Detsa podgotvitelna grupa (b.2011) - Futbol 7:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2020/21


First phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Olimpia FK (Sofia) 9 7 0 2 27:13 21 Second phase, Group A [1 0 0 3:0 3] 2. Levski (Sofia) 9 7 0 2 39:11 21 Second phase, Group A [0 0 1 0:3 0] 3. Natsional (Sofia) 9 6 1 2 27:16 19 Second phase, Group A 4. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 9 5 2 2 26:16 17 Second phase, Group A [0 1 0 1:1 1, +10 overall GD] 5. Septemvri (Sofia) 9 5 2 2 14:11 17 Second phase, Group A [0 1 0 1:1 1, +3 overall GD] 6. Slavia 1913 (Sofia) 9 4 2 3 24:16 14 Second phase, Group A 7. CSKA (Sofia) 9 4 0 5 20:18 12 Second phase, Group A 8. Sofia sport (Sofia) 9 1 2 6 11:33 5 Second phase, Group B 9. Shturche (Sofia) 9 0 2 7 3:29 2 Second phase, Group V 10. Levski Rakovski (Sofia) 9 0 1 8 13:41 1 Second phase, Group V
Round 1 26 September 2020, Saturday, 09:00 EEST: Levski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 8:0 26 September 2020, Saturday, 10:10 EEST: Natsional (Sofia) - Shturche (Sofia) 3:0 26 September 2020, Saturday, 11:20 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:0 26 September 2020, Saturday, 12:30 EEST: Septemvri (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:1 26 September 2020, Saturday, 13:40 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 2:5 Round 2 3 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:4 3 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 2:1 3 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia) 4:1 3 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Shturche (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:5 3 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) 4:1 Round 3 10 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Natsional (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 6:2 10 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia) 1:3 10 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Septemvri (Sofia) - Shturche (Sofia) 4:0 10 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:4 10 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 3:2 Round 4 17 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:8 17 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 0:2 17 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Shturche (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:1 17 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia) 4:0 17 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:1 Round 5 24 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:1 24 October 2020, Saturday, 10:10 EEST: Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:0 24 October 2020, Saturday, 11:20 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia) 2:9 24 October 2020, Saturday, 12:30 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Shturche (Sofia) 3:0 24 October 2020, Saturday, 13:40 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:1 Round 6 31 October 2020, Saturday, 09:00 EET: Sofia sport (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:2 31 October 2020, Saturday, 10:10 EET: Shturche (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:2 31 October 2020, Saturday, 11:20 EET: Levski (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 0:3 31 October 2020, Saturday, 12:30 EET: Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 6:3 31 October 2020, Saturday, 13:40 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:1 Round 7 7 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Septemvri (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:0 7 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:7 7 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Olimpia FK (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:4 7 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski (Sofia) 3:2 7 November 2020, Saturday, 13:40 EET: CSKA (Sofia) - Shturche (Sofia) 7:1 Round 8 14 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Sofia sport (Sofia) - Shturche (Sofia) 1:1 14 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Levski (Sofia) - CSKA (Sofia) 6:1 14 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 3:1 14 November 2020, Saturday, 12:30 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 2:5 14 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 3:2 Round 9 21 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:4 21 November 2020, Saturday, 10:10 EET: Olimpia FK (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:2 21 November 2020, Saturday, 11:20 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 4:4 21 November 2020, Saturday, 12:30 EET: CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:3 21 November 2020, Saturday, 13:40 EET: Shturche (Sofia) - Levski (Sofia) 0:3
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Olimpia FK (Sofia) XXX --- 2:4 3:2 0:2 --- --- --- 3:0 --- 2. Levski (Sofia) 0:3 XXX 4:1 --- 4:0 --- 6:1 8:0 --- --- 3. Natsional (Sofia) --- --- XXX 3:1 --- 1:1 --- 6:2 3:0 6:3 4. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) --- 3:2 --- XXX --- 4:4 3:1 --- --- 2:1 5. Septemvri (Sofia) --- --- 2:0 1:1 XXX --- --- 0:0 4:0 3:2 6. Slavia 1913 (Sofia) 2:5 1:3 --- --- 0:1 XXX 1:0 3:1 --- --- 7. CSKA (Sofia) 0:2 --- 1:3 --- 4:1 --- XXX --- 7:1 --- 8. Sofia sport (Sofia) 1:4 --- --- 1:8 --- --- 1:2 XXX 1:1 --- 9. Shturche (Sofia) --- 0:3 --- 0:2 --- 0:5 --- --- XXX 1:1 10. Levski Rakovski (Sofia) 2:5 2:9 --- --- --- 1:7 0:4 1:4 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P



