Yunoshi mladsha vazrast (b.2002-03):
« Blagoevgrad - Oblastna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Vihren 1925 (Sandanski)            14   11   2   1   54:18   35            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Pirin 1912 (Gotse Delchev)         14   11   1   2   49:14   34            
 3. Nevrokop (Gotse Delchev)           14   10   1   3   46:15   31            
 4. Bansko (Bansko)                    14    7   2   5   32:25   23            
 5. Septemvri (Simitli)                14    4   2   8   25:31   14             [1 0 1  3:2  3]
 6. Pirin 1941 (Razlog)                14    4   2   8   21:40   14             [1 0 1  2:3  3]
 7. Mesta (Hadzhidimovo)               14    3   2   9   14:35   11            
 8. Belitsa 2015 (Belitsa)             14    0   0  14    2:65    0 [*] Removed

Notes
  - At the winter break Belitsa 2015 (Belitsa) withdraws. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins.

                           Round 1

16 September 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Bansko (Bansko) - Mesta (Hadzhidimovo)                    2:0 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Vihren 1925 (Sandanski)      2:5 
Septemvri (Simitli) - Belitsa 2015 (Belitsa)              8:0 
Pirin 1941 (Razlog) - Nevrokop (Gotse Delchev)            0:7 

                           Round 2

23 September 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Nevrokop (Gotse Delchev)           0:6 
Belitsa 2015 (Belitsa) - Pirin 1941 (Razlog)              1:6 
Vihren 1925 (Sandanski) - Septemvri (Simitli)             5:0 
Bansko (Bansko) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)              1:4 

                           Round 3

30 September 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Mesta (Hadzhidimovo)         4:0 
Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     1:1 
Pirin 1941 (Razlog) - Vihren 1925 (Sandanski)             2:6 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Belitsa 2015 (Belitsa)         6:0 

                           Round 4

7 October 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Belitsa 2015 (Belitsa)             4:1 
Vihren 1925 (Sandanski) - Nevrokop (Gotse Delchev)        1:0 
Bansko (Bansko) - Pirin 1941 (Razlog)                     0:2 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Septemvri (Simitli)          2:1 

                           Round 5

14 October 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Mesta (Hadzhidimovo)                0:3 
Pirin 1941 (Razlog) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          1:5 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko)                2:1 
Belitsa 2015 (Belitsa) - Vihren 1925 (Sandanski)          0:7 

                           Round 6

21 October 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Vihren 1925 (Sandanski)            0:4 
Bansko (Bansko) - Belitsa 2015 (Belitsa)                  5:0 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Nevrokop (Gotse Delchev)     3:1 
Septemvri (Simitli) - Pirin 1941 (Razlog)                 3:1 

                           Round 7

28 October 2018, Sunday, 11:00 EET:
Pirin 1941 (Razlog) - Mesta (Hadzhidimovo)                2:2 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Septemvri (Simitli)            3:0 
Belitsa 2015 (Belitsa) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)       0:8 
Vihren 1925 (Sandanski) - Bansko (Bansko)                 5:5 

                           Round 8

24 March 2019, Sunday, 11:00 EET:
Mesta (Hadzhidimovo) - Bansko (Bansko)                    0:2 
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)      1:1 
Belitsa 2015 (Belitsa) - Septemvri (Simitli)              0:3 awd 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog)            2:1 

                           Round 9

31 March 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Mesta (Hadzhidimovo)           5:1 
Pirin 1941 (Razlog) - Belitsa 2015 (Belitsa)              3:0 awd 
Septemvri (Simitli) - Vihren 1925 (Sandanski)             2:3 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko)              5:2 

                           Round 10

7 April 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)         0:2 
Bansko (Bansko) - Septemvri (Simitli)                     4:1 
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1941 (Razlog)             5:0 
Belitsa 2015 (Belitsa) - Nevrokop (Gotse Delchev)         0:3 awd 

                           Round 11

14 April 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Belitsa 2015 (Belitsa) - Mesta (Hadzhidimovo)             0:3 awd 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Vihren 1925 (Sandanski)        3:5 
Pirin 1941 (Razlog) - Bansko (Bansko)                     0:3 
Septemvri (Simitli) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          postponed 
19 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          0:5 

                           Round 12

21 April 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Septemvri (Simitli)                0:3 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog)          5:1 
Bansko (Bansko) - Nevrokop (Gotse Delchev)                0:4 
Vihren 1925 (Sandanski) - Belitsa 2015 (Belitsa)          3:0 awd 

                           Round 13

5 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - Mesta (Hadzhidimovo)            3:0 
Belitsa 2015 (Belitsa) - Bansko (Bansko)                  0:3 awd 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)     1:0 
Pirin 1941 (Razlog) - Septemvri (Simitli)                 1:0 

                           Round 14

12 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Pirin 1941 (Razlog)                1:1 
Septemvri (Simitli) - Nevrokop (Gotse Delchev)            3:3 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Belitsa 2015 (Belitsa)       3:0 awd 
Bansko (Bansko) - Vihren 1925 (Sandanski)                 3:1 

                           Round 11 - postponed match

19 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          0:5 

Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Vihren 1925 (Sandanski) XXX 1:1 1:0 5:5 5:0 5:0 3:0 3:0* 2. Pirin 1912 (Gotse Delchev) 2:5 XXX 3:1 5:2 2:1 5:1 4:0 3:0* 3. Nevrokop (Gotse Delchev) 3:5 1:0 XXX 2:1 3:0 2:1 5:1 6:0 4. Bansko (Bansko) 3:1 1:4 0:4 XXX 4:1 0:2 2:0 5:0 5. Septemvri (Simitli) 2:3 0:5 3:3 1:1 XXX 3:1 0:3 8:0 6. Pirin 1941 (Razlog) 2:6 1:5 0:7 0:3 1:0 XXX 2:2 3:0* 7. Mesta (Hadzhidimovo) 0:4 0:2 0:6 0:2 0:3 1:1 XXX 4:1 8. Belitsa 2015 (Belitsa) 0:7 0:8 0:3* 0:3* 0:3* 1:6 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ top