Detsa (род.2003-04):
« Plovdiv - Mezhduoblastna grupa 2017/18 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Plovdiv)                    22   19   1   2  104:12   58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           22   18   1   3   92:24   55
 3. Rodopa Smolyan (Smolyan)           22   16   0   6   69:23   48
 4. Sokol (Markovo)                    22   13   2   7   44:26   41 [1 1 0  1:0  4]
 5. Maritsa 1921 (Plovdiv)             22   12   5   5   56:29   41 [0 1 1  0:1  1]
 6. Spartak-S 94 (Plovdiv)             22   12   3   7   61:28   39
 7. Asenovets 2005 (Asenovgrad)        22   10   3   9   39:39   33
 8. Trakia 06 (Stamboliyski)           22    5   2  15   34:76   17
 9. Levski (Karlovo)                   22    5   1  16   24:60   16
10. Chavdar (Plovdiv)                  22    5   0  17   25:78   15
11. Orleta (Pazardzhik)                22    4   1  17   18:90   13
12. Metalik 1938 (Sopot)               22    3   1  18   17:98   10

Notes
  - The teams play their home games at the following grounds:
    - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - st."Shipka", Asenovgrad;
    - Botev (Plovdiv) - complex "Botev 1912", kv.Komatevo, Plovdiv;
    - Levski (Karlovo) - st."Vasil Levski", Karlovo;
    - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - st."Lokomotiv", Plovdiv;
    - Maritsa 1921 (Plovdiv) - in Voysil;
    - Metalik 1938 (Sopot) - in Sopot;
    - Orleta (Pazardzhik) - in Glavinitsa;
    - Rodopa Smolyan (Smolyan) - st."Septemvri", Smolyan;
    - Sokol (Markovo) - in Markovo;
    - Spartak S-94 (Plovdiv) - st."Todor Diev", Plovdiv;
    - Trakia 06 (Stamboliyski) - in Stamboliyski;
    - Chavdar (Plovdiv) - complex EKIU, Orizari.

                           Round 1

16 September 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)       5:2 
16 September 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Trakia 06 (Stamboliyski) - Spartak-S 94 (Plovdiv)         0:6 
17 September 2017, Sunday, 10:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                       8:1 
17 September 2017, Sunday, 10:30 EEST:
Sokol (Markovo) - Metalik 1938 (Sopot)                    5:0 
in Vedrare:
Levski (Karlovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                 0:6 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Orleta (Pazardzhik)         4:1 

                           Round 2

23 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Levski (Karlovo)                   postponed 
Trakia 06 (Stamboliyski) - Sokol (Markovo)                1:1 
23 September 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)      3:0 
23 September 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                2:0 
24 September 2017, Sunday, 10:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                2:0 
24 September 2017, Sunday, 12:00 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Rodopa Smolyan (Smolyan)            0:8 
1 November 2017, Wednesday, 14:00 EET:
Metalik 1938 (Sopot) - Levski (Karlovo)                   0:5 

                           Round 3

30 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Metalik 1938 (Sopot)        2:0 
30 September 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         2:0 
Chavdar (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)              1:4 
1 October 2017, Sunday, 10:30 EEST:
in Vedrare:
Levski (Karlovo) - Trakia 06 (Stamboliyski)               1:0 
Botev (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)                    10:0 
1 October 2017, Sunday, 13:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                  2:0 

                           Round 4

5 October 2017, Thursday, 15:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Levski (Karlovo)                        3:1 
7 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)         0:2 
Trakia 06 (Stamboliyski) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    3:2 
7 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Rodopa Smolyan (Smolyan)           1:7 
8 October 2017, Sunday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Chavdar (Plovdiv)                   3:0 awd 
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                  postponed 
1 November 2017, Wednesday, 10:30 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                  0:0 

