Yunoshi mladsha vazrast (b.2001-02):
Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Current matches:

19 November 2017, Sunday, 11:00 EET / Round 13:
Chepinets (Velingrad) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)          1:1 
19 November 2017, Sunday, 11:30 EET / Round 13:
Velbazhd (Kyustendil) - Barocco (Sofia)                   6:2 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          0:1 
Levski (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                  4:0 
CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          2:0 
Minyor (Pernik) - Ferion (Sofia)                          7:2 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Chavdar (Etropole)   3:1 
19 November 2017, Sunday, 14:30 EET / Round 13:
Botev 57 SOU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          0:3 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 13   11   0   2   56:18   33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. CSKA (Sofia)                       13   10   2   1   43:5    32
 3. Levski (Sofia)                     13   10   1   2   38:13   31
 4. Tsarsko selo 2015 (Sofia)          13    9   2   2   39:21   29
 5. Septemvri (Sofia)                  13    7   1   5   35:16   22 [1 1 0  6:5  4]
 6. Botev 57 SOU (Sofia)               13    7   1   5   29:26   22 [1 0 1  4:4  3]
 7. Chavdar (Etropole)                 13    7   1   5   24:15   22 [0 1 1  2:3  1]
 8. Lokomotiv 1929 (Sofia)             13    6   1   6   28:24   19 [1 0 0  2:1  3]
 9. Velbazhd (Kyustendil)              13    6   1   6   27:23   19 [0 0 1  1:2  0]
10. Barocco (Sofia)                    13    5   3   5   29:27   18
11. Levski Rakovski (Sofia)            13    4   2   7   21:26   14
12. Pirin 2001 (Blagoevgrad)           13    2   6   5   17:18   12
13. Chepinets (Velingrad)              13    3   1   9   18:51   10
14. Minyor (Pernik)                    13    2   3   8   20:34    9
15. Hebar 1918 (Pazardzhik)            13    2   1  10   17:34    7
16. Ferion (Sofia)                     13    0   0  13    4:94    0

Notes
  - The teams play their home games at the following grounds:
    - Barokko (Sofia) - st."Bonsist", Sofia;
    - Botev 57 SOU (Sofia) - st."57-mo uchilishte" - field 1, Sofia;
    - Velbazhd (Kyustendil) - st."Osogovo", Kyustendil;
    - Vitosha (Bistritsa) - old st."Akademik" /4-ti kilometar/, Sofia;
    - Levski (Sofia) - st."Georgi Asparuhov" - auxiliary , Sofia;
    - Levski Rakovski (Sofia) - st."Rakovski", Sofia;
    - Lokomotiv 1929 (Sofia) - st."Lokomotiv", Sofia;
    - Minyor (Pernik) - st."Zvezda", kv.Dimova mahala, Pernik;
    - Pirin 2001 (Blagoevgrad) - in Pokrovnik;
    - Septemvri (Sofia) - st."57-mo uchilishte" - field 1, Sofia;
    - Ferion (Sofia) - st."57-mo uchilishte" - field 1, Sofia;
    - Hebar 1918 (Pazardzhhik) - in Glavinitsa;
    - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - complex "Tsarsko selo", Sofia;
    - CSKA (Sofia) - complex "Tsarsko selo", Sofia;
    - Chavdar (Etropole) - st."Chavdar", Etropole
    - Chepinets (Velingrad) - st."Chepinets", Velingrad.

                           Round 1

3 September 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)             4:3 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Minyor (Pernik)               5:0 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - CSKA (Sofia)                   1:1 
Velbazhd (Kyustendil) - Botev 57 SOU (Sofia)              3:0 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chepinets (Velingrad)           1:2 
6 September 2017, Wednesday, 11:30 EEST:
Ferion (Sofia) - Barocco (Sofia)                          0:9 
7 September 2017, Thursday, 11:30 EEST:
in German:
Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    2:2 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Levski (Sofia)                   1:2 

                           Round 2

10 September 2017, Sunday, 11:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            4:2 
10 September 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Barocco (Sofia) - Chepinets (Velingrad)                   7:3 
Levski (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                    4:0 
Minyor (Pernik) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)                1:1 
Vitosha (Bistritsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)           6:2 
Chavdar (Etropole) - Levski Rakovski (Sofia)              1:0 
10 September 2017, Sunday, 15:00 EEST:
Ferion (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        0:11 
11 September 2017, Monday, 11:30 EEST:
CSKA (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                     5:0 

                           Round 3

17 September 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Barocco (Sofia)                       2:0 
Levski Rakovski (Sofia) - Ferion (Sofia)                  3:0 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole)            2:0 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa)            0:4 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Minyor (Pernik)                  5:1 
Velbazhd (Kyustendil) - CSKA (Sofia)                      0:3 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski (Sofia)                  0:0 
Chepinets (Velingrad) - Botev 57 SOU (Sofia)              0:4 

                           Round 4

22 September 2017, Friday, 11:30 EEST:
CSKA (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                    5:1 
24 September 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Barocco (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                    1:1 
Levski (Sofia) - Chepinets (Velingrad)                    6:1 
Minyor (Pernik) - Velbazhd (Kyustendil)                   0:1 
Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              7:2 
in German:
Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               2:0 
24 September 2017, Sunday, 12:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)             1:0 
24 September 2017, Sunday, 15:00 EEST:
Ferion (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                0:5 

                           Round 5

1 October 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia)             5:2 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Ferion (Sofia)                 7:0 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole)               1:2 
Velbazhd (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa)               1:4 
Chepinets (Velingrad) - CSKA (Sofia)                      0:3 
Botev 57 SOU (Sofia) - Levski (Sofia)                     2:1 
1 October 2017, Sunday, 12:00 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik)                 2:0 
1 October 2017, Sunday, 13:00 EEST:
Levski Rakovski (Sofia) - Barocco (Sofia)                 0:1 

                           Round 6

6 October 2017, Friday, 15:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                       4:0 
8 October 2017, Sunday, 10:30 EEST:
Ferion (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                   0:10 
8 October 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Barocco (Sofia) - Levski (Sofia)                          0:1 
Vitosha (Bistritsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             4:0 
Chavdar (Etropole) - Velbazhd (Kyustendil)                1:0 
Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       2:3 
8 October 2017, Sunday, 12:00 EEST:
Minyor (Pernik) - Chepinets (Velingrad)                   5:2 
8 October 2017, Sunday, 14:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)              3:0 

                           Round 7

15 October 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Barocco (Sofia)               1:3 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Levski Rakovski (Sofia)        1:1 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                2:0 
Velbazhd (Kyustendil) - Ferion (Sofia)                    8:0 
Chepinets (Velingrad) - Vitosha (Bistritsa)               0:6 
Botev 57 SOU (Sofia) - Minyor (Pernik)                    3:2 
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)                             0:3 
15 October 2017, Sunday, 12:00 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chavdar (Etropole)              1:4 

                           Round 8

22 October 2017, Sunday, 11:00 EEST:
in German:
Septemvri (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                 0:1 
Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          3:0 
22 October 2017, Sunday, 11:30 EEST:
Barocco (Sofia) - CSKA (Sofia)                            0:4 
Minyor (Pernik) - Levski (Sofia)                          1:4 
Vitosha (Bistritsa) - Botev 57 SOU (Sofia)                4:0 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)      0:0 
22 October 2017, Sunday, 12:00 EEST:
Chavdar (Etropole) - Chepinets (Velingrad)                7:0 
Ferion (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  0:6 

                           Round 9

27 October 2017, Friday, 11:30 EEST:
CSKA (Sofia) - Minyor (Pernik)                            0:0 
29 October 2017, Sunday, 10:30 EET:
Chepinets (Velingrad) - Ferion (Sofia)                    3:1 
29 October 2017, Sunday, 11:00 EET:
Botev 57 SOU (Sofia) - Chavdar (Etropole)                 1:0 
29 October 2017, Sunday, 11:30 EET:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Barocco (Sofia)                2:2 
Velbazhd (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia)           1:1 
Levski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)       5:4 
29 October 2017, Sunday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        2:2 
29 October 2017, Sunday, 13:00 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia)               0:4 

                           Round 10

1 November 2017, Wednesday, 11:30 EET:
Barocco (Sofia) - Minyor (Pernik)                         2:2 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA (Sofia)         2:1 
Chavdar (Etropole) - Levski (Sofia)                       1:2 
Septemvri (Sofia) - Chepinets (Velingrad)                 5:0 
Levski Rakovski (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)         4:2 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)         5:3 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Lokomotiv 1929 (Sofia)         0:2 
1 November 2017, Wednesday, 13:30 EET:
Ferion (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                     1:8 

                           Round 11

4 November 2017, Saturday, 14:00 EET:
in Etropole:
CSKA (Sofia) - Chavdar (Etropole)                         3:1 
5 November 2017, Sunday, 11:00 EET:
Chepinets (Velingrad) - Levski Rakovski (Sofia)           5:2 
Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia)                  3:4 
5 November 2017, Sunday, 11:30 EET:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Barocco (Sofia)                  0:1 
Velbazhd (Kyustendil) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)          2:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       2:3 
Levski (Sofia) - Ferion (Sofia)                           8:0 
Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      1:4 

