Detsa podgotvitelna grupa (b.2012) - Futbol 5:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2020/21


First phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Slavia 1913 (Sofia) 8 7 0 1 60:13 21 Second phase, Group A 2. Sofia sport (Sofia) 8 6 0 2 30:11 18 Second phase, Group A [1 0 0 3:2 3] 3. CSKA (Sofia) 7 6 0 1 41:9 18 Second phase, Group A [0 0 1 2:3 0] 4. Barocco (Sofia) 7 4 1 2 34:15 13 Second phase, Group B [0 1 0 1:1 1, +19 overall GD] 5. N sport (Sofia) 8 4 1 3 30:26 13 Second phase, Group A [0 1 0 1:1 1, +4 overall GD] 6. Botev 57 SU (Sofia) 8 4 0 4 28:25 12 Second phase, Group A 7. Lavchetata (Sofia) 8 2 0 6 19:44 6 Second phase, Group B 8. Levski Spartak 1962 (Sofia) 8 1 0 7 5:58 3 Second phase, Group B 9. OFK Sofia (Sofia) 8 0 0 8 9:55 0 Second phase, Group B --. Mladost 2015 (Sofia) 0 0 0 0 0:0 - [*] Removed
Round 1 26 September 2020, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:6 26 September 2020, Saturday, 10:00 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 0:3 /annulled/ 26 September 2020, Saturday, 11:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 5:1 26 September 2020, Saturday, 12:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 7:2 26 September 2020, Saturday, 13:00 EEST: N sport (Sofia) - Barocco (Sofia) 1:1 Round 2 3 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - Barocco (Sofia) postponed 3 October 2020, Saturday, 10:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - N sport (Sofia) 1:4 3 October 2020, Saturday, 11:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:8 3 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 0:7 3 October 2020, Saturday, 13:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) annulled Round 3 10 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - CSKA (Sofia) annulled 10 October 2020, Saturday, 10:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:7 10 October 2020, Saturday, 11:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 6:0 10 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: N sport (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 7:2 10 October 2020, Saturday, 13:00 EEST: Barocco (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 11:2 Round 4 17 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 13:0 17 October 2020, Saturday, 10:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Barocco (Sofia) 2:6 17 October 2020, Saturday, 11:00 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - N sport (Sofia) 0:10 17 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:1 17 October 2020, Saturday, 13:00 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) annulled Round 5 24 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:4 24 October 2020, Saturday, 10:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) annulled N sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:13 24 October 2020, Saturday, 11:00 EEST: Barocco (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 7:0 24 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 1:5 Round 6 31 October 2020, Saturday, 09:00 EET: CSKA (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 4:1 31 October 2020, Saturday, 10:00 EET: Levski Spartak 1962 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 2:1 31 October 2020, Saturday, 11:00 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Barocco (Sofia) 5:3 31 October 2020, Saturday, 12:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:1 31 October 2020, Saturday, 13:00 EET: Mladost 2015 (Sofia) - N sport (Sofia) annulled Round 7 7 November 2020, Saturday, 09:00 EET: N sport (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 6:3 7 November 2020, Saturday, 10:00 EET: Sofia sport (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:2 Barocco (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) annulled 7 November 2020, Saturday, 11:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:8 7 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Lavchetata (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 7:3 Round 8 14 November 2020, Saturday, 09:00 EET: CSKA (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 7:0 14 November 2020, Saturday, 10:00 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 10:1 14 November 2020, Saturday, 11:00 EET: Mladost 2015 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) annulled 14 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Sofia sport (Sofia) - N sport (Sofia) 1:0 14 November 2020, Saturday, 13:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Barocco (Sofia) 2:4 Round 9 21 November 2020, Saturday, 09:00 EET: N sport (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:5 21 November 2020, Saturday, 10:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 2:5 21 November 2020, Saturday, 11:00 EET: Barocco (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:3 21 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:13 21 November 2020, Saturday, 13:00 EET: Lavchetata (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) annulled
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Slavia 1913 (Sofia) XXX 3:1 1:6 5:3 --- --- 10:1 --- --- --- 2. Sofia sport (Sofia) --- XXX 3:2 --- 1:0 --- --- 6:0 7:2 --- 3. CSKA (Sofia) --- --- XXX -:- --- --- 4:1 7:0 13:0 --- 4. Barocco (Sofia) --- 2:3 --- XXX --- --- --- 7:0 11:2 --- 5. N sport (Sofia) 1:13 --- 1:5 1:1 XXX 6:3 7:2 --- --- --- 6. Botev 57 SU (Sofia) 1:7 2:1 3:4 2:4 --- XXX 5:1 --- --- --- 7. Lavchetata (Sofia) --- 0:8 --- 2:6 --- --- XXX 7:3 --- --- 8. Levski Spartak 1962 (Sofia) 0:13 --- --- --- 0:10 0:7 --- XXX 2:1 --- 9. OFK Sofia (Sofia) 0:8 --- --- --- 1:4 2:5 1:5 --- XXX --- 10. Mladost 2015 (Sofia) --- --- --- --- --- --- --- (0:3) --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P