                           Round 5

14 October 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Trakia 06 (Stamboliyski)       3:0 awd 
Botev (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot)                   10:0 
14 October 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Sokol (Markovo)             2:0 
14 October 2017, Saturday, 13:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)            4:0 
15 October 2017, Sunday, 10:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                1:5 
15 October 2017, Sunday, 10:30 EEST:
in Vedrare:
Levski (Karlovo) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                 0:2 

                           Round 6

21 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)              4:2 
Metalik 1938 (Sopot) - Chavdar (Plovdiv)                  3:2 
Trakia 06 (Stamboliyski) - Botev (Plovdiv)                0:2 
21 October 2017, Saturday, 12:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Rodopa Smolyan (Smolyan)                0:3 awd * 
* - initially postponed, then awarded.
21 October 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)         1:3 
22 October 2017, Sunday, 10:30 EEST:
in Vedrare:
Levski (Karlovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            1:1 

                           Round 7

29 October 2017, Sunday, 10:30 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Spartak-S 94 (Plovdiv)      2:2 
Orleta (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv)              1:3 
29 October 2017, Sunday, 11:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot)           7:2 
29 October 2017, Sunday, 12:00 EET:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Levski (Karlovo)               4:0 
Botev (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                         7:0 
Chavdar (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)              5:1 

                           Round 4 - postponed match

1 November 2017, Wednesday, 10:30 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                  0:0 

                           Round 2 - postponed match

1 November 2017, Wednesday, 14:00 EET:
Metalik 1938 (Sopot) - Levski (Karlovo)                   0:5 

                           Round 8

4 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)           1:1 
Trakia 06 (Stamboliyski) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)       2:10 
Sokol (Markovo) - Chavdar (Plovdiv)                       0:1 
5 November 2017, Sunday, 10:30 EET:
Metalik 1938 (Sopot) - Orleta (Pazardzhik)                0:1 
in Vedrare:
Levski (Karlovo) - Botev (Plovdiv)                        1:3 
5 November 2017, Sunday, 12:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Rodopa Smolyan (Smolyan)    0:1 

                           Round 9

11 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot)             4:0 
11 November 2017, Saturday, 12:00 EET:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Spartak-S 94 (Plovdiv)         3:0 awd 
11 November 2017, Saturday, 12:30 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                6:0 
12 November 2017, Sunday, 10:30 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Trakia 06 (Stamboliyski)            postponed 
12 November 2017, Sunday, 12:30 EET:
Botev (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)             6:0 
12 November 2017, Sunday, 13:00 EET:
Chavdar (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                      2:0 
23 November 2017, Thursday, 15:00 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Trakia 06 (Stamboliyski)            1:3 

                           Round 10

17 November 2017, Friday, 15:00 EET:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot)             4:0 
18 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Trakia 06 (Stamboliyski) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         0:4 
18 November 2017, Saturday, 12:00 EET:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Botev (Plovdiv)                2:0 
19 November 2017, Sunday, 09:30 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Chavdar (Plovdiv)           3:0 
19 November 2017, Sunday, 10:30 EET:
in Vedrare:
Levski (Karlovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               0:6 
19 November 2017, Sunday, 11:00 EET:
Sokol (Markovo) - Orleta (Pazardzhik)                     3:0 

                           Round 9 - postponed match

23 November 2017, Thursday, 15:00 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Trakia 06 (Stamboliyski)            1:3 

                           Round 11

25 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    1:3 
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                  0:0 
Metalik 1938 (Sopot) - Trakia 06 (Stamboliyski)           2:2 
26 November 2017, Sunday, 10:30 EET:
Botev (Plovdiv) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                  3:1 
26 November 2017, Sunday, 13:00 EET:
Chavdar (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)              0:6 
27 November 2017, Monday, 15:00 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Levski (Karlovo)                    1:0 

