Detsa podgotvitelna grupa (b.2009) - Futbol 11:
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2021/22


Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
        | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Levski (Sofia) 12 9 2 1 52:7 29 2. Slavia 1913 (Sofia) 13 8 3 2 42:16 27 3. Natsional (Sofia) 15 7 4 4 27:14 25 [1 1 0 2:1 4] 4. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 13 7 4 2 26:9 25 [0 1 1 1:2 1] 5. CSKA (Sofia) 13 7 1 5 37:24 22 6. Akademia Septemvri (Sofia) 15 6 0 9 31:35 18 7. Levski Rakovski (Sofia) 14 3 4 7 18:36 13 8. Elit Sofia (Sofia) 15 1 2 12 16:66 5 9. Ferion (Sofia) 8 0 2 6 4:46 2 [*] --. Sofia sport (Sofia) 3 0 0 3 1:32 - [*]
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:00 EEST: Levski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 5:0 25 September 2021, Saturday, 10:25 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 15:1 /annulled/ 25 September 2021, Saturday, 11:50 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:1 25 September 2021, Saturday, 13:15 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Ferion (Sofia) 6:0 25 September 2021, Saturday, 14:40 EEST: CSKA (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 5:1 Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 3:5 2 October 2021, Saturday, 10:25 EEST: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:1 2 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: Ferion (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 3:3 2 October 2021, Saturday, 13:15 EEST: Sofia sport (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:14 /annulled/ 2 October 2021, Saturday, 14:40 EEST: Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 4:1 Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 7:1 9 October 2021, Saturday, 10:25 EEST: CSKA (Sofia) - Ferion (Sofia) 7:0 9 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:0 awd /annulled/ 9 October 2021, Saturday, 13:15 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski (Sofia) 0:0 9 October 2021, Saturday, 14:40 EEST: Akademia Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:0 awd Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:1 16 October 2021, Saturday, 10:25 EEST: Ferion (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 0:5 16 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: Sofia sport (Sofia) - CSKA (Sofia) annulled Levski (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 4:0 16 October 2021, Saturday, 14:40 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) postponed Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 6:0 23 October 2021, Saturday, 10:25 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 3:3 23 October 2021, Saturday, 11:50 EEST: CSKA (Sofia) - Levski (Sofia) 1:6 23 October 2021, Saturday, 13:15 EEST: Akademia Septemvri (Sofia) - Sofia sport (Sofia) annulled Natsional (Sofia) - Ferion (Sofia) 7:0 Round 6 30 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Ferion (Sofia) 1:1 30 October 2021, Saturday, 10:25 EEST: Sofia sport (Sofia) - Natsional (Sofia) annulled Levski (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 0:3 30 October 2021, Saturday, 13:15 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) 3:3 30 October 2021, Saturday, 14:40 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 2:2 Round 7 6 November 2021, Saturday, 09:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 4:2 6 November 2021, Saturday, 10:25 EET: Akademia Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:4 Ferion (Sofia) - Sofia sport (Sofia) annulled 6 November 2021, Saturday, 11:50 EET: Natsional (Sofia) - Levski (Sofia) 0:1 6 November 2021, Saturday, 14:40 EET: CSKA (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:0 Round 8 27 November 2021, Saturday, 09:00 EET: Elit Sofia (Sofia) - Sofia sport (Sofia) annulled 27 November 2021, Saturday, 10:25 EET: Levski Rakovski (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:2 27 November 2021, Saturday, 11:50 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:1 27 November 2021, Saturday, 13:15 EET: DIT (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 2:1 27 November 2021, Saturday, 14:40 EET: Levski (Sofia) - Ferion (Sofia) 11:0 Round 9 4 December 2021, Saturday, 10:25 EET: Ferion (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:6 4 December 2021, Saturday, 11:50 EET: Akademia Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 3:1 4 December 2021, Saturday, 13:15 EET: CSKA (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 5:1 Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia) annulled 4 December 2021, Saturday, 14:40 EET: Natsional (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:0 Round 10 12 March 2022, Saturday, 09:00 EET: Slavia 1913 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 10:30 EET: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Levski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 13:30 EET: DIT (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) postponed 14 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 4:0 14 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:0 14 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Levski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 7:0 14 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: DIT (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 1:0 Round 11 19 March 2022, Saturday, 09:00 EET: Elit Sofia (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:3 19 March 2022, Saturday, 10:30 EET: CSKA (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:4 19 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:1 19 March 2022, Saturday, 13:30 EET: Akademia Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:3 Round 12 26 March 2022, Saturday, 09:00 EET: Natsional (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 5:1 26 March 2022, Saturday, 10:30 EET: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski (Sofia) postponed 26 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) 2:0 26 March 2022, Saturday, 13:30 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 1:0 