Yunoshi mladsha vazrast (b.2001-02):
Burgas - Mezhduoblastna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Current matches:

spring 2018 / Round 4:
Yambol 1915 (Yambol) - Burgas sport (Burgas)               - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Neftohimik 1962 (Burgas)           11   11   0   0   50:7    33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Chernomorets 1919 (Burgas)         11    7   3   1   45:16   24
 3. Yambol 2004 (Yambol)               11    7   1   3   32:20   22
 4. Nesebar (Nesebar)                  11    6   1   4   42:18   19 [1 0 0  6:4  3]
 5. Burgas sport (Burgas)              10    6   1   3   31:17   19 [0 0 1  4:6  0]
 6. Pomorie (Pomorie)                  11    5   2   4   14:20   17
 7. Sveti Nikola (Burgas)              11    3   3   5   21:23   12 [1 0 0  3:0  3]
 8. Karnobat (Karnobat)                11    4   0   7   12:32   12 [0 0 1  0:3  0]
 9. Vihar (Aytos)                      11    3   2   6   26:34   11
10. Yambol 1915 (Yambol)               10    2   2   6   17:28    8
11. Sozopol (Sozopol)                  11    2   1   8   15:51    7
12. Zvezdichka (Burgas)                11    1   0  10    4:43    3

                           Round 1

16 September 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Zvezdichka (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                   0:1 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)          5:0 
Karnobat (Karnobat) - Chernomorets 1919 (Burgas)          1:3 
Sozopol (Sozopol) - Burgas sport (Burgas)                 0:6 
16 September 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Vihar (Aytos) - Yambol 1915 (Yambol)                      2:2 
Yambol 2004 (Yambol) - Nesebar (Nesebar)                  2:1 

                           Round 2

23 September 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)            8:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Karnobat (Karnobat)               3:0 
Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas)              0:5 
Vihar (Aytos) - Zvezdichka (Burgas)                       6:1 
23 September 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Nesebar (Nesebar)                  2:3 
Burgas sport (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)              1:2 

                           Round 3

30 September 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Vihar (Aytos)                  3:0 
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   1:3 
Nesebar (Nesebar) - Burgas sport (Burgas)                 6:4 
30 September 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Zvezdichka (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)                0:2 
Sozopol (Sozopol) - Sveti Nikola (Burgas)                 4:3 
Yambol 2004 (Yambol) - Chernomorets 1919 (Burgas)         3:3 

                           Round 4

7 October 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)            3:2 
Pomorie (Pomorie) - Sozopol (Sozopol)                     3:1 
Vihar (Aytos) - Karnobat (Karnobat)                       2:3 
Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)            0:6 
7 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Burgas sport (Burgas)              postponed 
Sveti Nikola (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)              1:4 
spring 2018:
Yambol 1915 (Yambol) - Burgas sport (Burgas)               - 

                           Round 5

14 October 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas)                 2:1 
Sozopol (Sozopol) - Vihar (Aytos)                         4:3 
Nesebar (Nesebar) - Sveti Nikola (Burgas)                 1:1 
Burgas sport (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)        0:0 
14 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)           4:2 
Yambol 2004 (Yambol) - Pomorie (Pomorie)                  0:2 

                           Round 6

21 October 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Burgas sport (Burgas)             1:3 
Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar)                     1:0 
Vihar (Aytos) - Yambol 2004 (Yambol)                      4:1 
Zvezdichka (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                   1:0 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)            5:0 
21 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Chernomorets 1919 (Burgas)         1:7 

                           Round 7

28 October 2017, Saturday, 09:30 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas)              0:5 
Nesebar (Nesebar) - Vihar (Aytos)                         4:1 
Burgas sport (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                 3:2 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)        4:2 
28 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Yambol 1915 (Yambol)                1:0 
Yambol 2004 (Yambol) - Zvezdichka (Burgas)                5:0 

                           Round 8

3 November 2017, Friday, 09:30 EET:
Pomorie (Pomorie) - Chernomorets 1919 (Burgas)            2:2 
4 November 2017, Saturday, 09:30 EET:
Vihar (Aytos) - Burgas sport (Burgas)                     1:6 
Zvezdichka (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                   1:6 
Karnobat (Karnobat) - Sozopol (Sozopol)                   3:2 
4 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Yambol 1915 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)              0:1 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)           7:1 

                           Round 9

11 November 2017, Saturday, 09:30 EET:
Yambol 2004 (Yambol) - Karnobat (Karnobat)                3:0 
Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas)              2:3 
Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas)               3:0 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Vihar (Aytos)                8:2 
Sveti Nikola (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                 0:0 
11 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Sozopol (Sozopol) - Yambol 1915 (Yambol)                  3:3 

                           Round 10

18 November 2017, Saturday, 09:30 EET:
Vihar (Aytos) - Sveti Nikola (Burgas)                     2:2 
Zvezdichka (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)          0:5 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)          4:0 
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   0:5 
18 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Sozopol (Sozopol) - Yambol 2004 (Yambol)                  1:4 
18 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Yambol 1915 (Yambol) - Pomorie (Pomorie)                  5:0 

                           Round 11

25 November 2017, Saturday, 09:30 EET:
Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol)                    12:0 
Burgas sport (Burgas) - Karnobat (Karnobat)               5:1 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)     2:3 
Sveti Nikola (Burgas) - Zvezdichka (Burgas)               7:0 
Pomorie (Pomorie) - Vihar (Aytos)                         0:3 
25 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Yambol 2004 (Yambol) - Yambol 1915 (Yambol)               7:0 

