Detsa (b.2003-04):
Elitna grupa (U-15): Yugozapadna zona 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
        | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Current matches:

18 November 2017, Saturday, 11:00 EET / Round 15:
in Pazardzhik, "Georgi Benkovski" st.:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - CSKA (Sofia)                    0:9 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad)       0:7 
Sportist 2009 (Svoge) - DIT Sport (Sofia)                 0:5 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Natsional (Sofia)             2:6 
Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              1:1 
Levski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                      7:1 
Septemvri (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                 0:0 
Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia)                 0:2 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Levski (Sofia)                     14   14   0   0   90:6    42
 2. DIT Sport (Sofia)                  14   13   0   1   69:6    39
 3. CSKA (Sofia)                       14   12   0   2   75:14   36
 4. Natsional (Sofia)                  14   10   1   3   73:15   31
 5. Slavia 1913 (Sofia)                14   10   1   3   58:13   31
-------------------------------------------------------------------
 6. Pirin (Blagoevgrad)                14    8   2   4   26:18   26
 7. Lokomotiv 1929 (Sofia)             14    7   3   4   50:25   24
 8. Velbazhd (Kyustendil)              14    6   3   5   32:26   21
 9. Chavdar (Etropole)                 14    6   1   7   23:40   19 [1 0 0  2:0  3]
10. Sportist 2009 (Svoge)              14    5   4   5   38:30   19 [0 0 1  0:2  0]
11. Levski Rakovski (Sofia)            15    5   2   8   18:35   17
12. Tsarsko selo 2015 (Sofia)          14    5   0   9   37:52   15
13. Septemvri (Sofia)                  14    3   2   9   19:40   11
14. Minyor (Pernik)                    14    2   2  10   14:48    8
15. Hebar 1918 (Pazardzhik)            15    2   1  12   11:83    7
16. Vitosha (Bistritsa)                14    1   0  13    5:68    3
17. Strumska slava 1927 (Radomir)      14    0   0  14    2:121   0

Notes
  - The teams play their home games at the following grounds:
    - Velbazhd (Kyustendil) - st."Strandzhata", Kyustendil;
    - Vitosha (Bistritsa) - old st."Akademik" /4-ti kilometar/, Sofia;
    - DIT Sport (Sofia) - st."57-mo uchilishte" - field 1, Sofia;
    - Levski (Sofia) - st."Georgi Asparuhov" - auxiliary field, Sofia;
    - Levski Rakovski (Sofia) - st."Rakovski", Sofia;
    - Lokomotiv 1929 (Sofia) - st."Lokomotiv", Sofia;
    - Minyor (Pernik) - st."Zvezda", kv.Dimova mahala, Pernik;
    - Natsional (Sofia) - st."NSA", Sofia;
    - Pirin (Blagoevgrad) - in Riltsi;
    - Septemvri (Sofia) - in German;
    - Slavia 1913 (Sofia) - st."Slavia" - auxiliary field, Sofia;
    - Sportist 2009 (Svoge) - Gradski stadion, Svoge;
    - Strumska slava 1927 (Radomir) - Gradski stadion, Radomir;
    - Hebar 1918 (Pazardzhhik) - in Glavinitsa;
    - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - complex "Tsarsko selo", Sofia;
    - CSKA (Sofia) - complex "Tsarsko selo", Sofia;
    - Chavdar (Etropole) - st."Chavdar", Etropole.

                           Round 1

2 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia)             0:3 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Minyor (Pernik)                  5:0 
Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    10:1 
Chavdar (Etropole) - Sportist 2009 (Svoge)                2:0 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Strumska slava 1927 (Radomir)   4:0 
2 September 2017, Saturday, 15:30 EEST:
in Pancharevo, "Pancharevo" complex:
CSKA (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                 11:1 (6:1) 
6 September 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Slavia 1913 (Sofia)                 1:2 
6 September 2017, Wednesday, 15:00 EEST:
in German:
DIT Sport (Sofia) - Levski (Sofia)                        0:3 
Velbazhd (Kyustendil)                                     bye

                           Round 2

8 September 2017, Friday, 16:00 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa)               7:0 
9 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia)                        0:2 
Levski (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                      7:0 
Septemvri (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                     0:3 
Minyor (Pernik) - Natsional (Sofia)                       0:3 
Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          0:1 
9 September 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Sportist 2009 (Svoge) - Hebar 1918 (Pazardzhik)           8:0 
9 September 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole)            1:4 
Strumska slava 1927 (Radomir)                             bye

