Detsa podgotvitelna grupa (b.2013) - Futbol 5:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2021/22 »


Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Slavia 1913 (Sofia) 16 15 1 0 107:13 46 2. Marek 1915 (Dupnitsa) 18 12 1 5 91:37 37 3. Sofia sport (Sofia) 17 10 1 6 58:23 31 4. OFK Sofia (Sofia) 18 7 4 7 60:68 25 5. Levski (Sofia) 16 7 2 7 49:52 23 [0 1 0 1:1 1, -3 overall GD] 6. Lavchetata (Sofia) 16 7 2 7 53:76 23 [0 1 0 1:1 1, -23 overall GD] 7. Olimpia FK (Sofia) 16 7 0 9 57:64 21 8. Natsional (Sofia) 16 5 2 9 40:56 17 9. Barokko (Sofia) 8 4 1 3 33:25 13 10. Sport za vsichki (Sofia) 8 1 0 7 11:33 3 11. Vitosha 13 (Sofia) 7 0 0 7 9:43 0 12. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 8 0 0 8 2:80 0
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:10 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 25 September 2021, Saturday, 10:05 EEST: Sofia sport (Sofia) - Natsional (Sofia) 7:1 25 September 2021, Saturday, 11:05 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - OFK Sofia (Sofia) 9:4 25 September 2021, Saturday, 12:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 6:2 25 September 2021, Saturday, 13:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Levski (Sofia) 0:13 20 November 2021, Saturday, 10:00 EET: Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:6 Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia) 14:0 2 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) postponed 2 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 3:3 2 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Natsional (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:11 2 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:1 not scheduled: Sport za vsichki (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) annulled Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:2 9 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) 7:0 9 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Olimpia FK (Sofia) 5:1 9 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:5 9 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Levski (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 2:3 Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) postponed 16 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Levski (Sofia) 4:4 16 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Natsional (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 8:1 16 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 2:8 16 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:2 unknown date: Slavia 1913 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 3:0 awd Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Lavchetata (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:1 23 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 0:13 23 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:0 awd 23 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:4 23 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Slavia 1913 (Sofia) 2:6 Round 6 30 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 9:1 30 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Natsional (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 3:2 30 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Levski (Sofia) 5:3 30 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 7:0 30 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Lavchetata (Sofia) 1:4 Round 7 6 November 2021, Saturday, 09:10 EET: Lavchetata (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:3 6 November 2021, Saturday, 10:05 EET: Levski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:3 6 November 2021, Saturday, 11:05 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:12 6 November 2021, Saturday, 12:00 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:8 6 November 2021, Saturday, 13:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:3 Round 1 - postponed match 20 November 2021, Saturday, 10:00 EET: Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:6 Round 8 27 November 2021, Saturday, 09:10 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:0 27 November 2021, Saturday, 10:05 EET: Olimpia FK (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 4:1 27 November 2021, Saturday, 11:05 EET: Sofia sport (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 2:0 27 November 2021, Saturday, 12:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Sofia) 3:0 27 November 2021, Saturday, 13:00 EET: Lavchetata (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 6:0 Round 9 4 December 2021, Saturday, 09:10 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:16 4 December 2021, Saturday, 10:05 EET: Levski (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 1:1 4 December 2021, Saturday, 11:05 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:5 4 December 2021, Saturday, 12:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:3 4 December 2021, Saturday, 13:00 EET: Natsional (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 14:0 Round 10 12 March 2022, Saturday, 09:10 EET: Sofia sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 10:05 EET: Olimpia FK (Sofia) - Levski (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 11:05 EET: Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - OFK Sofia (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Levski (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - OFK Sofia (Sofia) 4:1 28 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) 2:5 not scheduled: Sofia sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) annulled Olimpia FK (Sofia) - Levski (Sofia) annulled Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) annulled Round 11 19 March 2022, Saturday, 09:10 EET: Levski (Sofia) - Barokko (Sofia) 3:2 19 March 2022, Saturday, 10:05 EET: OFK Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 4:2 19 March 2022, Saturday, 11:05 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 19:1 19 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Natsional (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:8 19 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Olimpia FK (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:5 Round 12 26 March 2022, Saturday, 09:10 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Slavia 1913 (Sofia) 1:3 26 March 2022, Saturday, 10:05 EET: Barokko (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 4:4 26 March 2022, Saturday, 11:05 EET: Lavchetata (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 3:5 26 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia) 2:3 26 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Natsional (Sofia) postponed not scheduled: Vitosha 13 (Sofia) - Natsional (Sofia) annulled Round 13 2 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 11:0 2 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 4:3 2 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: Levski (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 3:6 2 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 12:0 2 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Natsional (Sofia) - Barokko (Sofia) 0:4 Round 14 9 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:7 9 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) postponed 9 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: Barokko (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 9 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Sofia sport (Sofia) 2:0 9 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Levski (Sofia) postponed not scheduled: Vitosha 13 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) annulled Barokko (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) annulled Lavchetata (Sofia) - Levski (Sofia) annulled Round 15 16 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 5:1 16 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:0 awd 16 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Barokko (Sofia) 7:2 16 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 5:0 16 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:9 Round 16 30 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 2:7 30 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Barokko (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:1 30 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:1 30 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 5:1 30 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Sofia) 2:3 Round 17 7 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: Lavchetata (Sofia) - Barokko (Sofia) 3:10 7 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:2 7 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 3:4 7 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Vitosha 13 (Sofia) 7:0 7 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 4:5 Round 18 21 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia) 3:4 21 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 5:3 21 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Barokko (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 4:5 21 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Natsional (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:3 21 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 6:1 Round 10 - postponed matches 28 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: Sofia sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Levski (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - OFK Sofia (Sofia) 4:1 28 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) 2:5
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Slavia 1913 (Sofia) XXX --- --- 9:1 14:0 19:1 5:3 0:0 --- 3:0*11:0 --- XXX --- --- 5:1 --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Marek 1915 (Dupnitsa) 2:6 XXX 2:0 9:4 3:0 1:4 5:1 --- --- --- 7:0 --- 1:3 XXX --- 4:1 2:3 --- --- --- --- --- --- --- 3. Sofia sport (Sofia) 0:2 2:2 XXX 4:5 2:3 12:0 --- 7:1 --- 2:0 5:0 7:0 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4. OFK Sofia (Sofia) --- --- 0:3 XXX 4:4 3:3 5:1 3:3 --- --- 4:2 --- --- --- --- XXX --- 6:1 --- 3:7 --- --- --- --- 5. Levski (Sofia) 3:4 --- 1:3 3:6 XXX 1:1 --- 3:0* 3:2 2:3 --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 3:0* --- --- --- --- 6. Lavchetata (Sofia) 0:3 1:9 2:1 --- --- XXX 3:5 7:0 3:10 6:2 --- 6:0 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 7. Olimpia FK (Sofia) 1:6 4:3 0:1 4:1 5:3 2:8 XXX 0:2 7:2 --- --- --- --- --- 3:5 --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 8. Natsional (Sofia) 0:1 1:11 0:3 --- --- --- 14:0 XXX 0:4 3:2 --- 8:1 --- 1:8 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 9. Barokko (Sofia) --- 4:5 2:1 4:4 --- --- --- --- XXX --- --- --- 10. Sport za vsichki (Sofia) --- 2:5 --- 1:4 --- --- 1:8 --- --- XXX --- --- 11. Vitosha 13 (Sofia) --- --- --- --- 3:4 2:7 --- --- 2:5 --- XXX --- 12. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:16 0:12 --- 1:5 0:13 --- 0:13 --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Atletiko Arten (Sofia) 16 15 1 0 154:21 46 2. CSKA (Sofia) 15 11 2 2 100:40 35 3. Urvich (Pancharevo) 17 10 1 6 77:43 31 4. Barokko (Sofia) 9 8 1 0 40:9 25 5. Sport za vsichki (Sofia) 9 6 1 2 30:13 19 6. Ares (Sofia) 15 5 3 7 41:44 18 7. Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 17 5 1 11 36:67 16 8. Vitosha 13 (Sofia) 8 4 1 3 32:23 13 [1 0 0 8:1 3] 9. Razvitie MF (Sofia) 15 4 1 10 20:74 13 [0 0 1 1:8 0] 10. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 8 3 0 5 16:51 9 11. Sofiyasport 2020 (Sofia) 18 2 2 14 27:117 8 12. Sportist 13 (Sofia) 15 1 0 14 15:86 3
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:10 EEST: Ares (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 2:5 25 September 2021, Saturday, 10:05 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) postponed 25 September 2021, Saturday, 11:05 EEST: Urvich (Pancharevo) - Barokko (Sofia) 1:4 25 September 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 1:4 25 September 2021, Saturday, 13:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:12 20 November 2021, Saturday, 11:00 EET: Razvitie MF (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:8 Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - CSKA (Sofia) 5:5 2 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 9:0 2 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Barokko (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 8:0 2 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Urvich (Pancharevo) 0:2 2 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Ares (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) postponed not scheduled: Ares (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) annulled Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:8 9 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Urvich (Pancharevo) - Atletiko Arten (Sofia) 2:8 9 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) 2:2 9 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) postponed CSKA (Sofia) - Barokko (Sofia) 3:4 20 November 2021, Saturday, 13:00 EET: Sportist 13 (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 1:3 Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) postponed 16 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 9:2 16 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Ares (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 0:1 16 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 3:2 16 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - CSKA (Sofia) 1:6 20 November 2021, Saturday, 12:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) 1:2 Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:7 23 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Ares (Sofia) 1:4 23 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Urvich (Pancharevo) - Razvitie MF (Sofia) 8:0 23 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: CSKA (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:10 23 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Barokko (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 5:1 Round 6 30 October 2021, Saturday, 09:10 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 3:0 30 October 2021, Saturday, 10:05 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Barokko (Sofia) 3:3 30 October 2021, Saturday, 11:05 EEST: Ares (Sofia) - CSKA (Sofia) 2:3 30 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 0:1 30 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 0:9 Round 7 6 November 2021, Saturday, 09:10 EET: Sportist 13 (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 2:3 6 November 2021, Saturday, 10:05 EET: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 2:7 6 November 2021, Saturday, 11:05 EET: Urvich (Pancharevo) - Vitosha 13 (Sofia) 3:1 6 November 2021, Saturday, 12:00 EET: Barokko (Sofia) - Ares (Sofia) 4:0 6 November 2021, Saturday, 13:00 EET: CSKA (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 10:0 Round 1 - postponed match 20 November 2021, Saturday, 11:00 EET: Razvitie MF (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:8 Round 4 - postponed match 20 November 2021, Saturday, 12:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) 1:2 Round 3 - postponed match 20 November 2021, Saturday, 13:00 EET: Sportist 13 (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 1:3 Round 8 27 November 2021, Saturday, 09:10 EET: Ares (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 1:1 27 November 2021, Saturday, 10:05 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 2:9 27 November 2021, Saturday, 11:05 EET: Urvich (Pancharevo) - Sportist 13 (Sofia) 9:2 27 November 2021, Saturday, 12:00 EET: Sofiyasport 2020 (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:9 27 November 2021, Saturday, 13:00 EET: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Barokko (Sofia) 0:4 Round 9 4 December 2021, Saturday, 09:10 EET: Sportist 13 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) postponed 4 December 2021, Saturday, 10:05 EET: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 0:4 4 December 2021, Saturday, 11:05 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Ares (Sofia) 6:3 4 December 2021, Saturday, 12:00 EET: CSKA (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 3:2 4 December 2021, Saturday, 13:00 EET: Barokko (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 6:0 not scheduled: Sportist 13 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) annulled Round 10 12 March 2022, Saturday, 09:10 EET: CSKA (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 10:05 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 11:05 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Urvich (Pancharevo) postponed 12 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: CSKA (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 