Yunoshi mladsha vazrast (b.2005-06):
« Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa 2021/22 »


Yunoshi mladsha "A"

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
        | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Septemvri (Sofia) 27 24 2 1 119:18 74 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 26 17 4 5 72:43 55 3. Levski Rakovski (Sofia) 26 17 3 6 54:30 54 4. Chavdar (Etropole) 27 13 5 9 45:31 44 5. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 27 13 4 10 68:39 43 6. Botev 57 SU (Sofia) 27 10 5 12 49:53 35 7. Levski (Chepintsi) 27 8 1 18 31:74 25 8. Sportist 13 (Sofia) 27 6 4 17 37:63 22 9. Nadezhda (Dobroslavtsi) 27 6 2 19 22:73 20 10. Ferion (Sofia) 27 4 2 21 21:94 14
Notes - Botev 57 SU (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia. - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) plays its home games in kv.Dragalevtsi, Sofia. - Levski Rakovski (Sofia) plays its home games at the "Rakovski" st. in Sofia. - Septemvri (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia. - Sportist 13 (Sofia) plays its home games in Mirovyane. - Ferion (Sofia) plays its home games in Kubratovo. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 29 August 2021, Sunday, 11:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Chavdar (Etropole) 0:3 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Ferion (Sofia) 3:0 awd DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:4 1 September 2021, Wednesday, 11:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Levski (Chepintsi) 0:2 2 September 2021, Thursday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:7 Round 2 5 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Septemvri (Sofia) 0:6 Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:3 Ferion (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:3 awd Chavdar (Etropole) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 5:0 Botev 57 SU (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 1:1 Round 3 12 September 2021, Sunday, 09:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Ferion (Sofia) 6:1 12 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Levski (Chepintsi) 2:1 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 57 SU (Sofia) 0:2 DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:0 Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 8:1 Round 4 19 September 2021, Sunday, 10:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:2 19 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Levski Rakovski (Sofia) 0:3 Ferion (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:1 Botev 57 SU (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:1 Sportist 13 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:4 Round 5 26 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Levski (Chepintsi) 2:5 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 5:1 Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole) 4:0 26 September 2021, Sunday, 11:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Ferion (Sofia) 5:2 26 September 2021, Sunday, 16:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 3:1 Round 6 3 October 2021, Sunday, 10:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Levski Rakovski (Sofia) 2:0 3 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Ferion (Sofia) 1:2 Botev 57 SU (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:6 Sportist 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:1 3 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:0 Round 7 10 October 2021, Sunday, 10:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:0 10 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Septemvri (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 6:0 Ferion (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:0 10 October 2021, Sunday, 12:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 4:0 10 October 2021, Sunday, 16:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski (Chepintsi) 7:0 Round 8 17 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Chavdar (Etropole) 3:1 Sportist 13 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:1 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Septemvri (Sofia) 1:6 18 October 2021, Monday, 15:30 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) 2:3 21 October 2021, Thursday, 13:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Ferion (Sofia) 5:0 Round 9 24 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Septemvri (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:0 Ferion (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 1:3 Chavdar (Etropole) - Botev 57 SU (Sofia) postponed 24 October 2021, Sunday, 11:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:0 25 October 2021, Monday, 18:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski (Chepintsi) 5:1 15 November 2021, Monday, 11:30 EET: Chavdar (Etropole) - Botev 57 SU (Sofia) 3:0 Round 10 31 October 2021, Sunday, 11:00 EET: Levski (Chepintsi) - Botev 57 SU (Sofia) 1:1 Chavdar (Etropole) - Sportist 13 (Sofia) postponed Ferion (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 0:1 Septemvri (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 7:3 1 November 2021, Monday, 15:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:3 18 November 2021, Thursday, 11:00 EET: Chavdar (Etropole) - Sportist 13 (Sofia) 4:0 Round 11 7 November 2021, Sunday, 11:00 EET: Septemvri (Sofia) - Levski (Chepintsi) 5:0 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Chavdar (Etropole) 0:0 Sportist 13 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 0:2 7 November 2021, Sunday, 13:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:1 7 November 2021, Sunday, 18:00 EET: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Ferion (Sofia) 7:1 Round 12 11 November 2021, Thursday, 11:00 EET: Chavdar (Etropole) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 3:1 Ferion (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:1 11 November 2021, Thursday, 14:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:3 11 November 2021, Thursday, 15:00 EET: Levski (Chepintsi) - Sportist 13 (Sofia) 2:4 12 November 2021, Friday, 12:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 9:0 Round 9 - postponed match 15 November 2021, Monday, 11:30 EET: Chavdar (Etropole) - Botev 57 SU (Sofia) 3:0 Round 10 - postponed match 18 November 2021, Thursday, 11:00 EET: Chavdar (Etropole) - Sportist 13 (Sofia) 4:0 Round 13 19 November 2021, Friday, 10:00 EET: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 4:1 19 November 2021, Friday, 11:00 EET: Septemvri (Sofia) - Ferion (Sofia) 7:1 19 November 2021, Friday, 14:30 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Chepintsi) 1:0 20 November 2021, Saturday, 10:00 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Sportist 13 (Sofia) 0:3 22 November 2021, Monday, 11:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole) 5:0 Round 14 26 November 2021, Friday, 12:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:0 27 November 2021, Saturday, 11:00 EET: Ferion (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:1 28 November 2021, Sunday, 11:00 EET: Levski (Chepintsi) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:1 Sportist 13 (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:1 Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia) 0:3 Round 15 27 February 2022, Sunday, 11:00 EET: Ferion (Sofia) - Levski (Chepintsi) 0:1 Septemvri (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 6:0 DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 6:0 27 February 2022, Sunday, 11:30 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:1 27 February 2022, Sunday, 13:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 2:0 Round 16 5 March 2022, Saturday, 11:00 EET: Chavdar (Etropole) - Ferion (Sofia) 3:1 6 March 2022, Sunday, 09:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:3 6 March 2022, Sunday, 11:00 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) postponed Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia) postponed 6 March 2022, Sunday, 14:00 EET: Levski (Chepintsi) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) postponed 31 March 2022, Thursday, 16:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:7 6 April 2022, Wednesday, 11:00 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:2 20 April 2022, Wednesday, 10:30 EEST: Levski (Chepintsi) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:1 Round 17 12 March 2022, Saturday, 14:00 EET: Ferion (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 1:3 13 March 2022, Sunday, 11:00 EET: Chavdar (Etropole) - Levski (Chepintsi) 4:0 Levski Rakovski (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 2:1 Septemvri (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 5:0 13 March 2022, Sunday, 13:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - DIT (Sofia) 4:1 Round 18 20 March 2022, Sunday, 11:00 EET: Levski (Chepintsi) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:3 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Levski Rakovski (Sofia) 1:2 Sportist 13 (Sofia) - Ferion (Sofia) 5:0 Botev 57 SU (Sofia) - Chavdar (Etropole) postponed 24 March 2022, Thursday, 14:30 EET: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:1 31 March 2022, Thursday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:4 Round 19 27 March 2022, Sunday, 11:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Levski (Chepintsi) 2:1 Sportist 13 (Sofia) - Chavdar (Etropole) postponed Nadezhda (Dobroslavtsi) - Ferion (Sofia) 3:0 27 March 2022, Sunday, 14:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:5 27 March 2022, Sunday, 16:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:2 6 April 2022, Wednesday, 16:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Chavdar (Etropole) 0:1 Round 18 - postponed match 31 March 2022, Thursday, 12:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:4 Round 16 - postponed match 31 March 2022, Thursday, 16:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:7 Round 20 3 April 2022, Sunday, 11:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Septemvri (Sofia) 0:7 Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) annulled * * - abandoned at both teams' fault. Chavdar (Etropole) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 4:0 3 April 2022, Sunday, 12:00 EEST: Ferion (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 0:4 3 April 2022, Sunday, 15:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 1:0 Round 16 - postponed match 6 April 2022, Wednesday, 11:00 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:2 Round 19 - postponed match 6 April 2022, Wednesday, 16:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Chavdar (Etropole) 0:1 Round 21 8 April 2022, Friday, 11:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:1 10 April 2022, Sunday, 11:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Levski (Chepintsi) 1:2 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Botev 57 SU (Sofia) 1:4 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Ferion (Sofia) 3:3 Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 3:1 Round 22 15 April 2022, Friday, 11:00 EEST: in Sofia, "57-mo uchilishte" st.: Ferion (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:7 17 April 2022, Sunday, 11:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Levski Rakovski (Sofia) 0:2 Chavdar (Etropole) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:1 Sportist 13 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:2 17 April 2022, Sunday, 15:30 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 3:1 Round 16 - postponed match 20 April 2022, Wednesday, 10:30 EEST: Levski (Chepintsi) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 2:1 Round 23 29 April 2022, Friday, 11:00 EEST: Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:0 1 May 2022, Sunday, 11:00 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Levski (Chepintsi) 1:0 Levski Rakovski (Sofia) - Ferion (Sofia) 5:0 1 May 2022, Sunday, 13:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 5:1 1 May 2022, Sunday, 16:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 4:2 Round 24 5 May 2022, Thursday, 11:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Septemvri (Sofia) 0:1 8 May 2022, Sunday, 11:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Ferion (Sofia) 1:2 Chavdar (Etropole) - Levski Rakovski (Sofia) 0:4 Sportist 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:2 8 May 2022, Sunday, 12:30 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:2 Round 25 14 May 2022, Saturday, 14:00 EEST: Ferion (Sofia) - Chavdar (Etropole) 0:2 15 May 2022, Sunday, 11:00 EEST: Septemvri (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 5:2 Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) 2:0 15 May 2022, Sunday, 13:00 EEST: in Sofia, "57-mo uchilishte" st.: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Levski (Chepintsi) 6:0 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:0 Round 26 21 May 2022, Saturday, 11:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Ferion (Sofia) 11:1 22 May 2022, Sunday, 10:00 EEST: Levski (Chepintsi) - Chavdar (Etropole) 1:0 22 May 2022, Sunday, 11:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:3 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Septemvri (Sofia) 0:1 22 May 2022, Sunday, 16:00 EEST: DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) 2:4 Round 27 28 May 2022, Saturday, 11:00 EEST: Ferion (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 2:2 29 May 2022, Sunday, 11:00 EEST: Septemvri (Sofia) - DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:6 Levski Rakovski (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:0 Chavdar (Etropole) - Botev 57 SU (Sofia) 0:0 29 May 2022, Sunday, 13:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski (Chepintsi) 5:1
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Septemvri (Sofia) XXX 7:3 8:1 4:0 0:0 6:0 5:0 6:0 5:0 7:1 XXX --- 3:1 1:0 1:6 --- --- 5:2 --- --- 2. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:7 XXX 1:1 5:0 4:1 5:1 5:1 2:0 4:0 6:1 0:5 XXX --- --- --- 5:1 5:1 --- 1:0 3:3 3. Levski Rakovski (Sofia) 1:3 1:3 XXX 1:1 1:3 4:0 1:0 2:1 2:0 5:2 --- --- XXX --- --- 2:0 --- --- 1:0 5:0 4. Chavdar (Etropole) 0:3 2:2 2:0 XXX 3:1 3:0 4:0 4:0 5:0 3:1 --- 2:1 0:4 XXX --- 0:0 --- --- 4:0 --- 5. DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) 1:1 2:3 0:4 1:0 XXX 4:1 7:0 3:1 6:0 7:1 --- 2:4 0:2 1:1 XXX --- 6:0 4:2 --- --- 6. Botev 57 SU (Sofia) 0:6 0:0 0:3 1:4 1:1 XXX 0:2 1:1 9:0 5:0 0:1 --- --- --- 3:1 XXX 2:1 1:0 --- 11:1 7. Levski (Chepintsi) 0:6 2:3 0:3 3:1 2:1 1:1 XXX 2:4 4:1 1:2 0:7 --- 0:2 1:0 --- --- XXX --- --- 1:2 8. Sportist 13 (Sofia) 0:7 0:1 1:1 0:3 2:1 0:2 2:1 XXX 3:4 5:0 --- 1:2 1:3 0:1 --- --- 1:2 XXX 2:2 --- 9. Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:6 0:2 1:2 0:0 1:0 0:2 2:5 0:3 XXX 3:0* 0:1 --- --- --- 1:2 1:4 1:0 --- XXX 3:0 10. Ferion (Sofia) 0:1 2:1 0:1 1:0 0:3* 1:3 0:1 1:3 0:1 XXX 0:7 --- --- 0:2 0:4 --- --- 2:2 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

Yunoshi mladsha "B"

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
        | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Vitosha 13 (Sofia) 21 19 1 1 98:15 58 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Granit (Vladaya) 21 17 2 2 85:20 53 3. RD Sport (Sofia) 21 11 3 7 71:41 36 4. OFK Sofia (Sofia) 21 11 2 8 44:38 35 5. Olimpiets (Sofia) 21 7 2 12 37:58 23 6. Razvitie MF (Sofia) 21 6 0 15 33:69 18 7. Sofia sport (Sofia) 21 5 1 15 33:72 16 8. Orlovets 2015 (Kokalyane) 21 2 1 18 22:110 7
Notes - Vitosha 13 (Sofia) plays its home games at the VTU "Todor Kableshkov" st. in Sofia. - Olimpiets (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia. - OFK Sofia (Sofia) plays its home games in kv.Kumaritsa, Sofia. - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) plays its home games at the Natsionalna futbolna baza in kv.Boyana, Sofia. - RD Sport (Sofia) plays its home games at the Natsionalna futbolna baza in kv.Boyana, Sofia. - Sofia sport (Sofia) plays its home games at the "Winbet arena" /VSU "Lyuben Karavelov"/ st. in kv.Suhodol, Sofia. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 28 August 2021, Saturday, 13:00 EEST: Razvitie MF (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:2 Granit (Vladaya) - RD Sport (Sofia) 3:3 31 August 2021, Tuesday, 13:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 13:2 1 September 2021, Wednesday, 13:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 3:1 Round 2 3 September 2021, Friday, 11:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 1:1 3 September 2021, Friday, 13:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:3 4 September 2021, Saturday, 13:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Granit (Vladaya) 4:2 Sofia sport (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 4:1 Round 3 11 September 2021, Saturday, 11:00 EEST: Granit (Vladaya) - Sofia sport (Sofia) 3:2 11 September 2021, Saturday, 15:00 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 0:4 Orlovets 2015 (Kokalyane) - RD Sport (Sofia) 2:8 12 September 2021, Sunday, 13:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 3:0 Round 4 18 September 2021, Saturday, 13:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 4:0 Sofia sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:4 18 September 2021, Saturday, 15:00 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:5 18 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - RD Sport (Sofia) 2:2 Round 5 25 September 2021, Saturday, 10:00 EEST: Granit (Vladaya) - Olimpiets (Sofia) 7:0 25 September 2021, Saturday, 13:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sofia sport (Sofia) 1:3 25 September 2021, Saturday, 15:00 EEST: RD Sport (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:1 25 September 2021, Saturday, 17:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 7:0 Round 6 2 October 2021, Saturday, 11:30 EEST: Granit (Vladaya) - Vitosha 13 (Sofia) 3:2 2 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 3:2 Sofia sport (Sofia) - RD Sport (Sofia) 1:4 Razvitie MF (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 7:3 Round 7 9 October 2021, Saturday, 09:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 5:1 9 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Granit (Vladaya) postponed OFK Sofia (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 5:1 9 October 2021, Saturday, 17:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 5:0 15 November 2021, Monday, 14:00 EET: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Granit (Vladaya) 1:6 Round 8 16 October 2021, Saturday, 11:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Vitosha 13 (Sofia) 0:7 16 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 5:0 16 October 2021, Saturday, 16:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:5 16 October 2021, Saturday, 17:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:1 Round 9 23 October 2021, Saturday, 11:30 EEST: Granit (Vladaya) - OFK Sofia (Sofia) 3:0 23 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Olimpiets (Sofia) 1:5 Razvitie MF (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:2 23 October 2021, Saturday, 15:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - RD Sport (Sofia) 5:4 Round 10 30 October 2021, Saturday, 13:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Granit (Vladaya) postponed OFK Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) postponed RD Sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 8:0 31 October 2021, Sunday, 13:00 EET: Olimpiets (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 3:1 15 November 2021, Monday, 13:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:5 17 November 2021, Wednesday, 15:00 EET: Sofia sport (Sofia) - Granit (Vladaya) 0:6 Round 11 6 November 2021, Saturday, 13:00 EET: RD Sport (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 4:0 Orlovets 2015 (Kokalyane) - OFK Sofia (Sofia) 1:3 6 November 2021, Saturday, 15:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 7:1 7 November 2021, Sunday, 13:00 EET: Granit (Vladaya) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 7:1 Round 7 - postponed match 15 November 2021, Monday, 14:00 EET: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Granit (Vladaya) 1:6 Round 10 - postponed matches 15 November 2021, Monday, 13:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:5 17 November 2021, Wednesday, 15:00 EET: Sofia sport (Sofia) - Granit (Vladaya) 0:6 Round 12 5 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Sofia sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 0:2 OFK Sofia (Sofia) - RD Sport (Sofia) 1:2 5 March 2022, Saturday, 16:30 EET: Olimpiets (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:9 5 March 2022, Saturday, 18:00 EET: Razvitie MF (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:3 Round 13 12 March 2022, Saturday, 13:00 EET: OFK Sofia (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 1:0 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Razvitie MF (Sofia) postponed Vitosha 13 (Sofia) - Granit (Vladaya) postponed 12 March 2022, Saturday, 14:30 EET: RD Sport (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 7:1 29 March 2022, Tuesday, 13:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Razvitie MF (Sofia) 0:2 29 March 2022, Tuesday, 15:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:0 Round 14 19 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Olimpiets (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 2:3 Sofia sport (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 3:3 20 March 2022, Sunday, 15:00 EET: in Sofia, "Lokomotiv" st.: Granit (Vladaya) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 3:1 20 March 2022, Sunday, 15:30 EET: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - RD Sport (Sofia) 1:4 Round 15 26 March 2022, Saturday, 11:00 EET: Granit (Vladaya) - RD Sport (Sofia) 3:0 26 March 2022, Saturday, 13:00 EET: Sofia sport (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 2:3 26 March 2022, Saturday, 17:30 EET: Razvitie MF (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 3:0 26 March 2022, Saturday, 18:00 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 13:0 Round 13 - postponed matches 29 March 2022, Tuesday, 13:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Razvitie MF (Sofia) 0:2 29 March 2022, Tuesday, 15:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:0 Round 16 1 April 2022, Friday, 12:30 EEST: Olimpiets (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 5:1 2 April 2022, Saturday, 09:00 EEST: Sofia sport (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 4:3 2 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Granit (Vladaya) 0:4 2 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 0:3 Round 17 9 April 2022, Saturday, 10:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 5:0 9 April 2022, Saturday, 11:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - RD Sport (Sofia) 2:9 9 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 2:1 9 April 2022, Saturday, 15:00 EEST: Granit (Vladaya) - Sofia sport (Sofia) 5:1 Round 18 16 April 2022, Saturday, 11:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - RD Sport (Sofia) 2:3 16 April 2022, Saturday, 12:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 4:0 Sofia sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:3 16 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Granit (Vladaya) 1:4 Round 19 30 April 2022, Saturday, 11:00 EEST: Granit (Vladaya) - Olimpiets (Sofia) 4:0 30 April 2022, Saturday, 13:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sofia sport (Sofia) 4:3 RD Sport (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 0:1 30 April 2022, Saturday, 18:00 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 3:0 Round 20 7 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: Olimpiets (Sofia) - OFK Sofia (Sofia) 1:3 Sofia sport (Sofia) - RD Sport (Sofia) 0:3 Razvitie MF (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 3:0 awd 7 May 2022, Saturday, 17:00 EEST: Granit (Vladaya) - Vitosha 13 (Sofia) 0:0 Round 21 14 May 2022, Saturday, 13:00 EEST: OFK Sofia (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 5:0 14 May 2022, Saturday, 15:00 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Granit (Vladaya) 0:3 14 May 2022, Saturday, 18:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Olimpiets (Sofia) 3:1 16 May 2022, Monday, 13:00 EEST: RD Sport (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 3:4
Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Vitosha 13 (Sofia) XXX 1:0 5:4 3:0 5:0 7:0 7:1 13:2 XXX --- --- 5:0 3:1 3:0 --- 13:0 2. Granit (Vladaya) 3:2 XXX 3:3 3:0 7:0 7:1 3:2 3:1 0:0 XXX 3:0 --- 4:0 --- 5:1 --- 3. RD Sport (Sofia) 0:3 1:5 XXX 1:1 4:0 5:1 7:1 8:0 0:3 --- XXX 0:1 --- 3:4 --- --- 4. OFK Sofia (Sofia) 0:5 4:2 1:2 XXX 1:0 5:0 5:1 4:0 --- 0:4 --- XXX --- --- 5:0 4:0 5. Olimpiets (Sofia) 2:3 1:9 2:2 3:2 XXX 3:1 2:1 1:1 --- --- 2:3 1:3 XXX --- --- 5:1 6. Razvitie MF (Sofia) 1:3 1:5 1:4 1:2 0:4 XXX 0:2 7:3 --- 1:4 --- 3:0 2:1 XXX --- 3:0* 7. Sofia sport (Sofia) 0:4 0:6 1:4 3:3 3:1 4:1 XXX 0:2 1:3 --- 0:3 --- 2:3 4:3 XXX --- 8. Orlovets 2015 (Kokalyane) 0:7 1:6 2:8 1:3 1:5 0:2 1:3 XXX --- 0:3 2:9 --- --- --- 4:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ top