Detsa podgotvitelna grupa (b.2011) - Futbol 7:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2021/22


First phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Natsional (Sofia) 5 4 1 0 16:7 13 2. Levski II (Sofia) 4 4 0 0 25:2 12 3. Lavchetata (Sofia) 5 2 2 1 7:5 8 4. Talant (Sofia) 5 2 1 2 4:14 7 [1 0 0 2:0 3] 5. CSKA (Sofia) 5 2 1 2 9:6 7 [0 0 1 0:2 0] 6. Vitosha 13 (Sofia) 5 2 0 3 10:15 6 7. Olimpia FK (Sofia) 5 1 2 2 8:8 5 [0 1 0 1:1 1, 0 overall GD] 8. Slavia 1913 (Sofia) 5 1 2 2 5:13 5 [0 1 0 1:1 1, -8 overall GD] 9. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 5 0 2 3 7:16 2 10. Septemvri (Sofia) 4 0 1 3 5:10 1
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:00 EEST: Levski II (Sofia) - Talant (Sofia) 10:0 25 September 2021, Saturday, 10:10 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 1:3 25 September 2021, Saturday, 11:20 EEST: Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:2 25 September 2021, Saturday, 12:30 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:1 25 September 2021, Saturday, 13:40 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:4 Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - CSKA (Sofia) 2:0 2 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: Levski II (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 3:2 2 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: Lavchetata (Sofia) - Septemvri (Sofia) 2:1 2 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Natsional (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 4:3 2 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:1 Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 3:2 9 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: CSKA (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 0:0 9 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:2 9 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Talant (Sofia) 3:0 9 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski II (Sofia) 0:7 Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 1:0 16 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 4:0 16 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 4:4 16 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Levski II (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 5:0 16 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:1 Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Talant (Sofia) 1:1 23 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: CSKA (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 7:0 23 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: Septemvri (Sofia) - Levski II (Sofia) postponed 23 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:2 23 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 3:1 Round 6 Talant (Sofia) - Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Levski II (Sofia) - CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Round 7 Vitosha 13 (Sofia) - Talant (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Levski II (Sofia) - Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Round 8 Talant (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski II (Sofia) - Natsional (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Round 9 Septemvri (Sofia) - Talant (Sofia) - CSKA (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski II (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Natsional (Sofia) XXX --- --- --- 4:0 4:3 -:- --- -:- --- 2. Levski II (Sofia) -:- XXX --- 10:0 -:- 5:0 3:2 --- --- --- 3. Lavchetata (Sofia) 2:2 -:- XXX --- --- --- --- -:- --- 2:1 4. Talant (Sofia) -:- --- 1:0 XXX 2:0 --- --- --- -:- --- 5. CSKA (Sofia) --- --- 0:0 --- XXX -:- -:- --- 7:0 --- 6. Vitosha 13 (Sofia) --- --- 1:3 -:- --- XXX 3:1 --- 3:2 -:- 7. Olimpia FK (Sofia) --- --- -:- 3:0 --- --- XXX 1:1 1:1 -:- 8. Slavia 1913 (Sofia) 2:4 0:7 --- 1:1 -:- -:- --- XXX --- --- 9. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) --- -:- -:- --- --- --- --- 0:1 XXX 4:4 10. Septemvri (Sofia) 0:2 -:- --- -:- 0:2 --- --- -:- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Viva (Sofia) 5 5 0 0 28:4 15 2. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 5 5 0 0 21:2 15 3. Sofia sport (Sofia) 5 4 0 1 12:5 12 4. Levski (Sofia) 5 3 1 1 20:6 10 5. Kyustendil (Kyustendil) 5 3 0 2 8:17 9 6. Natsional II (Sofia) 4 2 1 1 11:8 7 7. Septemvri II (Sofia) 4 0 0 4 4:15 0 8. Shampion (Sofia) 4 0 0 4 3:15 0 9. Marek 1915 (Dupnitsa) 4 0 0 4 1:16 0 10. Minyor (Pernik) 5 0 0 5 5:25 0
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:00 EEST: Levski (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:2 26 September 2021, Sunday, 10:10 EEST: Natsional II (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:1 26 September 2021, Sunday, 11:20 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Shampion (Sofia) postponed 26 September 2021, Sunday, 12:30 EEST: Septemvri II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 2:4 26 September 2021, Sunday, 13:40 EEST: Minyor (Pernik) - Viva (Sofia) 3:5 Round 2 3 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Shampion (Sofia) 3:1 3 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - Minyor (Pernik) 3:0 3 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Viva (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 3:0 3 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:0 3 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Levski (Sofia) - Natsional II (Sofia) 2:2 Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Natsional II (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:3 awd 10 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Minyor (Pernik) - Levski (Sofia) 0:7 10 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Septemvri II (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:3 10 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Viva (Sofia) 0:8 10 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Shampion (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 1:2 Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Viva (Sofia) - Shampion (Sofia) 7:0 17 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 