«  Friday, 16 October 2020 (26 games)  »

Vtora profesionalna liga
20:00  Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik)                     3:2 (1:1)  /Diema Sport/ Video

YuMV: Varna - Zonalna grupa
11:00  Ariston (Ruse) - Spartak 1918 (Varna)                     0:3 

Detsa: Varna - Zonalna grupa
13:00  Ariston (Ruse) - Spartak 1918 (Varna)                     4:0 

DPG13: Veliko Tarnovo - Zonalna grupa (Futbol 11)
14:00  Botev (Vratsa) - Botev (Debelets)                         postponed 
14:00  Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)          3:3 
14:00  Yantra 2013 (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)               postponed 
14:00  Yantra 2019 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          0:5 

YuSV: Vidin - Oblastna grupa
16:00  Botev (Gramada) - Balkan (Belogradchik)                   6:3 

YuSV: Vratsa - Mezhduoblastna grupa
16:00  OFK Lokomotiv (Mezdra) - Bdin 1923 (Vidin)                2:2 
16:00  Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Vratsa)                  1:8 
16:00  Botev 2013 (Krivodol) - Levski 2020 (Lom)                 annulled 
16:00  Monolit (Byala Slatina) - Kariana (Erden)                 4:0 

YuSV: Lovech - Mezhduoblastna grupa
15:00  Vezhen (Teteven) - Vihar (Gulyantsi)                      3:0 
15:00  Partizan (Cherven bryag) - Spartak (Pleven)               0:6 
15:00  Liteks (Lovech) - Chavdar (Troyan)                        9:1 
15:00  Yuventus 95 (Malchika) - Levski 2007 (Levski)             annulled 
15:00  Vihar (Slavyanovo) - Peshtera (Galata)                    3:0 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Beroe (Stara Zagora) - Sliven 2000 (Sliven)               0:0 

YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30  Brestnik 1948 (Brestnik) - Plovdiv 2015 (Plovdiv)         1:8 
16:00  Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Krichim (Krichim)           3:0 awd  /annulled/ 

Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Arda 1924 (Kardzhali) - FK Arda 1924 (Kardzhali)          1:4 
12:00  Beroe (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv)                    1:1 
13:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv)         0:2 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
15:00  Devin (Devin) - Real (Plovdiv)                            0:2 

Detsa: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
16:00  Levski Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)           1:2 

Detsa: Yambol - Mezhduoblastna grupa
16:30  Straldzha (Straldzha) - FK Yambol 1915 (Yambol)           3:4