Detsa podgotvitelna grupa (b.2009) - Futbol 9:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2020/21


First phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 8 6 2 0 38:5 20 2. Natsional (Sofia) 8 5 2 1 21:9 17 [1 0 0 2:1 3] 3. Levski (Sofia) 8 5 2 1 34:4 17 [0 0 1 1:2 0] 4. Levski Rakovski (Sofia) 7 5 1 1 23:6 16 5. Slavia 1913 (Sofia) 8 4 2 2 30:5 14 6. Sportist 13 (Sofia) 8 4 1 3 21:21 13 7. Septemvri (Sofia) 8 3 2 3 20:18 11 8. Rilski sportist 2011 (Samokov) 8 2 1 5 9:32 7 9. Minyor (Pernik) 8 1 1 6 9:24 4 10. Botev 2017 (Batanovtsi) 7 1 0 6 8:57 3 11. Balkan 1929 (Botevgrad) 8 0 0 8 6:38 0
Round 1 26 September 2020, Saturday, 09:00 EEST: Levski (Sofia) - Minyor (Pernik) 5:0 26 September 2020, Saturday, 10:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) 7:0 26 September 2020, Saturday, 12:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 4:1 26 September 2020, Saturday, 13:30 EEST: Septemvri (Sofia) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 3:0 26 September 2020, Saturday, 15:00 EEST: DIT Sport (Sofia) - Botev 2017 (Batanovtsi) 15:0 Natsional (Sofia) bye Round 2 3 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Minyor (Pernik) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 1:1 3 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 2:2 3 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Balkan 1929 (Botevgrad) - Levski Rakovski (Sofia) 1:4 3 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Botev 2017 (Batanovtsi) - Slavia 1913 (Sofia) 0:13 3 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:2 DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 3 10 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski (Sofia) 1:1 10 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: Natsional (Sofia) - Minyor (Pernik) 3:1 10 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Septemvri (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) 6:4 10 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Botev 2017 (Batanovtsi) 10:0 10 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Rilski sportist 2011 (Samokov) - Sportist 13 (Sofia) 1:3 Slavia 1913 (Sofia) bye Round 4 17 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Minyor (Pernik) - Sportist 13 (Sofia) 1:2 17 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:0 17 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Botev 2017 (Batanovtsi) - Septemvri (Sofia) 1:9 17 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Balkan 1929 (Botevgrad) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 0:3 17 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Natsional (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) 3:4 Levski Rakovski (Sofia) bye Round 5 24 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:2 24 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Minyor (Pernik) 5:0 24 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia) postponed 24 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Rilski sportist 2011 (Samokov) - Botev 2017 (Batanovtsi) 4:2 24 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) 5:0 Septemvri (Sofia) bye Round 6 31 October 2020, Saturday, 09:00 EET: Minyor (Pernik) - Balkan 1929 (Botevgrad) 4:1 31 October 2020, Saturday, 10:30 EET: Botev 2017 (Batanovtsi) - Sportist 13 (Sofia) 2:6 31 October 2020, Saturday, 12:00 EET: Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:1 31 October 2020, Saturday, 13:30 EET: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:1 31 October 2020, Saturday, 15:00 EET: Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia) 3:0 Rilski sportist 2011 (Samokov) bye Round 7 7 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Minyor (Pernik) 4:1 7 November 2020, Saturday, 10:30 EET: Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:0 7 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Balkan 1929 (Botevgrad) - Botev 2017 (Batanovtsi) 0:3 7 November 2020, Saturday, 13:30 EET: Levski Rakovski (Sofia) - DIT Sport (Sofia) 0:2 7 November 2020, Saturday, 15:00 EET: Rilski sportist 2011 (Samokov) - Levski (Sofia) 0:11 Sportist 13 (Sofia) bye Round 8 14 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Minyor (Pernik) - Botev 2017 (Batanovtsi) postponed 14 November 2020, Saturday, 10:30 EET: Levski (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 7:1 14 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Natsional (Sofia) - Rilski sportist 2011 (Samokov) 6:0 14 November 2020, Saturday, 13:30 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:1 14 November 2020, Saturday, 15:00 EET: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Septemvri (Sofia) 4:0 Balkan 1929 (Botevgrad) bye Round 9 21 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Minyor (Pernik) 3:1 21 November 2020, Saturday, 10:30 EET: Balkan 1929 (Botevgrad) - Levski (Sofia) 0:6 21 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Sportist 13 (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:4 21 November 2020, Saturday, 13:30 EET: Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:4 