Yunoshi mladsha vazrast (b.2001-02):
Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Current matches:

17 May 2018, Thursday, 13:00 EEST / Round 22:
Elit Sofia (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                 2:1 
19 May 2018, Saturday, 11:30 EEST / Round 22:
Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia)                  0:1 
19 May 2018, Saturday, 12:00 EEST / Round 22:
Barocco (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                  0:2 
19 May 2018, Saturday, 13:00 EEST / Round 22:
in German:
DIT Sport (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                   9:0 
Vitosha (Bistritsa) - Konkordia (Sofia)                   5:1 
19 May 2018, Saturday, 14:00 EEST / Round 22:
Olimpiets (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    2:10 
23 May 2018, Wednesday, 12:00 EEST / Round 15:
Mladost 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                - 
23 May 2018, Wednesday, 12:30 EEST / Round 15:
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                 - 
23 May 2018, Wednesday, 15:30 EEST / Round 15:
Sportist 13 (Sofia) - Konkordia (Sofia)                    - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Vitosha (Bistritsa)                22   18   3   1  107:19   57
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Lokomotiv 1929 (Sofia)             21   17   3   1  117:15   54
 3. Chavdar (Etropole)                 21   14   6   1   73:14   48
 4. Septemvri (Sofia)                  21   14   1   6   56:28   43
 5. Botev 57 SOU (Sofia)               21   10   4   7   67:36   34
 6. Elit Sofia (Sofia)                 22   10   2  10   50:48   32
 7. DIT Sport (Sofia)                  22    8   2  12   45:76   26
 8. Sportist 13 (Sofia)                21    7   4  10   49:57   25
 9. Barocco (Sofia)                    22    7   3  12   29:45   24
10. Konkordia (Sofia)                  21    4   2  15   40:83   14
11. Mladost 2015 (Sofia)               19    2   1  16   27:69    7
12. Olimpiets (Sofia)                  21    0   1  20   16:186   1

Notes
  - The teams play their home games at the following grounds:
    - Barocco (Sofia) - st."Bonsist", Sofia;
    - Botev 57 SOU (Sofia) - st."57-mo uchilishte", Sofia;
    - Vitosha (Bistritsa) - old st."Akademik" /4-ti kilometar/, Sofia;
    - DIT Sport (Sofia) - st."57-mo uchilishte", Sofia;
    - Elit Sofia (Sofia) - old st."Akademik" /4-ti kilometar/, Sofia;
    - Konkordia (Sofia) - st."Bonsist", Sofia;
    - Lokomotiv 1929 (Sofia) - st."Lokomotiv" - artificial field, Sofia;
    - Mladost 2015 (Sofia) - old st."Akademik" /4-ti kilometar/, Sofia;
    - Olimpiets (Sofia) - st."57-mo uchilishte", Sofia;
    - Septemvri (Sofia) - st."57-mo uchilishte", Sofia;
    - Sportist 13 (Sofia) - st."Dimitar Penev", Mirovyane;
    - Chavdar (Etropole) - st."Chavdar", Etropole.

                           Round 1

2 September 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Konkordia (Sofia)                    8:2 
2 September 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  postponed 
2 September 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              3:2 
Septemvri (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                   6:1 
2 September 2017, Saturday, 14:00 EEST:
Barocco (Sofia) - Chavdar (Etropole)                      0:4 
6 September 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
DIT Sport (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                  3:4 
4 October 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  0:8 

                           Round 2

9 September 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                  0:2 
Konkordia (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                     0:3 awd 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)               7:0 
Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa)                  1:1 
9 September 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                3:2 
9 September 2017, Saturday, 15:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Barocco (Sofia)                       0:4 

                           Round 3

16 September 2017, Saturday, 12:00 EEST:
in Etropole:
Elit Sofia (Sofia) - Chavdar (Etropole)                   0:2 
Sportist 13 (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                3:1 
16 September 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Olimpiets (Sofia)                  16:0 
DIT Sport (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                0:9 
16 September 2017, Saturday, 14:00 EEST:
Barocco (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                    3:3 
16 September 2017, Saturday, 16:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Konkordia (Sofia)                     6:1 

