Detsa podgotvitelna grupa (b.2006) - Futbol 11:
« Targovishte - Oblastna grupa 2018/19


Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
        | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Chernolomets 1919 (Popovo)         12   10   2   0   44:14   32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Lyublyana (Lyublen)                12    6   3   3   30:20   21
 3. Han Kardam (Kardam)                12    2   3   7   20:37    9
 4. Iskra (Golyamo gradishte)          12    1   2   9   16:39    5

                           Round 1

12 October 2018, Friday, 10:00 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Iskra (Golyamo gradishte)    4:0 
12 October 2018, Friday, 11:10 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Han Kardam (Kardam)                 3:1 

                           Round 2

12 October 2018, Friday, 12:20 EEST:
Iskra (Golyamo gradishte) - Han Kardam (Kardam)           2:2 
12 October 2018, Friday, 13:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Lyublyana (Lyublen)          3:2 

                           Round 3

19 October 2018, Friday, 10:00 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Chernolomets 1919 (Popovo)          2:4 
19 October 2018, Friday, 11:10 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Iskra (Golyamo gradishte)           3:0 

                           Round 4

19 October 2018, Friday, 12:20 EEST:
Iskra (Golyamo gradishte) - Chernolomets 1919 (Popovo)    0:2 
19 October 2018, Friday, 13:30 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Lyublyana (Lyublen)                 1:1 

                           Round 5

2 November 2018, Friday, 10:00 EET:
Han Kardam (Kardam) - Iskra (Golyamo gradishte)           2:1 
2 November 2018, Friday, 11:10 EET:
Lyublyana (Lyublen) - Chernolomets 1919 (Popovo)          2:2 

                           Round 6

2 November 2018, Friday, 12:20 EET:
Iskra (Golyamo gradishte) - Lyublyana (Lyublen)           1:3 
2 November 2018, Friday, 13:30 EET:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Han Kardam (Kardam)          4:1 

                           Round 7

5 April 2019, Friday, 10:00 EEST:
Iskra (Golyamo gradishte) - Chernolomets 1919 (Popovo)    2:4 
5 April 2019, Friday, 11:10 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Lyublyana (Lyublen)                 2:1 

                           Round 8

5 April 2019, Friday, 12:20 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Iskra (Golyamo gradishte)           3:3 
5 April 2019, Friday, 13:30 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Chernolomets 1919 (Popovo)          2:2 

                           Round 9

12 April 2019, Friday, 10:00 EEST:
Iskra (Golyamo gradishte) - Lyublyana (Lyublen)           1:3 
12 April 2019, Friday, 11:10 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Han Kardam (Kardam)          4:0 

                           Round 10

12 April 2019, Friday, 12:20 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Han Kardam (Kardam)                 5:2 
12 April 2019, Friday, 13:30 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Iskra (Golyamo gradishte)    6:1 

                           Round 11

26 April 2019, Friday, 10:00 EEST:
Iskra (Golyamo gradishte) - Han Kardam (Kardam)           3:2 
26 April 2019, Friday, 11:10 EEST:
Chernolomets 1919 (Popovo) - Lyublyana (Lyublen)          3:0 

                           Round 12

26 April 2019, Friday, 12:20 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Iskra (Golyamo gradishte)           5:2 
26 April 2019, Friday, 13:30 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Chernolomets 1919 (Popovo)          2:6 

Results grid
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Chernolomets 1919 (Popovo) XXX 3:2 4:1 4:0 XXX 3:0 4:0 6:1 2. Lyublyana (Lyublen) 2:2 XXX 3:1 3:0 2:2 XXX 5:2 5:2 3. Han Kardam (Kardam) 2:4 1:1 XXX 2:1 2:6 2:1 XXX 3:3 4. Iskra (Golyamo gradishte) 0:2 1:3 2:2 XXX 2:4 1:3 3:2 XXX ---------------------------------------------------------- top

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
        | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Borovets 2002 (Targovishte)        12   10   2   0   49:17   32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Zdravets (Zdravets)                12    5   4   3   30:23   19
 3. Balkan (Razboyna)                  12    2   5   5   19:31   11
 4. Edinstvo (Targovishte)             12    0   3   9   14:41    3

