Detsa (род.2003-04):
« Vratsa - Oblastna grupa 2017/18 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Vratsa)                     18   16   2   0  110:9    50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. OFK Lokomotiv (Mezdra)             18   13   0   5   75:38   39
 3. Dunav 2016 (Selanovtsi)            18   11   4   3   57:28   37
 4. Lyubimets (Tarnava)                18   11   0   7   76:53   33
 5. Kariana (Erden)                    18    9   2   7   79:49   29
 6. Chavdar 1957 (Byala Slatina)       18    6   4   8   34:38   22
 7. Parva atomna (Kozloduy)            18    6   2  10   40:55   20
 8. Septemvri 98 (Glozhene)            18    4   2  12   41:85   14 [1 1 0  9:7  4]
 9. Torpedo 2004 (Borovan)             18    4   2  12   36:88   14 [0 1 1  7:9  1]
10. Skala 2015 (Oselna)                18    1   0  17   19:124   3

                           Round 1

23 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Septemvri 98 (Glozhene)         5:2 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Botev (Vratsa)             0:5 
Torpedo 2004 (Borovan) - OFK Lokomotiv (Mezdra)           1:7 
Skala 2015 (Oselna) - Lyubimets (Tarnava)                 3:10 
Kariana (Erden)                                           bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 2

30 September 2017, Saturday, 10:00 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Skala 2015 (Oselna)             15:1 
30 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Lyubimets (Tarnava)                     7:5 
Botev (Vratsa) - Torpedo 2004 (Borovan)                   4:0 
Septemvri 98 (Glozhene) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)    0:1 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 3

7 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Kariana (Erden)                 2:5 
Torpedo 2004 (Borovan) - Septemvri 98 (Glozhene)          3:5 
Skala 2015 (Oselna) - Botev (Vratsa)                      0:11 
Lyubimets (Tarnava) - OFK Lokomotiv (Mezdra)              5:1 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 4

14 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         0:2 
14 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                  1:4 
Botev (Vratsa) - Lyubimets (Tarnava)                      7:0 
Septemvri 98 (Glozhene) - Skala 2015 (Oselna)             9:2 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 5

21 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Parva atomna (Kozloduy)    1:2 
21 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Kariana (Erden)                 3:2 
Lyubimets (Tarnava) - Septemvri 98 (Glozhene)            10:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev (Vratsa)                   2:7 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Skala 2015 (Oselna)                                       bye

                           Round 6

28 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Torpedo 2004 (Borovan)          5:1 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)    1:1 
28 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Botev (Vratsa)                          1:1 
Septemvri 98 (Glozhene) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          2:1 
Lyubimets (Tarnava)                                       bye
Skala 2015 (Oselna)                                       bye

                           Round 7

4 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Torpedo 2004 (Borovan) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          1:5 
4 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Kariana (Erden)            2:1 
Skala 2015 (Oselna) - Parva atomna (Kozloduy)             1:8 
Botev (Vratsa) - Septemvri 98 (Glozhene)                  3:0 
Lyubimets (Tarnava)                                       bye
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 8

11 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Torpedo 2004 (Borovan)     4:0 
11 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Kariana (Erden) - Septemvri 98 (Glozhene)                 8:1 
Parva atomna (Kozloduy) - Lyubimets (Tarnava)             6:0 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Skala 2015 (Oselna)             7:0 
Botev (Vratsa)                                            bye
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 9

18 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Torpedo 2004 (Borovan) - Kariana (Erden)                  8:2 
Skala 2015 (Oselna) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)        1:4 
Lyubimets (Tarnava) - Dunav 2016 (Selanovtsi)             2:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)          1:0 
Botev (Vratsa)                                            bye
Septemvri 98 (Glozhene)                                   bye

                           Round 10

25 November 2017, Saturday, 10:30 EET:
Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Vratsa)                  0:7 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          1:2 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Lyubimets (Tarnava)        1:3 
Torpedo 2004 (Borovan) - Skala 2015 (Oselna)              4:0 
Kariana (Erden)                                           bye
Septemvri 98 (Glozhene)                                   bye