                           Round 4

23 September 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)               3:1 
23 September 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                   0:3 
23 September 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                5:0 
Barocco (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                     1:4 
23 September 2017, Saturday, 13:00 EEST:
in Sofia, "57-mo uchilishte" st.:
Chavdar (Etropole) - DIT Sport (Sofia)                    1:0 
23 September 2017, Saturday, 15:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    2:9 

                           Round 5

29 September 2017, Friday, 12:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Botev 57 SOU (Sofia)                2:2 
30 September 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Barocco (Sofia)                      1:0 
Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    4:0 
30 September 2017, Saturday, 15:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Konkordia (Sofia)                  4:4 
30 September 2017, Saturday, 15:30 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              0:0 
30 September 2017, Saturday, 16:00 EEST:
DIT Sport (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                     3:1 

                           Round 1 - postponed match

4 October 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  0:8 

                           Round 6

7 October 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Konkordia (Sofia)                  3:0 
Vitosha (Bistritsa) - Elit Sofia (Sofia)                  5:0 
7 October 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Sportist 13 (Sofia)                  postponed 
7 October 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     0:5 
7 October 2017, Saturday, 15:00 EEST:
Barocco (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                       3:1 
8 October 2017, Sunday, 13:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)             8:1 
12 October 2017, Thursday, 13:30 EEST:
Chavdar (Etropole) - Sportist 13 (Sofia)                  4:0 

                           Round 7

14 October 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Barocco (Sofia)                       3:0 
14 October 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                 0:2 
DIT Sport (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                   1:4 
14 October 2017, Saturday, 14:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole)                 0:8 
Konkordia (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                1:4 
14 October 2017, Saturday, 15:30 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                  11:0 

                           Round 8

20 October 2017, Friday, 12:30 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                  3:8 
21 October 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)             2:3 
Vitosha (Bistritsa) - Septemvri (Sofia)                   4:2 
21 October 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                    8:0 
21 October 2017, Saturday, 14:00 EEST:
Barocco (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                     2:0 
21 October 2017, Saturday, 15:30 EEST:
Chavdar (Etropole) - Konkordia (Sofia)                    4:0 

                           Round 9

28 October 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole)               1:1 
28 October 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                 1:3 
Mladost 2015 (Sofia) - Barocco (Sofia)                    0:1 
Konkordia (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                    10:0 
28 October 2017, Saturday, 13:00 EEST:
DIT Sport (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  0:8 
28 October 2017, Saturday, 15:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    2:0 

                           Round 10

3 November 2017, Friday, 10:00 EET:
DIT Sport (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     0:4 
4 November 2017, Saturday, 12:00 EET:
Vitosha (Bistritsa) - Mladost 2015 (Sofia)                2:1 
4 November 2017, Saturday, 13:00 EET:
Olimpiets (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                0:13 
4 November 2017, Saturday, 14:00 EET:
Barocco (Sofia) - Konkordia (Sofia)                       3:1 
4 November 2017, Saturday, 15:00 EET:
Elit Sofia (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                  1:1 
5 November 2017, Sunday, 14:30 EET:
in kv.Trebich, Sofia:
Botev 57 SOU (Sofia) - Chavdar (Etropole)                 0:4 

                           Round 11

11 November 2017, Saturday, 11:30 EET:
Chavdar (Etropole) - Olimpiets (Sofia)                   11:0 
11 November 2017, Saturday, 12:00 EET:
Mladost 2015 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                 2:3 
Konkordia (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                   0:7 
11 November 2017, Saturday, 13:00 EET:
Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  0:0 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Barocco (Sofia)                  5:1 
11 November 2017, Saturday, 15:00 EET:
Sportist 13 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                   6:1 

                           Round 12

3 March 2018, Saturday, 12:00 EET:
Chavdar (Etropole) - Barocco (Sofia)                      postponed 
Konkordia (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    postponed 
Mladost 2015 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                  postponed 
Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   postponed 
3 March 2018, Saturday, 12:30 EET:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)              postponed 
3 March 2018, Saturday, 13:00 EET:
Botev 57 SOU (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                  postponed 
4 April 2018, Wednesday, 13:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Barocco (Sofia)                      4:0 
11 April 2018, Wednesday, 15:30 EEST:
in kv.Dragalevtsi, Sofia:
Mladost 2015 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                  1:4 
18 April 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                 17:0 
25 April 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    3:2 
2 May 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)              1:0 
3 May 2018, Thursday, 12:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    postponed 
Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   postponed 
16 May 2018, Wednesday, 14:00 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   1:2 

