Yunoshi starsha vazrast (род.1999-00):
« Burgas - Mezhduoblastna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
        | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Nesebar (Nesebar)                  18   14   3   1   78:11   45    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Neftohimik 1962 (Burgas)           18   13   4   1   50:9    43    
 3. Sozopol (Sozopol)                  18    9   4   5   43:30   31    
 4. Pomorie (Pomorie)                  18    8   1   9   42:31   25    
 5. Karnobat (Karnobat)                18    6   1  11   28:55   19    
 6. Sveti Nikola (Burgas)              18    5   3  10   23:47   18    
 7. Yambol 1915 (Yambol)               18    0   0  18    6:87    0    
 -. Straldzha 2015 (Straldzha)          0    0   0   0    0:0     - [*]

Notes
  - Straldzha 2015 (Straldzha) initially joins the group, but then withdraws just before the start of the season. Its results are annulled.

                           Round 1

13 September 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)              7:0 
13 September 2017, Wednesday, 17:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Sveti Nikola (Burgas)                 7:0 
Straldzha 2015 (Straldzha) - Pomorie (Pomorie)            annulled 
Yambol 1915 (Yambol) - Karnobat (Karnobat)                0:3 

                           Round 2

20 September 2017, Wednesday, 17:00 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Straldzha 2015 (Straldzha)            annulled 
21 September 2017, Thursday, 17:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Karnobat (Karnobat)               1:3 
Pomorie (Pomorie) - Yambol 1915 (Yambol)                 11:1 
Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas)              0:0 

                           Round 3

27 September 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)          1:1 
27 September 2017, Wednesday, 17:00 EEST:
Straldzha 2015 (Straldzha) - Nesebar (Nesebar)            annulled 
Yambol 1915 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                  0:3 
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   postponed 
27 November 2017, Monday, 14:30 EET:
in Pomorie:
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   0:3 

                           Round 4

4 October 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Straldzha 2015 (Straldzha)     annulled 
5 October 2017, Thursday, 16:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                 2:1 
Sozopol (Sozopol) - Karnobat (Karnobat)                   4:1 
Nesebar (Nesebar) - Yambol 1915 (Yambol)                 12:0 

                           Round 5

11 October 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Neftohimik 1962 (Burgas)           0:2 
11 October 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Straldzha 2015 (Straldzha) - Sveti Nikola (Burgas)        annulled 
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   1:3 
Pomorie (Pomorie) - Sozopol (Sozopol)                     2:2 

                           Round 6

18 October 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Straldzha 2015 (Straldzha) - Yambol 1915 (Yambol)         annulled 
19 October 2017, Thursday, 10:30 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)            2:1 
19 October 2017, Thursday, 16:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                 1:1 
Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     2:1 

                           Round 7

25 October 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas)              2:0 
25 October 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)              2:4 
Karnobat (Karnobat) - Straldzha 2015 (Straldzha)          annulled 
Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar)                     0:4 

                           Round 8

1 November 2017, Wednesday, 14:30 EET:
Pomorie (Pomorie) - Straldzha 2015 (Straldzha)            annulled 
2 November 2017, Thursday, 14:30 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                 0:3 
Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas)              0:1 
Karnobat (Karnobat) - Yambol 1915 (Yambol)                2:1 

                           Round 9

8 November 2017, Wednesday, 10:30 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)              1:1 
8 November 2017, Wednesday, 14:30 EET:
Karnobat (Karnobat) - Sveti Nikola (Burgas)               2:1 
Yambol 1915 (Yambol) - Pomorie (Pomorie)                  1:4 
Straldzha 2015 (Straldzha) - Sozopol (Sozopol)            annulled 

                           Round 10

15 November 2017, Wednesday, 14:30 EET:
Nesebar (Nesebar) - Straldzha 2015 (Straldzha)            annulled 
16 November 2017, Thursday, 14:30 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)          0:2 
Sozopol (Sozopol) - Yambol 1915 (Yambol)                  6:0 
Pomorie (Pomorie) - Karnobat (Karnobat)                   3:0 

