«  Sunday, 18 October 2020 (262 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
15:15  Botev (Vratsa) - FK CSKA 1948 (Sofia)                     0:0  /Diema Sport/ Video
17:45  Cherno more (Varna) - Montana 1921 (Montana)              3:0 (2:0)  /Diema Sport/ Video
20:15  Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia)                      1:0 (1:0)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
16:00  Yantra 2019 (Gabrovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad)      2:2 (2:1) 

Severoiztochna Treta liga
16:00  Dunav (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)                 0:3 (0:1) Video
16:00  Topoli 2010 (Topoli) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)    1:6 (1:2) 
16:00  Ludogorets 1945 III (Razgrad) - Septemvri 98 (Tervel)     1:0 (0:0) 
16:00  Botev (Novi pazar) - Spartak 1918 (Varna)                 0:0 
16:00  Benkovski (Byala) - Sportist 2011 (General Toshevo)       annulled 
16:00  Kubrat 2016 (Kubrat) - Inter (Dobrich)                    2:0 (2:0) 

Severozapadna Treta liga
16:00  Yantra (Polski Trambesh) - Bdin 1923 (Vidin)              7:2 (2:0) 
16:00  OFK Lokomotiv (Mezdra) - Vihar (Slavyanovo)               3:1 (1:0) Video
16:00  Peshtera (Galata) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)             4:1 (0:0) 
16:00  Drenovets (Drenovets) - Etar VT II (Veliko Tarnovo)       3:0 (0:0) 
16:00  Partizan (Cherven bryag) - Spartak (Pleven)               0:1 (0:0) 
16:00  Pavlikeni (Pavlikeni) - Tryavna (Tryavna)                 3:1 (0:0) 
16:00  Levski 2020 (Lom) - Levski 2007 (Levski)                  2:0 (0:0) 
16:00  Akademik (Svishtov) - Parva atomna (Kozloduy)             0:2 (0:2) 

A OG Blagoevgrad
16:00  Granichar (Koprivlen) - Strela 2003 (Valkosel)            1:0 
16:00  Pirin (Breznitsa) - Avangard (Bachevo)                    4:1 
16:00  Balkan (Dobrinishte) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)          1:2 
16:00  Ognyanovo (Ognyanovo) - Belitsa 2015 (Belitsa)            5:0 
16:00  Levski 2008 (Krupnik) - Malesh (Mikrevo)                  2:0 
16:00  Planinets (Godlevo) - Uragan 1970 (Gorno Draglishte)      2:3 
16:00  Pirin II (Blagoevgrad) - Pirin 1941 II (Razlog)           1:0 

A OG Burgas
16:00  Cherno more-Rudnik (Burgas) - Rusokastro (Rusokastro)     1:3 
16:00  Balkan 1980 (Planinitsa) - Lipa (Cheresha)                annulled 
16:00  Strandzhanets (Tsarevo) - Ropotamo (Primorsko)            1:3 
16:00  Byala reka 1 (Zaychar) - Burgas sport (Burgas)            2:2 
16:00  Sveti Nikola (Burgas) - Chernomorski sportist (Obzor)     3:1 
16:00  Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Kameno (Kameno)       0:1 

B OG Burgas - iztochna podgrupa
13:30  Banevo (kv.Banevo, Burgas) - Ravda (Ravda)                5:0 
13:30  Sveti Vlas (Sveti Vlas) - Ravnets 2011 (Ravnets)          3:0 
16:00  Chernomorets (Nesebar) - Aheloy (Aheloy)                  2:1 
16:00  Dolno Ezerovo (Burgas) - Vetren (kv.Vetren, Burgas)       2:2 

B OG Burgas - tsentralna podgrupa
16:00  Manolich (Manolich) - Sokol 2008 (Yabalchevo)             2:0 
16:00  Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Byala reka (Topolitsa)       6:1 

A OG Varna
16:00  Devnya 2005 (Devnya) - Aksakovo (Aksakovo)                1:1 
16:00  Suvorovo 1 (Suvorovo) - Atletik (Provadia)                3:1 
16:00  Ustrem (Karamanite) - Kamchiets 1945 (Dalgopol)           2:0 
16:00  Provadia (Provadia) - Botev (Brestak)                     1:0 
16:00  Beloslav 1918 (Beloslav) - Chernomorets 1946 (Chernevo)   0:0 
16:00  Vihar 2016 (Valchi dol) - Chernomorets 2003 (Byala)       1:8 

B OG Varna
16:00  Babushki orli (Momchilovo) - Sini vir (Tsonevo)           2:1 

A OG Veliko Tarnovo
16:00  Izgrev 93 (Tsarevets) - Chumerna (Elena)                  2:0 
16:00  Nedan (Nedan) - Lozen 1924 (Suhindol)                     1:1 

B OG Veliko Tarnovo - yuzhna podgrupa
16:00  Parvomaytsi 2020 (Parvomaytsi) - Vihar (Dobri dyal)       4:0 
16:00  Yantra (Draganovo) - Botev (Debelets)                     1:0 
16:00  Botev (Gorsko novo selo) - Rudanovski 1922 (Konstantin)   1:2 
16:00  Rositsa (Polikraishte) - Pobeda (Kesarevo)                7:1 

A OG Vidin
16:00  Dulo (Vidin) - Plastik (Staropatitsa)                     0:5 

A OG Vratsa
16:00  Ogosta (Hayredin) - Botev (Rogozen)                       2:3 
16:00  Botev 2013 (Popitsa) - Akademia Botev (Vratsa)            1:4 
16:00  Septemvri 98 (Glozhene) - Iskar 1923 (Roman)              0:3 

A OG Gabrovo
15:00  Sportist (Petko Slaveykov) - Dan Kolov (Sennik)           0:1 
15:00  Boruna (Tsareva livada) - Yunak 2006 (Kormyansko)         4:1 
15:00  Vidima (Dushevo) - Balkan (Plachkovtsi)                   0:3 
15:00  Chardafon 1919 (Gabrovo) - Vihar 1962 (Ryahovtsite)       4:1 
15:00  Strela 2006 (Shumata) - Angel Kanchev (Tryavna)           5:16 

A OG Dobrich - iztochna podgrupa
16:00  Lozenets 2015 (Lozenets) - Hristo Botev 1946 (Stozher)    3:0 
16:00  Druzhba (Lyulyakovo) - Dobrudzhanets (Ovcharovo)          2:3 

A OG Dobrich - zapadna podgrupa
16:00  Sokol 2012 (Sokolovo) - Iskra 41 (Benkovski)              1:1 
16:00  Druzhba (Bezmer) - Sportist (Stefanovo)                   3:0 

A MOG Kardzhali/Smolyan
11:00  Levski 2005 (Krumovgrad) - Palas (Rudozem)                4:2 
15:00  Arda 1924 III (Kardzhali) - Iskra (Chernoochene)          6:0 
15:00  Arda 1924 II (Kardzhali) - Varbitsa 2006 (Benkovski)      0:0 

A OG Kyustendil - podgrupa "Osogovo"
10:30  Armeytsi (Kyustendil) - Septemvri 2005 (Zhabokrat)        1:5 
10:30  Sportist (Slokoshtitsa) - Strumska slava (Tarnovlag)      2:1 
16:00  Kopie (Kopilovtsi) - Struma (Novi chiflik)                2:2 
16:00  Botev (Lozno) - Yabalkovo (Yabalkovo)                     8:0 
16:00  Ruen (Bogoslov) - Eleshnitsa (Vaksevo)                    1:1 

A OG Kyustendil - podgrupa "Rila"
10:30  Slavia 2000 (Yahinovo) - Botev 1937 (Kraynitsi)           1:6 
10:30  Goritsa 2019 (Ovchartsi) - Rilets 1948 (Resilovo)         1:0 
16:00  Minyor 2019 (Bobov dol) - FK Marek 1919 (Dupnitsa)        5:1 
16:00  Botev 2009 (Dzherman) - Germaneya (Sapareva banya)        2:3 
16:00  Iva (Borovets) - Sokol 2015 (Samoranovo)                  annulled 