                           Round 11

2 December 2017, Saturday, 10:30 EET:
Skala 2015 (Oselna) - Kariana (Erden)                     postponed 
Lyubimets (Tarnava) - Torpedo 2004 (Borovan)              postponed 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     postponed 
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                  postponed 
Septemvri 98 (Glozhene) - Parva atomna (Kozloduy)         postponed 
10 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Skala 2015 (Oselna) - Kariana (Erden)                     1:7 
Lyubimets (Tarnava) - Torpedo 2004 (Borovan)              3:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     2:0 
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                  6:0 
Septemvri 98 (Glozhene) - Parva atomna (Kozloduy)         postponed 
30 May 2018, Wednesday, 10:30 EEST:
Septemvri 98 (Glozhene) - Parva atomna (Kozloduy)         4:3 

                           Round 11 - postponed matches

10 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Skala 2015 (Oselna) - Kariana (Erden)                     1:7 
Lyubimets (Tarnava) - Torpedo 2004 (Borovan)              3:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     2:0 
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                  6:0 
Septemvri 98 (Glozhene) - Parva atomna (Kozloduy)         postponed 

                           Round 12

17 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Septemvri 98 (Glozhene) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         0:5 
Botev (Vratsa) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)             4:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Torpedo 2004 (Borovan)           9:1 
Lyubimets (Tarnava) - Skala 2015 (Oselna)                 5:0 
Kariana (Erden)                                           bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 13

24 March 2018, Saturday, 10:00 EET:
Skala 2015 (Oselna) - OFK Lokomotiv (Mezdra)              postponed 
24 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Lyubimets (Tarnava) - Kariana (Erden)                     postponed 
Torpedo 2004 (Borovan) - Botev (Vratsa)                   postponed 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Septemvri 98 (Glozhene)    postponed 
6 April 2018, Friday, 10:00 EEST:
Skala 2015 (Oselna) - OFK Lokomotiv (Mezdra)              2:6 
6 April 2018, Friday, 10:30 EEST:
Lyubimets (Tarnava) - Kariana (Erden)                     1:7 
Torpedo 2004 (Borovan) - Botev (Vratsa)                   1:11 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Septemvri 98 (Glozhene)    3:2 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 14

31 March 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 postponed 
Septemvri 98 (Glozhene) - Torpedo 2004 (Borovan)          4:4 
Botev (Vratsa) - Skala 2015 (Oselna)                     11:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Lyubimets (Tarnava)              7:3 
25 April 2018, Wednesday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 7:1 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 13 - postponed matches

6 April 2018, Friday, 10:00 EEST:
Skala 2015 (Oselna) - OFK Lokomotiv (Mezdra)              2:6 
6 April 2018, Friday, 10:30 EEST:
Lyubimets (Tarnava) - Kariana (Erden)                     1:7 
Torpedo 2004 (Borovan) - Botev (Vratsa)                   1:11 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Septemvri 98 (Glozhene)    3:2 

                           Round 15

14 April 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Parva atomna (Kozloduy)         postponed 
14 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kariana (Erden)                  2:1 
Lyubimets (Tarnava) - Botev (Vratsa)                      1:5 
Skala 2015 (Oselna) - Septemvri 98 (Glozhene)             5:2 
7 May 2018, Monday, 10:30 EEST:
in Kozloduy:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Parva atomna (Kozloduy)         0:0 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 16

21 April 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)    1:1 
21 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                 4:5 
Septemvri 98 (Glozhene) - Lyubimets (Tarnava)             3:7 
Botev (Vratsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                   5:0 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Skala 2015 (Oselna)                                       bye

                           Round 14 - postponed match

25 April 2018, Wednesday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 7:1 

                           Round 17

28 April 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Torpedo 2004 (Borovan) - Parva atomna (Kozloduy)          3:1 
28 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Botev (Vratsa) - Kariana (Erden)                          5:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Septemvri 98 (Glozhene)          7:1 
1 May 2018, Tuesday, 10:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Dunav 2016 (Selanovtsi)    1:1 
Lyubimets (Tarnava)                                       bye
Skala 2015 (Oselna)                                       bye

                           Round 18

5 May 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Torpedo 2004 (Borovan)          5:0 
5 May 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)            4:3 
Parva atomna (Kozloduy) - Skala 2015 (Oselna)             6:0 
Septemvri 98 (Glozhene) - Botev (Vratsa)                  1:11 
Lyubimets (Tarnava)                                       bye
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 15 - postponed match

7 May 2018, Monday, 10:30 EEST:
in Kozloduy:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Parva atomna (Kozloduy)         0:0 

                           Round 19

12 May 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Torpedo 2004 (Borovan) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     3:3 
12 May 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Septemvri 98 (Glozhene) - Kariana (Erden)                 3:3 
Lyubimets (Tarnava) - Parva atomna (Kozloduy)            11:0 
Skala 2015 (Oselna) - Dunav 2016 (Selanovtsi)             1:6 
Botev (Vratsa)                                            bye
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 20

19 May 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Torpedo 2004 (Borovan)                 16:2 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Lyubimets (Tarnava)             3:1 
Parva atomna (Kozloduy) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          1:4 
24 May 2018, Thursday, 10:30 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Skala 2015 (Oselna)        6:1 
Botev (Vratsa)                                            bye
Septemvri 98 (Glozhene)                                   bye

                           Round 21

26 May 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Botev (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy)                  5:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          3:5 
Lyubimets (Tarnava) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)        5:2 
Skala 2015 (Oselna) - Torpedo 2004 (Borovan)              0:4 
Kariana (Erden)                                           bye
Septemvri 98 (Glozhene)                                   bye

                           Round 11 - postponed match

30 May 2018, Wednesday, 10:30 EEST:
Septemvri 98 (Glozhene) - Parva atomna (Kozloduy)         4:3 

                           Round 22

2 June 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Kariana (Erden) - Skala 2015 (Oselna)                     3:0 
Torpedo 2004 (Borovan) - Lyubimets (Tarnava)              0:4 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - OFK Lokomotiv (Mezdra)     1:2 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Botev (Vratsa)                  2:2 
Parva atomna (Kozloduy) - Septemvri 98 (Glozhene)         4:2 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Botev (Vratsa) XXX 5:0 6:0 7:0 5:0 4:0 5:0 3:0 4:0 11:1 2. OFK Lokomotiv (Mezdra) 2:7 XXX 3:5 7:3 2:1 2:0 1:0 7:1 9:1 15:1 3. Dunav 2016 (Selanovtsi) 2:2 1:2 XXX 3:1 3:2 1:1 0:0 5:2 5:0 7:0 4. Lyubimets (Tarnava) 1:5 5:1 2:1 XXX 1:7 5:2 11:0 10:0 3:0 5:0 5. Kariana (Erden) 1:1 1:4 4:5 7:5 XXX 4:3 7:1 8:1 16:2 3:0 6. Chavdar 1957 (Byala Slatina) 0:5 1:2 1:1 1:3 2:1 XXX 1:2 3:2 4:0 6:1 7. Parva atomna (Kozloduy) 0:7 1:4 0:2 6:0 2:5 1:1 XXX 4:2 5:1 6:0 8. Septemvri 98 (Glozhene) 1:11 2:1 0:5 3:7 3:3 0:1 4:3 XXX 4:4 9:2 9. Torpedo 2004 (Borovan) 1:11 1:7 1:5 0:4 8:2 3:3 3:1 3:5 XXX 4:0 10. Skala 2015 (Oselna) 0:11 2:6 1:6 3:10 1:7 1:4 1:8 5:2 0:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top