Detsa podgotvitelna grupa (b.2012) - Futbol 7:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2021/22


First phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. CSKA (Sofia) 4 4 0 0 21:3 12 2. Natsional (Sofia) 5 3 1 1 27:9 10 3. Olimpia FK (Sofia) 3 3 0 0 8:3 9 [1 0 0 3:1 3] 4. Levski (Sofia) 5 3 0 2 15:6 9 [0 0 1 1:3 0] 5. Sofia sport (Sofia) 5 2 1 2 6:11 7 6. Slavia 1913 (Sofia) 4 2 0 2 9:4 6 7. Vitosha 13 (Sofia) 4 1 2 1 10:14 5 8. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 3 1 1 1 4:4 4 9. Botev 57 SU (Sofia) 5 1 0 4 11:24 3 10. Shturche (Sofia) 5 0 1 4 4:17 1 11. Septemvri (Sofia) 3 0 0 3 1:21 0
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:00 EEST: Levski (Sofia) - Shturche (Sofia) 7:0 25 September 2021, Saturday, 10:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 6:1 25 September 2021, Saturday, 11:20 EEST: Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:12 25 September 2021, Saturday, 12:30 EEST: CSKA (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:0 25 September 2021, Saturday, 13:40 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) postponed Olimpia FK (Sofia) bye Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:1 2 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 2:7 2 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: Shturche (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:1 2 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Septemvri (Sofia) 4:1 2 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Levski (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:3 Slavia 1913 (Sofia) bye Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Shturche (Sofia) 4:2 9 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia) 0:1 9 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: CSKA (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 9:0 9 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:1 9 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:2 Septemvri (Sofia) bye Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Shturche (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:2 16 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:2 16 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia) 5:0 16 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:0 16 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Natsional (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 6:1 CSKA (Sofia) bye Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Shturche (Sofia) 3:1 23 October 2021, Saturday, 10:10 EEST: Septemvri (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) postponed 23 October 2021, Saturday, 11:20 EEST: CSKA (Sofia) - Levski (Sofia) 3:1 23 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Sofia sport (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:6 23 October 2021, Saturday, 13:40 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 6:5 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) bye Round 6 Shturche (Sofia) - Natsional (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) bye Round 7 Septemvri (Sofia) - Shturche (Sofia) - CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Sofia sport (Sofia) bye Round 8 Shturche (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Levski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia) bye Round 9 CSKA (Sofia) - Shturche (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Natsional (Sofia) - Levski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) bye Round 10 Levski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - CSKA (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Shturche (Sofia) bye Round 11 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Shturche (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - CSKA (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Levski (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. CSKA (Sofia) XXX --- --- 3:1 2:0 -:- --- -:- 9:0 -:- --- 2. Natsional (Sofia) 2:7 XXX --- -:- --- -:- 6:1 --- -:- --- --- 3. Olimpia FK (Sofia) -:- -:- XXX --- --- 1:0 -:- --- --- 4:2 --- 4. Levski (Sofia) --- --- 1:3 XXX -:- --- --- -:- -:- 7:0 5:0 5. Sofia sport (Sofia) --- 0:6 -:- --- XXX --- --- 2:1 --- --- -:- 6. Slavia 1913 (Sofia) --- --- --- 0:1 -:- XXX --- -:- 6:1 3:1 -:- 7. Vitosha 13 (Sofia) -:- --- --- -:- 2:2 -:- XXX --- 6:5 --- --- 8. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) --- 1:1 -:- --- --- --- -:- XXX --- -:- -:- 9. Botev 57 SU (Sofia) --- --- -:- --- -:- --- --- 1:2 XXX --- 4:1 10. Shturche (Sofia) --- -:- --- --- 0:2 --- 1:1 --- -:- XXX --- 11. Septemvri (Sofia) -:- 0:12 -:- --- --- --- -:- --- --- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. CSKA II (Sofia) 5 5 0 0 21:0 15 2. Natsional II (Sofia) 5 4 0 1 20:8 12 3. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 5 4 0 1 17:9 12 4. Levski II (Sofia) 4 3 0 1 15:4 9 [1 0 0 2:0 3] 5. Levski Rakovski (Sofia) 5 3 0 2 15:7 9 [0 0 0 0:0 0] 6. Atletiko Arten (Sofia) 4 3 0 1 15:5 9 [0 0 1 0:2 0] 7. Sofiyasport 2020 (Sofia) 4 1 0 3 6:13 3 8. Lavchetata (Sofia) 4 1 0 3 6:15 3 9. Talant (Sofia) 5 1 0 4 8:23 3 10. Zheleznitsa (Zheleznitsa) 4 0 0 4 2:18 0 11. Septemvri II (Sofia) 5 0 0 5 2:25 0
