Yunoshi mladsha vazrast (b.2001-02):
Vratsa - Mezhduoblastna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Vratsa)                      8    7   1   0   46:0    22
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Chavdar 1957 (Byala Slatina)        9    5   1   3   29:12   16
 3. Kom (Berkovitsa)                    9    4   2   3   16:11   14
 4. Kariana (Erden)                     9    4   1   4   20:20   13
 5. OFK Lokomotiv (Mezdra)              9    2   4   3   10:13   10
 6. Parva atomna (Kozloduy)             8    2   3   3   14:12    9
 7. Botev (Krivodol)                    8    0   0   8    5:72    0

                           Round 1

22 September 2017, Friday, 17:00 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kariana (Erden)                  3:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Kom (Berkovitsa)           2:2 
Botev (Vratsa) - Botev (Krivodol)                        18:0 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 2

29 September 2017, Friday, 17:00 EEST:
Kariana (Erden) - Botev (Krivodol)                        5:3 
Kom (Berkovitsa) - Parva atomna (Kozloduy)                1:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     1:3 
Botev (Vratsa)                                            bye

                           Round 3

6 October 2017, Friday, 16:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Kariana (Erden)            3:0 
Parva atomna (Kozloduy) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          1:1 
Botev (Vratsa) - Kom (Berkovitsa)                         5:0 
Botev (Krivodol)                                          bye

                           Round 4

13 October 2017, Friday, 16:00 EEST:
Kom (Berkovitsa) - Botev (Krivodol)                       7:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev (Vratsa)                   0:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Parva atomna (Kozloduy)    3:0 
Kariana (Erden)                                           bye

                           Round 5

20 October 2017, Friday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Kariana (Erden)                 4:1 
Botev (Vratsa) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)             2:0 
Botev (Krivodol) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                 1:3 
Kom (Berkovitsa)                                          bye

                           Round 6

27 October 2017, Friday, 16:00 EEST:
Kariana (Erden) - Kom (Berkovitsa)                        2:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Botev (Krivodol)          11:0 
Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Vratsa)                  0:3 
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 7

3 November 2017, Friday, 15:00 EET:
Botev (Vratsa) - Kariana (Erden)                          4:0 
Botev (Krivodol) - Parva atomna (Kozloduy)                1:7 
Kom (Berkovitsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                 1:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 8

10 November 2017, Friday, 15:00 EET:
Kariana (Erden) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                  1:1 
Kom (Berkovitsa) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)           4:0 
Botev (Krivodol) - Botev (Vratsa)                         0:13 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 9

17 November 2017, Friday, 15:00 EET:
Botev (Krivodol) - Kariana (Erden)                        0:8 
Parva atomna (Kozloduy) - Kom (Berkovitsa)                0:1 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - OFK Lokomotiv (Mezdra)     5:0 
Botev (Vratsa)                                            bye

                           Round 10

24 November 2017, Friday, 15:00 EET:
Kariana (Erden) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)            3:2 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)          1:1 
Kom (Berkovitsa) - Botev (Vratsa)                         0:1 
Botev (Krivodol)                                          bye

                           Round 11

spring 2018:
Botev (Krivodol) - Kom (Berkovitsa)                        - 
Botev (Vratsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                    - 
Parva atomna (Kozloduy) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     - 
Kariana (Erden)                                           bye

                           Round 12

Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                  - 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Botev (Vratsa)              - 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev (Krivodol)                  - 
Kom (Berkovitsa)                                          bye

                           Round 13

Kom (Berkovitsa) - Kariana (Erden)                         - 
Botev (Krivodol) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)            - 
Botev (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy)                   - 
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 14

Kariana (Erden) - Botev (Vratsa)                           - 
Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Krivodol)                 - 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kom (Berkovitsa)                  - 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Botev (Vratsa) XXX 2:0 5:0 4:0 -:- -:- 18:0 2. Chavdar 1957 (Byala Slatina) -:- XXX 2:2 3:0 5:0 3:0 11:0 3. Kom (Berkovitsa) 0:1 4:0 XXX -:- 1:0 1:1 7:0 4. Kariana (Erden) -:- 3:2 2:0 XXX 1:1 -:- 5:3 5. OFK Lokomotiv (Mezdra) 0:0 1:3 -:- 3:0 XXX 1:1 -:- 6. Parva atomna (Kozloduy) 0:3 -:- 0:1 4:1 1:1 XXX -:- 7. Botev (Krivodol) 0:13 -:- -:- 0:8 1:3 1:7 XXX ------------------------------------------------------------------------- top