Yunoshi mladsha vazrast (род.2002-03):
« Veliko Tarnovo - Zonalna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      10    9   1   0   50:10   28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Yantra 1919 (Gabrovo)              10    8   0   2   30:13   24
 3. Liteks (Lovech)                    10    7   0   3   27:19   21
 4. Yantra Gabrovo (Gabrovo)           10    6   1   3   31:20   19
 5. Spartak (Pleven)                   10    6   0   4   29:17   18
 6. Etar VT (Veliko Tarnovo)           10    5   1   4   24:11   16
 7. Pavlikeni (Pavlikeni)              10    3   1   6   19:39   10
 8. Yantra (Polski Trambesh)           10    2   2   6   16:33    8
 9. Belitsa 2017 (Kilifarevo)          10    2   1   7   11:28    7
10. Akademik (Svishtov)                10    1   2   7   14:38    5
11. Chardafon 1919 (Gabrovo)           10    1   1   8   11:34    4

                           Round 1

8 September 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Akademik (Svishtov)            7:0 
Spartak (Pleven) - Yantra 1919 (Gabrovo)                  0:2 
8 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)       2:2 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)      4:0 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 2

11 September 2018, Tuesday, 15:00 EEST:
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Liteks (Lovech)               1:5 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Chardafon 1919 (Gabrovo)  3:0 
11 September 2018, Tuesday, 17:00 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       1:4 
Akademik (Svishtov) - Spartak (Pleven)                    2:5 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye

                           Round 3

15 September 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  4:7 
15 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)          0:4 
Liteks (Lovech) - Yantra (Polski Trambesh)                4:0 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)         2:1 
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 4

22 September 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Pavlikeni (Pavlikeni)          6:2 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)          2:1 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven)               5:1 
22 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Liteks (Lovech)           6:1 
Akademik (Svishtov) - Chardafon 1919 (Gabrovo)            3:1 
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye

                           Round 5

29 September 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)            4:2 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)     2:9 
29 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Liteks (Lovech) - Yantra 1919 (Gabrovo)                   5:0 
Spartak (Pleven)                                          bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye

                           Round 6

6 October 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)             7:1 
6 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Akademik (Svishtov) - Liteks (Lovech)                     2:4 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)       5:1 
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 7

9 October 2018, Tuesday, 15:00 EEST:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Spartak (Pleven)               0:4 
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Yantra (Polski Trambesh)      2:0 
9 October 2018, Tuesday, 16:00 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       2:0 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Akademik (Svishtov)               4:1 
Liteks (Lovech)                                           bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 8

13 October 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Spartak (Pleven) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)               2:0 
13 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Belitsa 2017 (Kilifarevo) 7:0 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech)                4:0 
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye

                           Round 9

20 October 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          2:0 
Yantra (Polski Trambesh) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  0:4 
20 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Liteks (Lovech) - Spartak (Pleven)                        4:1 
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Yantra 1919 (Gabrovo)         1:5 
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 10

27 October 2018, Saturday, 09:45 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)          5:2 
Spartak (Pleven) - Pavlikeni (Pavlikeni)                  6:0 
27 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Akademik (Svishtov) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)           1:1 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       2:5 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye

                           Round 11

3 November 2018, Saturday, 09:45 EET:
Yantra (Polski Trambesh) - Akademik (Svishtov)            2:2 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra 1919 (Gabrovo)     2:1 
3 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Liteks (Lovech) - Chardafon 1919 (Gabrovo)                1:0 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye

                           Round 12

10 November 2018, Saturday, 09:45 EET:
Akademik (Svishtov) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)       0:7 
10 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)      1:0 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)          4:2 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Liteks (Lovech)                4:1 
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 13

13 November 2018, Tuesday, 15:00 EET:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)          3:3 
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Spartak (Pleven)              0:2 
Yantra (Polski Trambesh) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       2:0 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)               3:1 
Liteks (Lovech)                                           bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 14

17 November 2018, Saturday, 09:45 EET:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  2:2 
Spartak (Pleven) - Yantra (Polski Trambesh)               8:1 
17 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Liteks (Lovech) - Pavlikeni (Pavlikeni)                   2:1 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 15

