«  Saturday, 16 October 2021 (279 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
17:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)     4:0 (0:0)  /Diema Sport/ Video
20:00  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski (Sofia)             1:2 (1:1)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
15:00  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)          3:1 (1:0)  /Diema Sport/ Video
16:00  Sportist 2009 (Svoge) - Marek 1915 (Dupnitsa)             2:0 (1:0) 
16:00  Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)              1:1 (0:0)  /annulled/ 
16:00  Strumska slava 1927 (Rad) - Etar VT (Veliko Tarnovo)      1:4 (0:1) 
16:00  Spartak 1918 (Varna) - Yantra 2019 (Gabrovo)              1:1 (0:0) 
16:00  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Levski 2020 (Lom)              3:0 (2:0) 

Severoiztochna Treta liga
16:00  Dunav ot Ruse (Ruse) - Volov (Shumen)                     2:0 (2:0) Video
16:00  Ludogorets 1945 III (Rz) - Svetkavitsa Targ. (Targ.)      2:0 (1:0) Video
16:00  Spartak 1918 II (Varna) - Dorostol Silistra (Silistra)    5:0 (2:0) 
16:00  Lokomotiv (Ruse) - Chernomorets (Balchik)                 1:5 (0:4) 
16:30  Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich) - Septemvri 98 (Tervel)       0:1 (0:1) Video

Severozapadna Treta liga
16:00  Pavlikeni (Pavlikeni) - Drenovets (Drenovets)             2:0 (0:0) 
16:00  Akademik (Svishtov) - Sevlievo (Sevlievo)                 1:4 (0:3) Video
16:00  Peshtera (Galata) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)             3:1 (2:0) 
16:00  Yantra (Polski Trambesh) - Yuventus 95 (Malchika)         1:0 (1:0) 
16:00  Vihar (Slavyanovo) - Etar VT II (Veliko Tarnovo)          6:1 (2:0) 
16:00  OFK Lokomotiv (Mezdra) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)    0:4 (0:2) Video
16:00  Bdin 1923 (Vidin) - Botev II (Vratsa)                     4:0 (3:0) 

Yugozapadna Treta liga
16:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Pirin II (Blagoevgrad)          3:0 (2:0) Video
16:00  Vitosha (Bistritsa) - Belasitsa (Petrich)                 0:3 (0:3) Video
16:00  Pirin 1941 (Razlog) - Granit (Vladaya)                    2:1 (0:1) 
16:00  Septemvri II (Sofia) - Chavdar (Etropole)                 postponed 
16:00  Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Hebar 1918 II (Pazardzhik)   postponed 
16:00  Vihren (Sandanski) - Levski (Chepintsi)                   7:1 (5:0) 
16:00  Kyustendil (Kyustendil) - Oborishte (Panagyurishte)       4:1 (1:0) 
16:00  Rilski sportist 2011 (Sam) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb)     3:1 
16:00  Bansko team (Bansko) - Nadezhda (Dobroslavtsi)            3:0 (2:0) Video

Yugoiztochna Treta liga
16:00  Atletik (Kuklen) - FK Yambol 1915 (Yambol)                postponed 
16:00  Levski 2005 (Krumovgrad) - Zagorets (Nova Zagora)         2:0 (1:0) Video
16:00  Beroe II (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr)        2:0 
16:00  Borislav 2009 (Parvomay) - Lokomotiv 1926 II (Plovdiv)    postponed 
16:00  Gigant (Saedinenie) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)         postponed 
16:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Levski (Karlovo)               postponed 
16:00  Nesebar (Nesebar) - Rozova dolina (Kazanlak)              3:2 (1:0) Video
16:00  Karnobat (Karnobat) - Chernomorets 1919 (Burgas)          postponed 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 2
16:00  Strela (Petrich) - Ograzhdenets (Karnalovo)               0:3 
16:00  Granichar (Kulata) - Ograzhden 1955 (Parvomay)            0:9 
16:00  Svetkavitsa (Mitino) - Podgorets (Kolarovo)               postponed 
16:00  Uragan (Mihnevo) - Kalabak (Samuilovo)                    1:1 
16:00  Struma (Marikostinovo) - Yavornitsa (Yavornitsa)          0:1 
16:00  Vihar (Kavrakirovo) - Belasitsa 08 (Belasitsa)            5:3 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Mesta" zapad
16:00  Sadovo (Sadovo) - Blatska (Blatska)                       1:2 
16:00  Cherveno zname (Kochan) - Buyna Mesta MM (Mosomishte)     3:0 
16:00  Kornitsa (Kornitsa) - Yunak 2015 (Banya)                  3:1 
16:00  Orelyak 1974 (Lazhnitsa) - Kraishte 2018 (Kraishte)       4:2 

A OG Burgas
16:00  Vihar (Aytos) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)         3:1 
16:00  Zvezdenburg (Burgas) - Ropotamo (Primorsko)               annulled 
16:00  Kameno (Kameno) - Burgas sport (Burgas)                   6:3 

B OG Burgas - iztochna podgrupa
16:00  Sveti Vlas (Sveti Vlas) - Vetren (kv.Vetren, Burgas)      2:1 

B OG Burgas - tsentralna podgrupa
16:00  Sveti Nikola (Chernomorets) - Ch.more-Rudnik (Burgas)     2:6 

B OG Veliko Tarnovo - severna podgrupa
16:00  Udar (Byala cherkva) - Benkovski BS (Balgarsko Slivovo)   4:1 
16:00  Strela (Oresh) - Svetkavitsa (Mihaltsi)                   2:0 
16:00  Chelsi (Varzulitsa) - Vihar (Radanovo)                    0:3 
16:00  Badeshte 2010 (Butovo) - Probiv 2015 (Ovcha mogila)       6:0 
16:00  Osam 1946 (Delyanovtsi) - Atletik (Svishtov)              1:3 

A OG Vidin
16:00  Kula 04 (Kula) - Ratsiaria (Archar)                       postponed 
16:00  Dulo (Vidin) - Botev (Gramada)                            1:5 

A OG Vratsa
16:00  Skala 2015 (Oselna) - Iskar 1923 (Roman)                  1:1 (1:0) 
16:00  Botev (Rogozen) - Manastirishte 2020 (Manastirishte)      0:1 

B OG Vratsa
16:00  Dalex Bikoborets Mega (Kostelevo) - Stroitel (Kunino)     2:2 
16:00  Skat (Altimir) - Boteva (Brusen)                          0:0 
16:00  Botev 2013 (Popitsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)            1:3 

A OG Dobrich - iztochna podgrupa
16:00  Sportist 2011 II (GT) - Partizan (Vasilevo)               2:1 
16:00  Hristo Botev 1946 (Stozher) - Albena 97 (Obrochishte)     0:1 

A OG Dobrich - zapadna podgrupa
16:00  Sportist (Stefanovo) - Vihar (Zheglartsi)                 5:0 
16:00  Dobr.sportist (St.Karadzha) - Vihar 2013 (Branishte)     10:1 

A OG Kyustendil - podgrupa "Rila"
16:00  Slavia 2000 (Yahinovo) - Chervena zvezda (Ch.breg)        2:3 

A OG Lovech
15:30  Botev (Lukovit) - Izgrev 2013 (Yablanitsa)                8:1 

A OG Montana
16:00  Kariana (Erden) - Shurdanitsa (Georgi Damyanovo)          4:0 (2:0) 
16:00  Vihar 23 (Nikolovo) - Boychinovtsi (Boychinovtsi)         4:3 (2:0) 
16:00  Pastrina 2012 (Nikolovo) - Varshets 2012 (Varshets)       3:0 (2:0) 
16:00  Kom (Berkovitsa) - Sin strel (Krapchene)                  3:0 awd 

A OG Pazardzhik
16:00  Vihar (Vetren) - Balkan (Varvara)                         0:2 
16:00  Trakiets 2005 (Glavinitsa) - Velichkovo (Velichkovo)      0:2 
16:00  Saraya (Saraya) - Trakia (Miryantsi)                      2:1 

B OG Pazardzhik - severna podgrupa
16:00  Karabunar 2015 (Karabunar) - Botev 2020 (Chernogorovo)    0:3 
16:00  Zvezda (Semchinovo) - Spartak (Shtarkovo)                 3:4 