                           Round 1

13 October 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Borovets 2002 (Targovishte) - Balkan (Razboyna)           4:1 
13 October 2018, Saturday, 11:10 EEST:
Zdravets (Zdravets) - Edinstvo (Targovishte)              3:0 

                           Round 2

13 October 2018, Saturday, 12:20 EEST:
Balkan (Razboyna) - Edinstvo (Targovishte)                2:1 
13 October 2018, Saturday, 13:30 EEST:
Borovets 2002 (Targovishte) - Zdravets (Zdravets)         4:2 

                           Round 3

20 October 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Zdravets (Zdravets) - Balkan (Razboyna)                   3:1 
20 October 2018, Saturday, 11:10 EEST:
Edinstvo (Targovishte) - Borovets 2002 (Targovishte)      0:4 

                           Round 4

20 October 2018, Saturday, 12:20 EEST:
Balkan (Razboyna) - Borovets 2002 (Targovishte)           1:5 
20 October 2018, Saturday, 13:30 EEST:
Edinstvo (Targovishte) - Zdravets (Zdravets)              2:3 

                           Round 5

3 November 2018, Saturday, 10:00 EET:
Edinstvo (Targovishte) - Balkan (Razboyna)                3:3 
3 November 2018, Saturday, 11:10 EET:
Zdravets (Zdravets) - Borovets 2002 (Targovishte)         2:2 

                           Round 6

3 November 2018, Saturday, 12:20 EET:
Balkan (Razboyna) - Zdravets (Zdravets)                   1:1 
3 November 2018, Saturday, 13:30 EET:
Borovets 2002 (Targovishte) - Edinstvo (Targovishte)      6:2 

                           Round 7

6 April 2019, Saturday, 10:00 EEST:
Balkan (Razboyna) - Borovets 2002 (Targovishte)           3:3 
6 April 2019, Saturday, 11:10 EEST:
Edinstvo (Targovishte) - Zdravets (Zdravets)              2:2 

                           Round 8

6 April 2019, Saturday, 12:20 EEST:
Edinstvo (Targovishte) - Balkan (Razboyna)                1:3 
6 April 2019, Saturday, 13:30 EEST:
Zdravets (Zdravets) - Borovets 2002 (Targovishte)         2:4 

                           Round 9

13 April 2019, Saturday, 10:00 EEST:
Borovets 2002 (Targovishte) - Edinstvo (Targovishte)      5:1 
13 April 2019, Saturday, 11:10 EEST:
Balkan (Razboyna) - Zdravets (Zdravets)                   1:1 

                           Round 10

13 April 2019, Saturday, 12:20 EEST:
Zdravets (Zdravets) - Edinstvo (Targovishte)              4:0 
13 April 2019, Saturday, 13:30 EEST:
Borovets 2002 (Targovishte) - Balkan (Razboyna)           3:0 

                           Round 11

27 April 2019, Saturday, 10:00 EEST:
Borovets 2002 (Targovishte) - Zdravets (Zdravets)         5:3 
27 April 2019, Saturday, 11:10 EEST:
Balkan (Razboyna) - Edinstvo (Targovishte)                2:2 

                           Round 12

27 April 2019, Saturday, 12:20 EEST:
Zdravets (Zdravets) - Balkan (Razboyna)                   4:1 
27 April 2019, Saturday, 13:30 EEST:
Edinstvo (Targovishte) - Borovets 2002 (Targovishte)      0:4 

Results grid
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Borovets 2002 (Targovishte) XXX 4:2 4:1 6:2 XXX 5:3 3:0 5:1 2. Zdravets (Zdravets) 2:2 XXX 3:1 3:0 2:4 XXX 4:1 4:0 3. Balkan (Razboyna) 1:5 1:1 XXX 2:1 3:3 1:1 XXX 2:2 4. Edinstvo (Targovishte) 0:4 2:3 3:3 XXX 0:4 2:2 1:3 XXX ---------------------------------------------------------- top