                           Round 1

26 September 2020, Saturday, 09:00 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                   2:3 
26 September 2020, Saturday, 10:00 EEST:
Shampion (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)                 2:1 
26 September 2020, Saturday, 11:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Kozaro (Botevgrad)                   6:4 
26 September 2020, Saturday, 12:00 EEST:
Levski (Sofia) - Atletik 11 (Sofia)                      13:0 
26 September 2020, Saturday, 13:00 EEST:
BG 7 (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia)                   3:2 

                           Round 2

3 October 2020, Saturday, 09:00 EEST:
Atletik 11 (Sofia) - BG 7 (Sofia)                         2:7 
3 October 2020, Saturday, 10:00 EEST:
Kozaro (Botevgrad) - Levski (Sofia)                       1:9 
3 October 2020, Saturday, 11:00 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Shampion (Sofia)                     3:1 
3 October 2020, Saturday, 12:00 EEST:
Atletiko Arten (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)               3:0 
3 October 2020, Saturday, 13:00 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia)             5:0 

                           Round 3

10 October 2020, Saturday, 09:00 EEST:
Shampion (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                     3:4 
10 October 2020, Saturday, 10:00 EEST:
BG 7 (Sofia) - Kozaro (Botevgrad)                         1:6 
10 October 2020, Saturday, 11:00 EEST:
Levski (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)                   4:0 
10 October 2020, Saturday, 12:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                   1:10 
10 October 2020, Saturday, 13:00 EEST:
Sofiyasport 2020 (Sofia) - Atletik 11 (Sofia)            14:0 

                           Round 4

17 October 2020, Saturday, 09:00 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia)                       3:2 
17 October 2020, Saturday, 10:00 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - Atletik 11 (Sofia)                   postponed 
17 October 2020, Saturday, 11:00 EEST:
Atletiko Arten (Sofia) - BG 7 (Sofia)                     7:0 
17 October 2020, Saturday, 12:00 EEST:
Shampion (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                     3:2 
17 October 2020, Saturday, 13:00 EEST:
Kozaro (Botevgrad) - Sofiyasport 2020 (Sofia)             2:0 

                           Round 5

24 October 2020, Saturday, 09:00 EEST:
Atletik 11 (Sofia) - Kozaro (Botevgrad)                   2:4 
24 October 2020, Saturday, 10:00 EEST:
BG 7 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                         2:5 
24 October 2020, Saturday, 11:00 EEST:
Levski (Sofia) - Shampion (Sofia)                         4:3 
24 October 2020, Saturday, 12:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                   0:5 
24 October 2020, Saturday, 13:00 EEST:
Sofiyasport 2020 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)         0:5 

                           Round 6

31 October 2020, Saturday, 09:00 EET:
Elit Sofia (Sofia) - Levski (Sofia)                       3:11 
31 October 2020, Saturday, 10:00 EET:
Olimpia FK (Sofia) - Kozaro (Botevgrad)                   2:0 
31 October 2020, Saturday, 11:00 EET:
Shampion (Sofia) - BG 7 (Sofia)                           2:4 
31 October 2020, Saturday, 12:00 EET:
Atletiko Arten (Sofia) - Atletik 11 (Sofia)               6:0 
31 October 2020, Saturday, 13:00 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia)             5:1 