                           Round 11

22 November 2017, Wednesday, 14:30 EET:
Pomorie (Pomorie) - Sveti Nikola (Burgas)                 3:1 
Karnobat (Karnobat) - Sozopol (Sozopol)                   2:3 
Yambol 1915 (Yambol) - Nesebar (Nesebar)                  0:3 
Straldzha 2015 (Straldzha) - Neftohimik 1962 (Burgas)     annulled 

                           Round 3 - postponed match

27 November 2017, Monday, 14:30 EET:
in Pomorie:
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   0:3 

                           Round 12

7 March 2018, Wednesday, 15:30 EET:
in Ruen:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)          10:0 
Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat)                   9:1 
in Pomorie:
Sozopol (Sozopol) - Pomorie (Pomorie)                     0:2 
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye

                           Round 13

15 March 2018, Thursday, 15:30 EET:
Sozopol (Sozopol) - Sveti Nikola (Burgas)                 4:0 
Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar)                     0:4 
Karnobat (Karnobat) - Neftohimik 1962 (Burgas)            1:3 
Yambol 1915 (Yambol)                                      bye

                           Round 14

21 March 2018, Wednesday, 15:30 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)              3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.
Neftohimik 1962 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)              3:0 
Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol)                     2:2 
Karnobat (Karnobat)                                       bye

                           Round 15

29 March 2018, Thursday, 15:30 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Sveti Nikola (Burgas)                10:0 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)              0:0 
Yambol 1915 (Yambol) - Karnobat (Karnobat)                1:5 
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 16

4 April 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Karnobat (Karnobat)               1:1 
Pomorie (Pomorie) - Yambol 1915 (Yambol)                  5:0 
Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas)              1:2 
Sozopol (Sozopol)                                         bye

                           Round 17

11 April 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)          3:1 
Yambol 1915 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                  0:5 
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   4:2 
Nesebar (Nesebar)                                         bye

                           Round 18

17 April 2018, Tuesday, 17:00 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Karnobat (Karnobat)                   5:1 
18 April 2018, Wednesday, 11:00 EEST:
in Pomorie, Gradski stadion:
Sveti Nikola (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                 3:0 
18 April 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Yambol 1915 (Yambol)                  3:0 
Neftohimik 1962 (Burgas)                                  bye

                           Round 19

26 April 2018, Thursday, 17:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Neftohimik 1962 (Burgas)           0:3 
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   postponed 
Pomorie (Pomorie) - Sozopol (Sozopol)                     0:3 
7 May 2018, Monday, 17:00 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   0:5 
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye

                           Round 20

2 May 2018, Wednesday, 18:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                 1:4 
Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     3:2 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)            8:0 
Yambol 1915 (Yambol)                                      bye

                           Round 19 - postponed match

7 May 2018, Monday, 17:00 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   0:5 

                           Round 21

10 May 2018, Thursday, 18:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)              0:3 awd 
Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas)              1:2 
Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar)                     1:6 
Karnobat (Karnobat)                                       bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Nesebar (Nesebar) XXX 0:0 2:2 2:1 9:1 7:0 12:0 --- XXX 1:2 --- 3:2 --- 10:0 3:0 --- 2. Neftohimik 1962 (Burgas) 1:1 XXX 7:0 3:0 2:1 1:1 10:0 --- --- XXX 0:0 --- 8:0 3:1 --- --- 3. Sozopol (Sozopol) 0:4 0:1 XXX 0:2 4:1 4:0 6:0 --- 1:6 --- XXX --- 5:1 --- --- --- 4. Pomorie (Pomorie) 0:4 2:0 2:2 XXX 3:0 3:1 11:1 --- --- 1:2 0:3 XXX --- --- 5:0 --- 5. Karnobat (Karnobat) 1:3 1:3 2:3 0:3 XXX 2:1 2:1 --- 0:5 --- --- 4:2 XXX --- --- --- 6. Sveti Nikola (Burgas) 0:3 0:2 1:1 2:1 1:3 XXX 3:0* --- --- --- 1:4 3:0 1:1 XXX --- --- 7. Yambol 1915 (Yambol) 0:3 0:2 0:3 1:4 0:3 2:4 XXX --- --- 0:3 0:5 --- 1:5 0:3* XXX --- 8. Straldzha 2015 (Straldzha) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ top