Detsa podgotvitelna grupa (b.2006) - Futbol 9:
rp 2017/18

                           Group A

12 June 2018, Tuesday, 16:00 EEST:
Natsional (Sofia) - Botev (Vratsa)                        2:0 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev (Plovdiv)                0:2 

13 June 2018, Wednesday, 09:30 EEST:
Natsional (Sofia) - Botev (Plovdiv)                       1:2 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev (Vratsa)                 0:2 

13 June 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Botev (Vratsa) - Botev (Plovdiv)                          1:3 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Natsional (Sofia)              1:1 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Plovdiv)                     3    3   0   0    7:2     9
 2. Natsional (Sofia)                   3    1   1   1    4:3     4
 3. Botev (Vratsa)                      3    1   0   2    3:5     3
 4. Dobrudzha 1919 (Dobrich)            3    0   1   2    1:5     1

Notes
  - All matches are played in Sliven.
  - Players born after 1 January 2006 have the right to participate.
  - Each team fields 9 players - 8 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 2 halves of 30 minutes each, with a 10-minute break between them; on a 70x50 m or 68x45 m field.


                           Group B

12 June 2018, Tuesday, 17:30 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Sevlievo (Sevlievo)                  4:0 
Dunav 2010 (Ruse) - Respekt (Haskovo)                     0:3 

13 June 2018, Wednesday, 11:00 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Respekt (Haskovo)                    3:2 
Dunav 2010 (Ruse) - Sevlievo (Sevlievo)                   3:2 

13 June 2018, Wednesday, 17:30 EEST:
Sevlievo (Sevlievo) - Respekt (Haskovo)                   1:2 
Dunav 2010 (Ruse) - Vitosha 13 (Sofia)                    0:4 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Vitosha 13 (Sofia)                  3    3   0   0   11:2     9
 2. Respekt (Haskovo)                   3    2   0   1    7:4     6
 3. Dunav 2010 (Ruse)                   3    1   0   2    3:9     3
 4. Sevlievo (Sevlievo)                 3    0   0   3    3:9     0

Notes
  - All matches are played in Sliven.
  - Players born after 1 January 2006 have the right to participate.
  - Each team fields 9 players - 8 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 2 halves of 30 minutes each, with a 10-minute break between them; on a 70x50 m or 68x45 m field.


                           Seventh place Final

14 June 2018, Thursday, 09:30 EEST:
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sevlievo (Sevlievo)            3:0 


                           Fifth place Final

14 June 2018, Thursday, 09:30 EEST:
Botev (Vratsa) - Dunav 2010 (Ruse)                        1:1; penalties: 3:4 


                           Third place Final

14 June 2018, Thursday, 11:00 EEST:
Natsional (Sofia) - Respekt (Haskovo)                     1:1; penalties: 4:2 


                           Final

14 June 2018, Thursday, 11:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Vitosha 13 (Sofia)                      1:2 

top