                           Round 7

7 November 2020, Saturday, 09:00 EET:
Atletik 11 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                   3:4 
7 November 2020, Saturday, 10:00 EET:
Levski (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                       2:0 
7 November 2020, Saturday, 11:00 EET:
Sofiyasport 2020 (Sofia) - Shampion (Sofia)               2:2 
7 November 2020, Saturday, 12:00 EET:
BG 7 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                         2:8 
7 November 2020, Saturday, 13:00 EET:
Kozaro (Botevgrad) - Atletiko Arten (Sofia)               2:1 

                           Round 8

14 November 2020, Saturday, 09:00 EET:
Olimpia FK (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)               1:1 
14 November 2020, Saturday, 10:00 EET:
Shampion (Sofia) - Atletik 11 (Sofia)                     9:3 
14 November 2020, Saturday, 11:00 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Kozaro (Botevgrad)                   4:1 
14 November 2020, Saturday, 12:00 EET:
Levski (Sofia) - BG 7 (Sofia)                             5:1 
14 November 2020, Saturday, 13:00 EET:
Elit Sofia (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia)             postponed 

                           Round 9

21 November 2020, Saturday, 09:00 EET:
Kozaro (Botevgrad) - Shampion (Sofia)                     2:4 
21 November 2020, Saturday, 10:00 EET:
Atletik 11 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                   7:2 
21 November 2020, Saturday, 11:00 EET:
BG 7 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                         1:2 
21 November 2020, Saturday, 12:00 EET:
Sofiyasport 2020 (Sofia) - Levski (Sofia)                 0:13 
21 November 2020, Saturday, 13:00 EET:
Atletiko Arten (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)               2:0 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Levski (Sofia) XXX --- 2:0 4:0 4:3 --- 5:1 --- --- 13:0 2. Vitosha 13 (Sofia) 3:2 XXX 2:3 --- 3:1 4:1 --- --- 5:1 --- 3. Olimpia FK (Sofia) --- --- XXX 1:1 --- 2:0 --- --- 5:0 -:- 4. Atletiko Arten (Sofia) --- 2:0 --- XXX --- --- 7:0 3:0 --- 6:0 5. Shampion (Sofia) --- --- 3:4 2:1 XXX --- 2:4 3:2 --- 9:3 6. Kozaro (Botevgrad) 1:9 --- --- 2:1 2:4 XXX --- --- 2:0 --- 7. BG 7 (Sofia) --- 2:5 1:2 --- --- 1:6 XXX 2:8 3:2 --- 8. Elit Sofia (Sofia) 3:11 1:10 0:5 --- --- 6:4 --- XXX -:- --- 9. Sofiyasport 2020 (Sofia) 0:13 --- --- 0:5 2:2 --- --- --- XXX 14:0 10. Atletik 11 (Sofia) --- 3:4 --- --- --- 2:4 2:7 7:2 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top


