Yunoshi mladsha vazrast (b.2002-03):
« Ruse - Mezhduoblastna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Kubrat 2016 (Kubrat)               16   10   3   3   35:15   33            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ariston (Ruse)                     16    9   4   3   48:17   31            
 3. Benkovski (Byala, obl.Ruse)        16    9   2   5   53:32   29            
 4. Vihar (Zavet)                      16    9   1   6   44:28   28            
 5. Lokomotiv (Ruse)                   16    8   1   7   34:42   25            
 6. Dve mogili (Dve mogili)            16    6   2   8   31:36   20            
 7. Chernolomets 1919 (Popovo)         16    2   1  13   11:71    7            
 8. Levski 2000 (Ruse)                 15    7   0   8   34:30   21 [*] Removed
 9. Chernolomets 2017 (Popovo)         15    3   2  10   16:35   11 [*] Removed

Notes
  - At the winter break Levski 2000 (Ruse) withdraws. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins.
  - At the winter break Chernolomets 2017 (Popovo) withdraws. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins.

                           Round 1

22 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Levski 2000 (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                    12:2 
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Vihar (Zavet)               4:4 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat)         0:0 
Dve mogili (Dve mogili) - Chernolomets 2017 (Popovo)      0:3 
Ariston (Ruse)                                            bye

                           Round 2

29 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Dve mogili (Dve mogili)            3:2 
Vihar (Zavet) - Chernolomets 1919 (Popovo)                7:0 
Lokomotiv (Ruse) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)            2:1 
Ariston (Ruse) - Levski 2000 (Ruse)                       0:2 
Chernolomets 2017 (Popovo)                                bye

                           Round 3

6 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Ariston (Ruse)              4:2 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Lokomotiv (Ruse)             0:3 
Dve mogili (Dve mogili) - Vihar (Zavet)                   2:0 
Chernolomets 2017 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat)         0:0 
Levski 2000 (Ruse)                                        bye

                           Round 4

13 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Vihar (Zavet) - Chernolomets 2017 (Popovo)                4:2 
Lokomotiv (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)                1:0 
Ariston (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)               8:1 
Levski 2000 (Ruse) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)          6:1 
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye

                           Round 5

20 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Levski 2000 (Ruse)           1:3 
Dve mogili (Dve mogili) - Ariston (Ruse)                  1:1 
Chernolomets 2017 (Popovo) - Lokomotiv (Ruse)             1:0 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Vihar (Zavet)                      2:1 
Benkovski (Byala, obl.Ruse)                               bye

                           Round 6

27 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                   1:4 
Ariston (Ruse) - Chernolomets 2017 (Popovo)               3:3 
Levski 2000 (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)              6:0 
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)  8:0 
Vihar (Zavet)                                             bye

                           Round 7

3 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Dve mogili (Dve mogili) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)     5:0 
Chernolomets 2017 (Popovo) - Levski 2000 (Ruse)           0:2 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Ariston (Ruse)                     0:0 
Vihar (Zavet) - Lokomotiv (Ruse)                          5:1 
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye

                           Round 8

10 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Ariston (Ruse) - Vihar (Zavet)                            4:1 
Levski 2000 (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                 2:0 
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Chernolomets 2017 (Popovo)  5:3 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Dve mogili (Dve mogili)      2:3 
Lokomotiv (Ruse)                                          bye

                           Round 9

17 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Chernolomets 2017 (Popovo) - Chernolomets 1919 (Popovo)   4:0 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)        0:3 
Vihar (Zavet) - Levski 2000 (Ruse)                        5:1 
Lokomotiv (Ruse) - Ariston (Ruse)                         3:3 
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye

                           Round 10

23 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Lokomotiv (Ruse) - Levski 2000 (Ruse)                     3:0 awd 
Vihar (Zavet) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)               0:5 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernolomets 1919 (Popovo)         8:0 
Chernolomets 2017 (Popovo) - Dve mogili (Dve mogili)      0:3 awd 
Ariston (Ruse)                                            bye

