Yunoshi mladsha vazrast (b.2001-02):
Veliko Tarnovo - Zonalna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
        | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |


                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Yantra Gabrovo (Gabrovo)           12    9   2   1   46:11   29
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Etar VT (Veliko Tarnovo)           12    9   1   2   37:7    28
 3. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      12    7   4   1   38:8    25
 4. Spartak (Pleven)                   12    7   3   2   46:20   24 [1 0 0  4:3  3]
 5. Akademik (Svishtov)                12    7   3   2   35:12   24 [0 0 1  3:4  0]
 6. Yantra (Polski Trambesh)           12    6   4   2   20:12   22 [1 0 0  1:0  3]
 7. Liteks (Lovech)                    12    7   1   4   39:17   22 [0 0 1  0:1  0]
 8. Yantra 1919 (Gabrovo)              12    3   3   6   18:22   12
 9. Sevlievo (Sevlievo)                12    3   0   9   14:38    9
10. Tryavna (Tryavna)                  12    2   2   8   16:37    8
11. Pavlikeni (Pavlikeni)              12    2   1   9   15:44    7
12. Gigant (Belene)                    12    2   0  10    9:81    6
13. Chardafon 1919 (Gabrovo)           12    1   2   9    9:33    5

                           Round 1

9 September 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Tryavna (Tryavna) - Pavlikeni (Pavlikeni)                 0:2 
Yantra (Polski Trambesh) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       0:3 
9 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Akademik (Svishtov) - Yantra 1919 (Gabrovo)               4:0 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Liteks (Lovech)           2:0 
Spartak (Pleven)                                          bye
Gigant (Belene)                                           bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye

                           Round 2

13 September 2017, Wednesday, 15:30 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra (Polski Trambesh)       3:0 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)     0:5 
Sevlievo (Sevlievo) - Tryavna (Tryavna)                   3:2 
Spartak (Pleven) - Akademik (Svishtov)                    4:3 
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Gigant (Belene)                                           bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye

                           Round 3

16 September 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Tryavna (Tryavna) - Gigant (Belene)                       4:1 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Sevlievo (Sevlievo)       7:0 
16 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Liteks (Lovech)                1:0 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       1:1 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye

                           Round 4

23 September 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra (Polski Trambesh)          1:2 
Gigant (Belene) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)           1:7 
23 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)       2:1 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)                 1:1 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 5

30 September 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Tryavna (Tryavna) - Spartak (Pleven)                      1:2 
Yantra (Polski Trambesh) - Sevlievo (Sevlievo)            2:0 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       2:1 
30 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra 1919 (Gabrovo)     2:0 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Liteks (Lovech)                1:3 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Gigant (Belene)                                           bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 6

7 October 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Gigant (Belene) - Yantra (Polski Trambesh)                1:7 
Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)          2:2 
Akademik (Svishtov) - Tryavna (Tryavna)                   4:0 
7 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Liteks (Lovech) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)                1:1 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Chardafon 1919 (Gabrovo)          2:0 
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye

                           Round 7

14 October 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Akademik (Svishtov)       0:0 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)          8:1 
14 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Yantra 1919 (Gabrovo)          2:0 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Sevlievo (Sevlievo)            3:0 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech)                6:0 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Gigant (Belene)                                           bye

                           Round 8

18 October 2017, Wednesday, 15:00 EEST:
Gigant (Belene) - Chardafon 1919 (Gabrovo)                2:0 
18 October 2017, Wednesday, 15:30 EEST:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          0:2 
Sevlievo (Sevlievo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)            1:2 
Spartak (Pleven) - Yantra (Polski Trambesh)               1:1 
Liteks (Lovech)                                           bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye

                           Round 9

21 October 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Akademik (Svishtov)            1:1 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Gigant (Belene)               12:0 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sevlievo (Sevlievo)            2:0 
21 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)          1:1 
Liteks (Lovech) - Pavlikeni (Pavlikeni)                   3:1 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 10

28 October 2017, Saturday, 09:45 EEST:
Gigant (Belene) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                0:8 
Tryavna (Tryavna) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)         1:3 
28 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Sevlievo (Sevlievo) - Liteks (Lovech)                     0:3 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)          0:3 
Spartak (Pleven) - Chardafon 1919 (Gabrovo)               4:0 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 11