Second phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Sofia sport (Sofia) 4 4 0 0 20:4 12 [1 0 0 3:1 3] ------------------------------------------------------------------- 2. CSKA (Sofia) 5 4 0 1 24:11 12 [0 0 1 1:3 0] 3. Botev 57 SU (Sofia) 5 3 0 2 21:18 9 [1 0 1 8:7 3] 4. Levski (Sofia) 5 3 0 2 23:15 9 [1 0 1 8:8 3] 5. Slavia 1913 (Sofia) 5 3 0 2 29:17 9 [1 0 1 7:8 3] 6. N sport (Sofia) 4 1 1 2 9:12 4 [0 1 0 4:4 1, -3 overall GD] 7. Vitosha 13 (Sofia) 5 1 1 3 14:19 4 [0 1 0 4:4 1, -5 overall GD] 8. Shampion (Sofia) 4 1 0 3 11:17 3 9. Atletik 11 (Sofia) 5 0 0 5 3:41 0
Round 1 13 March 2021, Saturday, 09:00 EET: Shampion (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed 13 March 2021, Saturday, 10:00 EET: Atletik 11 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 0:3 13 March 2021, Saturday, 11:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 2:5 13 March 2021, Saturday, 12:00 EET: N sport (Sofia) - Levski (Sofia) postponed Sofia sport (Sofia) bye Round 2 20 March 2021, Saturday, 09:00 EET: CSKA (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 10:00 EET: Shampion (Sofia) - Sofia sport (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 11:00 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Atletik 11 (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 12:00 EET: Levski (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) postponed 10 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 9:2 10 April 2021, Saturday, 10:00 EEST: Shampion (Sofia) - Sofia sport (Sofia) postponed 10 April 2021, Saturday, 11:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Atletik 11 (Sofia) 14:1 10 April 2021, Saturday, 12:00 EEST: Levski (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 4:3 N sport (Sofia) bye Round 3 27 March 2021, Saturday, 09:00 EET: Sofia sport (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 10:00 EET: Atletik 11 (Sofia) - Levski (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 11:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 12:00 EET: N sport (Sofia) - Shampion (Sofia) postponed 17 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:1 17 April 2021, Saturday, 10:00 EEST: Atletik 11 (Sofia) - Levski (Sofia) 0:8 17 April 2021, Saturday, 11:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 3:4 17 April 2021, Saturday, 12:00 EEST: N sport (Sofia) - Shampion (Sofia) 5:1 Vitosha 13 (Sofia) bye Round 4 24 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 6:3 24 April 2021, Saturday, 10:00 EEST: Shampion (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 2:3 24 April 2021, Saturday, 11:00 EEST: Levski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 3:5 24 April 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - N sport (Sofia) 3:0 Atletik 11 (Sofia) bye Round 5 8 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: N sport (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:4 8 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Atletik 11 (Sofia) - Shampion (Sofia) 1:6 8 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:4 8 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia) 3:5 Botev 57 SU (Sofia) bye Round 6 15 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - Levski (Sofia) 4:3 15 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Atletik 11 (Sofia) 10:1 15 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: N sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 4:4 15 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: Shampion (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 2:8 Slavia 1913 (Sofia) bye Round 7 22 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - CSKA (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Atletik 11 (Sofia) - N sport (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Shampion (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia) bye Round 8 29 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Atletik 11 (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: N sport (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: Shampion (Sofia) - Levski (Sofia) - CSKA (Sofia) bye Round 9 5 June 2021, Saturday, 09:00 EEST: Atletik 11 (Sofia) - CSKA (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 10:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - N sport (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 11:00 EEST: Levski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Shampion (Sofia) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Sofia sport (Sofia) XXX 3:1 --- --- -:- 3:0 --- --- 10:1 2. CSKA (Sofia) --- XXX 9:2 4:3 6:3 --- --- --- --- 3. Botev 57 SU (Sofia) -:- --- XXX --- 3:4 --- -:- --- --- 4. Levski (Sofia) -:- --- 3:5 XXX --- --- 4:3 --- --- 5. Slavia 1913 (Sofia) --- --- --- 3:5 XXX -:- --- -:- 14:1 6. N sport (Sofia) --- 0:4 -:- -:- --- XXX 4:4 5:1 --- 7. Vitosha 13 (Sofia) 2:4 -:- --- --- 2:5 --- XXX --- -:- 8. Shampion (Sofia) -:- -:- 2:8 -:- --- --- 2:3 XXX --- 9. Atletik 11 (Sofia) --- -:- 0:3 0:8 --- -:- --- 1:6 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top