                           Round 12

12 November 2017, Sunday, 10:30 EET:
Septemvri (Sofia) - Levski (Sofia)                        0:1 
Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)            1:3 
12 November 2017, Sunday, 11:30 EET:
Barocco (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      1:5 
Chavdar (Etropole) - Minyor (Pernik)                      3:0 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chepinets (Velingrad)         3:1 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)            2:1 
12 November 2017, Sunday, 12:00 EET:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        3:0 
12 November 2017, Sunday, 12:30 EET:
Ferion (Sofia) - CSKA (Sofia)                             0:9 

                           Round 13

19 November 2017, Sunday, 11:00 EET:
Chepinets (Velingrad) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)          1:1 
19 November 2017, Sunday, 11:30 EET:
Velbazhd (Kyustendil) - Barocco (Sofia)                   6:2 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          0:1 
Levski (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                  4:0 
CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          2:0 
Minyor (Pernik) - Ferion (Sofia)                          7:2 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Chavdar (Etropole)   3:1 
19 November 2017, Sunday, 14:30 EET:
Botev 57 SOU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          0:3 

                           Round 14

26 November 2017, Sunday, 10:30 EET:
Barocco (Sofia) - Chavdar (Etropole)                       - 
26 November 2017, Sunday, 11:30 EET:
Ferion (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)        - 
Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik)                        - 
Levski Rakovski (Sofia) - CSKA (Sofia)                     - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski (Sofia)                 - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Botev 57 SOU (Sofia)            - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Chepinets (Velingrad)             - 
26 November 2017, Sunday, 12:00 EET:
Velbazhd (Kyustendil) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            - 

                           Round 15

3 December 2017, Sunday, 11:30 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Barocco (Sofia)                  - 
Levski (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)                  - 
CSKA (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                   - 
Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia)                  - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia)     - 
Chavdar (Etropole) - Ferion (Sofia)                        - 
3 December 2017, Sunday, 12:00 EET:
Chepinets (Velingrad) - Velbazhd (Kyustendil)              - 
3 December 2017, Sunday, 14:30 EET:
Botev 57 SOU (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              - 

                           Round 16

spring 2018:
Barocco (Sofia) - Ferion (Sofia)                           - 
Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia)                     - 
Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
Minyor (Pernik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                - 
CSKA (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)                    - 
Levski (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                    - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)               - 
Chepinets (Velingrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            - 

                           Round 17

Chepinets (Velingrad) - Barocco (Sofia)                    - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev 57 SOU (Sofia)             - 
Velbazhd (Kyustendil) - Levski (Sofia)                     - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - CSKA (Sofia)                      - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik)                 - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)            - 
Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole)               - 
Septemvri (Sofia) - Ferion (Sofia)                         - 

                           Round 18

Barocco (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        - 
Ferion (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                   - 
Chavdar (Etropole) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             - 
Vitosha (Bistritsa) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)             - 
Minyor (Pernik) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                   - 
CSKA (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                       - 
Levski (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                   - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Chepinets (Velingrad)               - 

                           Round 19

Botev 57 SOU (Sofia) - Barocco (Sofia)                     - 
Chepinets (Velingrad) - Levski (Sofia)                     - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - CSKA (Sofia)                     - 
Velbazhd (Kyustendil) - Minyor (Pernik)                    - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)               - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole)              - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Ferion (Sofia)                 - 
Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                - 

                           Round 20

Barocco (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                  - 
Septemvri (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)              - 
Ferion (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)                  - 
Chavdar (Etropole) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                - 
Vitosha (Bistritsa) - Velbazhd (Kyustendil)                - 
Minyor (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  - 
CSKA (Sofia) - Chepinets (Velingrad)                       - 
Levski (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                      - 

                           Round 21

Levski (Sofia) - Barocco (Sofia)                           - 
Botev 57 SOU (Sofia) - CSKA (Sofia)                        - 
Chepinets (Velingrad) - Minyor (Pernik)                    - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa)              - 
Velbazhd (Kyustendil) - Chavdar (Etropole)                 - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Ferion (Sofia)                    - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia)               - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)        - 

                           Round 22

Barocco (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                - 
Levski Rakovski (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)         - 
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                 - 
Ferion (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                     - 
Chavdar (Etropole) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               - 
Vitosha (Bistritsa) - Chepinets (Velingrad)                - 
Minyor (Pernik) - Botev 57 SOU (Sofia)                     - 
CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                              - 

                           Round 23

CSKA (Sofia) - Barocco (Sofia)                             - 
Levski (Sofia) - Minyor (Pernik)                           - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                 - 
Chepinets (Velingrad) - Chavdar (Etropole)                 - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Ferion (Sofia)                   - 
Velbazhd (Kyustendil) - Septemvri (Sofia)                  - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)           - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       - 