Round 13 2 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) postponed 2 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) postponed 2 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Natsional (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:1 2 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: Elit Sofia (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 2:6 Round 14 9 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia) 0:8 9 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:1 9 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Akademia Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia) 2:6 9 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 1:1 Round 15 16 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 2:0 16 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 2:0 16 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Elit Sofia (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:4 16 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: Levski (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 5:1 Round 16 30 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:1 30 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 6:0 30 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: CSKA (Sofia) - Levski (Sofia) postponed 30 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: Akademia Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:2 Round 10 - postponed matches 14 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 4:0 14 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:0 14 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Levski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) 7:0 14 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: DIT (Sofia) - Akademia Septemvri (Sofia) 1:0
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Levski (Sofia) XXX 4:1 1:1 --- --- 0:3 4:0 5:0 11:0 --- XXX -:- --- --- --- 5:1 --- 7:0 --- --- 2. Slavia 1913 (Sofia) --- XXX 2:1 -:- 3:3 --- 4:0 7:1 --- (15:1) --- XXX 1:1 --- 2:0 --- --- 6:0 --- --- 3. Natsional (Sofia) 0:1 --- XXX 1:0 3:1 --- 2:0 5:1 7:0 --- --- --- XXX 1:1 1:0 --- --- --- --- --- 4. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:0 2:0 --- XXX --- 2:1 2:2 6:0 6:0 --- -:- --- --- XXX --- 1:0 --- 1:1 --- --- 5. CSKA (Sofia) 1:6 --- --- 2:0 XXX 5:1 -:- 5:1 7:0 --- -:- --- --- 1:4 XXX --- --- --- --- --- 6. Akademia Septemvri (Sofia) --- 1:4 3:0* --- 2:6 XXX 3:1 --- --- --- --- 0:3 0:2 --- --- XXX --- --- --- --- 7. Levski Rakovski (Sofia) 0:8 3:3 1:1 0:1 0:2 1:0 XXX 4:2 --- (3:0) 8. Elit Sofia (Sofia) --- --- 2:1 --- 1:4 3:5 1:3 XXX 1:1 --- --- --- --- --- --- 2:6 --- XXX --- --- 9. Ferion (Sofia) --- 0:6 --- --- --- 0:5 3:3 --- XXX --- 10. Sofia sport (Sofia) --- --- --- (0:14) --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Current matches:

22 May 2022, Sunday, 09:00 EEST / Round 10:
Levski II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     - 
22 May 2022, Sunday, 10:25 EEST / Round 10:
Levski (Chepintsi) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia)        - 
22 May 2022, Sunday, 11:50 EEST / Round 10:
Atletiko Arten (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)           - 
22 May 2022, Sunday, 13:15 EEST / Round 10:
Serdika (Sofia) - Minyor (Pernik)                          - 
22 May 2022, Sunday, 14:40 EEST / Round 10:
Natsional II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)               - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 16 13 2 1 34:12 41 2. Atletiko Arten (Sofia) 16 8 3 5 50:24 27 [1 0 1 4:4 3, +26 overall GD] 3. Levski II (Sofia) 15 8 3 4 28:18 27 [1 0 1 4:4 3, +10 overall GD] 4. Kyustendil (Kyustendil) 16 6 5 5 32:30 23 5. Natsional II (Sofia) 16 5 6 5 24:19 21 6. Minyor (Pernik) 16 6 2 8 20:23 20 7. Serdika (Sofia) 16 4 5 7 14:19 17 8. Marek 1915 (Dupnitsa) 16 3 5 8 29:29 14 9. Levski (Chepintsi) 8 3 1 4 14:12 10 [*] 10. DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 8 1 4 3 7:14 7 [*] 11. i Matrix (Sofia) 7 0 0 7 0:52 0 [*]
Round 1 26 September 2021, Sunday, 09:00 EEST: Natsional II (Sofia) - Minyor (Pernik) 2:1 26 September 2021, Sunday, 10:30 EEST: Serdika (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:2 26 September 2021, Sunday, 12:00 EEST: i Matrix (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 0:7 26 September 2021, Sunday, 13:30 EEST: Levski II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 4:2 Atletiko Arten (Sofia) bye Round 2 3 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik) 1:0 3 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Levski II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:2 3 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - i Matrix (Sofia) 9:0 3 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Natsional II (Sofia) 2:1 Serdika (Sofia) bye Round 3 10 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Serdika (Sofia) - Levski II (Sofia) 0:2 10 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Natsional II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:3 awd 10 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil) 1:2 10 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 1:2 i Matrix (Sofia) bye Round 4 17 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:1 17 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: Levski II (Sofia) - i Matrix (Sofia) postponed 17 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) 1:2 17 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa) 1:3 Natsional II (Sofia) bye Round 5 24 October 2021, Sunday, 09:00 EEST: Natsional II (Sofia) - Levski II (Sofia) 1:3 24 October 2021, Sunday, 10:30 EEST: i Matrix (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 0:17 24 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Serdika (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 1:2 24 October 2021, Sunday, 13:30 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:2 Minyor (Pernik) bye Round 6 31 October 2021, Sunday, 09:00 EET: Serdika (Sofia) - i Matrix (Sofia) 5:0 31 October 2021, Sunday, 10:30 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Natsional