Yunoshi starsha vazrast (b.2000-01):
« Burgas - Mezhduoblastna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
        | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Current matches:

20 March 2019, Wednesday, 15:30 EET / Round 13:
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo) - Pomorie (Pomorie)     0:5 
Nesebar (Nesebar) - Sveti Nikola (Burgas)                  - 
21 March 2019, Thursday, 15:30 EET / Round 13:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)          - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Nesebar (Nesebar)                  10    9   1   0   68:5    28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Sozopol (Sozopol)                  10    7   0   3   32:15   21
 3. Chernomorets 1919 (Burgas)         10    6   2   2   48:14   20
 4. Sveti Nikola (Burgas)              10    6   0   4   34:19   18
 5. Pomorie (Pomorie)                  11    4   1   6   27:27   13
 6. Yambol 1915 (Yambol)                9    1   0   8   14:40    3
 7. Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)  10    0   0  10    6:109   0

                           Round 1

19 September 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                  3:8 
Sveti Nikola (Burgas) - St.Karadzha (Hadzhidimitr.)      14:0 
Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas)            6:1 
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 2

27 September 2018, Thursday, 17:00 EEST:
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo) - Nesebar (Nesebar)     0:9 
Sozopol (Sozopol) - Sveti Nikola (Burgas)                 3:0 
Pomorie (Pomorie) - Yambol 1915 (Yambol)                  1:0 
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye

                           Round 3

3 October 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                 2:1 
Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol)                     6:1 
Chernomorets 1919 (Burgas) - St.Karadzha (Hadzhidimitr.) 12:2 
Yambol 1915 (Yambol)                                      bye

                           Round 4

11 October 2018, Thursday, 16:00 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Chernomorets 1919 (Burgas)            2:0 
Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar)                     0:4 
Yambol 1915 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)              0:2 
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)                         bye

                           Round 5

17 October 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Yambol 1915 (Yambol)                 10:1 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)            8:0 
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo) - Sozopol (Sozopol)     1:8 
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye

                           Round 6

25 October 2018, Thursday, 16:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)    13:0 
Yambol 1915 (Yambol) - Chernomorets 1919 (Burgas)         0:6 
Sveti Nikola (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                 1:7 
Sozopol (Sozopol)                                         bye

                           Round 7

30 October 2018, Tuesday, 14:30 EET:
Sozopol (Sozopol) - Pomorie (Pomorie)                     3:1 
31 October 2018, Wednesday, 14:30 EET:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)        4:1 
St.Karadzha (Hadzhidimitr.) - Yambol 1915 (Yambol)        2:6 
Nesebar (Nesebar)                                         bye

                           Round 8

8 November 2018, Thursday, 14:30 EET:
Sozopol (Sozopol) - Yambol 1915 (Yambol)                  6:1 
St.Karadzha (Hadzhidimitr.) - Sveti Nikola (Burgas)       0:9 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)            1:1 
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 9

14 November 2018, Wednesday, 14:30 EET:
Nesebar (Nesebar) - Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)    19:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                 0:1 
Yambol 1915 (Yambol) - Pomorie (Pomorie)                  2:3 
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye

                           Round 10

22 November 2018, Thursday, 14:30 EET:
Pomorie (Pomorie) - Sveti Nikola (Burgas)                 2:3 
Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar)                     0:2 
St.Karadzha (Hadzhidimitr.) - Chernomorets 1919 (Burgas)  1:14 
Yambol 1915 (Yambol)                                      bye

                           Round 11

6 March 2019, Wednesday, 15:30 EET:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)            1:0 
Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     4:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)              2:1 
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)                         bye

                           Round 12

14 March 2019, Thursday, 15:30 EET:
Yambol 1915 (Yambol) - Nesebar (Nesebar)                   - 
Pomorie (Pomorie) - Chernomorets 1919 (Burgas)            1:1 
Sozopol (Sozopol) - Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)      - 
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye

                           Round 13

20 March 2019, Wednesday, 15:30 EET:
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo) - Pomorie (Pomorie)     0:5 
Nesebar (Nesebar) - Sveti Nikola (Burgas)                  - 
21 March 2019, Thursday, 15:30 EET:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)          - 
Sozopol (Sozopol)                                         bye

                           Round 14

28 March 2019, Thursday, 15:30 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)         - 
Yambol 1915 (Yambol) - St.Karadzha (Hadzhidimitr.)         - 
Pomorie (Pomorie) - Sozopol (Sozopol)                      - 
Nesebar (Nesebar)                                         bye

                           Round 15

3 April 2019, Wednesday, 17:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                   - 
Sveti Nikola (Burgas) - St.Karadzha (Hadzhidimitr.)        - 
Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas)             - 
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 16

11 April 2019, Thursday, 17:00 EEST:
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo) - Nesebar (Nesebar)      - 
Sozopol (Sozopol) - Sveti Nikola (Burgas)                  - 
Pomorie (Pomorie) - Yambol 1915 (Yambol)                   - 
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye

                           Round 17

17 April 2019, Wednesday, 17:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                  - 
Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol)                      - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - St.Karadzha (Hadzhidimitr.)   - 
Yambol 1915 (Yambol)                                      bye

                           Round 18

25 April 2019, Thursday, 17:00 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Chernomorets 1919 (Burgas)             - 
Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar)                      - 
Yambol 1915 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)               - 
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)                         bye

                           Round 19

1 May 2019, Wednesday, 18:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Yambol 1915 (Yambol)                   - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)             - 
Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo) - Sozopol (Sozopol)      - 
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye

                           Round 20

9 May 2019, Thursday, 18:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo)      - 
Yambol 1915 (Yambol) - Chernomorets 1919 (Burgas)          - 
Sveti Nikola (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                  - 
Sozopol (Sozopol)                                         bye

                           Round 21

15 May 2019, Wednesday, 18:00 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)         - 
St.Karadzha (Hadzhidimitr.) - Yambol 1915 (Yambol)         - 
Sozopol (Sozopol) - Pomorie (Pomorie)                      - 
Nesebar (Nesebar)                                         bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Nesebar (Nesebar) XXX 6:1 6:1 -:- 4:0 10:1 19:0 XXX -:- -:- --- --- -:- --- 2. Sozopol (Sozopol) 0:2 XXX 2:0 3:0 3:1 6:1 -:- --- XXX -:- -:- -:- --- --- 3. Chernomorets 1919 (Burgas) 1:1 1:0 XXX 4:1 8:0 -:- 12:2 --- --- XXX -:- -:- --- -:- 4. Sveti Nikola (Burgas) 1:7 0:1 -:- XXX 2:1 2:1 14:0 -:- --- --- XXX -:- --- -:- 5. Pomorie (Pomorie) 0:4 -:- 1:1 2:3 XXX 1:0 13:0 -:- --- --- --- XXX -:- -:- 6. Yambol 1915 (Yambol) -:- 3:8 0:6 0:2 2:3 XXX -:- --- -:- -:- -:- --- XXX --- 7. Stefan Karadzha (Hadzhidimitrovo) 0:9 1:8 1:14 0:9 0:5 2:6 XXX -:- -:- --- --- --- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- top