                           Round 24

Barocco (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)                 - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)         - 
Levski Rakovski (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)            - 
Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                - 
Ferion (Sofia) - Chepinets (Velingrad)                     - 
Chavdar (Etropole) - Botev 57 SOU (Sofia)                  - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Levski (Sofia)        - 
Minyor (Pernik) - CSKA (Sofia)                             - 

                           Round 25

Minyor (Pernik) - Barocco (Sofia)                          - 
CSKA (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)          - 
Levski (Sofia) - Chavdar (Etropole)                        - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Ferion (Sofia)                      - 
Chepinets (Velingrad) - Septemvri (Sofia)                  - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski Rakovski (Sofia)          - 
Velbazhd (Kyustendil) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)          - 

                           Round 26

Barocco (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                   - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Velbazhd (Kyustendil)           - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        - 
Levski Rakovski (Sofia) - Chepinets (Velingrad)            - 
Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                   - 
Ferion (Sofia) - Levski (Sofia)                            - 
Chavdar (Etropole) - CSKA (Sofia)                          - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik)       - 

                           Round 27

Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Barocco (Sofia)       - 
Minyor (Pernik) - Chavdar (Etropole)                       - 
CSKA (Sofia) - Ferion (Sofia)                              - 
Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                         - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)             - 
Chepinets (Velingrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)         - 
Velbazhd (Kyustendil) - Lokomotiv 1929 (Sofia)             - 

                           Round 28

Barocco (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                    - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)           - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Chepinets (Velingrad)           - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)           - 
Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia)                   - 
Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia)                           - 
Ferion (Sofia) - Minyor (Pernik)                           - 
Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    - 

                           Round 29

Chavdar (Etropole) - Barocco (Sofia)                       - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Ferion (Sofia)        - 
Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia)                        - 
CSKA (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                     - 
Levski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                 - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            - 
Chepinets (Velingrad) - Lokomotiv 1929 (Sofia)             - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Velbazhd (Kyustendil)            - 

                           Round 30

Barocco (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  - 
Velbazhd (Kyustendil) - Chepinets (Velingrad)              - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)              - 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Levski (Sofia)                  - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - CSKA (Sofia)                   - 
Levski Rakovski (Sofia) - Minyor (Pernik)                  - 
Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     - 
Ferion (Sofia) - Chavdar (Etropole)                        - 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) XXX 2:1 -:- 6:2 -:- 4:0 3:1 7:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 2. CSKA (Sofia) -:- XXX -:- -:- 2:0 4:0 3:1 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 5:1 -:- 3. Levski (Sofia) 5:4 0:3 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 4:0 -:- 6:1 -:- -:- 8:0 4. Tsarsko selo 2015 (Sofia) -:- -:- -:- XXX 5:2 -:- 2:0 -:- 5:3 1:3 -:- 0:0 3:1 5:0 -:- -:- 5. Septemvri (Sofia) -:- -:- 0:1 -:- XXX -:- 2:2 -:- 0:1 2:0 2:0 3:0 5:0 -:- -:- -:- 6. Botev 57 SOU (Sofia) -:- -:- 2:1 0:3 3:4 XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 4:2 -:- 7. Chavdar (Etropole) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- 1:0 1:0 7:0 3:0 -:- -:- 8. Lokomotiv 1929 (Sofia) -:- -:- 1:2 2:2 2:0 -:- 1:2 XXX 2:1 0:1 -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- 9. Velbazhd (Kyustendil) 1:4 0:3 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- XXX 6:2 1:1 2:1 -:- -:- -:- 8:0 10. Barocco (Sofia) 1:5 0:4 0:1 -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 7:3 2:2 -:- -:- 11. Levski Rakovski (Sofia) 4:3 -:- -:- 2:3 -:- 1:3 -:- 3:0 -:- 0:1 XXX -:- -:- -:- 4:2 3:0 12. Pirin 2001 (Blagoevgrad) 0:4 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- 2:2 1:1 XXX -:- -:- 3:0 7:0 13. Chepinets (Velingrad) 0:6 0:3 -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- 5:2 1:1 XXX -:- -:- 3:1 14. Minyor (Pernik) 1:4 -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- 1:1 5:2 XXX -:- 7:2 15. Hebar 1918 (Pazardzhik) -:- -:- 0:0 2:3 0:4 -:- 1:4 0:1 -:- -:- -:- -:- 1:2 2:0 XXX -:- 16. Ferion (Sofia) -:- 0:9 -:- 0:5 0:11 1:8 -:- 0:10 -:- 0:9 -:- -:- -:- -:- 0:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top