II (Sofia) 0:0 31 October 2021, Sunday, 12:00 EET: Levski II (Sofia) - Minyor (Pernik) 0:1 31 October 2021, Sunday, 13:30 EET: Vitosha (Bistritsa) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:0 Kyustendil (Kyustendil) bye Round 7 7 November 2021, Sunday, 09:00 EET: i Matrix (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 0:3 7 November 2021, Sunday, 10:30 EET: Natsional II (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:0 7 November 2021, Sunday, 12:00 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Levski II (Sofia) 1:0 7 November 2021, Sunday, 13:30 EET: Minyor (Pernik) - Atletiko Arten (Sofia) 1:4 Marek 1915 (Dupnitsa) bye Round 8 28 November 2021, Sunday, 09:00 EET: i Matrix (Sofia) - Natsional II (Sofia) 0:7 28 November 2021, Sunday, 10:30 EET: Serdika (Sofia) - Minyor (Pernik) 0:2 28 November 2021, Sunday, 12:00 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 3:5 28 November 2021, Sunday, 13:30 EET: Levski II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:2 Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) bye Round 9 5 December 2021, Sunday, 09:00 EET: Minyor (Pernik) - i Matrix (Sofia) 4:0 5 December 2021, Sunday, 10:30 EET: Serdika (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 0:0 5 December 2021, Sunday, 12:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Atletiko Arten (Sofia) 1:4 5 December 2021, Sunday, 13:30 EET: Natsional II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 2:2 Levski II (Sofia) bye Round 10 13 March 2022, Sunday, 09:00 EET: Levski II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) postponed 13 March 2022, Sunday, 10:25 EET: Levski (Chepintsi) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) postponed 13 March 2022, Sunday, 11:50 EET: Atletiko Arten (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) postponed 13 March 2022, Sunday, 13:15 EET: Serdika (Sofia) - Minyor (Pernik) postponed 13 March 2022, Sunday, 14:40 EET: Natsional II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) postponed 22 May 2022, Sunday, 09:00 EEST: Levski II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - 22 May 2022, Sunday, 10:25 EEST: Levski (Chepintsi) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - 22 May 2022, Sunday, 11:50 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - 22 May 2022, Sunday, 13:15 EEST: Serdika (Sofia) - Minyor (Pernik) - 22 May 2022, Sunday, 14:40 EEST: Natsional II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Round 11 20 March 2022, Sunday, 09:00 EET: Levski II (Sofia) - Natsional II (Sofia) 1:1 20 March 2022, Sunday, 10:25 EET: Minyor (Pernik) - Levski (Chepintsi) 1:3 20 March 2022, Sunday, 11:50 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Serdika (Sofia) 1:1 20 March 2022, Sunday, 13:15 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Atletiko Arten (Sofia) 1:5 20 March 2022, Sunday, 14:40 EET: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - DIT II (Sofia) 3:0 Round 12 27 March 2022, Sunday, 09:00 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Levski II (Sofia) 2:4 27 March 2022, Sunday, 10:25 EEST: Levski (Chepintsi) - Kyustendil (Kyustendil) 3:0 27 March 2022, Sunday, 11:50 EEST: Natsional II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 0:1 27 March 2022, Sunday, 13:15 EEST: Serdika (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:0 27 March 2022, Sunday, 14:40 EEST: DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Minyor (Pernik) 0:0 Round 13 3 April 2022, Sunday, 09:00 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik) 2:1 3 April 2022, Sunday, 10:25 EEST: Levski II (Sofia) - Serdika (Sofia) 1:1 3 April 2022, Sunday, 11:50 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Chepintsi) 1:1 3 April 2022, Sunday, 13:15 EEST: Natsional II (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) 1:1 3 April 2022, Sunday, 14:40 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - DIT II (Sofia) 2:2 Round 14 10 April 2022, Sunday, 09:00 EEST: Serdika (Sofia) - Natsional II (Sofia) 2:2 10 April 2022, Sunday, 10:25 EEST: DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:2 10 April 2022, Sunday, 11:50 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 0:3 awd Levski (Chepintsi) - Levski II (Sofia) 3:1 10 April 2022, Sunday, 13:15 EEST: Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil) 2:2 Round 15 17 April 2022, Sunday, 09:00 EEST: Levski II (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 3:0 17 April 2022, Sunday, 10:25 EEST: Natsional II (Sofia) - Levski (Chepintsi) 3:1 17 April 2022, Sunday, 11:50 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Serdika (Sofia) 3:0 17 April 2022, Sunday, 13:15 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) 1:2 17 April 2022, Sunday, 14:40 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil) 4:1 Round 16 1 May 2022, Sunday, 09:00 EEST: Serdika (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 0:3 1 May 2022, Sunday, 10:25 EEST: Levski (Chepintsi) - Atletiko Arten (Sofia) 2:3 1 May 2022, Sunday, 11:50 EEST: DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Natsional II (Sofia) 0:2 1 May 2022, Sunday, 13:15 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) 4:3 1 May 2022, Sunday, 14:40 EEST: Minyor (Pernik) - Levski II (Sofia) 0:2 Round 17 8 May 2022, Sunday, 09:00 EEST: Natsional II (Sofia) - Minyor (Pernik) 0:1 8 May 2022, Sunday, 10:25 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:2 8 May 2022, Sunday, 11:50 EEST: Levski II (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 3:1 8 May 2022, Sunday, 13:15 EEST: Vitosha (Bistritsa) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:0 8 May 2022, Sunday, 14:40 EEST: Serdika (Sofia) - Levski (Chepintsi) 1:0 Round 18 15 May 2022, Sunday, 09:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 1:2 15 May 2022, Sunday, 10:25 EEST: DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Serdika (Sofia) 1:0 15 May 2022, Sunday, 11:50 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski II (Sofia) 1:2 15 May 2022, Sunday, 13:15 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Natsional II (Sofia) 1:2 15 May 2022, Sunday, 14:40 EEST: Minyor (Pernik) - Atletiko Arten (Sofia) 1:3 Round 10 - postponed matches 22 May 2022, Sunday, 09:00 EEST: Levski II (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - 22 May 2022, Sunday, 10:25 EEST: Levski (Chepintsi) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - 22 May 2022, Sunday, 11:50 EEST: Atletiko Arten (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - 22 May 2022, Sunday, 13:15 EEST: Serdika (Sofia) - Minyor (Pernik) - 22 May 2022, Sunday, 14:40 EEST: Natsional II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) -