1 November 2017, Wednesday, 09:45 EET:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)            1:6 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)          1:0 
Liteks (Lovech) - Gigant (Belene)                        17:0 
1 November 2017, Wednesday, 10:30 EET:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Spartak (Pleven)               postponed 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Sevlievo (Sevlievo)               3:4 
30 November 2017, Thursday, 15:30 EET:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Spartak (Pleven)               5:3 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 12

4 November 2017, Saturday, 09:45 EET:
Gigant (Belene) - Pavlikeni (Pavlikeni)                   4:2 
Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               1:0 
Akademik (Svishtov) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)            1:0 
Tryavna (Tryavna) - Yantra (Polski Trambesh)              2:2 
4 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Liteks (Lovech)                   1:3 
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 13

11 November 2017, Saturday, 09:45 EET:
Yantra (Polski Trambesh) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  0:0 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Akademik (Svishtov)            4:1 
Sevlievo (Sevlievo) - Gigant (Belene)                     4:0 
11 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Liteks (Lovech) - Spartak (Pleven)                        4:2 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra 1919 (Gabrovo)             1:5 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 14

18 November 2017, Saturday, 09:45 EET:
Spartak (Pleven) - Pavlikeni (Pavlikeni)                  9:0 
18 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Sevlievo (Sevlievo)               4:1 
Akademik (Svishtov) - Liteks (Lovech)                     1:0 
Tryavna (Tryavna) - Chardafon 1919 (Gabrovo)              3:1 
Gigant (Belene)                                           bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 15

25 November 2017, Saturday, 09:45 EET:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)              7:1 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Akademik (Svishtov)               2:2 
Sevlievo (Sevlievo) - Spartak (Pleven)                    1:3 
25 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  0:7 
Gigant (Belene) - Yantra 1919 (Gabrovo)                   0:3 
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye

                           Round 11 - postponed match

30 November 2017, Thursday, 15:30 EET:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Spartak (Pleven)               5:3 

                           Round 16

2 December 2017, Saturday, 09:45 EET:
Spartak (Pleven) - Gigant (Belene)                       12:0 
Akademik (Svishtov) - Sevlievo (Sevlievo)                 7:0 
Tryavna (Tryavna) - Etar VT (Veliko Tarnovo)              0:6 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)  1:2 
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 17

9 December 2017, Saturday, 09:45 EET:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  2:2 
Gigant (Belene) - Akademik (Svishtov)                     0:5 
9 December 2017, Saturday, 10:30 EET:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)       0:2 
Liteks (Lovech) - Tryavna (Tryavna)                       5:1 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Spartak (Pleven)                  3:3 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye

                           Round 18

spring 2018:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)                - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Tryavna (Tryavna)                  - 
Liteks (Lovech) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)            - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)        - 
Spartak (Pleven)                                          bye
Gigant (Belene)                                           bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye

                           Round 19

Yantra (Polski Trambesh) - Etar VT (Veliko Tarnovo)        - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Pavlikeni (Pavlikeni)      - 
Tryavna (Tryavna) - Sevlievo (Sevlievo)                    - 
Akademik (Svishtov) - Spartak (Pleven)                     - 
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Gigant (Belene)                                           bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye

                           Round 20

Gigant (Belene) - Tryavna (Tryavna)                        - 
Sevlievo (Sevlievo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)        - 
Liteks (Lovech) - Yantra (Polski Trambesh)                 - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)        - 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye

                           Round 21

Chardafon 1919 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)        - 
Yantra (Polski Trambesh) - Pavlikeni (Pavlikeni)           - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Gigant (Belene)            - 
Tryavna (Tryavna) - Yantra 1919 (Gabrovo)                  - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 22

Spartak (Pleven) - Tryavna (Tryavna)                       - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      - 
Sevlievo (Sevlievo) - Yantra (Polski Trambesh)             - 
Liteks (Lovech) - Chardafon 1919 (Gabrovo)                 - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)        - 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Gigant (Belene)                                           bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 23

Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Liteks (Lovech)                 - 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)           - 
Yantra (Polski Trambesh) - Gigant (Belene)                 - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Spartak (Pleven)           - 
Tryavna (Tryavna) - Akademik (Svishtov)                    - 
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye

                           Round 24

Akademik (Svishtov) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)        - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)           - 
Sevlievo (Sevlievo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)             - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)           - 
Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 - 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Gigant (Belene)                                           bye

                           Round 25

Etar VT (Veliko Tarnovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)           - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Sevlievo (Sevlievo)             - 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Gigant (Belene)                 - 
Yantra (Polski Trambesh) - Spartak (Pleven)                - 
Liteks (Lovech)                                           bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye

                           Round 26

Akademik (Svishtov) - Yantra (Polski Trambesh)             - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)           - 
Gigant (Belene) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)                 - 
Sevlievo (Sevlievo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Liteks (Lovech)                    - 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 27

Liteks (Lovech) - Sevlievo (Sevlievo)                      - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Gigant (Belene)                 - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)           - 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Spartak (Pleven)                - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Tryavna (Tryavna)          - 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 28

Akademik (Svishtov) - Chardafon 1919 (Gabrovo)             - 
Spartak (Pleven) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)                - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)           - 
Gigant (Belene) - Liteks (Lovech)                          - 
Sevlievo (Sevlievo) - Pavlikeni (Pavlikeni)                - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 29

Pavlikeni (Pavlikeni) - Gigant (Belene)                    - 
Liteks (Lovech) - Yantra 1919 (Gabrovo)                    - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven)                - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)             - 
Yantra (Polski Trambesh) - Tryavna (Tryavna)               - 
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 30

Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra (Polski Trambesh)   - 
Akademik (Svishtov) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             - 
Spartak (Pleven) - Liteks (Lovech)                         - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)              - 
Gigant (Belene) - Sevlievo (Sevlievo)                      - 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 31

Sevlievo (Sevlievo) - Yantra 1919 (Gabrovo)                - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Spartak (Pleven)                   - 
Liteks (Lovech) - Akademik (Svishtov)                      - 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)               - 
Gigant (Belene)                                           bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 32

Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Chardafon 1919 (Gabrovo)   - 
Tryavna (Tryavna) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)               - 
Akademik (Svishtov) - Pavlikeni (Pavlikeni)                - 
Spartak (Pleven) - Sevlievo (Sevlievo)                     - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Gigant (Belene)                    - 
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye

                           Round 33

Gigant (Belene) - Spartak (Pleven)                         - 
Sevlievo (Sevlievo) - Akademik (Svishtov)                  - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Tryavna (Tryavna)               - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)   - 
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 34

Yantra (Polski Trambesh) - Chardafon 1919 (Gabrovo)        - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo)   - 
Tryavna (Tryavna) - Liteks (Lovech)                        - 
Akademik (Svishtov) - Gigant (Belene)                      - 
Spartak (Pleven) - Yantra 1919 (Gabrovo)                   - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Yantra Gabrovo (Gabrovo) XXX 2:1 -:- 5:3 -:- -:- -:- -:- -:- 7:1 8:1 12:0 -:- 2. Etar VT (Veliko Tarnovo) -:- XXX 2:2 -:- 4:1 3:0 6:0 1:0 2:0 -:- -:- -:- 2:1 3. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 1:2 -:- XXX -:- 0:0 -:- 2:0 2:0 7:0 -:- -:- -:- -:- 4. Spartak (Pleven) -:- 1:0 2:2 XXX 4:3 1:1 -:- -:- -:- -:- 9:0 12:0 4:0 5. Akademik (Svishtov) 1:0 -:- -:- -:- XXX -:- 1:0 4:0 7:0 4:0 -:- -:- -:- 6. Yantra (Polski Trambesh) 0:3 -:- 0:0 -:- 1:1 XXX 1:0 2:0 2:0 -:- -:- -:- -:- 7. Liteks (Lovech) 1:1 -:- -:- 4:2 -:- -:- XXX -:- -:- 5:1 3:1 17:0 -:- 8. Yantra 1919 (Gabrovo) 0:3 -:- -:- 3:3 -:- -:- 1:3 XXX 4:1 1:1 -:- -:- -:- 9. Sevlievo (Sevlievo) 1:2 -:- -:- 1:3 -:- -:- 0:3 -:- XXX 3:2 -:- 4:0 -:- 10. Tryavna (Tryavna) -:- 0:6 1:3 1:2 -:- 2:2 -:- -:- -:- XXX 0:2 4:1 3:1 11. Pavlikeni (Pavlikeni) -:- 0:2 0:5 -:- 2:2 1:2 -:- 1:5 3:4 -:- XXX -:- 2:0 12. Gigant (Belene) -:- 0:8 1:7 -:- 0:5 1:7 -:- 0:3 -:- -:- 4:2 XXX 2:0 13. Chardafon 1919 (Gabrovo) 1:1 -:- 0:7 -:- 1:6 0:2 1:3 1:1 3:0 -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- top