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:00 EEST: Levski II (Sofia) - Talant (Sofia) 5:1 26 September 2021, Sunday, 10:10 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 2:1 26 September 2021, Sunday, 11:20 EEST: Septemvri II (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 1:5 26 September 2021, Sunday, 12:30 EEST: Natsional II (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:4 26 September 2021, Sunday, 13:40 EEST: CSKA II (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 7:0 Zheleznitsa (Zheleznitsa) bye Round 2 3 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - CSKA II (Sofia) 0:3 3 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Natsional II (Sofia) 1:5 3 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 4:1 3 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Levski II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 2:0 3 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Talant (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:5 Lavchetata (Sofia) bye Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Talant (Sofia) 8:2 10 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Septemvri II (Sofia) - Levski II (Sofia) 0:7 10 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Natsional II (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 5:1 10 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: CSKA II (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 3:0 10 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 2:1 Sofiyasport 2020 (Sofia) bye Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:5 17 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Lavchetata (Sofia) - CSKA II (Sofia) 0:4 17 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Natsional II (Sofia) 1:6 17 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 5:0 17 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Zheleznitsa (Zheleznitsa) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:5 Levski II (Sofia) bye Round 5 24 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - Talant (Sofia) 0:4 24 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Natsional II (Sofia) - Levski II (Sofia) 3:1 24 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: CSKA II (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 4:0 24 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) 5:1 24 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Lavchetata (Sofia) 5:0 Atletiko Arten (Sofia) bye Round 6 Talant (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Lavchetata (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski II (Sofia) - CSKA II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Septemvri II (Sofia) bye Round 7 Natsional II (Sofia) - Septemvri II (Sofia) - CSKA II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski II (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Lavchetata (Sofia) - Talant (Sofia) bye Round 8 Talant (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Levski II (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Septemvri II (Sofia) - CSKA II (Sofia) - Natsional II (Sofia) bye Round 9 Natsional II (Sofia) - Talant (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Septemvri II (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Levski II (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - CSKA II (Sofia) bye Round 10 Talant (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Levski II (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Septemvri II (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Natsional II (Sofia) - CSKA II (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 11 CSKA II (Sofia) - Talant (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Natsional II (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Septemvri II (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Levski II (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. CSKA II (Sofia) XXX --- 7:0 --- --- -:- 4:0 --- -:- 3:0 --- 2. Natsional II (Sofia) -:- XXX --- 3:1 1:4 --- --- 5:1 -:- --- -:- 3. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) --- -:- XXX -:- 2:1 --- --- 5:0 --- --- -:- 4. Levski II (Sofia) -:- --- --- XXX -:- 2:0 --- -:- 5:1 --- --- 5. Levski Rakovski (Sofia) 0:3 --- --- --- XXX -:- -:- --- --- 5:1 --- 6. Atletiko Arten (Sofia) --- -:- -:- --- --- XXX 2:1 --- 8:2 -:- 5:0 7. Sofiyasport 2020 (Sofia) --- 1:6 -:- -:- --- --- XXX --- --- -:- 4:1 8. Lavchetata (Sofia) 0:4 --- --- --- -:- -:- -:- XXX --- --- --- 9. Talant (Sofia) --- --- 1:5 --- 0:5 --- -:- -:- XXX -:- --- 10. Zheleznitsa (Zheleznitsa) --- 1:5 0:5 -:- --- --- --- -:- --- XXX -:- 11. Septemvri II (Sofia) -:- --- --- 0:7 -:- --- --- 1:5 0:4 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Current matches:

31 October 2021, Sunday, 09:10 EET / Round 6:
CSKA III (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)                  - 
31 October 2021, Sunday, 11:30 EET / Round 6:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Serdika (Sofia)       - 
31 October 2021, Sunday, 12:40 EET / Round 6:
Shampion (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia)    - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Metalurg 1957 (Pernik) 4 3 1 0 22:2 10 2. CSKA III (Sofia) 4 3 1 0 20:3 10 3. Serdika (Sofia) 4 2 2 0 14:5 8 4. Shampion (Sofia) 4 2 0 2 7:12 6 [1 0 0 3:1 3] 5. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 5 2 0 3 11:20 6 [0 0 1 1:3 0] 6. Botev 57 SU II (Sofia) 5 1 0 4 9:22 3 7. Razvitie MF (Sofia) 4 0 0 4 1:20 0 -. i Matrix (Sofia) 1 0 0 1 1:10 -
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:10 EEST: Botev 57 SU II (Sofia) - CSKA III (Sofia) 1:9 26 September 2021, Sunday, 10:20 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Metalurg 1957 (Pernik) 2:11 26 September 2021, Sunday, 11:30 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:7 26 September 2021, Sunday, 12:40 EEST: Shampion (Sofia) - i Matrix (Sofia) 10:1 /annulled/ Round 2 3 October 2021, Sunday, 10:20 EEST: Botev 57 SU II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 1:4 3 October 2021, Sunday, 11:30 EEST: CSKA III (Sofia) - Serdika (Sofia) 2:2 i Matrix (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) annulled 3 October 2021, Sunday, 12:40 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Shampion (Sofia) 4:0 Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:10 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA III (Sofia) 0:4 10 October 2021, Sunday, 10:20 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:7 10 October 2021, Sunday, 11:30 EEST: Shampion (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) 4:2 10 October 2021, Sunday, 12:40 EEST: Serdika (Sofia) - i Matrix (Sofia) annulled Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:10 EEST: CSKA III (Sofia) - i Matrix (Sofia) annulled 17 October 2021, Sunday, 10:20 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Serdika (Sofia) 0:0 17 October 2021, Sunday, 11:30 EEST: Botev 57 SU II (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 2:0 17 October 2021, Sunday, 12:40 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Shampion (Sofia) 1:3 Round 5 24 October 2021, Sunday, 10:20 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 1:4 i Matrix (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) annulled 24 October 2021, Sunday, 11:30 EEST: Serdika (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) 5:3 24 October 2021, Sunday, 12:40 EEST: Shampion (Sofia) - CSKA III (Sofia) 0:5 Round 6 31 October 2021, Sunday, 09:10 EET: CSKA III (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) - 31 October 2021, Sunday, 10:20 EET: Botev 57 SU II (Sofia) - i Matrix (Sofia) annulled 31 October 2021, Sunday, 11:30 EET: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Serdika (Sofia) - 31 October 2021, Sunday, 12:40 EET: Shampion (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Round 7 7 November 2021, Sunday, 09:10 EET: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - CSKA III (Sofia) - 7 November 2021, Sunday, 10:20 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Botev 57 SU II (Sofia) - 7 November 2021, Sunday, 11:30 EET: Serdika (Sofia) - Shampion (Sofia) - 7 November 2021, Sunday, 12:40 EET: i Matrix (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) annulled
Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Metalurg 1957 (Pernik) XXX --- 0:0 4:0 --- -:- --- --- 2. CSKA III (Sofia) -:- XXX 2:2 --- --- --- --- --- 3. Serdika (Sofia) --- --- XXX -:- --- 5:3 --- --- 4. Shampion (Sofia) --- 0:5 --- XXX --- 4:2 -:- (10:1) 5. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 2:11 0:4 -:- 1:3 XXX --- --- --- 6. Botev 57 SU II (Sofia) --- 1:9 --- --- 1:4 XXX 2:0 --- 7. Razvitie MF (Sofia) 0:7 -:- 0:7 --- 1:4 --- XXX --- 8. i Matrix (Sofia) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ top

First phase

Group G

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Barokko (Sofia) 5 5 0 0 46:9 15 2. OFK Sofia (Sofia) 5 4 0 1 21:10 12 3. Levski Spartak 1962 (Sofia) 4 3 1 0 37:7 10 4. FK Rilski sportist (Samokov) 5 3 1 1 24:10 10 5. Granit (Vladaya) 5 3 0 2 23:19 9 6. N sport (Sofia) 5 2 2 1 24:11 8 7. Akademia Murgash (Novi han) 4 1 0 3 10:24 3 8. Tigrite (Sofia) 5 1 0 4 14:34 3 9. Kometa (Sofia) 5 0 0 5 10:46 0 10. Orlovets 2015 (Kokalyane) 5 0 0 5 6:45 0
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:00 EEST: N sport (Sofia) - Granit (Vladaya) 4:2 26 September 2021, Sunday, 10:10 EEST: Kometa (Sofia) - Tigrite (Sofia) 4:5 26 September 2021, Sunday, 11:20 EEST: FK Rilski sportist (Sam) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 10:0 26 September 2021, Sunday, 12:30 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) postponed 26 September 2021, Sunday, 13:40 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Barokko (Sofia) 0:8 Round 2 3 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Granit (Vladaya) - Barokko (Sofia) 1:4 3 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Akademia Murgash (Novi han) - OFK Sofia (Sofia) 0:2 3 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 1:7 3 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Tigrite (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) 3:6 3 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: N sport (Sofia) - Kometa (Sofia) 14:1 Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Kometa (Sofia) - Granit (Vladaya) 5:9 10 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: FK Rilski sportist (Samokov) - N sport (Sofia) 2:2 10 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Tigrite (Sofia) 12:3 10 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 10:1 10 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Barokko (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) 15:2 Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Granit (Vladaya) - Akademia Murgash (Novi han) 6:3 17 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Barokko (Sofia) 3:13 17 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: Tigrite (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 0:6 17 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: N sport (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 3:3 17 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Kometa (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) 0:3 awd Round 5 24 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: FK Rilski sportist (Samokov) - Granit (Vladaya) 3:5 24 October 2021, Sunday, 10:10 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Kometa (Sofia) 15:0 24 October 2021, Sunday, 11:20 EEST: OFK Sofia (Sofia) - N sport (Sofia) 3:1 24 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Barokko (Sofia) - Tigrite (Sofia) 6:3 24 October 2021, Sunday, 13:40 EEST: Akademia Murgash (Novi han) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 5:1 Round 6 Granit (Vladaya) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Tigrite (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - N sport (Sofia) - Barokko (Sofia) - Kometa (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - FK Rilski sportist (Sam) - Levski Spartak 1962 (Sofia) - Round 7 Levski Spartak 1962 (Sofia) - Granit (Vladaya) - OFK Sofia (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) - Barokko (Sofia) - Kometa (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - N sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Tigrite (Sofia) - Round 8 Granit (Vladaya) - Tigrite (Sofia) - N sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Kometa (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - FK Rilski sportist (Samokov) - Barokko (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - Round 9 OFK Sofia (Sofia) - Granit (Vladaya) - Barokko (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - FK Rilski sportist (Sam) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Kometa (Sofia) - Tigrite (Sofia) - N sport (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Barokko (Sofia) XXX --- -:- --- --- --- 15:2 6:3 -:- --- 2. OFK Sofia (Sofia) 0:8 XXX --- -:- -:- 3:1 --- --- --- 10:1 3. Levski Spartak 1962 (Sofia) --- -:- XXX --- -:- --- -:- 12:3 15:0 --- 4. FK Rilski sportist (Samokov) -:- --- -:- XXX 3:5 2:2 --- --- --- 10:0 5. Granit (Vladaya) 1:4 --- --- --- XXX --- 6:3 -:- --- -:- 6. N sport (Sofia) -:- --- 3:3 --- 4:2 XXX --- --- 14:1 -:- 7. Akademia Murgash (Novi han) --- 0:2 --- -:- --- -:- XXX --- --- 5:1 8. Tigrite (Sofia) --- 0:6 --- 3:6 --- -:- -:- XXX --- --- 9. Kometa (Sofia) --- -:- --- 0:3* 5:9 --- -:- 4:5 XXX --- 10. Orlovets 2015 (Kokalyane) 3:13 --- 1:7 --- --- --- --- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top


Second phase

Group A

top


Second phase

Group B

top


Second phase

Group V

top


Second phase

Group G

top