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) XXX --- --- 4:1 --- 1:0 --- 1:0 --- 3:0 --- XXX --- --- --- --- 2:1 --- 0:0 --- --- --- 2. Atletiko Arten (Sofia) 1:2 XXX 2:4 3:5 0:0 --- 0:1 --- --- 2:2 --- 0:3* XXX --- -:- --- --- 3:0 --- --- --- --- 3. Levski II (Sofia) 4:2 0:2 XXX 3:1 1:1 0:1 1:1 2:2 --- 3:0 -:- -:- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 4. Kyustendil (Kyustendil) 1:3 --- 1:0 XXX 2:1 --- 1:1 2:2 --- 2:2 --- --- --- --- XXX 1:2 --- --- 4:3 --- --- --- 5. Natsional II (Sofia) 2:2 1:1 1:3 --- XXX 2:1 0:0 0:3* 3:1 --- --- 0:1 --- --- --- XXX 0:1 --- -:- --- --- --- 6. Minyor (Pernik) --- 1:4 0:2 1:2 --- XXX --- --- 1:3 --- 4:0 --- 1:3 --- 2:2 --- XXX --- --- --- --- --- 7. Serdika (Sofia) 1:2 --- 0:2 0:0 2:2 0:2 XXX 1:2 1:0 --- 5:0 0:3 --- --- --- --- -:- XXX 1:0 --- --- --- 8. Marek 1915 (Dupnitsa) --- 1:4 1:2 --- --- 1:2 --- XXX 1:1 --- 9:0 --- 1:5 --- --- --- 1:2 --- XXX --- --- --- 9. Levski (Chepintsi) 1:2 2:3 3:1 3:0 --- --- --- --- XXX -:- --- 10. DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) --- --- --- --- 0:2 0:0 1:0 2:2 --- XXX --- 11. i Matrix (Sofia) 0:3 0:17 --- 0:7 0:7 --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Current matches:

21 May 2022, Saturday, 09:00 EEST / Round 21:
Metalurg 1957 (Pernik) - Ares (Sofia)                      - 
21 May 2022, Saturday, 10:30 EEST / Round 21:
Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)            - 
21 May 2022, Saturday, 12:00 EEST / Round 21:
Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ferion (Sofia)                  - 
21 May 2022, Saturday, 13:30 EEST / Round 21:
OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Sportist 13 (Sofia)     - 
21 May 2022, Saturday, 15:00 EEST / Round 21:
RD Sport (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov)            - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Metalurg 1957 (Pernik) 17 14 3 0 67:10 45 2. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 17 13 1 3 60:16 40 3. Ares (Sofia) 16 12 1 3 38:13 37 4. Sportist 13 (Sofia) 16 10 4 2 35:14 34 5. FK Rilski sportist (Samokov) 15 7 2 6 31:20 23 6. RD Sport (Sofia) 16 5 1 10 28:30 16 7. DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 9 5 0 4 23:7 15 [*] [1 0 0 3:0 3] 8. Septemvri II (Sofia) 17 4 3 10 24:35 15 [1 0 1 4:4 3] 9. Ferion (Sofia) 7 5 0 2 14:8 15 [*] [0 0 1 1:4 0] 10. Botev 57 SU (Sofia) 16 2 1 13 13:60 7 11. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 16 2 0 14 15:85 6 [1 0 0 5:1 3] 12. Obelya (kv.Obelya, Sofia) 16 2 0 14 14:64 6 [0 0 1 1:5 0]
Round 1 25 September 2021, Saturday, 09:00 EEST: Ares (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 4:1 25 September 2021, Saturday, 10:30 EEST: DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:3 25 September 2021, Saturday, 12:00 EEST: FK Rilski sportist (Sam) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 5:0 25 September 2021, Saturday, 13:30 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 3:2 25 September 2021, Saturday, 15:00 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - RD Sport (Sofia) 0:6 Botev 57 SU (Sofia) bye Round 2 2 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - RD Sport (Sofia) 1:2 2 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - FK Rilski sportist (Samokov) 3:1 2 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 8:1 2 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 0:3 2 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Ares (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) postponed DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) bye Round 3 9 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 0:3 9 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:0 9 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Ares (Sofia) 0:1 9 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) postponed RD Sport (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:4 FK Rilski sportist (Samokov) bye Round 4 16 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:5 16 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 15:0 16 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - RD Sport (Sofia) 0:3 16 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: Ares (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) 3:0 16 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:8 Sportist 13 (Sofia) bye Round 5 23 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Septemvri II (Sofia) 3:0 23 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: RD Sport (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:2 23 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Ares (Sofia) 1:2 23 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: FK Rilski sportist (Samokov) - Botev 57 SU (Sofia) 5:0 23 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:5 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) bye Round 6 30 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 0:4 30 October 2021, Saturday, 10:30 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 2:2 30 October 2021, Saturday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 0:4 30 October 2021, Saturday, 13:30 EEST: Ares (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 4:0 30 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: DIT II (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) postponed RD Sport (Sofia) bye Round 7 6 November 2021, Saturday, 10:30 EET: FK Rilski sportist (Samokov) - Septemvri II (Sofia) postponed Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 1:2 6 November 2021, Saturday, 12:00 EET: Sportist 13 (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:0 6 November 2021, Saturday, 13:30 EET: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Botev 57 SU (Sofia) 3:5 6 November 2021, Saturday, 15:00 EET: RD Sport (Sofia) - Ares (Sofia) 2:4 Vazrazhdane 2020 (Sofia) bye Round 8 15 November 2021, Monday, 09:00 EET: Septemvri II (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 1:1 15 November 2021, Monday, 10:30 EET: Ares (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:1 15 November 2021, Monday, 12:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - RD Sport (Sofia) postponed 15 November 2021, Monday, 13:30 EET: DIT II (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 7:0 15 November 2021, Monday, 15:00 EET: FK Rilski sportist (Samokov) - Sportist 13 (Sofia) 0:0 Obelya (kv.Obelya, Sofia) bye Round 9 20 November 2021, Saturday, 09:00 EET: Sportist 13 (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 0:0 20 November 2021, Saturday, 10:30 EET: RD Sport (Sofia) - DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:1 20 November 2021, Saturday, 12:00 EET: OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - FK Rilski sportist (Samokov) 0:5 20 November 2021, Saturday, 13:30 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Ares (Sofia) 0:2 20 November 2021, Saturday, 15:00 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 9:0 Metalurg 1957 (Pernik) bye Round 10 27 November 2021, Saturday, 09:00 EET: Ares (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:2 27 November 2021, Saturday, 10:30 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 0:4 27 November 2021, Saturday, 12:00 EET: DIT II (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:2 27 November 2021, Saturday, 13:30 EET: Sportist 13 (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 4:1 27 November 2021, Saturday, 15:00 EET: FK Rilski sportist (Samokov) - RD Sport (Sofia) 2:0 Septemvri II (Sofia) bye Round 11 4 December 2021, Saturday, 09:00 EET: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Septemvri II (Sofia) 4:1 4 December 2021, Saturday, 10:30 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Botev 57 SU (Sofia) 2:0 4 December 2021, Saturday, 12:00 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) 4:1 4 December 2021, Saturday, 13:30 EET: RD Sport (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 1:1 4 December 2021, Saturday, 15:00 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - DIT II (Sofia) 0:4 Ares (Sofia) bye Round 12 12 March 2022, Saturday, 09:00 EET: Septemvri II (Sofia) - Ares (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 10:30 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Ferion (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - FK Rilski sportist (Sam) postponed 12 March 2022, Saturday, 13:30 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 15:00 EET: RD Sport (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) postponed 4 June 2022, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - Ares (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 10:30 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Ferion (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 12:00 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - FK Rilski sportist (Sam) - 4 June 2022, Saturday, 13:30 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 15:00 EEST: RD Sport (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Botev 57 SU (Sofia) bye Round 13 19 March 2022, Saturday, 09:00 EET: RD Sport (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 0:1 19 March 2022, Saturday, 10:30 EET: FK Rilski sportist (Samokov) - Metalurg 1957 (Pernik) 1:2 19 March 2022, Saturday, 12:00 EET: OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:5 19 March 2022, Saturday, 13:30 EET: Sportist 13 (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 7:0 19 March 2022, Saturday, 15:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Ares (Sofia) 1:3 Ferion (Sofia) bye Round 14 26 March 2022, Saturday, 09:00 EET: Septemvri II (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 1:1 26 March 2022, Saturday, 10:30 EET: Metalurg 1957 (Pernik) - Sportist 13 (Sofia) 6:1 26 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Ares (Sofia) - Ferion (Sofia) 0:1 26 March 2022, Saturday, 13:30 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 1:5 26 March 2022, Saturday, 15:00 EET: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - RD Sport (Sofia) 2:1 FK Rilski sportist (Samokov) bye Round 15 2 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Septemvri II (Sofia) 2:0 2 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kb) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:7 2 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 3:2 2 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: FK Rilski sportist (Samokov) - Ares (Sofia) 2:2 2 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: Ferion (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 3:0 Sportist 13 (Sofia) bye Round 16 9 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - Ferion (Sofia) 4:1 9 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - RD Sport (Sofia) 5:1 9 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Ares (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) postponed Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 8:1 9 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) 1:3 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) bye Round 17 16 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Septemvri II (Sofia) 0:8 16 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) 0:5 16 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 2:0 16 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Ares (Sofia) 1:7 16 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: FK Rilski sportist (Samokov) - Ferion (Sofia) 1:2 RD Sport (Sofia) bye Round 18 30 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 7:0 30 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Septemvri