 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Eleshnitsa (Vaksevo) - Botev (Lozno) 5:0 Yabalkovo (Yabalkovo) - Ruen (Bogoslov) 2:5 Osogovets (Piperkov chiflik) - Sportist (Slokoshtitsa) 0:4 Round 10 31 October 2021, Sunday, 10:30 EET: Botev (Lozno) - Sportist (Slokoshtitsa) 1:3 Ruen (Bogoslov) - Armeytsi (Kyustendil) 2:4 Struma (Novi chiflik) - Osogovo (Bagrentsi) 6:1 31 October 2021, Sunday, 15:30 EET: Strumska slava (Tarnovlag) - Osogovets (Piperkov chiflik) 9:1 Kopie (Kopilovtsi) - Yabalkovo (Yabalkovo) 6:1 Eleshnitsa (Vaksevo) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) 1:3 Round 11 7 November 2021, Sunday, 10:30 EET: Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Botev (Lozno) 3:2 Armeytsi (Kyustendil) - Kopie (Kopilovtsi) 1:0 Osogovets (Piperkov chiflik) - Ruen (Bogoslov) 1:2 7 November 2021, Sunday, 15:00 EET: Osogovo (Bagrentsi) - Eleshnitsa (Vaksevo) 1:7 Yabalkovo (Yabalkovo) - Struma (Novi chiflik) 1:2 Sportist (Slokoshtitsa) - Strumska slava (Tarnovlag) 0:3 Round 12 spring 2022: Botev (Lozno) - Strumska slava (Tarnovlag) - Sportist (Slokoshtitsa) - Ruen (Bogoslov) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Kopie (Kopilovtsi) - Armeytsi (Kyustendil) - Struma (Novi chiflik) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Osogovo (Bagrentsi) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Round 13 Osogovo (Bagrentsi) - Botev (Lozno) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Armeytsi (Kyustendil) - Struma (Novi chiflik) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Kopie (Kopilovtsi) - Sportist (Slokoshtitsa) - Ruen (Bogoslov) - Strumska slava (Tarnovlag) - Round 14 Botev (Lozno) - Ruen (Bogoslov) - Strumska slava (Tarnovlag) - Kopie (Kopilovtsi) - Sportist (Slokoshtitsa) - Struma (Novi chiflik) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Armeytsi (Kyustendil) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Osogovo (Bagrentsi) - Round 15 Yabalkovo (Yabalkovo) - Botev (Lozno) - Osogovo (Bagrentsi) - Armeytsi (Kyustendil) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Sportist (Slokoshtitsa) - Struma (Novi chiflik) - Strumska slava (Tarnovlag) - Kopie (Kopilovtsi) - Ruen (Bogoslov) - Round 16 Botev (Lozno) - Kopie (Kopilovtsi) - Ruen (Bogoslov) - Struma (Novi chiflik) - Strumska slava (Tarnovlag) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Sportist (Slokoshtitsa) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Osogovo (Bagrentsi) - Armeytsi (Kyustendil) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Round 17 Armeytsi (Kyustendil) - Botev (Lozno) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Osogovo (Bagrentsi) - Sportist (Slokoshtitsa) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Strumska slava (Tarnovlag) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Ruen (Bogoslov) - Struma (Novi chiflik) - Kopie (Kopilovtsi) - Round 18 Botev (Lozno) - Struma (Novi chiflik) - Kopie (Kopilovtsi) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Ruen (Bogoslov) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Strumska slava (Tarnovlag) - Osogovo (Bagrentsi) - Sportist (Slokoshtitsa) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Armeytsi (Kyustendil) - Round 19 Osogovets (Piperkov chiflik) - Botev (Lozno) - Armeytsi (Kyustendil) - Sportist (Slokoshtitsa) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Strumska slava (Tarnovlag) - Osogovo (Bagrentsi) - Ruen (Bogoslov) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Kopie (Kopilovtsi) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Struma (Novi chiflik) - Round 20 Botev (Lozno) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Struma (Novi chiflik) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Kopie (Kopilovtsi) - Osogovo (Bagrentsi) - Ruen (Bogoslov) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Strumska slava (Tarnovlag) - Armeytsi (Kyustendil) - Sportist (Slokoshtitsa) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Round 21 Sportist (Slokoshtitsa) - Botev (Lozno) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Strumska slava (Tarnovlag) - Armeytsi (Kyustendil) - Ruen (Bogoslov) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Kopie (Kopilovtsi) - Osogovo (Bagrentsi) - Struma (Novi chiflik) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Round 22 Botev (Lozno) - Septemvri 2005 (Zhabokrat) - Eleshnitsa (Vaksevo) - Osogovo (Bagrentsi) - Struma (Novi chiflik) - Yabalkovo (Yabalkovo) - Kopie (Kopilovtsi) - Armeytsi (Kyustendil) - Ruen (Bogoslov) - Osogovets (Piperkov chiflik) - Strumska slava (Tarnovlag) - Sportist (Slokoshtitsa) -