Second phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

10. Barocco (Sofia) 5 5 0 0 22:7 15 11. OFK Sofia (Sofia) 5 3 1 1 23:11 10 12. Lavchetata (Sofia) 6 3 1 2 22:12 10 13. Kozaro (Botevgrad) 5 3 0 2 17:25 9 [1 0 0 4:3 3] 14. Sofiyasport 2020 (Sofia) 5 3 0 2 14:14 9 [0 0 1 3:4 0] 15. Levski Spartak 1962 (Sofia) 6 2 0 4 11:21 6 16. Olimpia FK (Sofia) 5 1 1 3 6:12 4 17. Atletiko Arten (Sofia) 5 1 0 4 10:16 3 18. Elit Sofia (Sofia) 6 0 3 3 14:21 3
Round 1 13 March 2021, Saturday, 09:00 EET: Lavchetata (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 4:4 13 March 2021, Saturday, 10:00 EET: Olimpia FK (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 2:3 13 March 2021, Saturday, 11:00 EET: Kozaro (Botevgrad) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 4:3 13 March 2021, Saturday, 12:00 EET: Atletiko Arten (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 2:3 Barocco (Sofia) bye Round 2 20 March 2021, Saturday, 09:00 EET: Elit Sofia (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 10:00 EET: Lavchetata (Sofia) - Barocco (Sofia) postponed 20 March 2021, Saturday, 11:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) postponed 20 March 2021, Saturday, 12:00 EET: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) postponed 10 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 3:4 10 April 2021, Saturday, 10:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Barocco (Sofia) 2:3 10 April 2021, Saturday, 11:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) 8:2 10 April 2021, Saturday, 12:00 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 3:5 Olimpia FK (Sofia) bye Round 3 27 March 2021, Saturday, 09:00 EET: Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 10:00 EET: Barocco (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 11:00 EET: Kozaro (Botevgrad) - Levski Spartak 1962 (Sofia) postponed 27 March 2021, Saturday, 12:00 EET: Sofiyasport 2020 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) postponed 17 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 0:4 17 April 2021, Saturday, 10:00 EEST: Barocco (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 5:1 17 April 2021, Saturday, 11:00 EEST: Kozaro (Botevgrad) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 5:2 17 April 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 4:3 Atletiko Arten (Sofia) bye Round 4 24 April 2021, Saturday, 09:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 3:3 24 April 2021, Saturday, 10:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 5:0 24 April 2021, Saturday, 11:00 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 0:2 24 April 2021, Saturday, 12:00 EEST: Barocco (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 2:0 Kozaro (Botevgrad) bye Round 5 8 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 2:2 8 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Barocco (Sofia) 2:3 8 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: Kozaro (Botevgrad) - Lavchetata (Sofia) 4:3 8 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 6:0 Sofiyasport 2020 (Sofia) bye Round 6 15 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 4:1 15 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) 1:3 15 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: Barocco (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) 9:2 15 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 2:1 OFK Sofia (Sofia) bye Round 7 22 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: Kozaro (Botevgrad) - Olimpia FK (Sofia) - 22 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Barocco (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) bye Round 8 29 May 2021, Saturday, 09:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 10:00 EEST: Barocco (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - 29 May 2021, Saturday, 11:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Kozaro (Botevgrad) - 29 May 2021, Saturday, 12:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) bye Round 9 5 June 2021, Saturday, 09:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 10:00 EEST: Kozaro (Botevgrad) - Elit Sofia (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 11:00 EEST: Levski Spartak 1962 (Sofia) - Barocco (Sofia) - 5 June 2021, Saturday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Barocco (Sofia) XXX -:- --- 9:2 --- --- 2:0 --- 5:1 2. OFK Sofia (Sofia) --- XXX -:- 8:2 --- 6:0 -:- --- --- 3. Lavchetata (Sofia) 2:3 --- XXX --- 4:1 -:- --- 5:0 4:4 4. Kozaro (Botevgrad) --- --- 4:3 XXX 4:3 5:2 -:- --- -:- 5. Sofiyasport 2020 (Sofia) -:- 4:3 --- --- XXX --- --- -:- --- 6. Levski Spartak 1962 (Sofia) -:- --- --- --- 0:2 XXX --- 3:5 --- 7. Olimpia FK (Sofia) --- --- 0:4 --- -:- 2:3 XXX 2:1 2:2 8. Atletiko Arten (Sofia) 2:3 2:3 --- -:- --- --- --- XXX -:- 9. Elit Sofia (Sofia) --- 3:3 --- --- 3:4 1:3 --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top