24 November 2018, Saturday, 09:45 EET:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Spartak (Pleven)          3:0 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          1:0 
24 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)      5:1 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 16

spring 2019:
Akademik (Svishtov) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Spartak (Pleven)                   - 
Yantra (Polski Trambesh) - Chardafon 1919 (Gabrovo)        - 
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 17

Liteks (Lovech) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)                - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)        - 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)   - 
Spartak (Pleven) - Akademik (Svishtov)                     - 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye

                           Round 18

Yantra 1919 (Gabrovo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)           - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)   - 
Yantra (Polski Trambesh) - Liteks (Lovech)                 - 
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Pavlikeni (Pavlikeni)          - 
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 19

Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra (Polski Trambesh)           - 
Liteks (Lovech) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)            - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)           - 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)             - 
Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                - 
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye

                           Round 20

Akademik (Svishtov) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)             - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Liteks (Lovech)                    - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Pavlikeni (Pavlikeni)      - 
Spartak (Pleven)                                          bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye

                           Round 21

Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra 1919 (Gabrovo)              - 
Liteks (Lovech) - Akademik (Svishtov)                      - 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)        - 
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 22

Spartak (Pleven) - Chardafon 1919 (Gabrovo)                - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)        - 
Akademik (Svishtov) - Pavlikeni (Pavlikeni)                - 
Yantra (Polski Trambesh) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)       - 
Liteks (Lovech)                                           bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 23

Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  - 
Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Spartak (Pleven)                - 
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye

                           Round 24

Spartak (Pleven) - Liteks (Lovech)                         - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)           - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)          - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra (Polski Trambesh)   - 
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 25

Yantra (Polski Trambesh) - Yantra 1919 (Gabrovo)           - 
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Akademik (Svishtov)            - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Spartak (Pleven)                   - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)        - 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Liteks (Lovech)                                           bye

                           Round 26

Chardafon 1919 (Gabrovo) - Liteks (Lovech)                 - 
Akademik (Svishtov) - Yantra (Polski Trambesh)             - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      - 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye

                           Round 27

Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Akademik (Svishtov)        - 
Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Chardafon 1919 (Gabrovo)           - 
Liteks (Lovech) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)                 - 
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 28

Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)           - 
Spartak (Pleven) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)               - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra (Polski Trambesh)        - 
Akademik (Svishtov) - Yantra 1919 (Gabrovo)                - 
Liteks (Lovech)                                           bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 29

Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo)   - 
Yantra (Polski Trambesh) - Spartak (Pleven)                - 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Liteks (Lovech)                    - 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Belitsa 2017 (Kilifarevo)                                 bye
Chardafon 1919 (Gabrovo)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 30

Chardafon 1919 (Gabrovo) - Belitsa 2017 (Kilifarevo)       - 
Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)           - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)           - 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Liteks (Lovech)                                           bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) XXX 2:1 6:1 -:- 3:0 -:- -:- -:- 7:0 -:- 3:0 2. Yantra 1919 (Gabrovo) -:- XXX -:- 2:1 -:- 1:0 7:1 5:2 -:- 3:1 -:- 3. Liteks (Lovech) -:- 5:0 XXX -:- 4:1 -:- 2:1 4:0 -:- -:- 1:0 4. Yantra Gabrovo (Gabrovo) 4:7 -:- 4:1 XXX -:- 2:0 -:- -:- 4:0 4:2 -:- 5. Spartak (Pleven) -:- 0:2 -:- 2:0 XXX -:- 6:0 8:1 -:- -:- -:- 6. Etar VT (Veliko Tarnovo) 2:2 -:- 4:0 -:- 5:1 XXX -:- -:- 1:0 7:0 5:1 7. Pavlikeni (Pavlikeni) 2:9 -:- -:- 3:3 -:- 2:0 XXX -:- 2:1 4:1 -:- 8. Yantra (Polski Trambesh) 0:4 -:- -:- 1:4 -:- 2:0 6:2 XXX -:- 2:2 -:- 9. Belitsa 2017 (Kilifarevo) -:- 1:5 1:5 -:- 0:2 -:- -:- 2:0 XXX -:- 5:1 10. Akademik (Svishtov) 0:7 -:- 2:4 -:- 2:5 -:- -:- -:- 1:1 XXX 3:1 11. Chardafon 1919 (Gabrovo) -:- 0:4 -:- 2:5 0:4 -:- 4:2 2:2 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top