II (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) 1:2 30 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Ferion (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 1:3 30 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 4:0 30 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: Ares (Sofia) - RD Sport (Sofia) 2:0 Vazrazhdane 2020 (Sofia) bye Round 19 7 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Septemvri II (Sofia) 3:2 7 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ares (Sofia) 0:2 7 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 9:1 7 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Ferion (Sofia) 0:4 7 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) 2:1 Obelya (kv.Obelya, Sofia) bye Round 20 14 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 0:3 14 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Ferion (Sofia) - RD Sport (Sofia) 2:0 14 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: FK Rilski sportist (Samokov) - OFK Kostinbrod 2012 (Kb) 2:0 14 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: Ares (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 2:1 14 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:1 Metalurg 1957 (Pernik) bye Round 21 21 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Ares (Sofia) - 21 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - 21 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Ferion (Sofia) - 21 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Sportist 13 (Sofia) - 21 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: RD Sport (Sofia) - FK Rilski sportist (Samokov) - Septemvri II (Sofia) bye Round 22 28 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - 28 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik) - 28 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: FK Rilski sportist (Samokov) - Vazrazhdane 2020 (Sofia) - 28 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: Sportist 13 (Sofia) - RD Sport (Sofia) - 28 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: Ferion (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Ares (Sofia) bye Round 12 - postponed matches 4 June 2022, Saturday, 09:00 EEST: Septemvri II (Sofia) - Ares (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 10:30 EEST: Metalurg 1957 (Pernik) - Ferion (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 12:00 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - FK Rilski sportist (Sam) - 4 June 2022, Saturday, 13:30 EEST: Vazrazhdane 2020 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 15:00 EEST: RD Sport (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) -
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Metalurg 1957 (Pernik) XXX 2:2 -:- 6:1 3:1 5:1 --- 3:2 -:- 2:0 15:0 7:0 2. Vazrazhdane 2020 (Sofia) 0:5 XXX 0:2 -:- 4:1 2:1 --- 2:0 -:- 9:0 8:1 8:1 3. Ares (Sofia) 0:2 0:1 XXX -:- 3:0 2:0 --- 4:1 0:1 -:- 4:0 2:1 4. Sportist 13 (Sofia) 0:0 3:2 1:2 XXX 2:1 -:- 1:0 0:0 --- 2:0 4:1 7:0 5. FK Rilski sportist (Samokov) 1:2 -:- 2:2 0:0 XXX 2:0 --- -:- 1:2 5:0 2:0 5:0 6. RD Sport (Sofia) 0:2 0:4 2:4 1:1 -:- XXX 0:1 0:1 --- 9:1 -:- 3:2 7. DIT II (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:3 0:2 0:1 --- -:- --- XXX 3:0 --- --- 7:0 --- 8. Septemvri II (Sofia) 1:1 0:5 -:- 0:3 1:2 1:2 --- XXX 4:1 1:1 -:- 0:4 9. Ferion (Sofia) --- --- --- 1:3 --- 2:0 --- --- XXX 3:0 --- -:- 10. Botev 57 SU (Sofia) -:- 0:1 1:3 0:4 1:3 -:- 0:8 0:3 --- XXX 4:0 0:4 11. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) 0:7 0:5 1:7 -:- 0:5 0:6 --- 4:1 0:4 3:5 XXX -:- 12. Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:2 0:5 0:2 0:3 -:- 0:3 0:4 0:8 --- -:- 1:5 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top

Group G

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Current matches:

21 May 2022, Saturday, 09:00 EEST / Round 21:
Levski Rakovski II (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets)  - 
21 May 2022, Saturday, 10:30 EEST / Round 21:
Septemvri (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                    - 
21 May 2022, Saturday, 12:00 EEST / Round 21:
Barokko (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia)                 - 
21 May 2022, Saturday, 13:30 EEST / Round 21:
Serdika II (Sofia) - OFK Sofia (Sofia)                     - 
21 May 2022, Saturday, 15:00 EEST / Round 21:
Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)          - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Vitosha 13 (Sofia) 17 15 1 1 81:17 46 2. Sport za vsichki (Sofia) 16 10 2 4 53:17 32 3. Pobeda 2013 (Sofia) 16 10 1 5 29:23 31 4. Barokko (Sofia) 17 9 2 6 45:39 29 5. Septemvri (Sofia) 16 8 4 4 41:23 28 6. Levski (Chepintsi) 9 9 0 0 58:4 27 [*] 7. OFK Sofia (Sofia) 17 5 3 9 17:36 18 [1 0 0 3:2 3] 8. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 17 4 6 7 25:36 18 [0 0 1 2:3 0] 9. Levski Rakovski II (Sofia) 17 4 0 13 18:61 12 10. OFK Kostenets (gr.Kostenets) 13 2 3 8 15:50 9 11. i Matrix (Sofia) 7 1 0 6 4:17 3 [*] [1 0 0 3:0 3] 12. Serdika II (Sofia) 16 1 0 15 5:68 3 [0 0 1 0:3 0]
Round 1 25 September 2021, Saturday, 08:50 EEST: Levski (Chepintsi) - OFK Sofia (Sofia) 6:0 25 September 2021, Saturday, 10:15 EEST: Septemvri (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) 7:1 25 September 2021, Saturday, 11:40 EEST: Barokko (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 0:4 25 September 2021, Saturday, 13:05 EEST: Serdika II (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 0:4 25 September 2021, Saturday, 14:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 8:1 Levski Rakovski II (Sofia) bye Round 2 2 October 2021, Saturday, 08:50 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 3:2 2 October 2021, Saturday, 10:15 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:2 2 October 2021, Saturday, 11:40 EEST: Levski (Chepintsi) - Levski Rakovski II (Sofia) 9:0 2 October 2021, Saturday, 13:05 EEST: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Barokko (Sofia) 0:5 2 October 2021, Saturday, 14:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Serdika II (Sofia) 2:0 Septemvri (Sofia) bye Round 3 9 October 2021, Saturday, 08:50 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:4 9 October 2021, Saturday, 10:15 EEST: Septemvri (Sofia) - Levski (Chepintsi) 1:7 9 October 2021, Saturday, 11:40 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 1:4 9 October 2021, Saturday, 13:05 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 1:1 9 October 2021, Saturday, 14:30 EEST: Serdika II (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) postponed Barokko (Sofia) bye Round 4 16 October 2021, Saturday, 08:50 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 0:4 16 October 2021, Saturday, 10:15 EEST: Levski (Chepintsi) - Barokko (Sofia) 8:0 16 October 2021, Saturday, 11:40 EEST: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Vitosha 13 (Sofia) 0:8 16 October 2021, Saturday, 13:05 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:5 16 October 2021, Saturday, 14:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:1 Serdika II (Sofia) bye Round 5 23 October 2021, Saturday, 08:50 EEST: Septemvri (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 0:0 23 October 2021, Saturday, 10:15 EEST: Barokko (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 3:1 23 October 2021, Saturday, 11:40 EEST: Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) postponed 23 October 2021, Saturday, 13:05 EEST: Serdika II (Sofia) - Levski (Chepintsi) 0:6 23 October 2021, Saturday, 14:30 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 4:1 Vitosha 13 (Sofia) bye Round 6 30 October 2021, Saturday, 08:50 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 0:1 30 October 2021, Saturday, 10:15 EEST: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Sport za vsichki (Sofia) 1:6 30 October 2021, Saturday, 11:40 EEST: Levski (Chepintsi) - Vitosha 13 (Sofia) 5:0 30 October 2021, Saturday, 13:05 EEST: Septemvri (Sofia) - Barokko (Sofia) 2:0 30 October 2021, Saturday, 14:30 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - Serdika II (Sofia) 2:0 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) bye Round 7 6 November 2021, Saturday, 08:50 EET: Barokko (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:0 6 November 2021, Saturday, 10:15 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 4:0 6 November 2021, Saturday, 11:40 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski (Chepintsi) 1:8 6 November 2021, Saturday, 13:05 EET: Serdika II (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:7 6 November 2021, Saturday, 14:30 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) 4:0 Sport za vsichki (Sofia) bye Round 8 15 November 2021, Monday, 08:50 EET: OFK Sofia (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) 1:1 15 November 2021, Monday, 10:15 EET: Levski (Chepintsi) - Sport za vsichki (Sofia) 4:1 15 November 2021, Monday, 11:40 EET: Levski Rakovski II (Sofia) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) 1:6 15 November 2021, Monday, 13:05 EET: Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 2:3 15 November 2021, Monday, 14:30 EET: Barokko (Sofia) - Serdika II (Sofia) 2:1 Pobeda 2013 (Sofia) bye Round 9 22 November 2021, Monday, 08:50 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) 3:0 22 November 2021, Monday, 10:15 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:1 22 November 2021, Monday, 11:40 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 4:0 22 November 2021, Monday, 13:05 EET: Serdika II (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 0:1 22 November 2021, Monday, 14:30 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Levski (Chepintsi) 1:5 OFK Kostenets (gr.Kostenets) bye Round 10 27 November 2021, Saturday, 08:50 EET: Levski Rakovski II (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 0:3 27 November 2021, Saturday, 10:15 EET: Septemvri (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 2:2 27 November 2021, Saturday, 11:40 EET: Levski (Chepintsi) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) postponed Barokko (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:2 27 November 2021, Saturday, 13:05 EET: Serdika II (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:7 OFK Sofia (Sofia) bye Round 11 4 December 2021, Saturday, 08:50 EET: Vitosha 13 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 11:0 4 December 2021, Saturday, 11:40 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Barokko (Sofia) 7:0 4 December 2021, Saturday, 13:05 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:4 4 December 2021, Saturday, 14:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Serdika II (Sofia) 0:1 OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Levski Rakovski II (Sofia) postponed Levski (Chepintsi) bye Round 12 12 March 2022, Saturday, 09:00 EET: Barokko (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) postponed 12 March 2022, Saturday, 10:30 EET: Serdika II (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 13:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) postponed 12 March 2022, Saturday, 15:00 EET: Septemvri (Sofia) - i Matrix (Sofia) postponed 4 June 2022, Saturday, 09:00 EEST: Barokko (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) - 4 June 2022, Saturday, 10:30 EEST: Serdika II (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 12:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 13:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 15:00 EEST: Septemvri (Sofia) - i Matrix (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) bye Round 13 19 March 2022, Saturday, 09:00 EET: i Matrix (Sofia) - Barokko (Sofia) 0:4 19 March 2022, Saturday, 10:30 EET: Sport za vsichki (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:0 19 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:4 19 March 2022, Saturday, 13:30 EET: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Serdika II (Sofia) 5:1 19 March 2022, Saturday, 15:00 EET: Levski Rakovski II (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:3 OFK Sofia (Sofia) bye Round 14 26 March 2022, Saturday, 09:00 EET: Barokko (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 5:1 26 March 2022, Saturday, 10:30 EET: Vitosha 13 (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) 6:1 26 March 2022, Saturday, 12:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 0:2 26 March 2022, Saturday, 13:30 EET: OFK Sofia (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 2:1 26 March 2022, Saturday, 15:00 EET: Serdika II (Sofia) - i Matrix (Sofia) 0:3 Septemvri (Sofia) bye Round 15 2 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 2:0 2 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) 1:1 2 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - Serdika II (Sofia) 1:0 2 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: Septemvri (Sofia) - Barokko (Sofia) 1:3 2 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: i Matrix (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:3 Sport za vsichki (Sofia) bye Round 16 9 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Serdika II (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:3 9 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 5:2 9 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) 2:2 9 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 1:2 9 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - i Matrix (Sofia) 1:0 Barokko (Sofia) bye Round 17 16 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) 3:2 16 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:4 16 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Sport za vsichki (Sofia) 0:6 16 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: i Matrix (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 0:4 16 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: Barokko (Sofia) - Serdika II (Sofia) 16:1 Pobeda 2013 (Sofia) bye Round 18 30 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:1 30 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - i Matrix (Sofia) 3:0 30 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Barokko (Sofia) 7:2 30 April 2022, Saturday, 13:30 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 0:1 30 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) 2:1 Serdika II (Sofia) bye Round 19 7 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) 2:5 7 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Septemvri (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 2:0 7 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Barokko (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:1 7 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: i Matrix (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) postponed 7 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: Serdika II (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:5 OFK Kostenets (gr.Kostenets) bye Round 20 14 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Septemvri (Sofia) - 14 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Barokko (Sofia) 0:1 14 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Serdika II (Sofia) 4:0 14 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) 3:2 14 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - i Matrix (Sofia) 2:1 Vitosha 13 (Sofia) bye Round 21 21 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: Levski Rakovski II (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) - 21 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Septemvri (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - 21 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Barokko (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - 21 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: Serdika II (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - 21 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - i Matrix (Sofia) bye Round 22 28 May 2022, Saturday, 09:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - 28 May 2022, Saturday, 10:30 EEST: Sport za vsichki (Sofia) - Serdika II (Sofia) - 28 May 2022, Saturday, 12:00 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Barokko (Sofia) - 28 May 2022, Saturday, 13:30 EEST: OFK Kostenets (gr.Kostenets) - Septemvri (Sofia) - 28 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: i Matrix (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) bye Round 12 - postponed matches 4 June 2022, Saturday, 09:00 EEST: Barokko (Sofia) - OFK Kostenets (gr.Kostenets) - 4 June 2022, Saturday, 10:30 EEST: Serdika II (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 12:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 13:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) - 4 June 2022, Saturday, 15:00 EEST: Septemvri (Sofia) - i Matrix (Sofia) -
Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Vitosha 13 (Sofia) XXX -:- 1:1 3:0 --- --- 11:0 8:1 4:0 6:1 --- --- XXX --- --- 7:2 --- --- --- -:- 5:2 --- --- --- 2. Sport za vsichki (Sofia) 1:2 XXX 4:1 7:0 -:- --- --- 0:0 4:0 --- 3:0 -:- --- XXX 1:2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Pobeda 2013 (Sofia) 1:4 --- XXX -:- 0:4 1:5 2:0 0:1 3:2 4:0 --- 2:0 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 2:1 --- --- 4. Barokko (Sofia) --- -:- 0:4 XXX --- --- 1:0 2:2 3:1 -:- --- 2:1 --- --- --- XXX --- --- --- 1:1 5:1 --- --- 16:1 5. Septemvri (Sofia) 2:3 2:2 -:- 2:0 XXX 1:7 0:0 --- --- 7:1 -:- --- 0:4 --- --- 1:3 XXX --- 2:0 --- --- --- --- --- 6. Levski (Chepintsi) 5:0 4:1 --- 8:0 --- XXX 6:0 --- 9:0 -:- --- --- 7. OFK Sofia (Sofia) -:- 0:4 0:1 0:1 --- --- XXX 3:2 0:1 1:1 --- --- --- 2:1 --- --- --- --- XXX --- --- 2:2 --- --- 8. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) --- 1:4 0:2 --- 1:1 1:8 -:- XXX --- -:- 1:0 0:1 --- --- --- --- 1:1 --- --- XXX --- --- --- 4:0 9. Levski Rakovski II (Sofia) --- 2:5 0:3 --- 0:5 --- 1:4 1:6 XXX -:- --- 2:0 --- --- --- --- 1:3 --- --- 3:2 XXX --- --- 1:0 10. OFK Kostenets (gr.Kostenets) 0:8 1:6 --- 0:5 -:- --- --- 1:1 -:- XXX 2:1 5:1 --- 0:6 --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 11. i Matrix (Sofia) 0:3 --- -:- 0:4 --- --- 0:4 --- -:- --- XXX --- 12. Serdika II (Sofia) 0:7 0:4 -:- --- 0:7 0:6 0:1 --- --- -:- 0:3 XXX 1:5 --- --- --- 0:3 --- -:- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top