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Armeytsi (Kyustendil) XXX 0:0 -:- 1:0 -:- 4:0 -:- -:- -:- 7:2 12:0 -:- 2. Strumska slava (Tarnovlag) -:- XXX 13:0 -:- -:- -:- 8:0 8:0 2:0 9:1 -:- 18:0 3. Septemvri 2005 (Zhabokrat) 0:3 -:- XXX -:- 2:2 -:- 3:2 3:0 2:0 -:- 2:0 -:- 4. Kopie (Kopilovtsi) -:- 0:2 0:3 XXX -:- -:- 2:1 -:- 5:1 2:1 -:- 6:1 5. Sportist (Slokoshtitsa) 1:2 0:3 -:- 1:1 XXX 5:0 -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- 6. Eleshnitsa (Vaksevo) -:- 2:1 1:3 0:1 -:- XXX 5:0 -:- -:- 8:1 -:- 6:0 7. Botev (Lozno) 2:2 -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- 4:1 3:2 3:1 8. Ruen (Bogoslov) 2:4 -:- -:- 0:2 2:2 2:2 1:2 XXX -:- -:- 6:2 -:- 9. Struma (Novi chiflik) 1:3 -:- -:- -:- 1:4 2:4 0:3 0:1 XXX -:- 6:1 -:- 10. Osogovets (Piperkov chiflik) -:- -:- 2:7 -:- 0:4 -:- -:- 1:2 0:2 XXX -:- 7:0 11. Osogovo (Bagrentsi) -:- 0:11 -:- 0:7 -:- 1:7 -:- -:- -:- 0:2 XXX 2:1 12. Yabalkovo (Yabalkovo) 0:8 -:- 6:0 -:- 0:3 -:- -:- 2:5 1:2 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top

Podgrupa "Rila"

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Germaneya (Sapareva banya) 11 8 3 0 46:5 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Botev 1937 (Kraynitsi) 11 7 3 1 28:11 24 [1 0 0 2:1 3] 3. Botev (Porominovo) 11 7 3 1 37:8 24 [+] [0 0 1 1:2 0] 4. Sokol 2015 (Samoranovo) 11 7 2 2 38:9 23 5. Minyor 2019 (Bobov dol) 11 6 1 4 21:18 19 [1 0 0 3:1 3] 6. Chervena zvezda (Ch.breg) 11 6 1 4 23:20 19 [+] [0 0 1 1:3 0] 7. Rilets 1948 (Resilovo) 11 5 1 5 23:30 16 8. Goritsa 2019 (Ovchartsi) 11 4 1 6 20:27 13 9. Slavia 2000 (Yahinovo) 10 3 1 6 21:28 10 10. Botev 2009 (Dzherman) 11 3 0 8 21:34 9 11. Musala 2010 (Rila) 10 1 0 9 16:42 3 12. Iva (Borovets) 11 0 0 11 9:71 0 [+]
Notes - FK Marek 1919 (Dupnitsa), 8th; and Botev (Boboshevo), 11th last season; withdraw. - Iva (Borovets), Botev (Boboshevo) and Chervena zvezda 2021 (Cherven breg) join the group. Round 1 28 August 2021, Saturday, 18:30 EEST: Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Musala 2010 (Rila) 2:0 29 August 2021, Sunday, 10:00 EEST: Iva (Borovets) - Minyor 2019 (Bobov dol) 0:3 Botev (Porominovo) - Sokol 2015 (Samoranovo) 3:0 Germaneya (Sapareva banya) - Rilets 1948 (Resilovo) 6:3 29 August 2021, Sunday, 18:30 EEST: Slavia 2000 (Yahinovo) - Botev 1937 (Kraynitsi) 3:3 Chervena zvezda (Ch.breg) - Botev 2009 (Dzherman) 1:0 Round 2 4 September 2021, Saturday, 18:30 EEST: Botev 2009 (Dzherman) - Germaneya (Sapareva banya) 0:3 5 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Botev 1937 (Kraynitsi) - Chervena zvezda (Ch.breg) 6:0 Minyor 2019 (Bobov dol) - Botev (Porominovo) 0:1 Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Iva (Borovets) 3:0 5 September 2021, Sunday, 18:00 EEST: Musala 2010 (Rila) - Rilets 1948 (Resilovo) 3:4 Sokol 2015 (Samoranovo) - Slavia 2000 (Yahinovo) 4:0 Round 3 11 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Slavia 2000 (Yahinovo) - Minyor 2019 (Bobov dol) 4:0 12 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Iva (Borovets) - Musala 2010 (Rila) 2:7 Germaneya (Sapareva banya) - Botev 1937 (Kraynitsi) 1:0 Rilets 1948 (Resilovo) - Botev 2009 (Dzherman) 4:1 12 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Botev (Porominovo) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) 6:1 Chervena zvezda (Ch.breg) - Sokol 2015 (Samoranovo) 0:3 Round 4 18 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Iva (Borovets) - Botev (Porominovo) 2:9 19 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Musala 2010 (Rila) - Botev 2009 (Dzherman) 2:4 Minyor 2019 (Bobov dol) - Chervena zvezda (Ch.breg) 3:1 Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Slavia 