                           Round 4 - postponed match

spring 2018:
Yambol 1915 (Yambol) - Burgas sport (Burgas)               - 

                           Round 12

10 March 2018, Saturday:
Yambol 1915 (Yambol) - Vihar (Aytos)                       - 
Pomorie (Pomorie) - Zvezdichka (Burgas)                    - 
Sveti Nikola (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)           - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)           - 
Burgas sport (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                  - 
Nesebar (Nesebar) - Yambol 2004 (Yambol)                   - 

                           Round 13

Nesebar (Nesebar) - Yambol 1915 (Yambol)                   - 
Yambol 2004 (Yambol) - Burgas sport (Burgas)               - 
Sozopol (Sozopol) - Chernomorets 1919 (Burgas)             - 
Karnobat (Karnobat) - Sveti Nikola (Burgas)                - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)               - 
Zvezdichka (Burgas) - Vihar (Aytos)                        - 

                           Round 14

Yambol 1915 (Yambol) - Zvezdichka (Burgas)                 - 
Vihar (Aytos) - Neftohimik 1962 (Burgas)                   - 
Pomorie (Pomorie) - Karnobat (Karnobat)                    - 
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                  - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)          - 
Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                  - 

                           Round 15

Burgas sport (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)               - 
Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas)             - 
Yambol 2004 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)               - 
Sozopol (Sozopol) - Pomorie (Pomorie)                      - 
Karnobat (Karnobat) - Vihar (Aytos)                        - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas)             - 

                           Round 16

Yambol 1915 (Yambol) - Neftohimik 1962 (Burgas)            - 
Zvezdichka (Burgas) - Karnobat (Karnobat)                  - 
Vihar (Aytos) - Sozopol (Sozopol)                          - 
Pomorie (Pomorie) - Yambol 2004 (Yambol)                   - 
Sveti Nikola (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                  - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)         - 

                           Round 17

Chernomorets 1919 (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)          - 
Burgas sport (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)              - 
Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                      - 
Yambol 2004 (Yambol) - Vihar (Aytos)                       - 
Sozopol (Sozopol) - Zvezdichka (Burgas)                    - 
Karnobat (Karnobat) - Neftohimik 1962 (Burgas)             - 

                           Round 18

Yambol 1915 (Yambol) - Karnobat (Karnobat)                 - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)               - 
Zvezdichka (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)                 - 
Vihar (Aytos) - Nesebar (Nesebar)                          - 
Pomorie (Pomorie) - Burgas sport (Burgas)                  - 
Sveti Nikola (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)         - 

                           Round 19

Sveti Nikola (Burgas) - Yambol 1915 (Yambol)               - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)             - 
Burgas sport (Burgas) - Vihar (Aytos)                      - 
Nesebar (Nesebar) - Zvezdichka (Burgas)                    - 
Yambol 2004 (Yambol) - Neftohimik 1962 (Burgas)            - 
Sozopol (Sozopol) - Karnobat (Karnobat)                    - 

                           Round 20

Yambol 1915 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                   - 
Karnobat (Karnobat) - Yambol 2004 (Yambol)                 - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)               - 
Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas)                - 
Vihar (Aytos) - Chernomorets 1919 (Burgas)                 - 
Pomorie (Pomorie) - Sveti Nikola (Burgas)                  - 

                           Round 21

Pomorie (Pomorie) - Yambol 1915 (Yambol)                   - 
Sveti Nikola (Burgas) - Vihar (Aytos)                      - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas)           - 
Burgas sport (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)           - 
Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat)                    - 
Yambol 2004 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                   - 

                           Round 22

Yambol 1915 (Yambol) - Yambol 2004 (Yambol)                - 
Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar)                      - 
Karnobat (Karnobat) - Burgas sport (Burgas)                - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)      - 
Zvezdichka (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)                - 
Vihar (Aytos) - Pomorie (Pomorie)                          - 

Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Neftohimik 1962 (Burgas) XXX -:- 7:1 -:- 4:0 -:- 5:0 5:0 3:0 4:2 -:- -:- 2. Chernomorets 1919 (Burgas) 2:3 XXX -:- 3:2 -:- -:- 4:2 -:- 8:2 -:- 8:0 -:- 3. Yambol 2004 (Yambol) -:- 3:3 XXX 2:1 -:- 0:2 -:- 3:0 -:- 7:0 -:- 5:0 4. Nesebar (Nesebar) 2:3 -:- -:- XXX 6:4 -:- 1:1 -:- 4:1 -:- 12:0 -:- 5. Burgas sport (Burgas) -:- 0:0 1:2 -:- XXX 3:2 -:- 5:1 -:- -:- -:- 3:0 6. Pomorie (Pomorie) 0:5 2:2 -:- 1:0 -:- XXX -:- -:- 0:3 -:- 3:1 -:- 7. Sveti Nikola (Burgas) -:- -:- 1:4 -:- 1:3 0:0 XXX 3:0 -:- -:- -:- 7:0 8. Karnobat (Karnobat) -:- 1:3 -:- 0:5 -:- 1:3 -:- XXX -:- 1:0 3:2 2:1 9. Vihar (Aytos) -:- -:- 4:1 -:- 1:6 -:- 2:2 2:3 XXX 2:2 -:- 6:1 10. Yambol 1915 (Yambol) -:- 1:7 -:- 2:3 -:- 5:0 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- 11. Sozopol (Sozopol) 0:5 -:- 1:4 -:- 0:6 -:- 4:3 -:- 4:3 3:3 XXX -:- 12. Zvezdichka (Burgas) 0:6 0:5 -:- 1:6 -:- 0:1 -:- -:- -:- 0:2 1:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top