                           Round 3

13 September 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)            5:1 
Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               8:1 
in German:
DIT Sport (Sofia) - Minyor (Pernik)                      10:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia)                   3:1 
in Pancharevo, "Pancharevo" complex:
CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                             1:4 (0:2) 
Chavdar (Etropole) - Slavia 1913 (Sofia)                  2:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       1:8 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Sportist 2009 (Svoge)     0:7 
Vitosha (Bistritsa)                                       bye

                           Round 4

16 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)13:0 
Slavia 1913 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            10:0 
Levski (Sofia) - Chavdar (Etropole)                       4:2 
Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia)                          0:7 
Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad)                     0:1 
Levski Rakovski (Sofia) - DIT Sport (Sofia)               0:3 
Velbazhd (Kyustendil) - Natsional (Sofia)                 2:1 
Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              1:5 
Sportist 2009 (Svoge)                                     bye

                           Round 5

22 September 2017, Friday, 11:00 EEST:
in Saraya:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski (Sofia)                  0:9 
23 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                   8:0 
in German:
DIT Sport (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                 5:0 
in Pancharevo, "Pancharevo" complex:
CSKA (Sofia) - Minyor (Pernik)                            4:0 
Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia)                    0:3 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Slavia 1913 (Sofia)       0:12 
Sportist 2009 (Svoge) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)         5:1 
23 September 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Levski Rakovski (Sofia)             2:1 
Lokomotiv 1929 (Sofia)                                    bye

                           Round 6

29 September 2017, Friday, 14:30 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad)               0:0 
30 September 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)               3:2 
Levski (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)           16:0 
Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               5:1 
Minyor (Pernik) - Chavdar (Etropole)                      1:3 
Levski Rakovski (Sofia) - CSKA (Sofia)                    0:7 
Vitosha (Bistritsa) - DIT Sport (Sofia)                   0:4 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia)                4:6 
Tsarsko selo 2015 (Sofia)                                 bye

                           Round 7

4 October 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
DIT Sport (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                postponed 
Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa)                 3:1 
CSKA (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                      postponed 
Chavdar (Etropole) - Levski Rakovski (Sofia)              2:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik)                 postponed 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Sofia)         0:6 
Sportist 2009 (Svoge) - Levski (Sofia)                    0:5 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)           0:7 
11 October 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
in kv.Dragalevtsi, Sofia:
DIT Sport (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                3:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik)                 2:2 
11 October 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
in Pancharevo, "Pancharevo" complex:
CSKA (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                      5:2 
Natsional (Sofia)                                         bye

                           Round 8

7 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Levski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)               10:0 
Septemvri (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)                 1:2 
Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir)           6:1 
Levski Rakovski (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)         3:0 
Vitosha (Bistritsa) - CSKA (Sofia)                        0:10 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)              1:2 
Natsional (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                     0:1 
7 October 2017, Saturday, 14:00 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - Chavdar (Etropole)                3:0 
Slavia 1913 (Sofia)                                       bye

                           Round 7 - postponed matches

11 October 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
in kv.Dragalevtsi, Sofia:
DIT Sport (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                3:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik)                 2:2 
11 October 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
in Pancharevo, "Pancharevo" complex:
CSKA (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                      5:2 

                           Round 9

14 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Natsional (Sofia)                   0:0 
in Pancharevo, "Pancharevo" complex:
CSKA (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                     4:1 
Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa)                  5:0 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Levski Rakovski (Sofia)   0:1 
Sportist 2009 (Svoge) - Minyor (Pernik)                   2:2 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia)             3:1 
Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia)                      1:4 
14 October 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Velbazhd (Kyustendil)           0:4 
DIT Sport (Sofia)                                         bye

                           Round 10

21 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                   0:3 
Minyor (Pernik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)               1:4 
Levski Rakovski (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)           2:2 
Vitosha (Bistritsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             0:2 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole)               3:3 
Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia)                          3:4 
in kv.Dragalevtsi, Sofia:
DIT Sport (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   2:1 
21 October 2017, Saturday, 14:30 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - Strumska slava 1927 (Radomir)     7:0 
Levski (Sofia)                                            bye

                           Round 11

25 October 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
CSKA (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                          postponed 
Chavdar (Etropole) - Natsional (Sofia)                    postponed 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          0:3 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha (Bistritsa)       0:2 
Sportist 2009 (Svoge) - Velbazhd (Kyustendil)             3:3 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)       0:2 
Slavia 1913 (Sofia) - Minyor (Pernik)                     postponed 
Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        postponed 
31 October 2017, Tuesday, 13:00 EET:
Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        6:0 (3:0) 
1 November 2017, Wednesday, 14:00 EET:
CSKA (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                          0:3 
2 November 2017, Thursday, 14:00 EET:
Chavdar (Etropole) - Natsional (Sofia)                    0:6 
15 November 2017, Wednesday, 11:00 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - Minyor (Pernik)                     6:0 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 12

