Detsa (b.2003-04):
Ruse - Mezhduoblastna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Current matches:

18 November 2017, Saturday, 10:00 EET / Round 9:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernolomets 1919 (Popovo)         5:0 
Dve mogili (Dve mogili) - Lokomotiv (Ruse)                0:2 
18 November 2017, Saturday, 11:00 EET / Round 9:
Ariston (Ruse) - Levski 2000 (Ruse)                       7:0 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Ariston (Ruse)                      7    7   0   0   36:2    21
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Benkovski (Byala)                   6    5   0   1   27:7    15 [1 0 0  4:0  3]
 3. Lokomotiv (Ruse)                    6    5   0   1   13:8    15 [0 0 1  0:4  0]
 4. Kubrat 2016 (Kubrat)                7    3   0   4   18:14    9 [1 0 1  5:5  3, +4 overall GD]
 5. Chernolomets 1919 (Popovo)          8    3   0   5   14:27    9 [1 0 1  5:5  3, -13 overall GD]
 6. Dve mogili (Dve mogili)             8    1   1   6    4:22    4
 7. Levski 2000 (Ruse)                  8    0   1   7    5:37    1

                           Round 1

23 September 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Dve mogili (Dve mogili) - Levski 2000 (Ruse)              2:0 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Benkovski (Byala)                  0:3 
23 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Ariston (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)               6:0 
Lokomotiv (Ruse)                                          bye

                           Round 2

30 September 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Kubrat 2016 (Kubrat)         5:0 
Lokomotiv (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)                1:0 
30 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Levski 2000 (Ruse) - Ariston (Ruse)                       0:6 
Benkovski (Byala)                                         bye

                           Round 3

7 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Levski 2000 (Ruse)                 8:0 
Benkovski (Byala) - Chernolomets 1919 (Popovo)            6:1 
7 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Ariston (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                         postponed 
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye

                           Round 4

14 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Levski 2000 (Ruse) - Benkovski (Byala)                    2:5 
Lokomotiv (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                   2:1 
14 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Dve mogili (Dve mogili) - Ariston (Ruse)                  0:4 
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye

                           Round 5

21 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Dve mogili (Dve mogili)            4:0 
Benkovski (Byala) - Lokomotiv (Ruse)                      4:0 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Levski 2000 (Ruse)           3:1 
Ariston (Ruse)                                            bye

                           Round 6

28 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Lokomotiv (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)             3:2 
Dve mogili (Dve mogili) - Benkovski (Byala)               0:8 
28 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Ariston (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                     4:0 
Levski 2000 (Ruse)                                        bye

                           Round 7

4 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Dve mogili (Dve mogili)      2:1 
Levski 2000 (Ruse) - Lokomotiv (Ruse)                     1:5 
4 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
Benkovski (Byala) - Ariston (Ruse)                        1:4 
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye

                           Round 8

11 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Levski 2000 (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)              1:1 
Benkovski (Byala) - Kubrat 2016 (Kubrat)                  postponed 
11 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Ariston (Ruse)               1:5 
Lokomotiv (Ruse)                                          bye

                           Round 9

18 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Kubrat 2016 (Kubrat) - Chernolomets 1919 (Popovo)         5:0 
Dve mogili (Dve mogili) - Lokomotiv (Ruse)                0:2 
18 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
Ariston (Ruse) - Levski 2000 (Ruse)                       7:0 
Benkovski (Byala)                                         bye

                           Round 10

25 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Levski 2000 (Ruse) - Kubrat 2016 (Kubrat)                  - 
Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala)             - 
25 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
Lokomotiv (Ruse) - Ariston (Ruse)                          - 
Dve mogili (Dve mogili)                                   bye

                           Round 11

spring 2018:
Benkovski (Byala) - Levski 2000 (Ruse)                     - 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Lokomotiv (Ruse)                    - 
Ariston (Ruse) - Dve mogili (Dve mogili)                   - 
Chernolomets 1919 (Popovo)                                bye

                           Round 12

Dve mogili (Dve mogili) - Kubrat 2016 (Kubrat)             - 
Lokomotiv (Ruse) - Benkovski (Byala)                       - 
Levski 2000 (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)            - 
Ariston (Ruse)                                            bye

                           Round 13

Chernolomets 1919 (Popovo) - Lokomotiv (Ruse)              - 
Benkovski (Byala) - Dve mogili (Dve mogili)                - 
Kubrat 2016 (Kubrat) - Ariston (Ruse)                      - 
Levski 2000 (Ruse)                                        bye

                           Round 14

Ariston (Ruse) - Benkovski (Byala)                         - 
Dve mogili (Dve mogili) - Chernolomets 1919 (Popovo)       - 
Lokomotiv (Ruse) - Levski 2000 (Ruse)                      - 
Kubrat 2016 (Kubrat)                                      bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ariston (Ruse) XXX -:- -:- 4:0 6:0 -:- 7:0 2. Benkovski (Byala) 1:4 XXX 4:0 -:- 6:1 -:- -:- 3. Lokomotiv (Ruse) -:- -:- XXX 2:1 3:2 1:0 -:- 4. Kubrat 2016 (Kubrat) -:- 0:3 -:- XXX 5:0 4:0 8:0 5. Chernolomets 1919 (Popovo) 1:5 -:- -:- 5:0 XXX 2:1 3:1 6. Dve mogili (Dve mogili) 0:4 0:8 0:2 -:- -:- XXX 2:0 7. Levski 2000 (Ruse) 0:6 2:5 1:5 -:- -:- 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------- top