                           Round 12

9 March 2018, Friday, 15:30 EET:
Metalik 1938 (Sopot) - Sokol (Markovo)                    0:6 
10 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)         postponed 
in Plovdiv, "Plovdiv" st.:
Chavdar (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                       0:6 
10 March 2018, Saturday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       6:1 
10 March 2018, Saturday, 13:30 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                 5:1 
11 March 2018, Sunday, 10:00 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)         1:4 
24 April 2018, Tuesday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)         6:0 

                           Round 13

16 March 2018, Friday, 16:00 EET:
Chavdar (Plovdiv) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                1:5 
17 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Sokol (Markovo) - Trakia 06 (Stamboliyski)                5:0 
17 March 2018, Saturday, 12:00 EET:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Orleta (Pazardzhik)            postponed 
18 March 2018, Sunday, 10:30 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv)      1:1 
in Sopot:
Levski (Karlovo) - Metalik 1938 (Sopot)                   3:0 
18 March 2018, Sunday, 12:00 EET:
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                3:2 
18 April 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Orleta (Pazardzhik)            7:0 

                           Round 14

24 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Trakia 06 (Stamboliyski) - Levski (Karlovo)               1:2 
24 March 2018, Saturday, 13:00 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)         postponed 
24 March 2018, Saturday, 15:00 EET:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                  postponed 
25 March 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)        postponed 
Orleta (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv)                     postponed 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)              6:1 
3 April 2018, Tuesday, 10:30 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)        1:5 
11 April 2018, Wednesday, 15:00 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                  0:2 
16 May 2018, Wednesday, 11:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)         1:0 
24 May 2018, Thursday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv)                     0:5 

                           Round 15

27 March 2018, Tuesday, 15:30 EEST:
in Vedrare:
Levski (Karlovo) - Sokol (Markovo)                        0:1 
29 March 2018, Thursday, 16:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)                   5:1 
31 March 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Metalik 1938 (Sopot)           7:0 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Trakia 06 (Stamboliyski)    3:0 
1 April 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                  6:0 
4 April 2018, Wednesday, 10:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak-S 94 (Plovdiv)         3:1 

                           Round 14 - postponed match

3 April 2018, Tuesday, 10:30 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)        1:5 

                           Round 16

4 April 2018, Wednesday, 12:30 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                2:1 
5 April 2018, Thursday, 16:00 EEST:
Trakia 06 (Stamboliyski) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       3:0 
6 April 2018, Friday, 10:30 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Botev (Plovdiv)                    0:6 
7 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                 6:0 
7 April 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)             5:0 awd * 
* - abandoned at 2:1 the visitors team's fault.
9 April 2018, Monday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            0:5 

                           Round 14 - postponed match

11 April 2018, Wednesday, 15:00 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                  0:2 

                           Round 17

12 April 2018, Thursday, 17:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot)                  1:4 
14 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         2:2 
14 April 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Sokol (Markovo)                postponed 
15 April 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Spartak-S 94 (Plovdiv)              1:1 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Levski (Karlovo)            3:1 
15 April 2018, Sunday, 12:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)               10:1 
9 May 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Sokol (Markovo)                0:4 

                           Round 13 - postponed match

18 April 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Orleta (Pazardzhik)            7:0 

                           Round 18

20 April 2018, Friday, 16:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Botev (Plovdiv)                         0:3 
20 April 2018, Friday, 16:30 EEST:
Trakia 06 (Stamboliyski) - Chavdar (Plovdiv)             10:0 
21 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)      4:0 
22 April 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           0:9 
22 April 2018, Sunday, 12:00 EEST:
Levski (Karlovo) - Rodopa Smolyan (Smolyan)               0:2 
22 April 2018, Sunday, 12:30 EEST:
in Plovdiv, "Maritsa" st.:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)              8:0 

                           Round 12 - postponed match

24 April 2018, Tuesday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)         6:0 

                           Round 19

26 April 2018, Thursday, 18:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                       0:2 
27 April 2018, Friday, 17:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak-S 94 (Plovdiv)           2:7 
28 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)       3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.
Botev (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                        postponed 
28 April 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    3:0 awd 
29 April 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot)                postponed 
16 May 2018, Wednesday, 12:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                        7:0 
28 May 2018, Monday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot)                3:2 