                           Round 1

27 September 2020, Sunday, 10:00 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Talant (Sofia)                       3:1 
27 September 2020, Sunday, 11:10 EEST:
Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)     1:5 
27 September 2020, Sunday, 12:20 EEST:
Levski II (Sofia) - Ares (Sofia)                          1:2 
27 September 2020, Sunday, 13:30 EEST:
DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - N sport (Sofia)       3:3 
27 September 2020, Sunday, 14:40 EEST:
Atletiko Arten (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia)            1:1 

                           Round 2

4 October 2020, Sunday, 10:00 EEST:
Talant (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia)                    2:1 
4 October 2020, Sunday, 11:10 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa)            3:0 
4 October 2020, Sunday, 12:20 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski II (Sofia)             0:4 
4 October 2020, Sunday, 13:30 EEST:
Ares (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)          0:2 
4 October 2020, Sunday, 14:40 EEST:
N sport (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)                  4:0 

                           Round 3

11 October 2020, Sunday, 10:00 EEST:
Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Talant (Sofia)                0:5 
11 October 2020, Sunday, 11:10 EEST:
Levski II (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                    0:1 
11 October 2020, Sunday, 12:20 EEST:
Atletiko Arten (Sofia) - Ares (Sofia)                     0:3 
11 October 2020, Sunday, 13:30 EEST:
Spartak Sofia (Sofia) - N sport (Sofia)                   6:5 
11 October 2020, Sunday, 14:40 EEST:
DIT Sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             3:1 

                           Round 4

18 October 2020, Sunday, 10:00 EEST:
Talant (Sofia) - N sport (Sofia)                          4:4 
18 October 2020, Sunday, 11:10 EEST:
Ares (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia)                      1:3 
18 October 2020, Sunday, 12:20 EEST:
Lavchetata (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)    1:1 
18 October 2020, Sunday, 13:30 EEST:
Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Levski II (Sofia)             1:1 
18 October 2020, Sunday, 14:40 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)        2:2 

                           Round 5

25 October 2020, Sunday, 10:00 EET:
Levski II (Sofia) - Talant (Sofia)                        3:4 
25 October 2020, Sunday, 11:10 EET:
Atletiko Arten (Sofia) - Lavchetata (Sofia)               0:0 
25 October 2020, Sunday, 12:20 EET:
Spartak Sofia (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)         7:1 
25 October 2020, Sunday, 13:30 EET:
N sport (Sofia) - Ares (Sofia)                            3:1 
25 October 2020, Sunday, 14:40 EET:
DIT Sport (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa)             2:2 

                           Round 6

1 November 2020, Sunday, 10:00 EET:
Talant (Sofia) - Ares (Sofia)                             4:4 
1 November 2020, Sunday, 11:10 EET:
Lavchetata (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia)                2:2 
1 November 2020, Sunday, 12:20 EET:
Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Atletiko Arten (Sofia)        0:2 
1 November 2020, Sunday, 13:30 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - N sport (Sofia)               2:9 
1 November 2020, Sunday, 14:40 EET:
Levski II (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)     1:1 

                           Round 7

8 November 2020, Sunday, 10:00 EET:
N sport (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                      4:4 
8 November 2020, Sunday, 11:10 EET:
Spartak Sofia (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa)         2:0 
8 November 2020, Sunday, 12:20 EET:
Atletiko Arten (Sofia) - Levski II (Sofia)                0:6 
8 November 2020, Sunday, 13:30 EET:
DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Talant (Sofia)        0:2 
8 November 2020, Sunday, 14:40 EET:
Ares (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                  3:2 

                           Round 8

15 November 2020, Sunday, 10:00 EET:
Talant (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                postponed 
15 November 2020, Sunday, 11:10 EET:
Lavchetata (Sofia) - Ares (Sofia)                         6:1 
15 November 2020, Sunday, 12:20 EET:
Zheleznitsa (Zheleznitsa) - N sport (Sofia)               2:4 
15 November 2020, Sunday, 13:30 EET:
Levski II (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia)                 1:1 
15 November 2020, Sunday, 14:40 EET:
DIT Sport (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)                1:0 

                           Round 9

22 November 2020, Sunday, 10:00 EET:
Atletiko Arten (Sofia) - Talant (Sofia)                   0:4 
22 November 2020, Sunday, 11:10 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Lavchetata (Sofia)            0:11 
22 November 2020, Sunday, 12:20 EET:
N sport (Sofia) - Levski II (Sofia)                       3:4 
22 November 2020, Sunday, 13:30 EET:
Ares (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa)                  0:3 
22 November 2020, Sunday, 14:40 EET:
Spartak Sofia (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                 3:0 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Lavchetata (Sofia) XXX 2:2 3:1 --- 1:1 --- 6:1 --- 3:0 --- 2. Spartak Sofia (Sofia) --- XXX --- 6:5 3:0 --- --- --- 2:0 7:1 3. Talant (Sofia) --- 2:1 XXX 4:4 --- --- 4:4 --- --- -:- 4. N sport (Sofia) 4:4 --- --- XXX --- 3:4 3:1 4:0 --- --- 5. DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) --- --- 0:2 3:3 XXX --- --- 1:0 2:2 3:1 6. Levski II (Sofia) 0:1 1:1 3:4 --- 1:1 XXX 1:2 --- --- --- 7. Ares (Sofia) --- 1:3 --- --- 0:2 --- XXX --- 0:3 3:2 8. Atletiko Arten (Sofia) 0:0 1:1 0:4 --- --- 0:6 0:3 XXX --- --- 9. Zheleznitsa (Zheleznitsa) --- --- 0:5 2:4 --- 1:1 --- 0:2 XXX 1:5 10. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 0:11 --- --- 2:9 --- 0:4 --- 2:2 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P



                           Round 1

27 September 2020, Sunday, 09:00 EEST:
Nadezhda (Dobroslavtsi) - DIT Sport II (Sofia)            0:6 
27 September 2020, Sunday, 10:10 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 57 SU (Sofia)               2:2 
27 September 2020, Sunday, 11:20 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Shampion (Sofia)                     6:1 
27 September 2020, Sunday, 12:30 EEST:
Viva (Sofia) - Barocco (Sofia)                            6:0 

                           Round 2

4 October 2020, Sunday, 09:00 EEST:
DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Barocco (Sofia)    6:0 
4 October 2020, Sunday, 10:10 EEST:
Nadezhda (Dobroslavtsi) - Vitosha 13 (Sofia)              0:11 
4 October 2020, Sunday, 11:20 EEST:
Shampion (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                  0:8 
4 October 2020, Sunday, 12:30 EEST:
Botev 57 SU (Sofia) - Viva (Sofia)                        2:3 

                           Round 3

11 October 2020, Sunday, 09:00 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - DIT Sport II (Sofia)                 1:3 
11 October 2020, Sunday, 10:10 EEST:
Barocco (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)                     1:2 
11 October 2020, Sunday, 11:20 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi)           5:0 
11 October 2020, Sunday, 12:30 EEST:
Viva (Sofia) - Shampion (Sofia)                           4:3 

                           Round 4

18 October 2020, Sunday, 09:00 EEST:
DIT Sport II (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)                6:1 
18 October 2020, Sunday, 10:10 EEST:
Shampion (Sofia) - Barocco (Sofia)                        8:0 
18 October 2020, Sunday, 11:20 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                3:0 
18 October 2020, Sunday, 12:30 EEST:
Nadezhda (Dobroslavtsi) - Viva (Sofia)                    0:7 

                           Round 5

25 October 2020, Sunday, 09:00 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - DIT Sport II (Sofia)              2:1 
25 October 2020, Sunday, 10:10 EET:
Barocco (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi)                 1:4 
25 October 2020, Sunday, 11:20 EET:
Botev 57 SU (Sofia) - Shampion (Sofia)                    0:1 
25 October 2020, Sunday, 12:30 EET:
Viva (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                         3:2 

                           Round 6

1 November 2020, Sunday, 09:00 EET:
DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Shampion (Sofia)   5:1 
1 November 2020, Sunday, 10:10 EET:
Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 57 SU (Sofia)             1:2 
1 November 2020, Sunday, 11:20 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Barocco (Sofia)                      5:0 
1 November 2020, Sunday, 12:30 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Viva (Sofia)                      2:1 

                           Round 7

8 November 2020, Sunday, 09:00 EET:
Viva (Sofia) - DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia)       3:0 
8 November 2020, Sunday, 10:10 EET:
Barocco (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                   2:4 
8 November 2020, Sunday, 11:20 EET:
Botev 57 SU (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                  0:7 
8 November 2020, Sunday, 12:30 EET:
Shampion (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi)                6:0 

Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Viva (Sofia) XXX --- 3:0 3:2 4:3 --- --- 6:0 2. Marek 1915 (Dupnitsa) 2:1 XXX 2:1 --- --- 2:2 5:0 --- 3. DIT Sport II (Sofia) --- --- XXX --- 5:1 6:1 --- 6:0 4. Vitosha 13 (Sofia) --- 3:0 1:3 XXX 6:1 --- --- 5:0 5. Shampion (Sofia) --- 0:8 --- --- XXX --- 6:0 8:0 6. Botev 57 SU (Sofia) 2:3 --- --- 0:7 0:1 XXX --- --- 7. Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:7 --- 0:6 0:11 --- 1:2 XXX --- 8. Barocco (Sofia) --- 2:4 --- --- --- 1:2 1:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------ top


Second phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Current matches:

19 June 2021, Saturday, 09:00 EEST / Round 11:
Septemvri (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)      - 
19 June 2021, Saturday, 10:10 EEST / Round 11:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Talant (Sofia)                     - 
19 June 2021, Saturday, 11:20 EEST / Round 11:
Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                   - 
19 June 2021, Saturday, 12:30 EEST / Round 11:
Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia)           - 
19 June 2021, Saturday, 13:40 EEST / Round 11:
CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                              - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. CSKA (Sofia) 5 5 0 0 15:4 15 ------------------------------------------------------------------- 2. Slavia 1913 (Sofia) 4 4 0 0 16:2 12 3. Levski (Sofia) 5 3 1 1 16:5 10 [0 1 0 2:2 1, +11 overall GD] 4. Lavchetata (Sofia) 6 3 1 2 13:15 10 [0 1 0 2:2 1, -2 overall GD] 5. Olimpia FK (Sofia) 5 3 0 2 18:6 9 [1 0 1 7:2 3] 6. Talant (Sofia) 4 3 0 1 7:5 9 [1 0 0 1:0 3] 7. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 6 3 0 3 17:17 9 [0 0 1 1:7 0] 8. Natsional (Sofia) 4 2 0 2 16:7 6 9. Septemvri (Sofia) 5 1 0 4 5:16 3 10. DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 6 0 0 6 3:17 0 11. Marek 1915 (Dupnitsa) 6 0 0 6 4:36 0
Round 1 13 March 2021, Saturday, 09:00 EET: Lavchetata (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 4:1 13 March 2021, Saturday, 10:10 EET: Levski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 9:1 13 March 2021, Saturday, 11:20 EET: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:2 13 March 2021, Saturday, 12:30 EET: Olimpia FK (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 7:1 13 March 2021, Saturday, 13:40 EET: Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:3 Talant (Sofia) bye Round 2 20 March 2021, Saturday, 09:00 EET: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 10:10 EET: Lavchetata (Sofia) - Talant (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 11:20 EET: CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 12:30 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Natsional (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 13:40 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) postponed 10 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:2 10 April 2021, Saturday, 10:10 EEST: Lavchetata (Sofia) - Talant (Sofia) 3:2 10 April 2021, Saturday, 11:20 EEST: CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 4:3 10 April 2021, Saturday, 12:30 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Natsional (Sofia) 1:10 10 April 2021, Saturday, 13:40 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 6:1 Levski (Sofia) bye Round 3 27 March 2021, Saturday, 09:00 EET: Talant (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 10:10 EET: Levski (Sofia) - Lavchetata (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 11:20 EET: Olimpia FK (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) postponed 27 March 2021, Saturday, 12:30 EET: Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 13:40 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) postponed 17 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 3:2 17 April 2021, Saturday, 10:10 EEST: Levski (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 2:2 17 April 2021, Saturday, 11:20 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 3:0 17 April 2021, Saturday, 12:30 EEST: Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:2 17 April 2021, Saturday, 13:40 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 4:2 Natsional (Sofia) bye Round 4 24 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: DIT Sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:4 24 April 2021, Saturday, 10:10 EEST: Talant (Sofia) - Levski (Sofia) 1:0 24 April 2021, Saturday, 11:20 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia) 2:4 24 April 2021, Saturday, 12:30 EEST: CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 24 April 2021, Saturday, 13:40 EEST: Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:5 Olimpia FK (Sofia) bye Round 5 8 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Levski (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:0 8 May 2021, Saturday, 10:10 EEST: Natsional (Sofia) - Talant (Sofia) postponed 8 May 2021, Saturday, 11:20 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 5:0 8 May 2021, Saturday, 12:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 7:0 8 May 2021, Saturday, 13:40 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:5 Septemvri (Sofia) bye Round 6 15 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - CSKA (Sofia) 0:2 15 May 2021, Saturday, 10:10 EEST: Talant (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:0 15 May 2021, Saturday, 11:20 EEST: Lavchetata (Sofia) - Septemvri (Sofia) 3:0 15 May 2021, Saturday, 12:30 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:3 15 May 2021, Saturday, 13:40 EEST: Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:1 Slavia 1913 (Sofia) bye Round 7 22 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Natsional (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 10:10 EEST: Septemvri (Sofia) - Talant (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 11:20 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Levski (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 12:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 13:40 EEST: CSKA (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) bye Round 8 29 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 10:10 EEST: DIT Sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - 29 May 2021, Saturday, 11:20 EEST: Lavchetata (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 12:30 EEST: Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 13:40 EEST: Natsional (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - CSKA (Sofia) bye Round 9 5 June 2021, Saturday, 09:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 10:10 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Talant (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 11:20 EEST: CSKA (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 12:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 13:40 EEST: Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) bye Round 10 12 June 2021, Saturday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - CSKA (Sofia) - 12 June 2021, Saturday, 10:10 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Septemvri (Sofia) - 12 June 2021, Saturday, 11:20 EEST: Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - 12 June 2021, Saturday, 12:30 EEST: Lavchetata (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - 12 June 2021, Saturday, 13:40 EEST: Levski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 11 19 June 2021, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - 19 June 2021, Saturday, 10:10 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Talant (Sofia) - 19 June 2021, Saturday, 11:20 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - 19 June 2021, Saturday, 12:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) - 19 June 2021, Saturday, 13:40 EEST: CSKA (Sofia) - Levski (Sofia) - Lavchetata (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. CSKA (Sofia) XXX -:- -:- -:- 4:3 --- --- --- --- --- -:- 2. Slavia 1913 (Sofia) --- XXX -:- -:- -:- --- 4:2 --- --- --- 7:0 3. Levski (Sofia) --- --- XXX 2:2 --- --- -:- 3:1 -:- 2:0 9:1 4. Lavchetata (Sofia) --- --- --- XXX --- 3:2 -:- 1:5 3:0 4:1 -:- 5. Olimpia FK (Sofia) --- --- -:- 5:0 XXX --- 7:1 --- -:- -:- 3:0 6. Talant (Sofia) -:- -:- 1:0 --- 1:0 XXX --- --- --- 3:2 --- 7. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:5 --- --- --- --- -:- XXX -:- 6:1 --- --- 8. Natsional (Sofia) 0:2 -:- --- --- -:- -:- --- XXX --- -:- --- 9. Septemvri (Sofia) 0:2 0:3 --- --- --- -:- --- -:- XXX -:- --- 10. DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:2 0:2 --- --- --- --- 0:4 --- --- XXX -:- 11. Marek 1915 (Dupnitsa) --- --- --- --- --- -:- 0:3 1:10 2:4 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

Second phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

12. Viva (Sofia) 5 5 0 0 24:9 15 13. Levski II (Sofia) 5 5 0 0 11:3 15 14. DIT Sport II (Sofia) 5 3 1 1 15:10 10 15. Atletiko Arten (Sofia) 5 3 1 1 11:7 10 16. Vitosha 13 (Sofia) 5 2 0 3 19:13 6 17. Spartak Sofia (Sofia) 5 1 1 3 8:10 4 [1 0 0 4:3 3] 18. N sport (Sofia) 6 1 1 4 19:22 4 [0 0 1 3:4 0] 19. Shampion (Sofia) 6 1 0 5 10:26 3 [1 0 0 5:1 3] 20. Sofia sport (Sofia) 6 1 0 5 7:24 3 [0 0 1 1:5 0]
Round 1 14 March 2021, Sunday, 09:00 EET: N sport (Sofia) - Shampion (Sofia) 8:2 14 March 2021, Sunday, 10:10 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:0 14 March 2021, Sunday, 11:20 EET: Vitosha 13 (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) 2:3 14 March 2021, Sunday, 12:30 EET: Spartak Sofia (Sofia) - Viva (Sofia) 1:2 Levski II (Sofia) bye Round 2 21 March 2021, Sunday, 09:00 EET: DIT Sport II (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) postponed 21 March 2021, Sunday, 10:10 EET: Sofia sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) postponed 21 March 2021, Sunday, 11:20 EET: Shampion (Sofia) - Viva (Sofia) postponed 21 March 2021, Sunday, 12:30 EET: N sport (Sofia) - Levski II (Sofia) postponed 11 April 2021, Sunday, 09:00 EEST: DIT Sport II (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) 1:1 11 April 2021, Sunday, 10:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:8 11 April 2021, Sunday, 11:20 EEST: Shampion (Sofia) - Viva (Sofia) postponed 11 April 2021, Sunday, 12:30 EEST: N sport (Sofia) - Levski II (Sofia) 1:2 9 May 2021, Sunday, 13:30 EEST: Shampion (Sofia) - Viva (Sofia) 1:7 Atletiko Arten (Sofia) bye Round 3 28 March 2021, Sunday, 09:00 EEST: Viva (Sofia) - DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) postponed 28 March 2021, Sunday, 10:10 EEST: Levski II (Sofia) - Shampion (Sofia) postponed 28 March 2021, Sunday, 11:20 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - N sport (Sofia) postponed 28 March 2021, Sunday, 12:30 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Sofia sport (Sofia) postponed 18 April 2021, Sunday, 09:00 EEST: Viva (Sofia) - DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 5:2 18 April 2021, Sunday, 10:10 EEST: Levski II (Sofia) - Shampion (Sofia) 1:0 18 April 2021, Sunday, 11:20 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - N sport (Sofia) 1:1 18 April 2021, Sunday, 12:30 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:3 Vitosha 13 (Sofia) bye Round 4 25 April 2021, Sunday, 09:00 EEST: Levski II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 3:2 25 April 2021, Sunday, 10:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - Viva (Sofia) 2:4 25 April 2021, Sunday, 11:20 EEST: Shampion (Sofia) - DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:6 25 April 2021, Sunday, 12:30 EEST: N sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 3:7 Spartak Sofia (Sofia) bye Round 5 9 May 2021, Sunday, 09:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Shampion (Sofia) 3:1 9 May 2021, Sunday, 10:10 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Levski II (Sofia) 0:4 9 May 2021, Sunday, 11:20 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - N sport (Sofia) 4:3 9 May 2021, Sunday, 12:30 EEST: DIT Sport II (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:1 Viva (Sofia) bye Round 2 - postponed match 9 May 2021, Sunday, 13:30 EEST: Shampion (Sofia) - Viva (Sofia) 1:7 Round 6 16 May 2021, Sunday, 09:00 EEST: N sport (Sofia) - Viva (Sofia) 3:6 16 May 2021, Sunday, 10:10 EEST: Shampion (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 5:1 16 May 2021, Sunday, 11:20 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 3:2 16 May 2021, Sunday, 12:30 EEST: Levski II (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) 1:0 DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 7 23 May 2021, Sunday, 09:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Shampion (Sofia) - 23 May 2021, Sunday, 10:10 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - 23 May 2021, Sunday, 11:20 EEST: Viva (Sofia) - Levski II (Sofia) - 23 May 2021, Sunday, 12:30 EEST: DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - N sport (Sofia) - Sofia sport (Sofia) bye Round 8 30 May 2021, Sunday, 09:00 EEST: Levski II (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) - 30 May 2021, Sunday, 10:10 EEST: N sport (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - 30 May 2021, Sunday, 11:20 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) - 30 May 2021, Sunday, 12:30 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Viva (Sofia) - Shampion (Sofia) bye Round 9 6 June 2021, Sunday, 09:00 EEST: Viva (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - 6 June 2021, Sunday, 10:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - Levski II (Sofia) - 6 June 2021, Sunday, 11:20 EEST: DIT Sport II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - 6 June 2021, Sunday, 12:30 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Shampion (Sofia) - N sport (Sofia) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Viva (Sofia) XXX -:- 5:2 --- -:- --- --- --- --- 2. Levski II (Sofia) --- XXX -:- 3:2 --- 1:0 --- 1:0 --- 3. DIT Sport II (Sofia) --- --- XXX -:- --- 1:1 -:- --- 3:1 4. Atletiko Arten (Sofia) -:- --- --- XXX 3:2 --- 1:1 3:1 2:0 5. Vitosha 13 (Sofia) --- 0:4 2:3 --- XXX -:- --- -:- --- 6. Spartak Sofia (Sofia) 1:2 --- --- -:- --- XXX 4:3 -:- 2:3 7. N sport (Sofia) 3:6 1:2 --- --- 3:7 --- XXX 8:2 -:- 8. Shampion (Sofia) 1:7 --- 1:6 --- --- --- --- XXX 5:1 9. Sofia sport (Sofia) 2:4 -:- --- --- 0:8 --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top

Second phase

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

21. Shturche (Sofia) 6 5 1 0 26:7 16 22. Ares (Sofia) 6 5 0 1 22:4 15 23. Zheleznitsa (Zheleznitsa) 6 4 1 1 28:11 13 24. Nadezhda (Dobroslavtsi) 6 3 0 3 12:11 9 25. Levski Rakovski (Sofia) 5 2 0 3 13:15 6 26. Barocco (Sofia) 6 1 0 5 5:23 3 [1 0 1 3:2 3] 27. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 5 1 0 4 4:20 3 [1 0 1 2:2 3] 28. Botev 57 SU (Sofia) 6 1 0 5 4:23 3 [1 0 1 3:4 3]
Round 1 14 March 2021, Sunday, 09:00 EET: Barocco (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 3:1 14 March 2021, Sunday, 10:10 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) postponed 14 March 2021, Sunday, 11:20 EET: Shturche (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 2:2 14 March 2021, Sunday, 12:30 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Ares (Sofia) 0:3 Round 2 21 March 2021, Sunday, 09:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) postponed 21 March 2021, Sunday, 10:10 EET: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Levski Rakovski (Sofia) postponed 21 March 2021, Sunday, 11:20 EET: Barocco (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) postponed 21 March 2021, Sunday, 12:30 EET: Ares (Sofia) - Shturche (Sofia) postponed 11 April 2021, Sunday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 2:1 11 April 2021, Sunday, 10:10 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Levski Rakovski (Sofia) 5:2 11 April 2021, Sunday, 11:20 EEST: Barocco (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:4 11 April 2021, Sunday, 12:30 EEST: Ares (Sofia) - Shturche (Sofia) 0:3 Round 3 28 March 2021, Sunday, 09:00 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 57 SU (Sofia) postponed 28 March 2021, Sunday, 10:10 EEST: Shturche (Sofia) - Barocco (Sofia) postponed 28 March 2021, Sunday, 11:20 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) postponed 28 March 2021, Sunday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Ares (Sofia) postponed 18 April 2021, Sunday, 09:00 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 57 SU (Sofia) 2:1 18 April 2021, Sunday, 10:10 EEST: Shturche (Sofia) - Barocco (Sofia) 7:0 18 April 2021, Sunday, 11:20 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 1:7 18 April 2021, Sunday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Ares (Sofia) 0:3 Round 4 25 April 2021, Sunday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 0:8 25 April 2021, Sunday, 10:10 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Shturche (Sofia) 2:3 25 April 2021, Sunday, 11:20 EEST: Barocco (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:4 25 April 2021, Sunday, 12:30 EEST: Ares (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 9:1 Round 5 9 May 2021, Sunday, 09:00 EEST: Shturche (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 6:0 9 May 2021, Sunday, 10:10 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:2 9 May 2021, Sunday, 11:20 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Barocco (Sofia) 1:0 9 May 2021, Sunday, 12:30 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Ares (Sofia) 0:4 Round 6 16 May 2021, Sunday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Ares (Sofia) 0:3 16 May 2021, Sunday, 10:10 EEST: Barocco (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 2:6 16 May 2021, Sunday, 11:20 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 2:0 16 May 2021, Sunday, 12:30 EEST: Shturche (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 5:3 Round 7 23 May 2021, Sunday, 09:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - 23 May 2021, Sunday, 10:10 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Shturche (Sofia) - 23 May 2021, Sunday, 11:20 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - 23 May 2021, Sunday, 12:30 EEST: Ares (Sofia) - Barocco (Sofia) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Shturche (Sofia) XXX --- 2:2 --- 5:3 7:0 --- 6:0 2. Ares (Sofia) 0:3 XXX --- --- --- -:- 9:1 --- 3. Zheleznitsa (Zheleznitsa) --- 0:4 XXX -:- 5:2 --- --- --- 4. Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:3 0:3 --- XXX --- --- 2:0 2:1 5. Levski Rakovski (Sofia) --- 0:3 --- 4:2 XXX --- -:- -:- 6. Barocco (Sofia) --- --- 2:6 0:4 0:4 XXX --- 3:1 7. Tsarsko selo 2015 (Sofia) -:- --- 1:7 --- --- 1:0 XXX --- 8. Botev 57 SU (Sofia) --- 0:3 0:8 --- --- --- 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ top

Second phase

Group G

top