B OG Pazardzhik - yuzhna podgrupa
16:00  Bratanitsa (Bratanitsa) - Batak (Batak)                   0:3 awd 
16:00  Spartak 2021 (Peshtera) - Benkovski 2006 (Tsrancha)       0:0 

A OG Pernik - zapadna podgrupa
16:00  Rudnichar (kv.Bela voda,Pk) - Chernogorets 1946 (Noevtsi) postponed 

A OG Pernik - iztochna podgrupa
16:00  Vitosha (Dolna Dikanya) - Botev (Drugan)                  6:1 
16:00  Sportist (Dragichevo) - Divotino 2020 (Divotino)          postponed 

A OG Pleven
16:00  Vihar (Gulyantsi) - Botev (Komarevo)                      1:3 
16:00  Gigant 1947 (Belene) - Botev (Tranchovitsa)               4:0 
16:00  Mizia 2005 (Knezha) - Sitomir (Nikopol)                   1:0 
16:00  Trastenik (Trastenik) - Levski (Brest)                    0:4 

B OG Pleven - tsentralna podgrupa
16:00  Iskar (Orehovitsa) - Yasen 2011 (Yasen)                   postponed 

B OG Pleven - zapadna podgrupa
16:00  Lavrov (Gorni Dabnik) - Iskar 2012 (Dolni Lukovit)        5:0 

A OG Plovdiv
16:00  Zhitnitsa (Zhitnitsa) - Maritsa (Milevo)                  postponed 
16:00  Plovdiv 2015 (Plovdiv) - Maritsa 1951 (Parvomay)          2:1 
16:00  Metalik 1938 (Sopot) - Krichim (Krichim)                  3:0 awd 

B OG Plovdiv - iztochna podgrupa
16:00  Maritsa 2009 (Gradina) - Trakite 2007 (Skutare)           postponed 

B OG Plovdiv - severna podgrupa
16:00  Sokol (Padarsko) - Rakovski (Rakovski)                    3:6 
16:00  Stryama 2001 (Stryama) - Kaloyanovo (Kaloyanovo)          1:0 
16:00  Vihar (Stroevo) - Vihar 2006 (Graf Ignatievo)             4:3 

B OG Plovdiv - zapadna podgrupa
16:00  Trakite 2007 II (Skutare) - Lider Plovdiv (Yagodovo)      postponed 
16:00  Veto (Tsalapitsa) - Benkovski 1959 (Kurtovo Konare)       0:3 
16:00  Chavdar (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)              0:0 

B OG Plovdiv - yuzhna podgrupa
16:00  Trud (Trud) - Kosmos 2018 (Boyantsi)                     13:1 

A OG Razgrad
16:00  Chelsi (Brestovene) - Minyor 2012 (Senovo)                1:4 
16:00  Benkovski 2016 (Isperih) - Lokomotiv 2019 (Samuil)        6:0 
16:00  Valtsi (Vladimirovtsi) - Adasport (Ostrovo)               1:4 
16:00  Zlaten list (Tochilari) - Kubrat 2016 (Kubrat)            2:1 
16:00  Strela (Todorovo) - Sportist (Poroishte)                  0:5 

A OG Ruse - iztochna podgrupa
14:00  Prista 2000 (kv.Sredna kula, Ruse) - Marten (Marten)      4:2 (1:2) 

A OG Silistra - iztochna podgrupa
16:00  Pravda 1944 (Pravda) - Ludogorets 2011 (Paisievo)         2:2 
16:00  Karadzhata (Bradvari) - Dulovo 2006 (Dulovo)              1:6 

A OG Silistra - zapadna podgrupa
16:00  Levski 96 (Glavinitsa) - Aydemir (Aydemir)                3:0 

A OG Sliven
16:00  Palankite (Byala palanka) - Korten 2012 (Korten)          3:4 
16:00  Botev (Kermen) - Balkan (Tvarditsa)                       2:2 
16:00  Levski 2018 (Mladovo) - Samuil (Samuilovo)                3:1 

A OG Sofia - First phase, Iztochna podgrupa
16:00  Zvezdets (Gorna Malina) - Srednogorets 2016 (Zlatitsa)    2:3 (1:2) Video
16:00  Levski 1923 (Elin Pelin) - Levski (Dolna banya)           1:1 