                           Round 13

10 March 2018, Saturday, 10:00 EET:
Elit Sofia (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)               2:4 
10 March 2018, Saturday, 12:00 EET:
Barocco (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                       3:1 
10 March 2018, Saturday, 12:30 EET:
Vitosha (Bistritsa) - Chavdar (Etropole)                  1:1 
10 March 2018, Saturday, 13:00 EET:
Septemvri (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                  3:1 
10 March 2018, Saturday, 14:00 EET:
Sportist 13 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                3:3 
10 March 2018, Saturday, 15:00 EET:
DIT Sport (Sofia) - Konkordia (Sofia)                     5:3 

                           Round 14

17 March 2018, Saturday, 11:00 EET:
in Sofia, old "Akademik" st. /4-ti kilometar/:
Chavdar (Etropole) - Elit Sofia (Sofia)                   0:0 
17 March 2018, Saturday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                6:0 
Konkordia (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     1:3 
17 March 2018, Saturday, 13:00 EET:
Olimpiets (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                   0:13 
Mladost 2015 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                0:1 
17 March 2018, Saturday, 18:00 EET:
in kv.Dragalevtsi, Sofia:
Botev 57 SOU (Sofia) - Barocco (Sofia)                    3:2 

                           Round 15

21 March 2018, Wednesday, 13:00 EET:
Elit Sofia (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                    3:1 
23 March 2018, Friday, 12:30 EET:
in Sofia, "57-mo uchilishte" st.:
Mladost 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)               postponed 
24 March 2018, Saturday, 12:00 EET:
in Etropole:
DIT Sport (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    postponed 
24 March 2018, Saturday, 13:00 EET:
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                postponed 
24 March 2018, Saturday, 14:00 EET:
Sportist 13 (Sofia) - Konkordia (Sofia)                   postponed 
24 March 2018, Saturday, 16:00 EET:
in Sofia, "Bonsist" st.:
Vitosha (Bistritsa) - Barocco (Sofia)                     4:2 
9 May 2018, Wednesday, 10:30 EEST:
in Etropole:
DIT Sport (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    2:2 
23 May 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                - 
23 May 2018, Wednesday, 12:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                 - 
23 May 2018, Wednesday, 15:30 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Konkordia (Sofia)                    - 

                           Round 16

31 March 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Barocco (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                      0:3 
Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia)                    4:2 
31 March 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)              8:0 
31 March 2018, Saturday, 14:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                  5:2 
1 April 2018, Sunday, 14:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                1:3 
1 April 2018, Sunday, 16:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                     0:4 

                           Round 12 - postponed match

4 April 2018, Wednesday, 13:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Barocco (Sofia)                      4:0 

                           Round 12 - postponed match

11 April 2018, Wednesday, 15:30 EEST:
in kv.Dragalevtsi, Sofia:
Mladost 2015 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                  1:4 

                           Round 17

14 April 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  1:4 
14 April 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                     8:0 
14 April 2018, Saturday, 13:30 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Chavdar (Etropole)                  0:4 
14 April 2018, Saturday, 15:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)             0:10 
DIT Sport (Sofia) - Barocco (Sofia)                       2:2 
14 April 2018, Saturday, 17:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                  0:7 

                           Round 12 - postponed match

18 April 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                 17:0 

                           Round 18

21 April 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Barocco (Sofia) - Septemvri (Sofia)                       0:1 
Olimpiets (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                   3:12 
Chavdar (Etropole) - Mladost 2015 (Sofia)                 postponed 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Konkordia (Sofia)                9:2 
21 April 2018, Saturday, 16:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                 3:0 
21 April 2018, Saturday, 17:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - DIT Sport (Sofia)                  10:1 
26 May 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Mladost 2015 (Sofia)                  - 

