Detsa podgotvitelna grupa (b.2010) - Futbol 9:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2021/22


First phase

Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 5 4 1 0 21:1 13 2. Olimpia FK (Sofia) 5 4 1 0 15:1 13 3. FK CSKA 1948 (Sofia) 5 4 1 0 16:3 13 4. CSKA (Sofia) 4 3 1 0 10:4 10 5. Natsional (Sofia) 5 3 0 2 12:9 9 6. Lavchetata (Sofia) 5 1 1 3 3:15 4 7. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 4 1 0 3 4:8 3 8. Spartak Sofia (Sofia) 4 0 2 2 6:12 2 [0 1 0 4:4 1, -6 overall GD] 9. Elit Sofia (Sofia) 5 0 2 3 4:23 2 [0 1 0 4:4 1, -19 overall GD] 10. Slavia 1913 (Sofia) 4 0 1 3 4:11 1 11. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 4 0 0 4 2:10 0
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:00 EEST: Natsional (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:4 25 September 2021, Saturday, 10:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:4 25 September 2021, Saturday, 12:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) 1:3 25 September 2021, Saturday, 13:30 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 4:4 25 September 2021, Saturday, 15:00 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Lavchetata (Sofia) 0:2 CSKA (Sofia) bye Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: FK CSKA 1948 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:1 2 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Lavchetata (Sofia) 6:0 2 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) 0:0 2 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 0:4 2 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:3 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) bye Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:0 9 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Olimpia FK (Sofia) 0:2 9 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) 0:2 9 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:1 9 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Lavchetata (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 0:0 Slavia 1913 (Sofia) bye Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 9:0 16 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia) 3:0 16 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: FK CSKA 1948 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 4:0 16 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 3:0 16 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: CSKA (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 4:1 Spartak Sofia (Sofia) bye Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - DIT (Sofia) 0:2 23 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 0:6 23 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) 2:3 23 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: Lavchetata (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) 1:6 23 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Spartak Sofia (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:6 Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) bye Round 6 DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) bye Round 7 Slavia 1913 (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) bye Round 8 DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) - Natsional (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - CSKA (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Slavia 1913 (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) bye Round 9 Spartak Sofia (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Slavia 1913 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Natsional (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) bye Round 10 Natsional (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) - CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 11 Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - DIT (Sofia) - Lavchetata (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia) - CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) XXX -:- -:- --- --- 6:0 --- --- 9:0 --- --- 2. Olimpia FK (Sofia) --- XXX -:- --- -:- 3:0 --- 0:0 --- --- -:- 3. FK CSKA 1948 (Sofia) --- --- XXX -:- --- --- 4:0 --- -:- 1:1 --- 4. CSKA (Sofia) 0:0 -:- --- XXX --- -:- --- -:- --- --- 4:1 5. Natsional (Sofia) 1:4 --- -:- 1:3 XXX --- -:- --- -:- 3:0 --- 6. Lavchetata (Sofia) --- --- 1:6 --- -:- XXX --- -:- 0:0 --- -:- 7. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) -:- 0:2 --- -:- --- 0:2 XXX --- --- -:- --- 8. Spartak Sofia (Sofia) -:- --- 0:2 --- 2:6 --- -:- XXX 4:4 --- -:- 9. Elit Sofia (Sofia) --- 0:6 --- -:- --- --- 0:4 --- XXX -:- --- 10. Slavia 1913 (Sofia) -:- 1:4 --- 2:3 --- -:- --- -:- --- XXX --- 11. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:2 --- 1:3 --- 0:1 --- -:- --- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Natsional II (Sofia) 5 4 1 0 22:7 13 2. Vitosha 13 (Sofia) 4 3 1 0 14:3 10 [1 0 0 3:1 3] 3. Atletiko Arten (Sofia) 5 3 1 1 7:5 10 [0 0 1 1:3 0] 4. Botev 57 SU (Sofia) 4 2 1 1 5:2 7 5. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 4 2 0 2 9:10 6 6. Talant (Sofia) 5 1 0 4 7:7 3 [1 0 2 7:5 3] 7. Pobeda 2013 (Sofia) 5 1 0 4 8:18 3 [1 0 1 6:5 3] 8. Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 4 1 0 3 3:13 3 [1 0 0 2:1 3] 9. Sofia sport (Sofia) 4 1 0 3 7:17 3 [1 0 1 4:8 3]
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Talant (Sofia) 1:0 26 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Natsional II (Sofia) 0:6 26 September 2021, Sunday, 12:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:0 26 September 2021, Sunday, 13:30 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 4:2 Botev 57 SU (Sofia) bye Round 2 3 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:3 3 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:7 3 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 0:0 3 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Natsional II (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 5:2 Inter Dzhesika 2010 (Sofia) bye Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Talant (Sofia) 1:0 10 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Sofia sport (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 1:6 10 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 1:3 10 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Natsional II (Sofia) 2:2 Tsarsko selo 2015 (Sofia) bye Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Talant (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 4:0 17 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Natsional II (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 7:3 17 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 3:0 17 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 2:1 Vitosha 13 (Sofia) bye Round 5 24 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Talant (Sofia) 2:1 24 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Natsional II (Sofia) 0:2 24 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 3:1 24 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 2:1 Sofia sport (Sofia) bye Round 6 Talant (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) bye Round 7 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Talant (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) - Natsional II (Sofia) bye Round 8 Atletiko Arten (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Talant (Sofia) bye Round 9 Vitosha 13 (Sofia) - Talant (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Natsional II (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Natsional II (Sofia) XXX --- --- -:- 5:2 --- --- --- 7:3 2. Vitosha 13 (Sofia) 2:2 XXX 3:1 --- --- -:- --- -:- 2:0 3. Atletiko Arten (Sofia) -:- --- XXX 0:0 2:1 1:0 --- --- -:- 4. Botev 57 SU (Sofia) --- -:- --- XXX --- 1:0 -:- 3:0 --- 5. Tsarsko selo 2015 (Sofia) --- -:- --- 2:1 XXX -:- 4:2 --- --- 6. Talant (Sofia) -:- --- --- --- --- XXX 4:0 --- 2:3 7. Pobeda 2013 (Sofia) 0:2 0:7 -:- --- --- --- XXX -:- --- 8. Inter Dzhesika 2010 (Sofia) 0:6 --- 1:3 --- -:- 2:1 --- XXX -:- 9. Sofia sport (Sofia) --- --- --- -:- -:- --- 1:6 --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Serdika (Sofia) 5 5 0 0 41:5 15 2. Shturche (Sofia) 5 5 0 0 30:0 15 3. Benkovski (Sofia) 5 2 2 1 10:12 8 4. Shampion (Sofia) 5 2 1 2 11:14 7 5. Botev 57 SU II (Sofia) 5 2 1 2 4:10 7 6. i Matrix (Sofia) 4 1 2 1 7:17 5 7. Barokko (Sofia) 4 1 1 2 7:8 4 8. Levski Rakovski (Sofia) 5 0 3 2 5:10 3 9. DAF (Sofia) 5 0 1 4 3:15 1 10. Mladost 2015 (Sofia) 5 0 1 4 3:30 1
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:30 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:15 25 September 2021, Saturday, 11:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Shampion (Sofia) 1:3 25 September 2021, Saturday, 12:30 EEST: Benkovski (Sofia) - i Matrix (Sofia) 2:2 25 September 2021, Saturday, 14:00 EEST: Botev 57 SU II (Sofia) - DAF (Sofia) 1:0 25 September 2021, Saturday, 15:30 EEST: Shturche (Sofia) - Barokko (Sofia) 3:0 Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: Serdika (Sofia) - Shampion (Sofia) 7:1 2 October 2021, Saturday, 11:00 EEST: Barokko (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 3:0 2 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) 1:2 2 October 2021, Saturday, 14:00 EEST: DAF (Sofia) - Benkovski (Sofia) 0:5 2 October 2021, Saturday, 15:30 EEST: i Matrix (Sofia) - Shturche (Sofia) 0:11 Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: Botev 57 SU II (Sofia) - Serdika (Sofia) 1:6 9 October 2021, Saturday, 11:00 EEST: Shampion (Sofia) - Barokko (Sofia) 1:1 9 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - i Matrix (Sofia) 2:2 9 October 2021, Saturday, 14:00 EEST: Benkovski (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) 3:1 9 October 2021, Saturday, 15:30 EEST: Shturche (Sofia) - DAF (Sofia) 4:0 Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: Serdika (Sofia) - Barokko (Sofia) 4:3 16 October 2021, Saturday, 11:00 EEST: i Matrix (Sofia) - Shampion (Sofia) 3:2 16 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Botev 57 SU II (Sofia) - Benkovski (Sofia) 0:0 16 October 2021, Saturday, 14:00 EEST: DAF (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:1 16 October 2021, Saturday, 15:30 EEST: Mladost 2015 (Sofia) - Shturche (Sofia) 0:9 Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:30 EEST: Benkovski (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:9 23 October 2021, Saturday, 11:00 EEST: Barokko (Sofia) - i Matrix (Sofia) postponed 23 October 2021, Saturday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) 1:1 23 October 2021, Saturday, 14:00 EEST: Shampion (Sofia) - DAF (Sofia) 4:2 23 October 2021, Saturday, 15:30 EEST: Shturche (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) 3:0 Round 6 Serdika (Sofia) - i Matrix (Sofia) - DAF (Sofia) - Barokko (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) - Shampion (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Benkovski (Sofia) - Shturche (Sofia) - Round 7 Shturche (Sofia) - Serdika (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Benkovski (Sofia) - Shampion (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) - Barokko (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) - i Matrix (Sofia) - DAF (Sofia) - Round 8 Serdika (Sofia) - DAF (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) - i Matrix (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) - Barokko (Sofia) - Benkovski (Sofia) - Shampion (Sofia) - Shturche (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Round 9 Levski Rakovski (Sofia) - Serdika (Sofia) - Shampion (Sofia) - Shturche (Sofia) - Barokko (Sofia) - Benkovski (Sofia) - i Matrix (Sofia) - Botev 57 SU II (Sofia) - DAF (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Serdika (Sofia) XXX --- --- 7:1 --- -:- 4:3 --- -:- --- 2. Shturche (Sofia) -:- XXX --- --- 3:0 --- 3:0 -:- 4:0 --- 3. Benkovski (Sofia) 0:9 -:- XXX -:- --- 2:2 --- --- --- 3:1 4. Shampion (Sofia) --- -:- --- XXX -:- --- 1:1 --- 4:2 --- 5. Botev 57 SU II (Sofia) 1:6 --- 0:0 --- XXX --- -:- -:- 1:0 --- 6. i Matrix (Sofia) --- 0:11 --- 3:2 -:- XXX --- --- -:- --- 7. Barokko (Sofia) --- --- -:- --- --- -:- XXX 3:0 --- -:- 8. Levski Rakovski (Sofia) -:- --- -:- 1:3 --- 2:2 --- XXX --- 1:1 9. DAF (Sofia) --- --- 0:5 --- --- --- -:- 1:1 XXX -:- 10. Mladost 2015 (Sofia) 0:15 0:9 --- -:- 1:2 -:- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase

Group G

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Sport za vsichki (Sofia) 5 5 0 0 31:5 15 2. BAMF (Sofia) 5 5 0 0 28:6 15 3. Ares (Sofia) 4 4 0 0 33:1 12 4. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 5 4 0 1 29:4 12 5. Spartak 2015 (Sofia) 4 2 0 2 14:6 6 6. RD Sport (Sofia) 4 1 0 3 11:11 3 [1 0 0 6:0 3] 7. Akademia Murgash (Novi han) 4 1 0 3 6:16 3 [1 0 0 5:1 3] 8. Balkan 1929 (Botevgrad) 5 1 0 4 6:21 3 [0 0 1 1:5 0] 9. Razvitie MF (Sofia) 4 1 0 3 13:18 3 [0 0 1 0:6 0] 10. DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 4 0 0 4 1:28 0 11. Orlovets 2015 (Kokalyane) 4 0 0 4 1:57 0
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:30 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - DIT II (Sofia) postponed 26 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Spartak 2015 (Sofia) - BAMF (Sofia) 1:2 26 September 2021, Sunday, 12:30 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sport za vsichki (Sofia) 0:16 26 September 2021, Sunday, 14:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 1:5 26 September 2021, Sunday, 15:30 EEST: Akademia Murgash (Novi han) - Balkan 1929 (Botevgrad) 5:1 Ares (Sofia) bye Round 2 3 October 2021, Sunday, 09:30 EEST: DIT II (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) 1:3 3 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: BAMF (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 14:1 3 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) 5:0 3 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - RD Sport (Sofia) 2:1 3 October 2021, Sunday, 15:30 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Ares (Sofia) 1:5 Spartak 2015 (Sofia) bye Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:30 EEST: Spartak 2015 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 7:1 10 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: RD Sport (Sofia) - BAMF (Sofia) 3:4 10 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Ares (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 9:0 10 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Akademia Murgash (Novi han) - Sport za vsichki (Sofia) 0:5 10 October 2021, Sunday, 15:30 EEST: Balkan 1929 (Botevgrad) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:7 Orlovets 2015 (Kokalyane) bye Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:30 EEST: DIT II (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:10 17 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: BAMF (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) 5:1 17 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 11:0 17 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Ares (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) 3:0 17 October 2021, Sunday, 15:30 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) 5:2 RD Sport (Sofia) bye Round 5 24 October 2021, Sunday, 09:30 EEST: Spartak 2015 (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 6:0 24 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Balkan 1929 (Botevgrad) - BAMF (Sofia) 0:3 awd 24 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Ares (Sofia) 0:16 24 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 2:3 24 October 2021, Sunday, 15:30 EEST: RD Sport (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 6:0 Akademia Murgash (Novi han) bye Round 6 DIT II (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - BAMF (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - Ares (Sofia) - RD Sport (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Balkan 1929 (Botevgrad) bye Round 7 Orlovets 2015 (Kokalyane) - DIT II (Sofia) - RD Sport (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - Ares (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Razvitie MF (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - BAMF (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) bye Round 8 DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - BAMF (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Spartak 2015 (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - RD Sport (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) bye Round 9 RD Sport (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Balkan 1929 (Botevgrad) - Spartak 2015 (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) - BAMF (Sofia) bye Round 10 Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - BAMF (Sofia) - Ares (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Balkan 1929 (Botevgrad) - RD Sport (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 11 Akademia Murgash (Novi han) - DIT II (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) - RD Sport (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sport za vsichki (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) - BAMF (Sofia) - Ares (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Sport za vsichki (Sofia) XXX -:- --- --- -:- 2:1 --- 5:2 -:- --- --- 2. BAMF (Sofia) --- XXX -:- -:- --- --- 5:1 --- --- --- 14:1 3. Ares (Sofia) -:- --- XXX --- 3:0 -:- --- -:- --- 9:0 --- 4. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 2:3 --- -:- XXX --- --- 5:0 --- --- --- -:- 5. Spartak 2015 (Sofia) --- 1:2 --- -:- XXX --- -:- --- 7:1 6:0 -:- 6. RD Sport (Sofia) --- 3:4 --- 1:5 -:- XXX -:- --- 6:0 -:- --- 7. Akademia Murgash (Novi han) 0:5 --- -:- --- --- --- XXX 5:1 --- -:- -:- 8. Balkan 1929 (Botevgrad) --- 0:3* --- 0:7 -:- -:- --- XXX -:- --- --- 9. Razvitie MF (Sofia) --- -:- 1:5 -:- --- --- -:- --- XXX -:- 11:0 10. DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) -:- -:- --- 0:10 --- --- --- 1:3 --- XXX --- 11. Orlovets 2015 (Kokalyane) 0:16 --- 0:16 --- --- -:- --- -:- --- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top


Second phase

Group A

top


Second phase

Group B

top


Second phase

Group V

top


Second phase

Group G

top