A OG Stara Zagora
16:00  Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Mineral (Ovoshtnik)      3:0 awd 
16:00  Buzludzha (Enina) - Vereya (Stara Zagora)                 4:1 (3:0) 
16:00  Lokomotiv (Tulovo) - Tundzha (Pavel banya)                2:3 
16:00  Chirpan (Chirpan) - Botev (Galabovo)                      4:3 (1:2) 

A OG Targovishte
13:00  Borovets 2002 (Targovishte) - Sokol (Treskavets)          6:1 
15:00  Gerlovo 2016 (Obitel) - Levski (Omurtag)                  6:0 

A OG Haskovo
15:00  Starsko (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo)             5:1 
15:00  Maritsa (Simeonovgrad) - Svilengrad 1921 (Svilengrad)     3:3 
15:00  Gerganin izvor (Biser) - Sayana II (Haskovo)              3:1 

A OG Shumen - severna podgrupa
16:00  Malnia (Kliment) - Vihar 1969 (Boyan)                     4:0 awd 
16:00  Pobeda 2016 (Pristoe) - Dabrava (Osenovets)               3:0 awd 
16:00  Bortsi (Bortsi) - Ustrem 2020 (Pet mogili)                0:3 (0:1) 
16:00  Voyvoda (Kapitan Petko) - Ludogorets 2017 (Kaolinovo)     0:3 awd 
16:00  Gabar 2015 (Gabritsa) - Yasen 2007 (Yasenkovo)            3:2 (1:1) 
16:00  Zenit (Chernoglavtsi) - Kosmos (Branichevo)               5:1 (3:0) 

A OG Shumen - yuzhna podgrupa
13:00  Balkan 1965 (Gradishte) - Enev (Dibich)                   1:6 (0:5) 
13:00  Chavdar 1926 (kv.Divdyadovo, Shumen) - Olimpia (Shumen)   annulled 

A OG Yambol
16:00  Iskra (Simeonovo) - Botev (Bolyarovo)                     2:5 
16:00  Aprilets 2017 (Boyadzhik) - Trakiets (Kukorevo)           0:0 

B OG Yambol
16:00  Kabile (Kabile) - Benkovski (Zimnitsa)                    1:2 
16:00  Bakadzhik (Chargan) - Arena (Yambol)                      postponed 

Elitna grupa (U-19) - First phase
15:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                postponed 
15:00  Sokol (Markovo) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      postponed 
15:00  CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia)                          postponed 
15:00  Vereya (Stara Zagora) - Cherno more (Varna)               postponed 
15:00  Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        3:1 

Elitna grupa (U-15)
10:30  CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                             2:0 (2:0) 

YuMV: Varna - Mezhduoblastna grupa
10:00  MFK Ticha (Varna) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)       1:0 
10:00  Atletik (Provadia) - Kaliakra 1923 (Kavarna)              postponed 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa
11:30  MFK Ticha (Varna) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)       6:2 
11:30  Atletik (Provadia) - Kaliakra 1923 (Kavarna)              postponed 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III
11:00  Olimpik II (Varna) - Marev stars (Varna)                  postponed 
11:00  Beloslav 1918 (Beloslav) - Spartak 1918 (Varna)           postponed 
13:00  Odesos 2014 (Varna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)            postponed 
16:00  Chernomorets 2003 (Byala) - Olimpik (Varna)               postponed 

DPG13: Varna - Zonalna grupa - parva podgrupa (Futbol 11)
11:00  Cherno more (Varna) - Volov (Shumen)                     12:0 
11:00  Dunav ot Ruse II (Ruse) - Dunav ot Ruse (Ruse)            0:3 
11:00  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Shampioni 2014 (Varna)        postponed 
13:30  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Cherno more II (Varna)         2:1 

Detsa: Veliko Tarnovo - Zonalna grupa
10:30  Yantra 2019 (Gabrovo) - Chavdar (Troyan)                  postponed 
10:30  Chumerna (Elena) - Pavlikeni (Pavlikeni)                  6:1 
10:30  Akademik (Svishtov) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)           postponed 
10:30  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech)                postponed 
10:30  Izgrev 93 (Tsarevets) - Yantra (Polski Trambesh)          3:1 
10:30  Levski 2007 (Levski) - Sevlievo (Sevlievo)               10:2 
10:30  Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)          1:0 