                           Round 20

4 May 2018, Friday, 17:00 EEST:
Trakia 06 (Stamboliyski) - Orleta (Pazardzhik)            4:2 
5 May 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Botev (Plovdiv)             0:2 
5 May 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Sokol (Markovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                0:2 
Metalik 1938 (Sopot) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             0:2 
5 May 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)         2:1 
5 May 2018, Saturday, 12:30 EEST:
Levski (Karlovo) - Chavdar (Plovdiv)                      0:2 

                           Round 17 - postponed match

9 May 2018, Wednesday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Sokol (Markovo)                0:4 

                           Round 21

11 May 2018, Friday, 17:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)           1:4 
12 May 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Metalik 1938 (Sopot) - Spartak-S 94 (Plovdiv)             0:6 
12 May 2018, Saturday, 12:00 EEST:
in Plovdiv, "Maritsa" st.:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)         6:2 
Botev (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)                4:1 
13 May 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Sokol (Markovo)                     0:4 
15 May 2018, Tuesday, 12:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Levski (Karlovo)               5:2 

                           Round 14 - postponed match

16 May 2018, Wednesday, 11:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)         1:0 

                           Round 19 - postponed match

16 May 2018, Wednesday, 12:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                        7:0 

                           Round 22

19 May 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                  1:3 
Sokol (Markovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                  1:0 
Trakia 06 (Stamboliyski) - Metalik 1938 (Sopot)           1:2 
19 May 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Chavdar (Plovdiv)              3:0 awd 
20 May 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)    0:2 
21 May 2018, Monday, 17:30 EEST:
Levski (Karlovo) - Orleta (Pazardzhik)                    6:0 

                           Round 14 - postponed match

24 May 2018, Thursday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv)                     0:5 

                           Round 19 - postponed match

28 May 2018, Monday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot)                3:2 

Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Botev (Plovdiv) XXX 3:2 4:1 7:0 6:0 3:1 6:0 10:1 7:0 8:1 10:0 10:0 2. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 2:0 XXX 6:1 6:0 2:2 3:1 1:3 3:0* 5:2 6:1 4:0 7:2 3. Rodopa Smolyan (Smolyan) 2:0 5:2 XXX 0:4 2:0 3:0* 3:0* 3:0* 4:0 3:0* 7:0 7:0 4. Sokol (Markovo) 0:3 0:2 0:3* XXX 1:0 2:0 5:0* 5:0 3:1 0:1 3:0 5:0 5. Maritsa 1921 (Plovdiv) 0:0 1:3 1:0 0:0 XXX 2:7 3:0 6:2 5:1 2:1 8:0 4:0 6. Spartak-S 94 (Plovdiv) 1:3 0:2 2:1 0:2 1:1 XXX 4:0 6:0 6:0 2:0 4:2 4:0 7. Asenovets 2005 (Asenovgrad) 0:2 0:2 0:1 2:0 1:1 2:2 XXX 3:0 3:1 3:0 4:1 2:0 8. Trakia 06 (Stamboliyski) 0:2 2:10 3:0 1:1 0:4 0:6 3:2 XXX 1:2 10:0 4:2 1:2 9. Levski (Karlovo) 1:3 0:6 0:2 0:1 0:6 0:2 1:1 1:0 XXX 0:2 6:0 3:0 10. Chavdar (Plovdiv) 0:6 1:4 0:6 0:2 1:5 1:5 1:4 5:1 2:0 XXX 5:1 1:4 11. Orleta (Pazardzhik) 0:5 0:5 0:8 0:4 1:3 1:1 1:4 1:3 1:0 3:0* XXX 3:2 12. Metalik 1938 (Sopot) 0:6 0:9 1:7 0:6 0:2 0:6 1:5 2:2 0:5 3:2 0:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top