Group C

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
        | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Svetkavitsa (Kralevo)              12    8   4   0   37:17   28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Benkovski (Podgoritsa)             12    6   5   1   32:23   23
 3. Bioelit (Momino)                   12    1   5   6   17:28    8
 4. Svetlina (Cherkovna)               12    1   2   9   18:36    5

                           Round 1

14 October 2018, Sunday, 10:00 EEST:
Svetkavitsa (Kralevo) - Benkovski (Podgoritsa)            2:2 
14 October 2018, Sunday, 11:10 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Bioelit (Momino)                   3:3 

                           Round 2

14 October 2018, Sunday, 12:20 EEST:
Benkovski (Podgoritsa) - Bioelit (Momino)                 3:0 
14 October 2018, Sunday, 13:30 EEST:
Svetkavitsa (Kralevo) - Svetlina (Cherkovna)              4:1 

                           Round 3

21 October 2018, Sunday, 10:00 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Benkovski (Podgoritsa)             2:3 
21 October 2018, Sunday, 11:10 EEST:
Bioelit (Momino) - Svetkavitsa (Kralevo)                  1:1 

                           Round 4

21 October 2018, Sunday, 12:20 EEST:
Benkovski (Podgoritsa) - Svetkavitsa (Kralevo)            3:3 
21 October 2018, Sunday, 13:30 EEST:
Bioelit (Momino) - Svetlina (Cherkovna)                   3:1 

                           Round 5

4 November 2018, Sunday, 10:00 EET:
Bioelit (Momino) - Benkovski (Podgoritsa)                 2:2 
4 November 2018, Sunday, 11:10 EET:
Svetlina (Cherkovna) - Svetkavitsa (Kralevo)              0:2 

                           Round 6

4 November 2018, Sunday, 12:20 EET:
Svetkavitsa (Kralevo) - Bioelit (Momino)                  4:2 
4 November 2018, Sunday, 13:30 EET:
Benkovski (Podgoritsa) - Svetlina (Cherkovna)             3:1 

                           Round 7

7 April 2019, Sunday, 10:00 EEST:
Bioelit (Momino) - Svetlina (Cherkovna)                   2:2 
7 April 2019, Sunday, 11:10 EEST:
Benkovski (Podgoritsa) - Svetkavitsa (Kralevo)            2:3 

                           Round 8

7 April 2019, Sunday, 12:20 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Svetkavitsa (Kralevo)              1:4 
7 April 2019, Sunday, 13:30 EEST:
Bioelit (Momino) - Benkovski (Podgoritsa)                 1:1 

                           Round 9

14 April 2019, Sunday, 10:00 EEST:
Svetkavitsa (Kralevo) - Bioelit (Momino)                  3:0 
14 April 2019, Sunday, 11:10 EEST:
Benkovski (Podgoritsa) - Svetlina (Cherkovna)             4:2 

                           Round 10

14 April 2019, Sunday, 12:20 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Bioelit (Momino)                   2:0 
14 April 2019, Sunday, 13:30 EEST:
Svetkavitsa (Kralevo) - Benkovski (Podgoritsa)            3:3 

                           Round 11

28 April 2019, Sunday, 10:00 EEST:
Svetkavitsa (Kralevo) - Svetlina (Cherkovna)              6:2 
28 April 2019, Sunday, 11:10 EEST:
Benkovski (Podgoritsa) - Bioelit (Momino)                 4:3 

                           Round 12

28 April 2019, Sunday, 12:20 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Benkovski (Podgoritsa)             1:2 
28 April 2019, Sunday, 13:30 EEST:
Bioelit (Momino) - Svetkavitsa (Kralevo)                  0:2 

Results grid
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Svetkavitsa (Kralevo) XXX 2:2 4:2 4:1 XXX 3:3 3:0 6:2 2. Benkovski (Podgoritsa) 3:3 XXX 3:0 3:1 2:3 XXX 4:3 4:2 3. Bioelit (Momino) 1:1 2:2 XXX 3:1 0:2 1:1 XXX 2:2 4. Svetlina (Cherkovna) 0:2 2:3 3:3 XXX 1:4 1:2 2:0 XXX ---------------------------------------------------------- top