Detsa: Vratsa - Mezhduoblastna grupa
10:30  Pretsiz (Montana) - Botev (Vratsa)                        postponed 
10:30  Parva atomna (Kozloduy) - Kom (Berkovitsa)                postponed 
10:30  Montana 1921 (Montana) - OFK Lokomotiv (Mezdra)           4:1 
10:30  Levski 2020 (Lom) - Monolit (Byala Slatina)               0:3 awd 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Beroe (Stara Zagora) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             1:0 
11:00  Vereya (Stara Zagora) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)       1:1 
12:00  Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       2:0 
14:00  Botev (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                         2:0 

YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
12:00  FK Vihar 1965 (Zlatograd) - United (Plovdiv)              postponed 

Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Veld (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                          0:4 
10:00  Lider Plovdiv (Yagodovo) - Real (Plovdiv)                 postponed 
10:00  Plovdiv 2015 (Plovdiv) - Plovdiv city (Plovdiv)           1:1 
12:00  Beroe (Stara Zagora) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             2:0 
13:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)         postponed 

Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:15  Borislav 2009 (Parvomay) - Plovdiv 2015 (Plovdiv)         postponed 
11:00  Arda 1924 (Kardzhali) - Chavdar (Plovdiv)                 2:0 
11:00  Svoboda 2011 (Peshtera) - Lider Plovdiv (Yagodovo)        postponed 
12:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)         postponed 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
10:30  Levski (Karlovo) - Belomorets (Asenovgrad)                postponed 
10:30  Trakia 06 (Stamboliyski) - Real (Plovdiv)                 postponed 

DPG13: Plovdiv - Zonalna grupa tsentar
14:00  Beroe (Stara Zagora) - Metalik 1938 (Sopot)               postponed 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 11)
11:30  Plovdiv siti (Plovdiv) - Belomorets (Asenovgrad)          postponed 
13:30  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Shipka stars 2015 (As)          postponed 

YuMV: Ruse - Mezhduoblastna grupa
11:30  Dunav 2009 (Slivo pole) - Kubrat 2016 (Kubrat)            1:5 
11:30  Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala)            6:0 

Detsa: Ruse - Mezhduoblastna grupa
10:00  Dunav 2009 (Slivo pole) - Kubrat 2016 (Kubrat)            5:0 
10:00  Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala)            9:0 
11:00  Filip Totyu 2018 (Dve mogili) - Lokomotiv (Ruse)          5:0 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - iztochna podgrupa
14:30  Pravda 1944 (Pravda) - Ludogorets 2011 (Paisievo)         3:0 
14:30  Karadzhata (Bradvari) - Dulovo 2006 (Dulovo)              0:4 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - zapadna podgrupa
14:30  Levski 96 (Glavinitsa) - Aydemir (Aydemir)                3:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa (zona "B")
14:00  Pobeda 2013 (Sofia) - Santiago Bernabéu (Sofia)           3:1 
16:00  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Ferion (Sofia)             8:0 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - zona I
11:00  Pirin (Blagoevgrad) - Razvitie MF (Sofia)                 1:0 
11:00  RD Sport (Sofia) - Minyor (Pernik)                        0:0 
11:00  Levski Rakovski (Sofia) - Vihren (Sandanski)              postponed 
11:00  Barocco (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)                 postponed 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - zona II
11:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                1:2 
11:00  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Orleta (Pazardzhik)        3:0 
11:00  Vitosha (Bistritsa) - Septemvri (Simitli)                 3:0 
11:00  Botev 57 SU (Sofia) - Levski (Sofia)                      0:4 
14:00  Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Malesh (Mikrevo)               postponed 
15:00  Belasitsa (Petrich) - Natsional (Sofia)                   postponed 
18:00  DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)       3:1 

YuMV "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
11:00  Orlovets 2015 (Kokalyane) - Vitosha 13 (Sofia)            0:7 
13:00  OFK Sofia (Sofia) - Razvitie MF (Sofia)                   5:0 
16:00  RD Sport (Sofia) - Granit (Vladaya)                       1:5 
17:00  Olimpiets (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                   2:1 