9:0 17 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Levski (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 5:1 17 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Sofia sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:0 17 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Natsional II (Sofia) - Minyor (Pernik) 6:2 Round 5 24 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Minyor (Pernik) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:4 24 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Shampion (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:3 24 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Septemvri II (Sofia) - Natsional II (Sofia) postponed 24 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Sofia) 1:5 24 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Viva (Sofia) 1:5 Round 6 DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Viva (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski (Sofia) - Shampion (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Septemvri II (Sofia) - Round 7 Septemvri II (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Shampion (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski (Sofia) - Viva (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Round 8 DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia) - Viva (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik) - Shampion (Sofia) - Septemvri II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Round 9 Marek 1915 (Dupnitsa) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Shampion (Sofia) - Septemvri II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik) - Viva (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Viva (Sofia) XXX --- -:- --- --- -:- 3:0 7:0 --- --- 2. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) -:- XXX -:- --- 9:0 --- --- 3:1 --- --- 3. Sofia sport (Sofia) --- --- XXX -:- -:- --- --- --- 2:0 3:0 4. Levski (Sofia) -:- 1:2 --- XXX --- 2:2 5:1 -:- --- --- 5. Kyustendil (Kyustendil) 1:5 --- --- -:- XXX --- --- --- 1:0 -:- 6. Natsional II (Sofia) --- 0:3* 3:1 --- -:- XXX --- --- -:- 6:2 7. Septemvri II (Sofia) --- -:- 1:3 --- 2:4 -:- XXX --- -:- --- 8. Shampion (Sofia) --- --- 1:3 --- 1:2 -:- -:- XXX --- --- 9. Marek 1915 (Dupnitsa) 0:8 -:- --- 1:5 --- --- --- -:- XXX -:- 10. Minyor (Pernik) 3:5 0:4 --- 0:7 --- --- -:- -:- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Atletiko Arten (Sofia) 5 4 1 0 25:7 13 2. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 4 3 0 1 14:5 9 3. N sport (Sofia) 4 2 2 0 35:5 8 [0 1 0 2:2 1, +30 overall GD] 4. Metalurg 1957 (Pernik) 5 2 2 1 22:7 8 [0 1 0 2:2 1, +15 overall GD] 5. Levski Rakovski (Sofia) 3 2 1 0 32:2 7 6. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 4 2 0 2 11:11 6 7. Sofiyasport 2020 (Sofia) 4 1 0 3 12:19 3 8. OFK Sofia (Sofia) 4 0 0 4 4:35 0 9. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 5 0 0 5 2:66 0
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:30 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Atletiko Arten (Sofia) 1:3 25 September 2021, Saturday, 10:40 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 2:1 25 September 2021, Saturday, 11:50 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 15:0 25 September 2021, Saturday, 13:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - N sport (Sofia) 0:12 OFK Sofia (Sofia) bye Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - N sport (Sofia) 3:3 2 October 2021, Saturday, 10:40 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia) 1:1 2 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 2:10 2 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - OFK Sofia (Sofia) 6:1 Tsarsko selo 2015 (Sofia) bye Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 1:7 9 October 2021, Saturday, 10:40 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 2:4 9 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: N sport (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 18:0 9 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 1:6 Levski Rakovski (Sofia) bye Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 9:0 16 October 2021, Saturday, 10:40 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - N sport (Sofia) 2:2 16 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia) postponed 16 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 1:6 Sofiyasport 2020 (Sofia) bye Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:14 23 October 2021, Saturday, 10:40 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 0:1 23 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 16:1 23 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 2:3 N sport (Sofia) bye Round 6 Atletiko Arten (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - N sport (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) bye Round 7 Levski Rakovski (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - N sport (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Vitosha (Bistritsa) - Metalurg 1957 (Pernik) bye Round 8 Vitosha (Bistritsa) - Metalurg 1957 (Pernik) - OFK Sofia (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - N sport (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) bye Round 9 Sofiyasport 2020 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - N sport (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) - OFK Sofia (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Atletiko Arten (Sofia) XXX --- 3:3 -:- --- --- --- --- 9:0 2. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 1:3 XXX -:- -:- -:- --- --- 6:1 --- 3. N sport (Sofia) --- --- XXX --- -:- --- --- -:- 18:0 4. Metalurg 1957 (Pernik) --- --- 2:2 XXX 1:1 --- --- -:- --- 5. Levski Rakovski (Sofia) -:- --- --- --- XXX --- -:- 16:1 15:0 6. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 2:3 1:6 -:- 2:1 -:- XXX --- --- --- 7. Sofiyasport 2020 (Sofia) -:- 0:1 0:12 2:4 --- -:- XXX --- --- 8. OFK Sofia (Sofia) 1:7 --- --- --- --- 1:6 -:- XXX -:- 9. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) --- -:- --- 0:14 --- -:- 2:10 --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group G

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. BAMF (Sofia) 5 5 0 0 31:7 15 2. Sport za vsichki (Sofia) 5 4 1 0 18:5 13 3. Nadezhda (Dobroslavtsi) 5 4 0 1 22:11 12 4. Kozaro (Botevgrad) 5 3 0 2 19:11 9 5. Barokko (Sofia) 5 2 2 1 13:8 8 6. Ares (Sofia) 4 2 0 2 10:11 6 7. Serdika (Sofia) 5 1 0 4 8:21 3 8. Elit Sofia (Sofia) 4 1 0 3 6:25 3 9. Sportist 13 (Sofia) 5 0 1 4 3:16 1 10. DAF (Sofia) 5 0 0 5 9:24 0
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:2 26 September 2021, Sunday, 10:10 EEST: Barokko (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 1:2 26 September 2021, Sunday, 11:20 EEST: Kozaro (Botevgrad) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:2 26 September 2021, Sunday, 12:30 EEST: Ares (Sofia) - BAMF (Sofia) 2:4 26 September 2021, Sunday, 13:40 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - DAF (Sofia) 5:3 Round 2 3 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Serdika (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:3 3 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Ares (Sofia) postponed 3 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 0:5 3 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: DAF (Sofia) - Barokko (Sofia) 1:4 3 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: BAMF (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) 7:0 Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Serdika (Sofia) 3:0 10 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Kozaro (Botevgrad) - Elit Sofia (Sofia) 10:1 10 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Barokko (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 1:1 10 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Ares (Sofia) - DAF (Sofia) 5:3 10 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - BAMF (Sofia) 2:4 Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:8 17 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Ares (Sofia) 1:3 17 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Barokko (Sofia) 2:2 17 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: DAF (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) 0:3 17 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Serdika (Sofia) - BAMF (Sofia) 2:10 Round 5 24 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Barokko (Sofia) - Serdika (Sofia) 5:2 24 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Ares (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 0:3 24 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Kozaro (Botevgrad) - Sportist 13 (Sofia) 5:1 24 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - DAF (Sofia) 7:2 24 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: BAMF (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 6:1 Round 6 Serdika (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - DAF (Sofia) - BAMF (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Sport za vsichki (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) - Barokko (Sofia) - Ares (Sofia) - Round 7 Ares (Sofia) - Serdika (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) - Barokko (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Sport za vsichki (Sofia) - BAMF (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - DAF (Sofia) - Round 8 Serdika (Sofia) - DAF (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - BAMF (Sofia) - Barokko (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Ares (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) - Round 9 Kozaro (Botevgrad) - Serdika (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Ares (Sofia) - BAMF (Sofia) - Barokko (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - DAF (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. BAMF (Sofia) XXX --- --- 7:0 -:- --- --- 6:1 -:- --- 2. Sport za vsichki (Sofia) -:- XXX --- -:- 2:2 --- 3:0 --- --- 5:3 3. Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:4 -:- XXX --- --- -:- --- --- --- 7:2 4. Kozaro (Botevgrad) --- --- 1:2 XXX -:- --- -:- 10:1 5:1 --- 5. Barokko (Sofia) --- --- -:- --- XXX -:- 5:2 1:2 1:1 --- 6. Ares (Sofia) 2:4 0:3 --- -:- --- XXX -:- --- --- 5:3 7. Serdika (Sofia) 2:10 --- 2:3 --- --- --- XXX -:- --- -:- 8. Elit Sofia (Sofia) --- -:- 2:8 --- --- -:- --- XXX --- -:- 9. Sportist 13 (Sofia) --- 0:5 -:- --- --- 1:3 0:2 -:- XXX --- 10. DAF (Sofia) -:- --- --- 0:3 1:4 --- --- --- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top


Second phase

Group A

top


Second phase

Group B

top


Second phase

Group V

top


Second phase

Group G

top