«  Wednesday, 5 May 2021 (56 games)  »

Parva profesionalna liga - Second Phase, Vtora grupa
17:30  Cherno more (Varna) - Botev (Plovdiv)                     3:1 (3:1)  /Diema Sport/ Video
19:45  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski (Sofia)                0:2 (0:1)  /Diema Sport/ Video

Severoiztochna Treta liga
17:00  Dunav (Ruse) - Ustrem D (Donchevo)                        7:0 (1:0) Video
17:00  Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Shumen 2007 (Shumen)    1:0 (1:0) 
17:00  Kubrat 2016 (Kubrat) - Sportist 2011 (General Toshevo)    0:3 awd 
17:00  Botev (Novi pazar) - Septemvri 98 (Tervel)                1:4 (0:2) 
17:00  Topoli 2010 (Topoli) - Chernolomets 1919 (Popovo)         1:4 (1:0) 
18:00  Chernomorets (Balchik) - Inter (Dobrich)                  6:1 (3:1) 
18:00  Ludogorets 1945 III (Rz) - Svetkavitsa Targ. (Targ.)      2:1 (0:0) 

Yugozapadna Treta liga
17:00  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Balkan 1929 (Botevgrad)         0:0 

Yugoiztochna Treta liga
18:00  Izvor (Gorski izvor) - Borislav 2009 (Parvomay)           3:0 (1:0) Video
18:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Rozova dolina (Kazanlak)       3:0 (1:0) 

A OG Sofia (stolitsa) - severna podgrupa
18:00  Zhiten (Zhiten) - Vihar (kv.Trebich, Sofia)               1:1 
18:00  Iskar 1945 (Novi Iskar) - Vastanik 26 (Voynegovtsi)       4:1 
18:00  Bankya 2009 (Bankya) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia)       0:3 awd 
18:00  Sokol (Negovan) - Mramor (Mramor)                         2:2 (1:2) Video

YuSV: Kupa na BFS - 1/2 finals
11:00  Septemvri (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)             2:2 
11:00  CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                             2:1 (0:0) 

Detsa: Kupa na BFS - 1/2 finals
15:00  CSKA (Sofia) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                   3:1 (2:0) 
17:00  Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia)                      3:3 

YuSV: Burgas - Mezhduoblastna grupa
18:00  FK Yambol 1915 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)           postponed 
18:00  Hadzhi Dimitar (Samuilovo) - Sliven 2000 (Sliven)         4:6 
18:00  Vihar (Aytos) - Pomorie (Pomorie)                         1:3 
18:00  Sinite kamani 2013 (Sliven) - Nesebar (Nesebar)           3:0 awd 
18:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)           13:0 

YuMV: Varna - Zonalna grupa
10:00  Cherno more (Varna) - Spartak 1918 (Varna)                0:0 
11:00  Dunav (Ruse) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)                   2:1 

YuMV: Varna - Mezhduoblastna grupa
10:00  Botev (Novi pazar) - Volov (Shumen)                       3:1 

Detsa: Varna - Zonalna grupa
11:30  Cherno more (Varna) - Spartak 1918 (Varna)                3:3 
12:30  Dunav (Ruse) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)                   6:0 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa
11:30  Botev (Novi pazar) - Volov (Shumen)                       5:3 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III - parva podgrupa
16:00  Provadia (Provadia) - Kamchiets 1945 (Dalgopol)           0:1 

YuSV: Veliko Tarnovo - Mezhduoblastna grupa
17:00  Tryavna (Tryavna) - Yantra 2019 (Gabrovo)                 0:2 
17:00  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)     12:0 
17:00  Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Akademik (Svishtov)       3:1 

YuMV: Vratsa - Mezhduoblastna grupa
16:00  Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 0:3 awd 
16:00  Levski 2020 (Lom) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                1:5 
16:00  Botev (Vratsa) - Bdin 1923 (Vidin)                        1:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
16:00  Strumska slava 1927 (Radomir) - Belasitsa (Petrich)       1:2 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - Second phase, Zona I
16:00  Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia)                  1:1 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - Second phase, Zona II
16:00  Bansko (Bansko) - FK CSKA 1948 (Sofia)                    2:1 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa
11:00  Santiago Bernabéu (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia)   3:0 awd 
11:00  Iskar 1945 (Novi Iskar) - Levski Rakovski (Sofia)         2:7 
11:00  Pobeda 2013 (Sofia) - Barocco (Sofia)                     3:1 
11:00  Sofia sport (Sofia) - Razvitie MF (Sofia)                 0:3 awd 
11:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Ferion (Sofia)                7:1 
11:00  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia)    4:0 
11:00  DIT (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Chavdar (Etropole)          postponed 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - vtora podgrupa
09:00  Ares (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                         8:3 
09:00  OFK Sofia (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                   1:0 
09:00  Ferion (Sofia) - Bankya 2009 (Bankya)                     0:6 
09:00  Vitosha (Bistritsa) - Sportist 13 (Sofia)                 1:1 

U15 International Friendlies 2021 - "Vlatko Marković" Тournament, Group A
16:45  Belarus U15 - North Macedonia U15                          - 
18:30  Croatia U15 - Bulgaria U15                                3:0 

U15 International Friendlies 2021 - "Vlatko Marković" Тournament, Group B
11:30  Russia U15 - Bosnia and Herzegovina U15                    - 
13:15  Lithuania U15 - Albania U15                                -