                           Round 12 - postponed match

25 April 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    3:2 

                           Round 19

27 April 2018, Friday, 12:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)             4:1 
28 April 2018, Saturday, 11:00 EEST:
in German:
DIT Sport (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    0:3 
28 April 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    0:5 
Mladost 2015 (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                  postponed 
28 April 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                   0:5 
28 April 2018, Saturday, 14:00 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Barocco (Sofia)                     1:1 
31 May 2018, Thursday, 12:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                   - 

                           Round 12 - postponed matches

2 May 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)              1:0 
3 May 2018, Thursday, 12:00 EEST:
Konkordia (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                    postponed 
Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   postponed 

                           Round 20

5 May 2018, Saturday, 09:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    4:2 
5 May 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Barocco (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                    1:0 
Olimpiets (Sofia) - Konkordia (Sofia)                     3:3 
Chavdar (Etropole) - Lokomotiv 1929 (Sofia)               1:1 
5 May 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Sportist 13 (Sofia)                 5:1 
5 May 2018, Saturday, 14:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                  1:5 

                           Round 15 - postponed match

9 May 2018, Wednesday, 10:30 EEST:
in Etropole:
DIT Sport (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    2:2 

                           Round 21

12 May 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Olimpiets (Sofia)               15:0 
Konkordia (Sofia) - Barocco (Sofia)                       2:0 
12 May 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Botev 57 SOU (Sofia)                 2:0 
Septemvri (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                     0:1 
12 May 2018, Saturday, 14:00 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                  2:1 
12 May 2018, Saturday, 17:30 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                0:3 

                           Round 12 - postponed match

16 May 2018, Wednesday, 14:00 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   1:2 

                           Round 22

17 May 2018, Thursday, 13:00 EEST:
Elit Sofia (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                 2:1 
19 May 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia)                  0:1 
19 May 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Barocco (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                  0:2 
19 May 2018, Saturday, 13:00 EEST:
in German:
DIT Sport (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                   9:0 
Vitosha (Bistritsa) - Konkordia (Sofia)                   5:1 
19 May 2018, Saturday, 14:00 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    2:10 

                           Round 15 - postponed matches

23 May 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                - 
23 May 2018, Wednesday, 12:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                 - 
23 May 2018, Wednesday, 15:30 EEST:
Sportist 13 (Sofia) - Konkordia (Sofia)                    - 

                           Round 18 - postponed match

26 May 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Mladost 2015 (Sofia)                  - 

                           Round 19 - postponed match

31 May 2018, Thursday, 12:00 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                   - 

Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Vitosha (Bistritsa) XXX 3:2 1:1 4:2 2:2 5:0 10:1 5:1 4:2 5:1 2:1 16:0 2. Lokomotiv 1929 (Sofia) 1:0 XXX 1:1 5:0 4:1 7:0 6:0 8:0 5:1 9:2 8:1 15:0 3. Chavdar (Etropole) 1:1 1:1 XXX 4:2 2:0 0:0 1:0 4:0 4:0 4:0 -:- 11:0 4. Septemvri (Sofia) 0:5 -:- 4:0 XXX 0:0 2:0 0:1 6:1 3:0 6:1 3:1 8:0 5. Botev 57 SOU (Sofia) 1:3 2:3 0:4 0:1 XXX 3:0 1:5 3:2 3:2 3:0 3:1 17:0 6. Elit Sofia (Sofia) 0:7 2:4 0:2 4:2 0:2 XXX 8:0 1:1 1:0 8:2 2:1 3:1 7. DIT Sport (Sofia) 1:4 0:9 2:2 0:4 0:8 0:3 XXX 9:0 2:2 5:3 3:4 3:1 8. Sportist 13 (Sofia) 1:3 0:0 0:4 1:2 3:3 2:1 6:1 XXX 1:1 -:- 3:1 11:0 9. Barocco (Sofia) 1:4 0:2 0:4 0:1 3:3 0:3 3:1 2:0 XXX 3:1 1:0 3:1 10. Konkordia (Sofia) 0:7 1:4 0:5 1:3 1:4 3:2 0:3* 0:3 2:0 XXX 5:2 10:0 11. Mladost 2015 (Sofia) 0:3 0:10 0:8 0:2 -:- 2:3 1:4 0:1 0:1 4:4 XXX -:- 12. Olimpiets (Sofia) 0:13 0:13 2:10 0:5 0:8 2:9 0:4 3:12 0:4 3:3 3:8 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top