2000 (Yahinovo) 0:3 19 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Botev 1937 (Kraynitsi) - Rilets 1948 (Resilovo) 4:1 Sokol 2015 (Samoranovo) - Germaneya (Sapareva banya) 0:0 Round 5 25 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Rilets 1948 (Resilovo) - Sokol 2015 (Samoranovo) 3:1 26 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Botev (Porominovo) - Musala 2010 (Rila) 4:0 Chervena zvezda (Ch.breg) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) 7:1 Botev 2009 (Dzherman) - Botev 1937 (Kraynitsi) 0:3 26 September 2021, Sunday, 17:00 EEST: Slavia 2000 (Yahinovo) - Iva (Borovets) 6:2 Germaneya (Sapareva banya) - Minyor 2019 (Bobov dol) 2:0 Round 6 2 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Minyor 2019 (Bobov dol) - Rilets 1948 (Resilovo) 4:1 3 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Sokol 2015 (Samoranovo) - Botev 2009 (Dzherman) 7:0 Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Germaneya (Sapareva banya) 0:0 3 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Musala 2010 (Rila) - Botev 1937 (Kraynitsi) 2:3 Iva (Borovets) - Chervena zvezda 2021 (Cherven breg) 1:4 Botev (Porominovo) - Slavia 2000 (Yahinovo) 4:1 Round 7 9 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Germaneya (Sapareva banya) - Iva (Borovets) 12:0 10 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Chervena zvezda (Ch.breg) - Botev (Porominovo) 1:1 Rilets 1948 (Resilovo) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) 1:6 Botev 2009 (Dzherman) - Minyor 2019 (Bobov dol) 0:2 10 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Slavia 2000 (Yahinovo) - Musala 2010 (Rila) postponed Botev 1937 (Kraynitsi) - Sokol 2015 (Samoranovo) 2:2 Round 8 16 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Slavia 2000 (Yahinovo) - Chervena zvezda (Ch.breg) 2:3 17 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Musala 2010 (Rila) - Sokol 2015 (Samoranovo) 0:3 Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Botev 2009 (Dzherman) 3:0 Iva (Borovets) - Rilets 1948 (Resilovo) 1:2 17 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Minyor 2019 (Bobov dol) - Botev 1937 (Kraynitsi) 1:1 Botev (Porominovo) - Germaneya (Sapareva banya) 0:0 Round 9 23 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: Botev 1937 (Kraynitsi) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) 1:0 24 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Chervena zvezda (Ch.breg) - Musala 2010 (Rila) 3:0 Germaneya (Sapareva banya) - Slavia 2000 (Yahinovo) 5:1 Botev 2009 (Dzherman) - Iva (Borovets) 12:1 24 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: Rilets 1948 (Resilovo) - Botev (Porominovo) 1:1 Sokol 2015 (Samoranovo) - Minyor 2019 (Bobov dol) 4:0 Round 10 30 October 2021, Saturday, 15:30 EEST: Botev (Porominovo) - Botev 2009 (Dzherman) 7:0 31 October 2021, Sunday, 10:30 EET: Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Sokol 2015 (Samoranovo) 1:4 Slavia 2000 (Yahinovo) - Rilets 1948 (Resilovo) 0:3 Chervena zvezda (Ch.breg) - Germaneya (Sapareva banya) 0:3 31 October 2021, Sunday, 15:30 EET: Musala 2010 (Rila) - Minyor 2019 (Bobov dol) 1:3 Iva (Borovets) - Botev 1937 (Kraynitsi) 0:3 Round 11 6 November 2021, Saturday, 15:00 EET: Sokol 2015 (Samoranovo) - Iva (Borovets) 10:0 7 November 2021, Sunday, 10:30 EET: Germaneya (Sapareva banya) - Musala 2010 (Rila) 14:1 Rilets 1948 (Resilovo) - Chervena zvezda (Ch.breg) 0:3 Botev 2009 (Dzherman) - Slavia 2000 (Yahinovo) 4:1 7 November 2021, Sunday, 15:00 EET: Botev 1937 (Kraynitsi) - Botev (Porominovo) 2:1 Minyor 2019 (Bobov dol) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) 5:3 Round 12 spring 2022: Musala 2010 (Rila) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Iva (Borovets) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Botev (Porominovo) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Botev 2009 (Dzherman) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Rilets 1948 (Resilovo) - Germaneya (Sapareva banya) - Round 13 Rilets 1948 (Resilovo) - Musala 2010 (Rila) - Germaneya (Sapareva banya) - Botev 2009 (Dzherman) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Botev (Porominovo) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Iva (Borovets) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Round 14 Musala 2010 (Rila) - Iva (Borovets) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Botev (Porominovo) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Germaneya (Sapareva banya) - Botev 2009 (Dzherman) - Rilets 1948 (Resilovo) - Round 15 Botev 2009 (Dzherman) - Musala 2010 (Rila) - Rilets 1948 (Resilovo) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Germaneya (Sapareva banya) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Botev (Porominovo) - Iva (Borovets) - Round 16 Musala 2010 (Rila) - Botev (Porominovo) - Iva (Borovets) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Germaneya (Sapareva banya) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Rilets 1948 (Resilovo) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Botev 2009 (Dzherman) - Round 17 Botev 1937 (Kraynitsi) - Musala 2010 (Rila) - Botev 2009 (Dzherman) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Rilets 1948 (Resilovo) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Germaneya (Sapareva banya) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Chervena zvezda 2021 (Cherven breg) - Iva (Borovets) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Botev (Porominovo) - Round 18 Musala 2010 (Rila) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Botev (Porominovo) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Iva (Borovets) - Germaneya (Sapareva banya) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Rilets 1948 (Resilovo) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Botev 2009 (Dzherman) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Round 19 Sokol 2015 (Samoranovo) - Musala 2010 (Rila) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Botev 2009 (Dzherman) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Rilets 1948 (Resilovo) - Iva (Borovets) - Germaneya (Sapareva banya) - Botev (Porominovo) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Round 20 Musala 2010 (Rila) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Germaneya (Sapareva banya) - Botev (Porominovo) - Rilets 1948 (Resilovo) - Iva (Borovets) - Botev 2009 (Dzherman) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Minyor 2019 (Bobov dol) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Round 21 Minyor 2019 (Bobov dol) - Musala 2010 (Rila) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Iva (Borovets) - Botev 2009 (Dzherman) - Botev (Porominovo) - Rilets 1948 (Resilovo) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Germaneya (Sapareva banya) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Round 22 Musala 2010 (Rila) - Germaneya (Sapareva banya) - Chervena zvezda (Ch.breg) - Rilets 1948 (Resilovo) - Slavia 2000 (Yahinovo) - Botev 2009 (Dzherman) - Botev (Porominovo) - Botev 1937 (Kraynitsi) - Iva (Borovets) - Sokol 2015 (Samoranovo) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Minyor 2019 (Bobov dol) -
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Germaneya (Sapareva banya) XXX 1:0 -:- -:- 2:0 -:- 6:3 -:- 5:1 -:- 14:1 12:0 2. Botev 1937 (Kraynitsi) -:- XXX 2:1 2:2 -:- 6:0 4:1 1:0 -:- -:- -:- -:- 3. Botev (Porominovo) 0:0 -:- XXX 3:0 -:- -:- -:- 6:1 4:1 7:0 4:0 -:- 4. Sokol 2015 (Samoranovo) 0:0 -:- -:- XXX 4:0 -:- -:- -:- 4:0 7:0 -:- 10:0 5. Minyor 2019 (Bobov dol) -:- 1:1 0:1 -:- XXX 3:1 4:1 5:3 -:- -:- -:- -:- 6. Chervena zvezda (Ch.breg) 0:3 -:- 1:1 0:3 -:- XXX -:- 7:1 -:- 1:0 3:0 -:- 7. Rilets 1948 (Resilovo) -:- -:- 1:1 3:1 -:- 0:3 XXX 1:6 -:- 4:1 -:- -:- 8. Goritsa 2019 (Ovchartsi) 0:0 -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- XXX 0:3 3:0 2:0 3:0 9. Slavia 2000 (Yahinovo) -:- 3:3 -:- -:- 4:0 2:3 0:3 -:- XXX -:- -:- 6:2 10. Botev 2009 (Dzherman) 0:3 0:3 -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 4:1 XXX -:- 12:1 11. Musala 2010 (Rila) -:- 2:3 -:- 0:3 1:3 -:- 3:4 -:- -:- 2:4 XXX -:- 12. Iva (Borovets) -:- 0:3 2:9 -:- 0:3 1:4 1:2 -:- -:- -:- 2:7 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top