Detsa podgotvitelna grupa (род.2005) - Futbol 11:
« Vratsa - Mezhduoblastna grupa 2017/18

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Okolchitsa (Moravitsa)             10    9   0   1   56:4    27 [1 0 1  4:3  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Dunav 2016 (Selanovtsi)            10    9   0   1   29:8    27 [1 0 1  3:4  3]
 3. Chavdar 1957 (Byala Slatina)       10    5   0   5   25:29   15
 4. Butan (Butan)                      10    3   1   6   12:32   10 [1 1 0  3:1  4]
 5. Torpedo 2004 (Borovan)             10    3   1   6   15:34   10 [0 1 1  1:3  1]
 6. Parva atomna (Kozloduy)            10    0   0  10    0:30    0

                           Round 1

23 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Okolchitsa (Moravitsa)          0:3 
Butan (Butan)                                             bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

                           Round 2

30 September 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Butan (Butan) - Parva atomna (Kozloduy)                   3:0 
1 October 2017, Sunday, 10:30 EEST:
Okolchitsa (Moravitsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          4:0 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 3

7 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Butan (Butan)                   5:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Okolchitsa (Moravitsa)     0:6 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

                           Round 4

14 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Okolchitsa (Moravitsa) - Torpedo 2004 (Borovan)          11:0 
Butan (Butan) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)              0:6 
14 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         0:3 

                           Round 5

21 October 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Torpedo 2004 (Borovan) - Butan (Butan)                    0:2 
21 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Parva atomna (Kozloduy)    3:0 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 6

28 October 2017, Saturday, 11:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Torpedo 2004 (Borovan)          0:3 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)    3:1 
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye
Butan (Butan)                                             bye

                           Round 7

4 November 2017, Saturday, 11:30 EET:
Torpedo 2004 (Borovan) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          0:4 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Butan (Butan)                                             bye
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 8

11 November 2017, Saturday, 11:30 EET:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Torpedo 2004 (Borovan)     5:0 
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye
Butan (Butan)                                             bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye

                           Round 9

Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Butan (Butan)                                             bye
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 10

Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye
Butan (Butan)                                             bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

                           Round 11

2 December 2017, Saturday, 11:30 EET:
Okolchitsa (Moravitsa) - Butan (Butan)                    postponed 
10 March 2018, Saturday, 11:30 EET:
Okolchitsa (Moravitsa) - Butan (Butan)                    7:0 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

                           Round 11 - postponed match

10 March 2018, Saturday, 11:30 EET:
Okolchitsa (Moravitsa) - Butan (Butan)                    7:0 

                           Round 12

17 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Okolchitsa (Moravitsa) - Parva atomna (Kozloduy)          3:0 
Butan (Butan)                                             bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

                           Round 13

24 March 2018, Saturday, 10:30 EET:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Okolchitsa (Moravitsa)          postponed 
Parva atomna (Kozloduy) - Butan (Butan)                   postponed 
6 April 2018, Friday, 10:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Okolchitsa (Moravitsa)          3:0 
Parva atomna (Kozloduy) - Butan (Butan)                   0:3 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 14

31 March 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Butan (Butan) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                   0:2 
Okolchitsa (Moravitsa) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     7:0 
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

                           Round 13 - postponed matches

6 April 2018, Friday, 10:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Okolchitsa (Moravitsa)          3:0 
Parva atomna (Kozloduy) - Butan (Butan)                   0:3 

                           Round 15

14 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Torpedo 2004 (Borovan) - Okolchitsa (Moravitsa)           0:9 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Butan (Butan)              5:2 
14 April 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Parva atomna (Kozloduy)         3:0 

                           Round 16

21 April 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Butan (Butan) - Torpedo 2004 (Borovan)                    1:1 
21 April 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)    0:3 
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 17

28 April 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Torpedo 2004 (Borovan) - Parva atomna (Kozloduy)          3:0 
1 May 2018, Tuesday, 11:30 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Dunav 2016 (Selanovtsi)    2:4 
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye
Butan (Butan)                                             bye

                           Round 18

5 May 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Torpedo 2004 (Borovan)          2:1 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Butan (Butan)                                             bye
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 19

12 May 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Torpedo 2004 (Borovan) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)     7:0 
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye
Butan (Butan)                                             bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye

                           Round 20

Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Butan (Butan)                                             bye
Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye

                           Round 21

Okolchitsa (Moravitsa)                                    bye
Butan (Butan)                                             bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye

                           Round 22

2 June 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Butan (Butan) - Okolchitsa (Moravitsa)                    1:6 
Torpedo 2004 (Borovan)                                    bye
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye
Dunav 2016 (Selanovtsi)                                   bye
Parva atomna (Kozloduy)                                   bye

Results grid
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Okolchitsa (Moravitsa) XXX 4:0 7:0 7:0 11:0 3:0 2. Dunav 2016 (Selanovtsi) 3:0 XXX 3:1 5:0 2:1 3:0 3. Chavdar 1957 (Byala Slatina) 0:6 2:4 XXX 5:2 5:0 3:0 4. Butan (Butan) 1:6 0:2 0:6 XXX 1:1 3:0 5. Torpedo 2004 (Borovan) 0:9 0:4 7:0 0:2 XXX 3:0 6. Parva atomna (Kozloduy) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------- top