21 November 2020, Saturday, 15:00 EET: Rilski sportist 2011 (Samokov) - DIT Sport (Sofia) 0:6 Botev 2017 (Batanovtsi) bye Round 10 28 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Levski (Sofia) - Botev 2017 (Batanovtsi) postponed 28 November 2020, Saturday, 10:30 EET: Natsional (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) postponed 28 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Rilski sportist 2011 (Samokov) postponed 28 November 2020, Saturday, 13:30 EET: DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) postponed 28 November 2020, Saturday, 15:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia) postponed Minyor (Pernik) bye Round 11 5 December 2020, Saturday, 09:00 EET: Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik) postponed 5 December 2020, Saturday, 10:30 EET: Rilski sportist 2011 (Samokov) - Levski Rakovski (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 12:00 EET: Sportist 13 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 13:30 EET: Botev 2017 (Batanovtsi) - Natsional (Sofia) postponed 5 December 2020, Saturday, 15:00 EET: Balkan 1929 (Botevgrad) - DIT Sport (Sofia) postponed Levski (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) XXX --- 1:1 --- 1:1 -:- 4:0 --- 5:0 15:0 --- 2. Natsional (Sofia) 3:4 XXX --- 1:1 --- --- --- 6:0 3:1 --- -:- 3. Levski (Sofia) --- 1:2 XXX --- 0:0 7:1 3:0 --- 5:0 -:- --- 4. Levski Rakovski (Sofia) 0:2 --- -:- XXX --- 4:1 -:- --- 3:1 10:0 --- 5. Slavia 1913 (Sofia) --- 1:2 --- 0:1 XXX --- --- -:- 4:1 --- 7:0 6. Sportist 13 (Sofia) --- 1:4 --- --- -:- XXX 2:2 --- --- --- 5:0 7. Septemvri (Sofia) --- 0:0 --- --- 0:4 --- XXX 3:0 -:- --- 6:4 8. Rilski sportist 2011 (Samokov) 0:6 --- 0:11 -:- --- 1:3 --- XXX --- 4:2 --- 9. Minyor (Pernik) --- --- --- --- --- 1:2 --- 1:1 XXX -:- 4:1 10. Botev 2017 (Batanovtsi) --- -:- --- --- 0:13 2:6 1:9 --- --- XXX --- 11. Balkan 1929 (Botevgrad) -:- --- 0:6 1:4 --- --- --- 0:3 --- 0:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Akademik 1947 (Sofia) 8 8 0 0 36:6 24 2. Atletiko Arten (Sofia) 8 6 0 2 18:7 18 [1 0 0 2:0 3] 3. Levski II (Sofia) 8 6 0 2 25:10 18 [0 0 1 0:2 0] 4. CSKA (Sofia) 9 4 2 3 28:16 14 5. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 8 3 3 2 9:10 12 [1 0 0 1:0 3] 6. Metalurg 1957 (Pernik) 8 4 0 4 14:16 12 [0 0 1 0:1 0] 7. N sport (Sofia) 8 2 3 3 13:11 9 8. Kyustendil (Kyustendil) 8 2 2 4 14:31 8 9. DIT Sport II (Sofia) 9 2 1 6 10:20 7 10. Razvitie MF (Sofia) 8 2 0 6 12:37 6 11. Levski Rakovski II (Sofia) 8 0 1 7 6:21 1
Round 1 27 September 2020, Sunday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 6:2 27 September 2020, Sunday, 10:30 EEST: Levski II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 11:0 27 September 2020, Sunday, 12:00 EEST: N sport (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 6:1 27 September 2020, Sunday, 13:30 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 1:3 27 September 2020, Sunday, 15:00 EEST: Akademik 1947 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 4:0 Atletiko Arten (Sofia) bye Round 2 4 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: DIT Sport II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 1:1 4 October 2020, Sunday, 10:30 EEST: CSKA (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 1:3 4 October 2020, Sunday, 12:00 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - N sport (Sofia) 3:3 4 October 2020, Sunday, 13:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 3:2 4 October 2020, Sunday, 15:00 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Akademik 1947 (Sofia) 0:4 Levski II (Sofia) bye Round 3 11 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) 2:0 11 October 2020, Sunday, 10:30 EEST: Levski II (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:2 11 October 2020, Sunday, 12:00 EEST: Akademik 1947 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 10:0 11 October 2020, Sunday, 13:30 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Metalurg 1957 (Pernik) 1:0 11 October 2020, Sunday, 15:00 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 1:2 N sport (Sofia) bye Round 4 18 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: DIT Sport II (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:1 18 October 2020, Sunday, 10:30 EEST: CSKA (Sofia) - N sport (Sofia) 1:1 18 October 2020, Sunday, 12:00 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Akademik 1947 (Sofia) 3:6 18 October 2020, Sunday, 13:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 1:2 18 October 2020, Sunday, 15:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Levski II (Sofia) 2:0 Levski Rakovski II (Sofia) bye Round 5 25 October 2020, Sunday, 09:00 EET: Levski II (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) 4:2 25 October 2020, Sunday, 10:30 EET: N sport (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:2 25 October 2020, Sunday, 12:00 EET: Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil) 1:1 25 October 2020, Sunday, 13:30 EET: Levski