Yunoshi mladsha vazrast (род.2001-02):
« Ruse - Mezhduoblastna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
        | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Levski 2000 (Ruse)                 15   12   0   3   50:15   36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Kubrat 2016 (Kubrat)               15   10   2   3   53:20   32
 3. Lokomotiv (Ruse)                   15    9   2   4   48:26   29
 4. Benkovski (Byala)                  15    7   1   7   35:44   22
 5. Dve mogili (Dve mogili)            15    2   1  12   16:56    7
 6. Chernolomets 1919 (Popovo)         15    2   0  13   12:53    6

                           Round 1

23 September 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Dve mogili (Dve mogili) - Levski 2000 (Ruse)              1:2 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Benkovski (Byala)                  6:0 
Lokomotiv (Ruse)                                          bye
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye

                           Round 2

30 September 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat)         0:2 
Lokomotiv (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)                5:0 
Benkovski (Byala)                                         bye
Levski 2000 (Ruse)                                        bye

                           Round 3

7 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Levski 2000 (Ruse)                 2:1 
Benkovski (Byala) - Chernolomets 1919 (Popovo)            4:1 
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye
Lokomotiv (Ruse)                                          bye

                           Round 4

14 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Levski 2000 (Ruse) - Benkovski (Byala)                    9:0 
Lokomotiv (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                   2:2 
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye

                           Round 5

21 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Dve mogili (Dve mogili)            5:0 
Benkovski (Byala) - Lokomotiv (Ruse)                      3:3 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Levski 2000 (Ruse)           0:2 

                           Round 6

28 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)             3:0 
Dve mogili (Dve mogili) - Benkovski (Byala)               0:7 
Levski 2000 (Ruse)                                        bye
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye

                           Round 7

4 November 2017, Saturday, 11:30 EET:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Dve mogili (Dve mogili)      1:4 
Levski 2000 (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                     6:2 
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye
Benkovski (Byala)                                         bye

                           Round 8

11 November 2017, Saturday, 11:30 EET:
Levski 2000 (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)              7:1 
Benkovski (Byala) - Kubrat 2016 (Kubrat)                  postponed 
1 June 2018, Friday, 11:30 EEST:
Benkovski (Byala) - Kubrat 2016 (Kubrat)                  1:5 
Lokomotiv (Ruse)                                          bye
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye

                           Round 9

18 November 2017, Saturday, 11:30 EET:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernolomets 1919 (Popovo)         8:0 
Dve mogili (Dve mogili) - Lokomotiv (Ruse)                0:6 
Benkovski (Byala)                                         bye
Levski 2000 (Ruse)                                        bye

                           Round 10

25 November 2017, Saturday, 11:30 EET:
Levski 2000 (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                 4:1 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala)            0:3 
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye
Lokomotiv (Ruse)                                          bye

                           Round 11

17 March 2018, Saturday, 11:30 EET:
Benkovski (Byala) - Levski 2000 (Ruse)                    0:4 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Lokomotiv (Ruse)                   3:1 
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye

                           Round 12

24 March 2018, Saturday, 11:30 EET:
Dve mogili (Dve mogili) - Kubrat 2016 (Kubrat)            postponed 
Lokomotiv (Ruse) - Benkovski (Byala)                      postponed 
Levski 2000 (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)           postponed 
31 March 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Dve mogili (Dve mogili) - Kubrat 2016 (Kubrat)            1:1 
Lokomotiv (Ruse) - Benkovski (Byala)                      4:0 
Levski 2000 (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)           5:1 

                           Round 13

7 April 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Lokomotiv (Ruse)             0:5 
Benkovski (Byala) - Dve mogili (Dve mogili)               2:0 
Levski 2000 (Ruse)                                        bye
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye

                           Round 14

14 April 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Dve mogili (Dve mogili) - Chernolomets 1919 (Popovo)      5:1 
Lokomotiv (Ruse) - Levski 2000 (Ruse)                     1:2 
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye
Benkovski (Byala)                                         bye

                           Round 15

21 April 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Dve mogili (Dve mogili) - Levski 2000 (Ruse)              0:2 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Benkovski (Byala)                  3:0 
Lokomotiv (Ruse)                                          bye
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye

                           Round 16

28 April 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat)         1:4 
Lokomotiv (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)                3:0 
Benkovski (Byala)                                         bye
Levski 2000 (Ruse)                                        bye

                           Round 17

5 May 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Levski 2000 (Ruse)                 1:3 
Benkovski (Byala) - Chernolomets 1919 (Popovo)            4:1 
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye
Lokomotiv (Ruse)                                          bye

                           Round 18

12 May 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Levski 2000 (Ruse) - Benkovski (Byala)                    3:0 awd 
Lokomotiv (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                   5:4 
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye

                           Round 19

19 May 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Dve mogili (Dve mogili)            6:1 
Benkovski (Byala) - Lokomotiv (Ruse)                      6:2 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Levski 2000 (Ruse)           3:0 

                           Round 20

26 May 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)             4:0 
Dve mogili (Dve mogili) - Benkovski (Byala)               3:5 
Levski 2000 (Ruse)                                        bye
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye

                           Round 8 - postponed match

1 June 2018, Friday, 11:30 EEST:
Benkovski (Byala) - Kubrat 2016 (Kubrat)                  1:5 

                           Round 21

2 June 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Dve mogili (Dve mogili)      3:0 
Levski 2000 (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                     0:2 
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye
Benkovski (Byala)                                         bye

Results grid
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Levski 2000 (Ruse) XXX 4:1 6:2 9:0 7:1 5:1 XXX --- 0:2 3:0* --- --- 2. Kubrat 2016 (Kubrat) 2:1 XXX 3:1 6:0 5:0 8:0 1:3 XXX --- 3:0 6:1 --- 3. Lokomotiv (Ruse) 1:2 2:2 XXX 4:0 5:0 3:0 --- 5:4 XXX --- 3:0 4:0 4. Benkovski (Byala) 0:4 1:5 3:3 XXX 2:0 4:1 --- --- 6:2 XXX --- 4:1 5. Dve mogili (Dve mogili) 1:2 1:1 0:6 0:7 XXX 5:1 0:2 --- --- 3:5 XXX --- 6. Chernolomets 1919 (Popovo) 0:2 0:2 0:5 0:3 1:4 XXX 3:0 1:4 --- --- 3:0 XXX -------------------------------------------------------------------- top