Detsa (b.2004-05):
« Varna - Mezhduoblastna grupa 2018/19 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Novi pazar)                 14   12   0   2   73:12   36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Suvorovo 1 (Suvorovo)              14   10   2   2   57:6    32
 3. Veliki Preslav (Veliki Preslav)    14    9   0   5   44:26   27
 4. Atletik (Provadia)                 14    7   4   3   25:14   25
 5. Septemvri 98 (Tervel)              14    5   0   9   27:43   15
 6. Ustrem D (Donchevo)                14    3   3   8   20:79   12
 7. Chernomorets (Balchik)             14    3   0  11   24:36    9
 8. Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)    14    2   1  11   14:68    7

Notes
  - The teams play their home games at the following grounds:
    - Atletik (Provadia) - in Provadia;
    - Botev (Novi pazar) - in Novi pazar;
    - Veliki Preslav (Veliki Preslav) - in Veliki Preslav;
    - Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo) - in Staro Oryahovo;
    - Septemvri 98 (Tervel) - in Tervel;
    - Suvorovo 1 (Suvorovo) - in Suvorovo;
    - Ustrem D (Donchevo) - in Donchevo;
    - Chernomorets (Balchik) - in Obrochishte.

                           Round 1

15 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Suvorovo 1 (Suvorovo) - Ustrem D (Donchevo)              13:0 
Botev (Novi pazar) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)      7:0 
Septemvri 98 (Tervel) - Atletik (Provadia)                0:2 
Kamchiets 2015 (S.Oryahovo) - Chernomorets (Balchik)      2:1 

                           Round 2

22 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Atletik (Provadia) - Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)      5:1 
Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Septemvri 98 (Tervel)   3:0 
Ustrem D (Donchevo) - Botev (Novi pazar)                  0:10 
Chernomorets (Balchik)                                    bye
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye

                           Round 3

29 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Septemvri 98 (Tervel) - Ustrem D (Donchevo)               7:1 
Kamchiets 2015 (S.Oryahovo) - Veliki Preslav (V.Preslav)  4:7 
Chernomorets (Balchik) - Atletik (Provadia)               0:2 
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye
Botev (Novi pazar)                                        bye

                           Round 4

6 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Veliki Preslav (V.Preslav) - Chernomorets (Balchik)       3:1 
Ustrem D (Donchevo) - Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)     0:3 
Atletik (Provadia)                                        bye
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye
Botev (Novi pazar)                                        bye
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye

                           Round 5

13 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Chernomorets (Balchik) - Ustrem D (Donchevo)              9:0 
Atletik (Provadia) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)      4:1 
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye
Botev (Novi pazar)                                        bye
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye

                           Round 6

20 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Ustrem D (Donchevo) - Atletik (Provadia)                  1:1 
Suvorovo 1 (Suvorovo) - Botev (Novi pazar)                0:1 
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye
Chernomorets (Balchik)                                    bye
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye

                           Round 7

27 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Ustrem D (Donchevo)    10:0 
28 October 2018, Sunday, 11:30 EET:
Septemvri 98 (Tervel) - Suvorovo 1 (Suvorovo)             0:4 
Botev (Novi pazar)                                        bye
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye
Chernomorets (Balchik)                                    bye
Atletik (Provadia)                                        bye

                           Round 8

3 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Suvorovo 1 (Suvorovo) - Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)   3:0 
Botev (Novi pazar) - Septemvri 98 (Tervel)                7:1 
Ustrem D (Donchevo)                                       bye
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye
Atletik (Provadia)                                        bye
Chernomorets (Balchik)                                    bye

                           Round 9

10 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo) - Botev (Novi pazar)      0:10 
11 November 2018, Sunday, 11:00 EET:
Chernomorets (Balchik) - Suvorovo 1 (Suvorovo)            1:2 
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye
Atletik (Provadia)                                        bye
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye
Ustrem D (Donchevo)                                       bye

                           Round 10

17 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Suvorovo 1 (Suvorovo) - Atletik (Provadia)                1:1 
Botev (Novi pazar) - Chernomorets (Balchik)               6:1 
Septemvri 98 (Tervel) - Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)   3:0 
Ustrem D (Donchevo)                                       bye
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye

                           Round 11

24 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Chernomorets (Balchik) - Septemvri 98 (Tervel)            2:0 
Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Suvorovo 1 (Suvorovo)   2:0 
24 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Atletik (Provadia) - Botev (Novi pazar)                   1:0 
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye
Ustrem D (Donchevo)                                       bye