Rakovski II (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:2 25 October 2020, Sunday, 15:00 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Razvitie MF (Sofia) 5:2 Akademik 1947 (Sofia) bye Round 6 1 November 2020, Sunday, 09:00 EET: DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - RMF (Sofia) 2:1 1 November 2020, Sunday, 10:30 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 6:1 1 November 2020, Sunday, 12:00 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Metalurg 1957 (Pernik) 1:3 1 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Levski II (Sofia) - N sport (Sofia) 1:0 1 November 2020, Sunday, 15:00 EET: CSKA (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) 1:5 Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) bye Round 7 8 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Razvitie MF (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 4:1 8 November 2020, Sunday, 10:30 EET: N sport (Sofia) - DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:0 8 November 2020, Sunday, 12:00 EET: Akademik 1947 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 2:1 8 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA (Sofia) 1:1 8 November 2020, Sunday, 15:00 EET: Levski Rakovski II (Sofia) - Levski II (Sofia) 0:3 Metalurg 1957 (Pernik) bye Round 8 15 November 2020, Sunday, 09:00 EET: CSKA (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 5:1 15 November 2020, Sunday, 10:30 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 0:2 15 November 2020, Sunday, 12:00 EET: DIT Sport II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 2:3 15 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Levski II (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) 1:3 15 November 2020, Sunday, 15:00 EET: N sport (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 1:1 Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) bye Round 9 22 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Levski Rakovski II (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) 0:1 22 November 2020, Sunday, 10:30 EET: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:9 22 November 2020, Sunday, 12:00 EET: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Levski II (Sofia) 1:2 22 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Atletiko Arten (Sofia) 1:2 22 November 2020, Sunday, 15:00 EET: Akademik 1947 (Sofia) - N sport (Sofia) 2:0 Kyustendil (Kyustendil) bye Round 10 29 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) postponed 29 November 2020, Sunday, 10:30 EET: CSKA (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) postponed 29 November 2020, Sunday, 12:00 EET: N sport (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) postponed 29 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Levski II (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) postponed 29 November 2020, Sunday, 15:00 EET: Levski Rakovski II (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) postponed DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 11 6 December 2020, Sunday, 09:00 EET: Akademik 1947 (Sofia) - DIT Sport II (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 10:30 EET: Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski II (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 12:00 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - N sport (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 13:30 EET: Razvitie MF (Sofia) - Levski II (Sofia) postponed 6 December 2020, Sunday, 15:00 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Atletiko Arten (Sofia) postponed CSKA (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Akademik 1947 (Sofia) XXX 2:1 --- --- 4:0 --- 2:0 --- -:- 10:0 --- 2. Atletiko Arten (Sofia) --- XXX 2:0 --- 0:2 --- --- --- 2:0 -:- 6:1 3. Levski II (Sofia) 1:3 --- XXX 3:2 --- -:- 1:0 11:0 4:2 --- --- 4. CSKA (Sofia) 1:5 1:3 --- XXX --- 5:1 1:1 -:- 6:2 --- --- 5. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) --- --- 1:2 1:1 XXX 1:0 --- 1:1 --- --- -:- 6. Metalurg 1957 (Pernik) 0:4 1:2 --- --- --- XXX -:- --- --- 5:2 --- 7. N sport (Sofia) --- 0:2 --- --- -:- --- XXX --- 2:0 6:1 1:1 8. Kyustendil (Kyustendil) 3:6 -:- --- --- --- 1:3 3:3 XXX --- --- --- 9. DIT Sport II (Sofia) --- --- --- --- 1:1 0:1 --- 2:3 XXX 2:1 --- 10. Razvitie MF (Sofia) --- --- -:- 0:9 1:2 --- --- 4:1 --- XXX 3:2 11. Levski Rakovski II (Sofia) -:- --- 0:3 0:2 --- 1:3 --- 1:2 0:1 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Elit Sofia (Sofia) 8 8 0 0 35:8 24 2. Ares (Sofia) 9 6 0 3 30:15 18 [1 0 0 2:1 3] 3. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 9 6 0 3 34:19 18 [0 0 1 1:2 0] 4. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) 7 5 0 2 40:6 15 [1 0 0 1:0 3] 5. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 9 5 0 4 21:10 15 [0 0 1 0:1 0] 6. Marek 1915 (Dupnitsa) 9 4 0 5 31:24 12 7. Olimpiets (Sofia) 8 3 1 4 13:18 10 8. RD Sport (Sofia) 7 3 0 4 18:21 9 9. Botev 57 SU (Sofia) 9 1 0 8 7:76 3 10. Sofia sport (Sofia) 9 0 1 8 6:38 1
