Detsa podgotvitelna grupa (b.2009) - Futbol 5:
rp 2017/18

                           Group A

11 June 2018, Monday, 14:00 EEST:
Levski (Sofia) - Vidin (Vidin)                            5:0 
Beroe (Stara Zagora) - Cherno more (Varna)                0:1 

11 June 2018, Monday, 15:40 EEST:
Vidin (Vidin) - Cherno more (Varna)                       0:3 
Beroe (Stara Zagora) - Levski (Sofia)                     3:1 

11 June 2018, Monday, 17:20 EEST:
Cherno more (Varna) - Levski (Sofia)                      4:0 
Vidin (Vidin) - Beroe (Stara Zagora)                      0:3 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Cherno more (Varna)                 3    3   0   0    8:0     9
 2. Beroe (Stara Zagora)                3    2   0   1    6:2     6
 3. Levski (Sofia)                      3    1   0   2    6:7     3
 4. Vidin (Vidin)                       3    0   0   3    0:11    0

Notes
  - All matches are played in Sliven.
  - Players born after 1 January 2009 have the right to participate.
  - Each team fields 5 players - 4 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 3 parts of 12 minutes each, with 5-minute breaks between them; on a 35х25 m or 40x20 m field.


                           Group B

11 June 2018, Monday, 14:50 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Bolyarcheta (Veliko Tarnovo)        3:0 
Botev (Plovdiv) - Delfinite (Varna)                       1:1 

11 June 2018, Monday, 16:30 EEST:
Bolyarcheta (Veliko Tarnovo) - Delfinite (Varna)          1:3 
Botev (Plovdiv) - Slavia 1913 (Sofia)                     4:0 

11 June 2018, Monday, 18:10 EEST:
Delfinite (Varna) - Slavia 1913 (Sofia)                   0:3 
Bolyarcheta (Veliko Tarnovo) - Botev (Plovdiv)            0:5 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Plovdiv)                     3    2   1   0   10:1     7
 2. Slavia 1913 (Sofia)                 3    2   0   1    6:4     6
 3. Delfinite (Varna)                   3    1   1   1    4:5     4
 4. Bolyarcheta (Veliko Tarnovo)        3    0   0   3    1:11    0

Notes
  - All matches are played in Sliven.
  - Players born after 1 January 2009 have the right to participate.
  - Each team fields 5 players - 4 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 3 parts of 12 minutes each, with 5-minute breaks between them; on a 35х25 m or 40x20 m field.


                           Seventh place Final

12 June 2018, Tuesday, 10:00 EEST:
Vidin (Vidin) - Bolyarcheta (Veliko Tarnovo)              0:3 


                           Fifth place Final

12 June 2018, Tuesday, 10:00 EEST:
Levski (Sofia) - Delfinite (Varna)                        1:2 


                           Third place Final

12 June 2018, Tuesday, 11:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Slavia 1913 (Sofia)                1:1; penalties: 4:3 


                           Final

12 June 2018, Tuesday, 11:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Botev (Plovdiv)                     2:2; penalties: 4:5 

top