                           Round 12

9 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Ustrem D (Donchevo) - Suvorovo 1 (Suvorovo)               0:9 
Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Botev (Novi pazar)      0:1 
Atletik (Provadia) - Septemvri 98 (Tervel)                1:2 
Chernomorets (Balchik) - Kamchiets 2015 (S.Oryahovo)      6:0 

                           Round 13

16 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo) - Atletik (Provadia)      0:3 
Septemvri 98 (Tervel) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)   2:4 
Botev (Novi pazar) - Ustrem D (Donchevo)                  9:1 
Chernomorets (Balchik)                                    bye
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye

                           Round 14

23 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Ustrem D (Donchevo) - Septemvri 98 (Tervel)               4:2 
Veliki Preslav (V.Preslav) - Kamchiets 2015 (S.Oryahovo) 10:0 
Atletik (Provadia) - Chernomorets (Balchik)               3:0 
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye
Botev (Novi pazar)                                        bye

                           Round 15

30 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Chernomorets (Balchik) - Veliki Preslav (V.Preslav)       0:3 
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo) - Ustrem D (Donchevo)     4:4 
Atletik (Provadia)                                        bye
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye
Botev (Novi pazar)                                        bye
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye

                           Round 16

6 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Ustrem D (Donchevo) - Chernomorets (Balchik)              5:1 
Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Atletik (Provadia)      1:0 
Suvorovo 1 (Suvorovo)                                     bye
Botev (Novi pazar)                                        bye
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye

                           Round 17

13 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Atletik (Provadia) - Ustrem D (Donchevo)                  1:1 
Botev (Novi pazar) - Suvorovo 1 (Suvorovo)                1:2 
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye
Chernomorets (Balchik)                                    bye
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye

                           Round 18

20 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Suvorovo 1 (Suvorovo) - Septemvri 98 (Tervel)             6:0 
Ustrem D (Donchevo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)     3:0 
Botev (Novi pazar)                                        bye
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye
Chernomorets (Balchik)                                    bye
Atletik (Provadia)                                        bye

                           Round 19

4 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo) - Suvorovo 1 (Suvorovo)   0:10 
Septemvri 98 (Tervel) - Botev (Novi pazar)                4:8 
Ustrem D (Donchevo)                                       bye
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye
Atletik (Provadia)                                        bye
Chernomorets (Balchik)                                    bye

                           Round 20

11 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Botev (Novi pazar) - Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)      3:0 awd * 
* - the visitors inform beforehand that they won't show up.
11 May 2019, Saturday, 12:30 EEST:
Suvorovo 1 (Suvorovo) - Chernomorets (Balchik)            3:0 
Septemvri 98 (Tervel)                                     bye
Atletik (Provadia)                                        bye
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye
Ustrem D (Donchevo)                                       bye

                           Round 21

18 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Atletik (Provadia) - Suvorovo 1 (Suvorovo)                0:0 
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo) - Septemvri 98 (Tervel)   0:3 awd * 
* - the hosts inform beforehand that they won't show up.
18 May 2019, Saturday, 12:00 EEST:
Chernomorets (Balchik) - Botev (Novi pazar)               1:4 
Ustrem D (Donchevo)                                       bye
Veliki Preslav (Veliki Preslav)                           bye

                           Round 22

1 June 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Septemvri 98 (Tervel) - Chernomorets (Balchik)            3:1 
Botev (Novi pazar) - Atletik (Provadia)                   6:1 
Suvorovo 1 (Suvorovo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)   4:0 
Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo)                           bye
Ustrem D (Donchevo)                                       bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Botev (Novi pazar) XXX 1:2 7:0 6:1 7:1 9:1 6:1 3:0* 2. Suvorovo 1 (Suvorovo) 0:1 XXX 4:0 1:1 6:0 13:0 3:0 3:0 3. Veliki Preslav (Veliki Preslav) 0:1 2:0 XXX 1:0 3:0 10:0 3:1 10:0 4. Atletik (Provadia) 1:0 0:0 4:1 XXX 1:2 1:1 3:0 5:1 5. Septemvri 98 (Tervel) 4:8 0:4 2:4 0:2 XXX 7:1 3:1 3:0 6. Ustrem D (Donchevo) 0:10 0:9 3:0 1:1 4:2 XXX 5:1 0:3 7. Chernomorets (Balchik) 1:4 1:2 0:3 0:2 2:0 9:0 XXX 6:0 8. Kamchiets 2015 (Staro Oryahovo) 0:10 0:10 4:7 0:3 0:3* 4:4 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ top