Detsa podgotvitelna grupa (род.2007) - Futbol 7:
« Republikansko parvenstvo 2017/18

                           Group A

12 June 2018, Tuesday, 16:00 EEST:
Levski (Sofia) - Fortuna (Pleven)                         6:0 
Beroe (Stara Zagora) - MFK Ticha (Varna)                  1:1 

13 June 2018, Wednesday, 09:30 EEST:
Levski (Sofia) - MFK Ticha (Varna)                        3:0 
Beroe (Stara Zagora) - Fortuna (Pleven)                   5:2 

13 June 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Levski (Sofia)                     1:0 
Fortuna (Pleven) - MFK Ticha (Varna)                      0:1 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Beroe (Stara Zagora)                3    2   1   0    7:3     7
 2. Levski (Sofia)                      3    2   0   1    9:1     6
 3. MFK Ticha (Varna)                   3    1   1   1    2:4     4
 4. Fortuna (Pleven)                    3    0   0   3    2:12    0

Notes
  - All matches are played in Sliven.
  - Players born after 1 January 2007 have the right to participate.
  - Each team fields 7 players - 6 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 3 parts of 15 minutes each, with 5-minute breaks between them; on a 55х35 m field.


                           Group B

12 June 2018, Tuesday, 17:15 EEST:
N sport (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                1:0 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Olimpik (Varna)                2:6 

13 June 2018, Wednesday, 10:45 EEST:
N sport (Sofia) - Olimpik (Varna)                         0:0 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       1:2 

13 June 2018, Wednesday, 17:15 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - N sport (Sofia)                1:6 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Olimpik (Varna)                4:0 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. N sport (Sofia)                     3    2   1   0    7:1     7
 2. Etar VT (Veliko Tarnovo)            3    2   0   1    6:2     6
 3. Olimpik (Varna)                     3    1   1   1    6:6     4
 4. Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            3    0   0   3    4:14    0

Notes
  - All matches are played in Sliven.
  - Players born after 1 January 2007 have the right to participate.
  - Each team fields 7 players - 6 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 3 parts of 15 minutes each, with 5-minute breaks between them; on a 55х35 m field.


                           Seventh place Final

14 June 2018, Thursday, 09:30 EEST:
Fortuna (Pleven) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               3:1 


                           Fifth place Final

14 June 2018, Thursday, 09:30 EEST:
MFK Ticha (Varna) - Olimpik (Varna)                       5:2 


                           Third place Final

14 June 2018, Thursday, 10:45 EEST:
Levski (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 4:3 


                           Final

14 June 2018, Thursday, 10:45 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - N sport (Sofia)                    0:1 

top