28 October 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Sportist 2009 (Svoge)               0:5 
28 October 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Minyor (Pernik) - Levski (Sofia)                          0:5 
Levski Rakovski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)             1:3 
Velbazhd (Kyustendil) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)         2:1 
Natsional (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              10:0 
DIT Sport (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    6:0 
Pirin (Blagoevgrad) - CSKA (Sofia)                        0:2 
28 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)   16:1 
Septemvri (Sofia)                                         bye

                           Round 11 - postponed matches

31 October 2017, Tuesday, 13:00 EET:
Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        6:0 (3:0) 
1 November 2017, Wednesday, 14:00 EET:
CSKA (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                          0:3 
2 November 2017, Thursday, 14:00 EET:
Chavdar (Etropole) - Natsional (Sofia)                    0:6 

                           Round 13

2 November 2017, Thursday, 11:00 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)               2:0 
4 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
Chavdar (Etropole) - Pirin (Blagoevgrad)                  0:2 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - DIT Sport (Sofia)               0:8 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Natsional (Sofia)         0:8 
Sportist 2009 (Svoge) - Lokomotiv 1929 (Sofia)            2:2 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)           2:0 
Levski (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                  6:0 
Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik)                       0:1 
CSKA (Sofia)                                              bye

                           Round 14

9 November 2017, Thursday, 13:00 EET:
CSKA (Sofia) - Chavdar (Etropole)                         9:0 (4:0) 
11 November 2017, Saturday, 10:00 EET:
Vitosha (Bistritsa) - Slavia 1913 (Sofia)                 0:7 
11 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)               1:1 
Velbazhd (Kyustendil) - Levski (Sofia)                    1:4 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        2:1 
Natsional (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)                 4:0 
in German:
DIT Sport (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)        16:0 
12 November 2017, Sunday, 14:00 EET:
Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             4:1 
Minyor (Pernik)                                           bye

                           Round 11 - postponed match

15 November 2017, Wednesday, 11:00 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - Minyor (Pernik)                     6:0 

                           Round 15

18 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
in Pazardzhik, "Georgi Benkovski" st.:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - CSKA (Sofia)                    0:9 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad)       0:7 
Sportist 2009 (Svoge) - DIT Sport (Sofia)                 0:5 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Natsional (Sofia)             2:6 
Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              1:1 
Levski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                      7:1 
Septemvri (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                 0:0 
Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia)                 0:2 
Chavdar (Etropole)                                        bye

                           Round 16

25 November 2017, Saturday, 11:00 EET:
Velbazhd (Kyustendil) - Minyor (Pernik)                    - 
Vitosha (Bistritsa) - Septemvri (Sofia)                    - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Levski (Sofia)                    - 
Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                    - 
DIT Sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)              - 
Pirin (Blagoevgrad) - Sportist 2009 (Svoge)                - 
Chavdar (Etropole) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               - 
25 November 2017, Saturday, 16:00 EET:
CSKA (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)               - 
Levski Rakovski (Sofia)                                   bye

                           Round 17

2 December 2017, Saturday, 11:00 EET:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Chavdar (Etropole)         - 
Sportist 2009 (Svoge) - CSKA (Sofia)                       - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)            - 
Slavia 1913 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                    - 
Levski (Sofia) - Natsional (Sofia)                         - 
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                 - 
Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa)                      - 
Levski Rakovski (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)            - 
Hebar 1918 (Pazardzhik)                                   bye

                           Round 18

spring 2018:
Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)              - 
Minyor (Pernik) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                   - 
Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia)                      - 
Levski (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                         - 
Slavia 1913 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                  - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - CSKA (Sofia)                   - 
Sportist 2009 (Svoge) - Chavdar (Etropole)                 - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Hebar 1918 (Pazardzhik)    - 
Velbazhd (Kyustendil)                                     bye

                           Round 19

Hebar 1918 (Pazardzhik) - Sportist 2009 (Svoge)            - 
Chavdar (Etropole) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             - 
CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                         - 
Pirin (Blagoevgrad) - Levski (Sofia)                       - 
DIT Sport (Sofia) - Septemvri (Sofia)                      - 
Natsional (Sofia) - Minyor (Pernik)                        - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)           - 
Vitosha (Bistritsa) - Velbazhd (Kyustendil)                - 
Strumska slava 1927 (Radomir)                             bye

                           Round 20

Velbazhd (Kyustendil) - Lokomotiv 1929 (Sofia)             - 
Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia)                - 
Minyor (Pernik) - DIT Sport (Sofia)                        - 
Septemvri (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                    - 
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)                              - 
Slavia 1913 (Sofia) - Chavdar (Etropole)                   - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        - 
Sportist 2009 (Svoge) - Strumska slava 1927 (Radomir)      - 
Vitosha (Bistritsa)                                       bye

                           Round 21

Strumska slava 1927 (Radomir) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)  - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Slavia 1913 (Sofia)              - 
Chavdar (Etropole) - Levski (Sofia)                        - 
CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                           - 
Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik)                      - 
DIT Sport (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                - 
Natsional (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                  - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)               - 
Sportist 2009 (Svoge)                                     bye

                           Round 22

Vitosha (Bistritsa) - Natsional (Sofia)                    - 
Velbazhd (Kyustendil) - DIT Sport (Sofia)                  - 
Levski Rakovski (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)              - 
Minyor (Pernik) - CSKA (Sofia)                             - 
Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole)                     - 
Levski (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                   - 
Slavia 1913 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)        - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)          - 
Lokomotiv 1929 (Sofia)                                    bye

                           Round 23

Sportist 2009 (Svoge) - Slavia 1913 (Sofia)                - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Levski (Sofia)             - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia)                - 
Chavdar (Etropole) - Minyor (Pernik)                       - 
CSKA (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                     - 
Pirin (Blagoevgrad) - Velbazhd (Kyustendil)                - 
DIT Sport (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                    - 
Natsional (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                 - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia)                                 bye

                           Round 24

Lokomotiv 1929 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                 - 
Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad)                  - 
Velbazhd (Kyustendil) - CSKA (Sofia)                       - 
Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole)               - 
Minyor (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  - 
Septemvri (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)          - 
Levski (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)                     - 
Slavia 1913 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            - 
Natsional (Sofia)                                         bye

                           Round 25

Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski (Sofia)                 - 
Sportist 2009 (Svoge) - Septemvri (Sofia)                  - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik)            - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski Rakovski (Sofia)          - 
Chavdar (Etropole) - Velbazhd (Kyustendil)                 - 
CSKA (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                         - 
Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv 1929 (Sofia)               - 
DIT Sport (Sofia) - Natsional (Sofia)                      - 
Slavia 1913 (Sofia)                                       bye

                           Round 26

Natsional (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                    - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - CSKA (Sofia)                      - 
Vitosha (Bistritsa) - Chavdar (Etropole)                   - 
Velbazhd (Kyustendil) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            - 
Levski Rakovski (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)    - 
Minyor (Pernik) - Sportist 2009 (Svoge)                    - 
Septemvri (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)              - 
Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                       - 
DIT Sport (Sofia)                                         bye

                           Round 27

Slavia 1913 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Minyor (Pernik)                - 
Sportist 2009 (Svoge) - Levski Rakovski (Sofia)            - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Velbazhd (Kyustendil)      - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa)              - 
Chavdar (Etropole) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                - 
CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia)                           - 
Pirin (Blagoevgrad) - DIT Sport (Sofia)                    - 
Levski (Sofia)                                            bye

                           Round 28

DIT Sport (Sofia) - CSKA (Sofia)                           - 
Natsional (Sofia) - Chavdar (Etropole)                     - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)           - 
Vitosha (Bistritsa) - Strumska slava 1927 (Radomir)        - 
Velbazhd (Kyustendil) - Sportist 2009 (Svoge)              - 
Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        - 
Minyor (Pernik) - Slavia 1913 (Sofia)                      - 
Septemvri (Sofia) - Levski (Sofia)                         - 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 29

Levski (Sofia) - Minyor (Pernik)                           - 
Slavia 1913 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)          - 
Sportist 2009 (Svoge) - Vitosha (Bistritsa)                - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Lokomotiv 1929 (Sofia)     - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Natsional (Sofia)                - 
Chavdar (Etropole) - DIT Sport (Sofia)                     - 
CSKA (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                         - 
Septemvri (Sofia)                                         bye

                           Round 30

Pirin (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole)                   - 
DIT Sport (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                - 
Natsional (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)          - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)             - 
Vitosha (Bistritsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            - 
Velbazhd (Kyustendil) - Slavia 1913 (Sofia)                - 
Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia)                   - 
Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia)                        - 
CSKA (Sofia)                                              bye