Round 1 26 September 2020, Saturday, 09:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 0:4 26 September 2020, Saturday, 10:30 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - RD Sport (Sofia) 0:3 26 September 2020, Saturday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:11 26 September 2020, Saturday, 13:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Kremikovtsi (Sofia) 0:1 26 September 2020, Saturday, 15:00 EEST: Ares (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 4:0 Round 2 3 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Ares (Sofia) 2:9 3 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:0 3 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) 3:2 3 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Sofia sport (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 1:4 3 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:6 Round 3 10 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Elit Sofia (Sofia) 1:5 10 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: Ares (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 3:1 10 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - RD Sport (Sofia) 1:6 10 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Kremikovtsi (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 7:1 10 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 4:0 Round 4 17 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 4:3 17 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: RD Sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:3 17 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) 1:7 17 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Olimpiets (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 5:0 17 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Ares (Sofia) 4:3 Round 5 24 October 2020, Saturday, 09:00 EEST: Ares (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 1:4 24 October 2020, Saturday, 10:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 1:2 24 October 2020, Saturday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:12 24 October 2020, Saturday, 13:30 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 5:0 24 October 2020, Saturday, 15:00 EEST: Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - RD Sport (Sofia) postponed Round 6 31 October 2020, Saturday, 09:00 EET: Elit Sofia (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 5:1 31 October 2020, Saturday, 10:30 EET: RD Sport (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 5:6 31 October 2020, Saturday, 12:00 EET: Olimpiets (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) postponed Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:3 31 October 2020, Saturday, 13:30 EET: Ares (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 7:0 Round 7 7 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 0:6 7 November 2020, Saturday, 10:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Ares (Sofia) 3:0 7 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Kremikovtsi (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:0 7 November 2020, Saturday, 13:30 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 3:0 7 November 2020, Saturday, 15:00 EET: Sofia sport (Sofia) - RD Sport (Sofia) 0:2 Round 8 14 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Elit Sofia (Sofia) - RD Sport (Sofia) postponed 14 November 2020, Saturday, 10:30 EET: Olimpiets (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:1 14 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:7 14 November 2020, Saturday, 13:30 EET: Ares (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) 1:0 14 November 2020, Saturday, 15:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 1:2 Round 9 21 November 2020, Saturday, 09:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 0:4 21 November 2020, Saturday, 10:30 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) 1:2 21 November 2020, Saturday, 12:00 EET: Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Botev 57 SU (Sofia) 21:0 21 November 2020, Saturday, 13:30 EET: Sofia sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:6 21 November 2020, Saturday, 15:00 EET: RD Sport (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 0:2
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Elit Sofia (Sofia) XXX --- 4:3 3:2 --- --- --- -:- --- 5:1 2. Ares (Sofia) 1:4 XXX --- 1:0 --- --- 3:1 --- 7:0 4:0 3. Vazrazhdane 2020 (Sofia) --- 1:2 XXX --- 2:0 --- 3:0 --- --- 5:0 4. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) --- --- 7:1 XXX --- 2:0 --- -:- 21:0 --- 5. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:4 3:0 --- 0:1 XXX --- 1:2 --- --- 4:0 6. Marek 1915 (Dupnitsa) 1:5 4:3 1:2 --- 1:3 XXX --- 0:3 --- --- 7. Olimpiets (Sofia) 0:4 --- --- -:- --- 2:6 XXX --- 5:0 1:1 8. RD Sport (Sofia) --- 2:9 5:6 --- 0:3 --- 0:2 XXX --- --- 9. Botev 57 SU (Sofia) 0:6 --- 0:11 --- 0:7 2:12 --- 1:6 XXX --- 10. Sofia sport (Sofia) --- --- --- 1:7 --- 2:6 --- 0:2 1:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group G

