Detsa (b.2004-05):
« Vratsa - Oblastna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Current matches:

4 May 2019, Saturday, 10:30 EEST / Round 16:
Parva atomna (Kozloduy) - Skala 2015 (Oselna)              - 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Iskar 1923 (Roman)                - 
Kom (Berkovitsa) - Okolchitsa (Moravitsa)                  - 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Torpedo 2004 (Borovan)           - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. OFK Lokomotiv (Mezdra)             13   10   2   1   82:17   32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Parva atomna (Kozloduy)            12    9   1   2   46:22   28 [1 0 0  4:2  3]
 3. Dunav 2016 (Selanovtsi)            12    9   1   2   57:12   28 [0 0 1  2:4  0]
 4. Kom (Berkovitsa)                   12    6   4   2   46:21   22
 5. Torpedo 2004 (Borovan)             13    6   0   7   53:50   18
 6. Okolchitsa (Moravitsa)             12    4   0   8   31:45   12
 7. Lyubimets (Tarnava)                12    3   1   8   27:60   10
 8. Skala 2015 (Oselna)                12    1   2   9   10:66    5
 9. Iskar 1923 (Roman)                 12    1   1  10   16:75    4

                           Round 1

22 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Torpedo 2004 (Borovan)          10:2 
Skala 2015 (Oselna) - Okolchitsa (Moravitsa)              3:1 
Iskar 1923 (Roman) - Lyubimets (Tarnava)                  3:1 
22 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Kom (Berkovitsa) - Parva atomna (Kozloduy)                2:3 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye

                           Round 2

29 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Lyubimets (Tarnava)             7:0 
Okolchitsa (Moravitsa) - Iskar 1923 (Roman)               4:1 
Torpedo 2004 (Borovan) - Skala 2015 (Oselna)              7:0 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          0:1 
Kom (Berkovitsa)                                          bye

                           Round 3

6 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kom (Berkovitsa)                 3:2 
Skala 2015 (Oselna) - Dunav 2016 (Selanovtsi)             2:11 
Iskar 1923 (Roman) - Torpedo 2004 (Borovan)               4:6 
Lyubimets (Tarnava) - Okolchitsa (Moravitsa)              0:5 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 4

13 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Okolchitsa (Moravitsa)          5:1 
Torpedo 2004 (Borovan) - Lyubimets (Tarnava)              5:2 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Iskar 1923 (Roman)              9:0 
Kom (Berkovitsa) - Skala 2015 (Oselna)                    7:0 
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 5

20 October 2018, Saturday, 10:00 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)          3:2 
20 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Iskar 1923 (Roman) - Kom (Berkovitsa)                     1:13 
Lyubimets (Tarnava) - Dunav 2016 (Selanovtsi)             1:7 
20 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Okolchitsa (Moravitsa) - Torpedo 2004 (Borovan)           4:5 
Skala 2015 (Oselna)                                       bye

                           Round 6

27 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Torpedo 2004 (Borovan)          3:1 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Okolchitsa (Moravitsa)          5:1 
Kom (Berkovitsa) - Lyubimets (Tarnava)                    5:5 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Skala 2015 (Oselna)             13:0 
Iskar 1923 (Roman)                                        bye

                           Round 7

3 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Skala 2015 (Oselna) - Parva atomna (Kozloduy)             0:6 
Iskar 1923 (Roman) - OFK Lokomotiv (Mezdra)               0:14 
Okolchitsa (Moravitsa) - Kom (Berkovitsa)                 2:4 
Torpedo 2004 (Borovan) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          1:3 
Lyubimets (Tarnava)                                       bye

                           Round 8

10 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Parva atomna (Kozloduy) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         4:2 
Kom (Berkovitsa) - Torpedo 2004 (Borovan)                 4:2 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Lyubimets (Tarnava)             14:0 
Skala 2015 (Oselna) - Iskar 1923 (Roman)                  3:3 
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 9

17 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Iskar 1923 (Roman) - Parva atomna (Kozloduy)              0:3 
Lyubimets (Tarnava) - Skala 2015 (Oselna)                 5:1 
Okolchitsa (Moravitsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)           0:11 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Kom (Berkovitsa)                1:1 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

                           Round 10

16 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Parva atomna (Kozloduy) - Kom (Berkovitsa)                2:2 
Torpedo 2004 (Borovan) - OFK Lokomotiv (Mezdra)           3:7 
Okolchitsa (Moravitsa) - Skala 2015 (Oselna)              6:0 
Lyubimets (Tarnava) - Iskar 1923 (Roman)                  5:3 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye

                           Round 11

23 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Lyubimets (Tarnava) - Parva atomna (Kozloduy)             postponed 
Iskar 1923 (Roman) - Okolchitsa (Moravitsa)               postponed 
Skala 2015 (Oselna) - Torpedo 2004 (Borovan)              0:5 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          0:5 
Kom (Berkovitsa)                                          bye

                           Round 12

30 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Kom (Berkovitsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                 2:2 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Skala 2015 (Oselna)             postponed 
Torpedo 2004 (Borovan) - Iskar 1923 (Roman)               8:1 
Okolchitsa (Moravitsa) - Lyubimets (Tarnava)              3:2 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 13

6 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Okolchitsa (Moravitsa) - Parva atomna (Kozloduy)          3:5 
Lyubimets (Tarnava) - Torpedo 2004 (Borovan)              6:3 
Iskar 1923 (Roman) - Dunav 2016 (Selanovtsi)              0:6 
Skala 2015 (Oselna) - Kom (Berkovitsa)                    0:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra)                                    bye

                           Round 14

12 April 2019, Friday, 10:30 EEST:
Kom (Berkovitsa) - Iskar 1923 (Roman)                     3:0 
13 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          0:3 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Lyubimets (Tarnava)             4:0 
Torpedo 2004 (Borovan) - Okolchitsa (Moravitsa)           postponed 
Skala 2015 (Oselna)                                       bye

                           Round 15

20 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Torpedo 2004 (Borovan) - Parva atomna (Kozloduy)          5:6 
Okolchitsa (Moravitsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          1:4 
Lyubimets (Tarnava) - Kom (Berkovitsa)                     - 
Skala 2015 (Oselna) - OFK Lokomotiv (Mezdra)              1:1 
Iskar 1923 (Roman)                                        bye

                           Round 16

4 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Skala 2015 (Oselna)              - 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Iskar 1923 (Roman)                - 
Kom (Berkovitsa) - Okolchitsa (Moravitsa)                  - 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Torpedo 2004 (Borovan)           - 
Lyubimets (Tarnava)                                       bye

                           Round 17

11 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Parva atomna (Kozloduy)          - 
Torpedo 2004 (Borovan) - Kom (Berkovitsa)                  - 
Lyubimets (Tarnava) - OFK Lokomotiv (Mezdra)               - 
Iskar 1923 (Roman) - Skala 2015 (Oselna)                   - 
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 18

18 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Iskar 1923 (Roman)               - 
Skala 2015 (Oselna) - Lyubimets (Tarnava)                  - 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Okolchitsa (Moravitsa)            - 
Kom (Berkovitsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                 - 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. OFK Lokomotiv (Mezdra) XXX 3:2 0:5 3:2 10:2 -:- 14:0 13:0 -:- 2. Parva atomna (Kozloduy) 0:3 XXX 4:2 2:2 3:1 5:1 7:0 -:- -:- 3. Dunav 2016 (Selanovtsi) 0:1 -:- XXX 1:1 -:- 5:1 4:0 -:- 9:0 4. Kom (Berkovitsa) 2:2 2:3 -:- XXX 4:2 -:- 5:5 7:0 3:0 5. Torpedo 2004 (Borovan) 3:7 5:6 1:3 -:- XXX -:- 5:2 7:0 8:1 6. Okolchitsa (Moravitsa) 0:11 3:5 1:4 2:4 4:5 XXX 3:2 6:0 4:1 7. Lyubimets (Tarnava) -:- -:- 1:7 -:- 6:3 0:5 XXX 5:1 5:3 8. Skala 2015 (Oselna) 1:1 0:6 2:11 0:1 0:5 3:1 -:- XXX 3:3 9. Iskar 1923 (Roman) 0:14 0:3 0:6 1:13 4:6 -:- 3:1 -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top