4:0 28 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 5:2 28 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) postponed not scheduled: CSKA (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) annulled Atletiko Arten (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) annulled Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) annulled Round 11 19 March 2022, Saturday, 09:10 EET: Sportist 13 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 1:7 19 March 2022, Saturday, 10:05 EET: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 1:15 19 March 2022, Saturday, 11:05 EET: CSKA (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 12:1 19 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Urvich (Pancharevo) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 8:1 19 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Ares (Sofia) 1:5 Round 12 26 March 2022, Saturday, 09:10 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 1:2 26 March 2022, Saturday, 10:05 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 8:3 26 March 2022, Saturday, 11:05 EET: Ares (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 6:0 26 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 3:1 26 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Sport za vsichki (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:2 Round 13 2 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: CSKA (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) postponed 2 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:11 2 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: Urvich (Pancharevo) - Ares (Sofia) 3:6 2 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 8:3 2 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 3:3 not scheduled: CSKA (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) annulled Round 14 9 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: Ares (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) postponed 9 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 3:2 9 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Urvich (Pancharevo) postponed 9 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed 9 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 0:1 not scheduled: Ares (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) annulled Razvitie MF (Sofia) - Urvich (Pancharevo) annulled Atletiko Arten (Sofia) - CSKA (Sofia) annulled Round 15 16 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 1:4 16 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 1:6 16 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: CSKA (Sofia) - Ares (Sofia) 6:4 16 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 0:3 awd 16 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Urvich (Pancharevo) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 11:1 Round 16 30 April 2022, Saturday, 09:10 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 4:3 30 April 2022, Saturday, 10:05 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 14:1 30 April 2022, Saturday, 11:05 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 1:3 30 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Ares (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 1:1 30 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:9 Round 17 7 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Ares (Sofia) 1:5 7 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 22:1 7 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 0:8 7 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: CSKA (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 16:2 7 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 3:0 Round 18 21 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 2:1 21 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 2:12 21 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Ares (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:9 21 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Urvich (Pancharevo) - CSKA (Sofia) 4:4 21 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Sofiyasport 2020 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 0:4 Round 10 - postponed matches 28 May 2022, Saturday, 09:10 EEST: CSKA (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 10:05 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) postponed 28 May 2022, Saturday, 11:05 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Urvich (Pancharevo) 4:0 28 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia) 5:2 28 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) postponed
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Atletiko Arten (Sofia) XXX --- 8:3 3:3 --- 6:3 14:1 --- --- 22:1 9:0 9:2 2. CSKA (Sofia) 0:10 XXX 3:2 3:4 --- 6:4 --- --- 10:0 12:1 16:2 --- 3. Urvich (Pancharevo) 2:8 4:4 XXX 1:4 --- 3:6 8:1 3:1 8:0 --- 11:1 9:2 4. Barokko (Sofia) --- --- --- XXX --- 4:0 5:1 --- --- --- 6:0 8:0 5. Sport za vsichki (Sofia) 1:6 1:2 4:0 --- XXX --- --- --- 3:0 8:3 --- --- 6. Ares (Sofia) 0:9 2:3 0:1 --- 1:1 XXX 1:1 2:5 --- --- 6:0 --- 7. Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) 2:7 1:6 0:2 --- 0:1 1:5 XXX --- 0:4 1:4 5:2 3:1 8. Vitosha 13 (Sofia) 2:9 5:5 --- 1:2 --- --- 3:0 XXX --- --- --- --- 9. Razvitie MF (Sofia) 0:8 1:9 --- 0:4 --- 1:5 2:12 1:8 XXX --- 3:2 0:1 10. Vazrazhdane 2020 (Sofia) --- --- 1:3 --- --- --- --- --- 1:2 XXX 3:2 2:1 11. Sofiyasport 2020 (Sofia) 1:15 3:9 0:9 --- 0:4 2:2 1:4 1:7 3:3 --- XXX 4:3 12. Sportist 13 (Sofia) 0:11 0:12 0:8 --- 1:7 1:4 1:3 --- 0:3* --- 2:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top