B OG Montana
16:00  Dinamo (Madan) - Zhelezna (Zhelezna)                      3:1 
16:00  Ozirovo (Dolno Ozirovo) - Haydut 2014 (Erden)             3:2 
16:00  Balkan (Govezhda) - Partizan (Doktor Yosifovo)           11:0 
16:00  Lipen (Lipen) - Benkovski (Gabrovnitsa)                   1:4 
16:00  Sportist (Blagovo) - Dunav Tsibar (Dolni Tsibar)          2:3 

A OG Pazardzhik
16:00  Lokomotiv (Septemvri) - Rodopi 1921 (Kozarsko)            4:1 
16:00  Levski (Patalenitsa) - Chiko Bunara (Byaga)               0:1 
16:00  Chepinets (Velingrad) - Oborishte II (Panagyurishte)      3:0 awd 

B OG Pazardzhik - severna podgrupa
16:00  Barikadi (Strelcha) - Botev 2020 (Chernogorovo)           3:1 
16:00  Minyor (Elshitsa) - Karabunar 2015 (Karabunar)            3:0 

B OG Pazardzhik - yuzhna podgrupa
16:00  Bratanitsa (Bratanitsa) - Zenit (Vetren dol)              4:0 
16:00  Trakia 2017 (Zvanichevo) - Benkovski 2006 (Tsrancha)      0:5 
16:00  Kale 09 (Nova mahala) - Rodopi (Debrashtitsa)             6:3 

A OG Pernik - zapadna podgrupa
11:00  Vihar (Elovdol) - Rudnichar (kv.Bela voda, Pernik)        2:6 
16:00  Partizan 1946 (Yardzhilovtsi) - Chorni 1920 (Breznik)     2:2 
16:00  Burya (Kosharevo) - Erma 2010 (Tran)                      1:3 

A OG Pernik - iztochna podgrupa
16:00  Yatak Buchino (Golemo Buchino) - Energetik (Pernik)       3:2 
16:00  Botev (Drugan) - Divotino 2020 (Divotino)                 4:1 
16:00  Sportist (Dragichevo) - Metalurg 1957 (Pernik)            3:2 

B OG Pleven - iztochna podgrupa
11:00  Chavdar (Brashlyanitsa) - Botev 1419 (Balgarene)          postponed 
11:00  Slavia (Novachene) - Kosmos 2004 (Grivitsa)               0:2 
11:00  Pordim 2017 (Pordim) - Botev 2005 (Valchitran)            1:3 
11:00  Pobeda (Gradishte) - Dinamo (Izgrev)                      annulled 
11:00  Obnova 1934 (Obnova) - Vinaya (Zgalevo)                   4:0 

B OG Pleven - tsentralna podgrupa
16:00  Dunav (Gigen) - Ustrem 2010 (Kreta)                       annulled 
16:00  Yasen 2011 (Yasen) - Iskar (Orehovitsa)                   2:2 
16:00  Vihar (Krushovene) - Dunavska chayka (Somovit)            4:0 
16:00  Benkovski (Opanets) - Svoboda (Milkovitsa)                7:1 
16:00  Levski (Gorna Mitropolia) - Spartak (Bozhuritsa)          1:1 

B OG Pleven - zapadna podgrupa
16:00  Lavrov (Gorni Dabnik) - Spartak (Koynare)                 2:1 
16:00  Iskar 2012 (Dolni Lukovit) - Botev 2020 (Ruptsi)          4:1 

A OG Plovdiv
16:00  Rakovski (Rakovski) - Metalik 1938 (Sopot)                2:3 
16:00  Dalgo pole (Dalgo pole) - Vihar (Belozem)                 3:0 awd 
16:00  Maritsa (Tsalapitsa) - Trakia (Novi izvor)                2:12 
16:00  Plovdiv 2015 (Plovdiv) - Chernozem (Chernozemen)          0:2 
16:00  Vihar (Voysil) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)              0:5 

A OG Razgrad
16:00  Lokomotiv 2019 (Samuil) - Vihar (Loznitsa)                1:4 
16:00  Uragan (Getsovo) - Levski (Podayva)                       1:4 
16:00  Valtsi (Vladimirovtsi) - Zlaten list (Tochilari)          2:0 

A OG Ruse - iztochna podgrupa
15:00  Botev (Golyamo Vranovo) - Spartak 2000 (Bazan)            2:6 
15:00  Spartak 2014 (Hotantsa) - Dunarit (Nikolovo)              1:5 (0:1) 
15:00  Marten (Marten) - Lokomotiv (Ruse)                        1:1 (1:1) 
15:00  Dunav 2009 (Slivo pole) - Yudelnik (Yudelnik)             4:0 (1:0) 
15:00  Vihar 2020 (Nikolovo) - Sokol 2007 (Chervena voda)        0:4 (0:1) 

A OG Ruse - zapadna podgrupa
15:00  Levski (Novgrad) - Benkovski (Byala)                      8:1 (3:0) 
15:00  Atletik (Trastenik) - Filip Totyu 2018 (Dve mogili)       1:2 (0:1) 
15:00  Yantra (Tsenovo) - Dunav (Batin)                          2:5 (1:4) 
15:00  Borovo 2000 (Borovo) - Mladost 2010 (Ekzarh Yosif)        1:3 (0:2) 

A OG Silistra - iztochna podgrupa
16:00  Chernolik (Chernolik) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno)        5:0 
16:00  Pravda 1944 (Pravda) - Karadzhata (Bradvari)              1:1 
16:00  Dulovo 2006 (Dulovo) - Vihar (Lyuben)                     1:5 

A OG Silistra - zapadna podgrupa
16:00  Dobrudzha (Iskra) - Sportist (Kaynardzha)                 1:2 
16:00  Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) 3:1 

A OG Sliven
16:00  Levski 2018 (Mladovo) - Tundzha 2009 (Mechkarevo)         0:1 
16:00  Balkan (Tvarditsa) - Cherveni voyvodi (Sliven)            0:2 
16:00  Botev (Kermen) - Palankite (Byala palanka)                2:0 
16:00  Sinite kamani 2013 (Sliven) - Apolon (kv.Rechitsa, Sl)    2:3 

A OG Sofia (stolitsa) - severna podgrupa
16:00  Mramor (Mramor) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia)            3:2 
16:00  Sokol (Negovan) - Vastanik 26 (Voynegovtsi)               5:0 
16:00  Spartak 1933 (Podgumer) - Vihar (kv.Trebich, Sofia)       3:2 
16:00  Bankya 2009 (Bankya) - Vrazhdebna (Sofia)                 3:6 
16:00  Iskar 1945 (Novi Iskar) - Santiago Bernabéu (Sofia)       1:2 
16:00  Zhiten (Zhiten) - Svetovrachene (Svetovrachene)           annulled 
16:00  Zhiten (Zhiten) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia)     3:1 

A OG Sofia (stolitsa) - yuzhna podgrupa
16:00  Urvich (Pancharevo) - Orlovets 2015 (Kokalyane)           1:2 
16:00  Septemvri II (Sofia) - Obelya city (kv.Obelya, Sofia)     2:4 
16:00  Vitosha II (Bistritsa) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia)        5:0 
16:00  Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel)   9:1 
18:00  Levski Rakovski (Sofia) - Sparta (Sofia)                 14:1 
18:00  Akademik 1947 (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia)         5:6 

A OG Sofia - iztochna podgrupa
16:00  OFK Kostenets (Kostenets) - Levski 1923 (Elin Pelin)      4:0 
16:00  Zvezdets (Gorna Malina) - Mativir (Ihtiman)               2:1 

A OG Sofia - zapadna podgrupa
11:00  Petarch (Petarch) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod)      0:2 
11:00  Dragoman (Dragoman) - Tornado 2019 (Bezden)               1:1 
16:00  Skravena (Skravena) - Zenit (Tserovo)                     3:3 
16:00  Kom 98 (Godech) - Pravets (Pravets)                       1:0 

A OG Stara Zagora
16:00  Real (Madrets) - Eltemir (Kran)                           0:3 
16:00  Botev (Galabovo) - Mineral (Ovoshtnik)                    3:0 

A OG Targovishte
16:00  Agroelit 1 (Makariopolsko) - Vabel (kv.Vabel, Tsht)       0:5 
16:00  Tuzlushka slava (Antonovo) - Benkovski (Podgoritsa)       7:2 

A OG Haskovo
15:00  Izvor II (Gorski izvor) - Hebros 1921 (Harmanli)          postponed 
15:00  Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Starsko (Haskovo)            7:1 

A OG Shumen - severna podgrupa
16:00  Nikola Kozlevo (Nikola Kozlevo) - Vihar 1969 (Boyan)      3:0 (0:0) 
16:00  Yasen 2007 (Yasenkovo) - Zenit (Chernoglavtsi)            1:1 (0:1) 
16:00  Voyvoda (Kapitan Petko) - Bortsi (Bortsi)                 2:3 
16:00  Malnia (Kliment) - Dabrava (Osenovets)                    9:1 (4:0) 
16:00  Ustrem 2020 (Pet mogili) - Ludogorets 2017 (Kaolinovo)    2:0 (0:0) 

A OG Shumen - yuzhna podgrupa
13:00  Ustrem (Trem) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)           1:1 (1:1) 
13:00  Volov (Shumen) - Endzhe (Tsarev brod)                     3:1 
13:00  Smyadovo (Smyadovo) - Geroy (Zaychino oreshe)             1:0 (1:0) 

A OG Yambol
16:00  Trakiets (Kukorevo) - Straldzha (Straldzha)               2:2 
16:00  Iskra (Simeonovo) - Mezhda (Mezhda)                       2:5 

B OG Yambol
16:00  Sportist (Roza) - Bakadzhik (Chargan)                     0:3 
16:00  Stefan Karadzha (Okop) - Kabile (Kabile)                  5:2 
16:00  Tundzha 2006 (Tenevo) - Vodenichane 2017 (Vodenichane)    3:3 

Elitna grupa (U-19)
15:30  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski (Sofia)                  0:4 
15:30  Botev (Plovdiv) - Septemvri (Sofia)                       0:2 (0:2)  /B1B Sport/ Video

Elitna grupa (U-17) - First phase, Iztochna grupa
11:00  Cherno more (Varna) - Sokol (Markovo)                     5:0 
12:00  Botev (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna)                    5:1 
15:00  Beroe (Stara Zagora) - Arda 1924 (Kardzhali)              2:1 
15:00  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      1:3 
15:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Spartak 1947 (Plovdiv)       0:3 
16:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Dunav (Ruse)                   5:0 

Elitna grupa (U-17) - First phase, Zapadna grupa
13:00  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Natsional (Sofia)    2:4 
13:30  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)        1:5 
15:00  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski Rakovski (Sofia)        2:1 
15:00  Spartak 1919 (Pleven) - Slavia 1913 (Sofia)               1:5 
15:00  Montana 1921 (Montana) - Levski (Sofia)                   0:11 
17:00  CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          4:2 

Elitna grupa (U-15) - First phase, Iztochna grupa
10:00  Botev (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna)                    3:0 
10:00  Cherno more (Varna) - Haskovo (Haskovo)                   2:0 
11:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Sinite kamani 2013 (Sliven)  3:1 
13:00  Beroe (Stara Zagora) - Neftohimik 1962 (Burgas)           3:1 
13:00  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      1:3 
14:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Dunav (Ruse)                   5:0 

Elitna grupa (U-15) - First phase, Zapadna grupa
09:30  Botev (Vratsa) - Pirin (Blagoevgrad)                      1:0 
11:00  Vitosha 13 (Sofia) - Natsional (Sofia)                    0:0 
13:00  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Borislav 2009 (Parvomay)       5:0 
13:00  Spartak 1919 (Pleven) - Slavia 1913 (Sofia)               3:1 
13:00  Montana 1921 (Montana) - Levski (Sofia)                   0:2 
15:00  CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          4:2 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - iztochna podgrupa
14:00  Chernolik (Chernolik) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno)        4:0 
14:00  Pravda 1944 (Pravda) - Karadzhata (Bradvari)              0:4 
14:00  Dulovo 2006 (Dulovo) - Vihar (Lyuben)                     4:1 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - zapadna podgrupa
14:00  Dobrudzha (Iskra) - Sportist (Kaynardzha)                 0:7 
14:00  Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) 3:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
13:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)            5:4 
14:00  Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli)                 3:0 
14:00  Vihren 1925 (Sandanski) - Kyustendil (Kyustendil)         8:4 
14:00  Botev 57 SOU (Sofia) - Minyor (Pernik)                    2:1 
15:30  Vitosha (Bistritsa) - Strumska slava 1927 (Radomir)       3:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa (Zona "B")
15:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Botev 57 SOU (Sofia)            6:3 
16:00  Levski (Chepintsi) - Sportist 2009 (Svoge)                3:3 
16:00  Rilski sportist 2011 (Sam) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia)    1:2 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa
16:30  Ferion (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)        1:3 

