Yunoshi mladsha vazrast (b.2002-03):
« Vratsa - Mezhduoblastna grupa 2018/19 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. OFK Lokomotiv (Mezdra)             12    9   2   1   51:12   29
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Chavdar 1957 (Byala Slatina)       12    9   0   3   33:20   27
 3. Parva atomna (Kozloduy)            12    6   1   5   30:15   19
 4. Botev (Krivodol)                   12    3   1   8   17:39   10
 5. Kariana (Erden)                    12    1   0  11   13:58    3

                           Round 1

19 September 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Parva atomna (Kozloduy)    1:4 
Kariana (Erden) - Botev (Krivodol)                        5:3 
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 2

26 September 2018, Wednesday, 17:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Kariana (Erden)                 4:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     9:1 
Botev (Krivodol)                                          bye

                           Round 3

3 October 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Kariana (Erden) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                  2:4 
Botev (Krivodol) - Parva atomna (Kozloduy)                1:8 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 4

10 October 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev (Krivodol)                10:1 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Kariana (Erden)            6:1 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 5

17 October 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          2:2 
20 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Botev (Krivodol) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)           2:4 
Kariana (Erden)                                           bye

                           Round 6

24 October 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)    0:2 
Botev (Krivodol) - Kariana (Erden)                        2:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 7

31 October 2018, Wednesday, 15:00 EET:
Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 0:3 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - OFK Lokomotiv (Mezdra)     1:2 
Botev (Krivodol)                                          bye

                           Round 8

8 November 2018, Thursday, 15:00 EET:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kariana (Erden)                  8:0 
Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Krivodol)                postponed 
22 March 2019, Friday, 15:30 EET:
Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Krivodol)                3:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 9

29 March 2019, Friday, 15:30 EET:
Botev (Krivodol) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                 0:0 
Kariana (Erden) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)            0:6 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 10

5 April 2019, Friday, 16:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Botev (Krivodol)           1:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)          1:0 
Kariana (Erden)                                           bye

                           Round 11

12 April 2019, Friday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Kariana (Erden)                 3:1 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - OFK Lokomotiv (Mezdra)     2:1 
Botev (Krivodol)                                          bye

                           Round 12

19 April 2019, Friday, 16:00 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev (Krivodol)                 5:0 
Parva atomna (Kozloduy) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)    1:2 
Kariana (Erden)                                           bye

                           Round 13

3 May 2019, Friday, 17:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Kariana (Erden)            6:0 
Botev (Krivodol) - Parva atomna (Kozloduy)                1:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 14

10 May 2019, Friday, 17:00 EEST:
Kariana (Erden) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                  1:6 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Botev (Krivodol)           1:0 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 15

17 May 2019, Friday, 17:00 EEST:
Botev (Krivodol) - Kariana (Erden)                        7:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)          3:2 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

Results grid
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. OFK Lokomotiv (Mezdra) XXX 9:1 1:0 10:1 8:0 XXX --- 3:2 5:0 --- 2. Chavdar 1957 (Byala Slatina) 1:2 XXX 1:4 1:0 6:1 2:1 XXX --- 1:0 6:0 3. Parva atomna (Kozloduy) 2:2 0:2 XXX 3:0 4:1 --- 1:2 XXX --- 3:1 4. Botev (Krivodol) 0:0 2:4 1:8 XXX 2:1 --- --- 1:0 XXX 7:1 5. Kariana (Erden) 2:4 0:6 0:3 5:3 XXX 1:6 --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------- top