                           Round 18 - match brought forward

23 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Ariston (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                         6:0 

                           Round 11

30 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Dve mogili (Dve mogili) - Kubrat 2016 (Kubrat)            1:2 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Vihar (Zavet)                0:2 
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Lokomotiv (Ruse)            5:1 
Levski 2000 (Ruse) - Ariston (Ruse)                       0:3 awd 
Chernolomets 2017 (Popovo)                                bye

                           Round 12

13 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Ariston (Ruse) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)              3:0 
Lokomotiv (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)             6:0 
Vihar (Zavet) - Dve mogili (Dve mogili)                   5:1 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernolomets 2017 (Popovo)         3:0 awd 
Levski 2000 (Ruse)                                        bye

                           Round 13

20 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Chernolomets 2017 (Popovo) - Vihar (Zavet)                0:3 awd 
Dve mogili (Dve mogili) - Lokomotiv (Ruse)                1:5 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Ariston (Ruse)               0:4 
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Levski 2000 (Ruse)          3:0 awd 
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye

                           Round 14

20 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Vihar (Zavet) - Kubrat 2016 (Kubrat)                      3:2 
27 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Levski 2000 (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)           0:3 awd 
Ariston (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)                  6:0 
Lokomotiv (Ruse) - Chernolomets 2017 (Popovo)             3:0 awd 
Benkovski (Byala, obl.Ruse)                               bye

                           Round 15

4 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Lokomotiv (Ruse)                   3:0 
Chernolomets 2017 (Popovo) - Ariston (Ruse)               0:3 awd 
Dve mogili (Dve mogili) - Levski 2000 (Ruse)              3:0 awd 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)  1:8 
Vihar (Zavet)                                             bye

                           Round 16

11 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)     2:2 
Levski 2000 (Ruse) - Chernolomets 2017 (Popovo)           annulled 
Ariston (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                     1:2 
Lokomotiv (Ruse) - Vihar (Zavet)                          3:1 
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye

                           Round 17

18 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Vihar (Zavet) - Ariston (Ruse)                            0:1 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Levski 2000 (Ruse)                 3:0 awd 
Chernolomets 2017 (Popovo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)  0:3 awd 
Dve mogili (Dve mogili) - Chernolomets 1919 (Popovo)      7:0 
Lokomotiv (Ruse)                                          bye

                           Round 18

23 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Ariston (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                         6:0 
24 May 2019, Friday, 11:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Chernolomets 2017 (Popovo)   3:0 awd 
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)        1:3 
Levski 2000 (Ruse) - Vihar (Zavet)                        0:3 awd 
25 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Ariston (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                         brought forward 
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye

Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Kubrat 2016 (Kubrat) XXX 0:0 0:3 2:1 3:0 3:2 8:0 3:0* 3:0* 2. Ariston (Ruse) 1:2 XXX 3:0 4:1 6:0 6:0 8:1 0:2 3:3 3. Benkovski (Byala, obl.Ruse) 1:3 4:2 XXX 4:4 5:1 2:2 8:0 3:0* 5:3 4. Vihar (Zavet) 3:2 0:1 0:5 XXX 5:1 5:1 7:0 5:1 4:2 5. Lokomotiv (Ruse) 1:4 3:3 2:1 3:1 XXX 1:0 6:0 3:0* 3:0* 6. Dve mogili (Dve mogili) 1:2 1:1 5:0 2:0 1:5 XXX 7:0 3:0* 0:3 7. Chernolomets 1919 (Popovo) 0:0 0:4 1:8 0:2 0:3 2:3 XXX 1:3 3:0* 8. Levski 2000 (Ruse) 2:0 0:3* 6:1 0:3*12:2 6:0 0:3* XXX --- 9. Chernolomets 2017 (Popovo) 0:0 0:3* 0:3* 0:3* 1:0 0:3* 4:0 0:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top