Detsa "A": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
11:30  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 57 SOU (Sofia)            0:1 
11:30  Spartak 2015 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                4:0 
11:30  Konkordia (Sofia) - Serdika (Sofia)                       1:15 
11:30  Chavdar (Etropole) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)    0:2 
11:30  Olimpiets (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane)             1:3 
13:30  Sofia sport (Sofia) - RD Sport (Sofia)                    1:3 
15:30  Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Granit (Vladaya)   1:0 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - parva podgrupa
09:00  Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia)                       1:5 
09:30  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - CSKA (Sofia)                  0:7 
09:30  Olimpia FK (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                 4:4 
09:30  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia)          3:1 
16:30  Levski Rakovski (Sofia) - RD Sport (Sofia)                1:3 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group B
09:00  Slavia 1913 (Sofia) - N sport (Sofia)                     2:2 
10:30  Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia)             0:4 
12:00  Kyustendil (Kyustendil) - OFK Sofia (Sofia)               4:2 
13:30  CSKA (Sofia) - DIT Sport II (kv.Dragalevtsi, Sofia)       4:0 
15:00  Ares (Sofia) - Plovdiv 2015 (Plovdiv)                     1:3 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group G
09:00  Elit Sofia (Sofia) - Akademia Murgash (Novi han)         10:0 
10:30  Lokomotiv Sofia 1929 II (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia)    8:0 
12:00  RD Sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                     0:3 
13:30  Obelya siti (kv.Obelya, Sofia) - BG 7 (Sofia)             1:1 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group B
09:00  DIT Sport II (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)             0:1 
10:30  CSKA (Sofia) - N sport (Sofia)                            1:1 
12:00  Kyustendil (Kyustendil) - Akademik 1947 (Sofia)           3:6 
13:30  Razvitie MF (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                 1:2 
15:00  Atletiko Arten (Sofia) - Levski II (Sofia)                2:0 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group G
09:00  Ferion (Sofia) - BAMF (Sofia)                             1:0 
10:30  Shturche (Sofia) - Serdika (Sofia)                        0:0 
12:00  OFK Sofia (Sofia) - Levski (Chepintsi)                    0:13 
13:30  Sport za vsichki (Sofia) - Ultrasport akademia (Sofia)    4:2 
15:00  Granit (Vladaya) - Pobeda 2013 (Sofia)                    4:1 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group B
09:00  Mladost 2015 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                 0:9 
10:10  Natsional (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia)              1:6 
11:20  Septemvri (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)                7:1 
12:30  Talant (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)                  2:1 
13:40  Vitosha 13 (Sofia) - DIT Sport II (Sofia)                 8:0 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group G
09:00  Botev 57 SOU (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                1:10 
10:10  Ares (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia)       3:0 
11:20  DAF (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)                      0:1 
12:30  Viva (Sofia) - Serdika (Sofia)                            2:10 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group B
10:00  Talant (Sofia) - N sport (Sofia)                          4:4 
11:10  Ares (Sofia) - Spartak Sofia (Sofia)                      1:3 
12:20  Lavchetata (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)    1:1 
13:30  Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Levski II (Sofia)             1:1 
14:40  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)        2:2 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group V
09:00  DIT Sport II (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)               6:1 
10:10  Shampion (Sofia) - Barokko (Sofia)                        8:0 
11:20  Vitosha 13 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                3:0 
12:30  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Viva (Sofia)                    0:7 

Darzhavno parvenstvo - women
11:00  NSA (Sofia) - Pirin ladies (Blagoevgrad)                  5:0 (2:0)  /Nova Sport/ 
13:00  Levski (Chepintsi) - Yantra 2013 (Gabrovo)                3:5 (1:3)