Detsa: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
13:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Velbazhd (Kyustendil)           postponed 
13:00  Pirin (Blagoevgrad) - Sportist 13 (Sofia)                 3:2 
13:00  Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik)                     postponed 
13:00  Levski Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)           postponed 
13:00  Botev 57 SU (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)             8:0 
18:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                 1:2 

Detsa "A": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
09:00  Natsional (Sofia) - RD Sport (Sofia)                      1:3 
09:00  Pobeda 2013 (Sofia) - Ares (Sofia)                        1:7 
09:00  Spartak 2015 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)       0:7 
16:00  Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    4:1 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - vtora podgrupa
09:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Spartak 1962 (Sofia)   4:1 
09:00  Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia)         0:3 
09:00  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 57 SU (Sofia)             6:0 
09:00  Obelya city (kv.Obelya, Sofia) - Bankya 2009 (Bankya)     postponed 
09:00  Serdika (Sofia) - Vihar (kv.Trebich, Sofia)               annulled 
09:00  Barocco (Sofia) - OFK Sofia (Sofia)                       1:0 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group A
09:00  Elit Sofia (Sofia) - Natsional (Sofia)                    2:1 
10:25  Ferion (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia)               0:5 
11:50  Sofia sport (Sofia) - CSKA (Sofia)                        annulled 
11:50  Levski (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                  4:0 
14:40  Slavia 1913 (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia)         postponed 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group V
09:00  Septemvri II (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia)           0:5 
10:30  Metalurg 1957 (Pernik) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb)        15:0 
12:00  Obelya (kv.Obelya, Sofia) - RD Sport (Sofia)              0:3 
13:30  Ares (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov)               3:0 
15:00  Botev 57 SU (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia)      0:8 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group G
08:50  OFK Sofia (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia)              0:4 
10:15  Levski (Chepintsi) - Barokko (Sofia)                      8:0 
11:40  OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Vitosha 13 (Sofia)         0:8 
13:05  Levski Rakovski II (Sofia) - Septemvri (Sofia)            0:5 
14:30  Pobeda 2013 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)        0:1 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group A
09:00  DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Elit Sofia (Sofia)          9:0 
10:30  Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                   3:0 
12:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                4:0 
13:30  Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                   3:0 
15:00  CSKA (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)               4:1 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group V
09:30  Serdika (Sofia) - Barokko (Sofia)                         4:3 
11:00  i Matrix (Sofia) - Shampion (Sofia)                       3:2 
12:30  Botev 57 SU II (Sofia) - Benkovski (Sofia)                0:0 
14:00  DAF (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                     1:1 
15:30  Mladost 2015 (Sofia) - Shturche (Sofia)                   0:9 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  Talant (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                       1:0 
10:10  Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia)                          4:0 
11:20  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)          4:4 
12:30  Levski II (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                    5:0 
13:40  Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                  1:1 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group V
09:30  Atletiko Arten (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb)         9:0 
10:40  Metalurg 1957 (Pernik) - N sport (Sofia)                  2:2 
11:50  Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia)             postponed 
13:00  OFK Sofia (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             1:6 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  Shturche (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                    0:2 
10:10  Botev 57 SU (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)        1:2 
11:20  Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        5:0 
12:30  Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                  1:0 
13:40  Natsional (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                    6:1 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group A
09:10  Slavia 1913 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia)            postponed 
10:05  OFK Sofia (Sofia) - Levski (Sofia)                        4:4 
11:05  Natsional (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia)              8:1 
12:00  Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                   2:8 
13:00  Sofia sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)               2:2 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group B
09:10  Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia)                      postponed 
10:05  Atletiko Arten (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)              9:2 
11:05  Ares (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                        0:1 
12:00  Razvitie MF (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia)            3:2 
13:00  Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - CSKA (Sofia)                  1:6 

Darzhavno parvenstvo - women - First phase
13:30  Yantra 2013 (Gabrovo) - Paldin (Plovdiv)                  1:7 (0:4) 
15:30  LP Super sport (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)              postponed 
15:30  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Olimpia (Shumen)               postponed 
15:30  Barocco (Sofia) - Lokomotiv (Stara Zagora)                postponed 
15:30  Enko (Plovdiv) - Sportika (Blagoevgrad)                   0:2