                           Round 31

Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                - 
Levski (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                     - 
Slavia 1913 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                  - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)         - 
Sportist 2009 (Svoge) - Natsional (Sofia)                  - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - DIT Sport (Sofia)          - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad)              - 
Chavdar (Etropole) - CSKA (Sofia)                          - 
Minyor (Pernik)                                           bye

                           Round 32

CSKA (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                     - 
Pirin (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir)        - 
DIT Sport (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)                  - 
Natsional (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)              - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)               - 
Vitosha (Bistritsa) - Levski (Sofia)                       - 
Velbazhd (Kyustendil) - Septemvri (Sofia)                  - 
Levski Rakovski (Sofia) - Minyor (Pernik)                  - 
Chavdar (Etropole)                                        bye

                           Round 33

Minyor (Pernik) - Velbazhd (Kyustendil)                    - 
Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                    - 
Levski (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                    - 
Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia)                    - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)              - 
Sportist 2009 (Svoge) - Pirin (Blagoevgrad)                - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - CSKA (Sofia)               - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chavdar (Etropole)               - 
Levski Rakovski (Sofia)                                   bye

                           Round 34

Chavdar (Etropole) - Strumska slava 1927 (Radomir)         - 
CSKA (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)                       - 
Pirin (Blagoevgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            - 
DIT Sport (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                    - 
Natsional (Sofia) - Levski (Sofia)                         - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                 - 
Vitosha (Bistritsa) - Minyor (Pernik)                      - 
Velbazhd (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia)            - 
Hebar 1918 (Pazardzhik)                                   bye

Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Levski (Sofia) XXX -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- 4:2 -:- 6:0 10:0 6:0 -:- -:- 7:1 16:0 2. DIT Sport (Sofia) 0:3 XXX -:- -:- -:- 2:1 3:1 5:0 6:0 -:- -:- -:- -:- 10:1 -:- -:- 16:0 3. CSKA (Sofia) 1:4 0:3 XXX -:- -:- -:- 4:1 5:2 9:0 -:- -:- 11:1 -:- 4:0 -:- -:- -:- 4. Natsional (Sofia) -:- 0:1 3:4 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 8:1 -:- 10:1 -:- 10:0 8:0 -:- 5. Slavia 1913 (Sofia) 1:4 -:- 0:2 -:- XXX -:- 1:1 2:0 -:- 3:2 -:- -:- -:- 6:0 10:0 -:- -:- 6. Pirin (Blagoevgrad) -:- -:- 0:2 0:0 1:2 XXX -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- 3:1 -:- 4:1 3:1 -:- 7. Lokomotiv 1929 (Sofia) -:- -:- -:- 4:6 -:- 1:2 XXX 5:1 3:3 -:- -:- 2:1 -:- 5:0 -:- -:- 16:1 8. Velbazhd (Kyustendil) 1:4 -:- -:- 2:1 -:- 0:0 -:- XXX 3:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 7:0 7:0 9. Chavdar (Etropole) -:- -:- -:- 0:6 2:1 0:2 -:- -:- XXX 2:0 2:1 -:- 0:3 -:- -:- 5:0 -:- 10. Sportist 2009 (Svoge) 0:5 0:5 -:- -:- -:- -:- 2:2 3:3 -:- XXX -:- 5:1 -:- 2:2 8:0 -:- -:- 11. Levski Rakovski (Sofia) -:- 0:3 0:7 -:- 1:3 -:- 0:1 -:- -:- 2:2 XXX -:- 1:1 -:- 3:0 -:- -:- 12. Tsarsko selo 2015 (Sofia) -:- -:- -:- 2:6 0:7 -:- -:- -:- 1:4 -:- 0:2 XXX 3:1 -:- -:- 2:0 13:0 13. Septemvri (Sofia) -:- 0:3 0:7 -:- 0:3 -:- -:- 0:0 -:- 1:2 -:- -:- XXX 0:1 5:1 -:- -:- 14. Minyor (Pernik) 0:5 -:- -:- 0:3 -:- 0:1 -:- -:- 1:3 -:- 0:2 1:4 -:- XXX -:- -:- 6:1 15. Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:9 0:8 0:9 -:- -:- -:- 0:3 0:4 -:- -:- -:- 1:8 -:- 2:2 XXX -:- 4:0 16. Vitosha (Bistritsa) -:- 0:4 0:10 -:- 0:7 -:- 1:5 -:- -:- 0:5 0:3 -:- -:- -:- 0:2 XXX -:- 17. Strumska slava 1927 (Radomir) -:- -:- -:- 0:8 0:12 0:7 -:- -:- -:- 0:7 0:1 -:- 0:6 -:- -:- 0:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top