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Levski (Chepintsi) 9 9 0 0 52:1 27 2. Ferion (Sofia) 9 7 1 1 30:11 22 3. Sport za vsichki (Sofia) 9 5 2 2 25:14 17 4. Granit (Vladaya) 9 4 3 2 24:18 15 5. Shturche (Sofia) 9 3 5 1 12:12 14 6. Pobeda 2013 (Sofia) 8 2 2 4 13:17 8 7. Ultrasport akademia (Sofia) 8 2 1 5 9:22 7 8. Serdika (Sofia) 9 0 5 4 4:26 5 9. OFK Sofia (Sofia) 9 1 1 7 7:37 4 10. BAMF (Sofia) 9 0 2 7 7:25 2
Round 1 27 September 2020, Sunday, 09:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Ferion (Sofia) 1:3 27 September 2020, Sunday, 10:30 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Granit (Vladaya) 0:6 27 September 2020, Sunday, 12:00 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Serdika (Sofia) 5:1 27 September 2020, Sunday, 13:30 EEST: Ultrasport akademia (Sofia) - BAMF (Sofia) 3:0 27 September 2020, Sunday, 15:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Shturche (Sofia) 6:0 Round 2 4 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Ferion (Sofia) - Serdika (Sofia) 8:0 4 October 2020, Sunday, 10:30 EEST: BAMF (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 2:2 4 October 2020, Sunday, 12:00 EEST: Shturche (Sofia) - Ultrasport akademia (Sofia) 3:0 4 October 2020, Sunday, 13:30 EEST: Granit (Vladaya) - Levski (Chepintsi) 1:7 4 October 2020, Sunday, 15:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 4:2 Round 3 11 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Ferion (Sofia) 2:4 11 October 2020, Sunday, 10:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Shturche (Sofia) 0:0 11 October 2020, Sunday, 12:00 EEST: Ultrasport akademia (Sofia) - Granit (Vladaya) 0:2 11 October 2020, Sunday, 13:30 EEST: Levski (Chepintsi) - Sport za vsichki (Sofia) 1:0 11 October 2020, Sunday, 15:00 EEST: Serdika (Sofia) - BAMF (Sofia) 2:2 Round 4 18 October 2020, Sunday, 09:00 EEST: Ferion (Sofia) - BAMF (Sofia) 1:0 18 October 2020, Sunday, 10:30 EEST: Shturche (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:0 18 October 2020, Sunday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Levski (Chepintsi) 0:13 18 October 2020, Sunday, 13:30 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Ultrasport akademia (Sofia) 4:2 18 October 2020, Sunday, 15:00 EEST: Granit (Vladaya) - Pobeda 2013 (Sofia) 4:1 Round 5 25 October 2020, Sunday, 09:00 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 1:2 25 October 2020, Sunday, 10:30 EET: Ultrasport akademia (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 4:0 25 October 2020, Sunday, 12:00 EET: Levski (Chepintsi) - Ferion (Sofia) 3:0 25 October 2020, Sunday, 13:30 EET: Serdika (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:1 25 October 2020, Sunday, 15:00 EET: BAMF (Sofia) - Shturche (Sofia) 0:2 Round 6 1 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Ferion (Sofia) - Shturche (Sofia) 3:3 1 November 2020, Sunday, 10:30 EET: Levski (Chepintsi) - Ultrasport akademia (Sofia) 10:0 1 November 2020, Sunday, 12:00 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Serdika (Sofia) 6:0 1 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Granit (Vladaya) - BAMF (Sofia) 5:1 1 November 2020, Sunday, 15:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 1:4 Round 7 8 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Ultrasport akademia (Sofia) - Ferion (Sofia) 0:3 8 November 2020, Sunday, 10:30 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Levski (Chepintsi) 0:4 8 November 2020, Sunday, 12:00 EET: Shturche (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:1 8 November 2020, Sunday, 13:30 EET: BAMF (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 1:4 8 November 2020, Sunday, 15:00 EET: Serdika (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 0:0 Round 8 15 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Ferion (Sofia) - Granit (Vladaya) 5:2 15 November 2020, Sunday, 10:30 EET: Levski (Chepintsi) - Serdika (Sofia) 4:0 15 November 2020, Sunday, 12:00 EET: Ultrasport akademia (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) postponed 15 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Shturche (Sofia) 2:2 15 November 2020, Sunday, 15:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - BAMF (Sofia) 2:1 Round 9 22 November 2020, Sunday, 09:00 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Ferion (Sofia) 0:3 22 November 2020, Sunday, 10:30 EET: Serdika (Sofia) - Ultrasport akademia (Sofia) 0:0 22 November 2020, Sunday, 12:00 EET: Granit (Vladaya) - Sport za vsichki (Sofia) 2:2 22 November 2020, Sunday, 13:30 EET: Shturche (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:0 22 November 2020, Sunday, 15:00 EET: BAMF (Sofia) - Levski (Chepintsi) 0:4
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Levski (Chepintsi) XXX 3:0 1:0 --- 6:0 --- 10:0 4:0 --- --- 2. Ferion (Sofia) --- XXX --- 5:2 3:3 --- --- 8:0 --- 1:0 3. Sport za vsichki (Sofia) --- 1:3 XXX --- 2:2 --- 4:2 6:0 4:2 --- 4. Granit (Vladaya) 1:7 --- 2:2 XXX --- 4:1 --- --- --- 5:1 5. Shturche (Sofia) --- --- --- 1:1 XXX --- 3:0 0:0 1:0 --- 6. Pobeda 2013 (Sofia) 0:4 0:3 1:2 --- 0:0 XXX --- 5:1 --- --- 7. Ultrasport akademia (Sofia) --- 0:3 --- 0:2 --- -:- XXX --- 4:0 3:0 8. Serdika (Sofia) --- --- --- 1:1 --- --- 0:0 XXX 0:0 2:2 9. OFK Sofia (Sofia) 0:13 2:4 --- 0:6 --- 1:4 --- --- XXX 2:1 10. BAMF (Sofia) 0:4 --- 1:4 --- 0:2 2:2 --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top


Second phase

Group A

top


Second phase

Group B

top


Second phase

Group V

top


Second phase

Group G

top