Detsa (b.2004-05):
« Yambol - Mezhduoblastna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Sliven 2000 (Sliven)               18   17   1   0  134:13   52
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Yambol 2004 (Yambol)               18   15   1   2  129:28   46
 3. Tundzha 2006 (Tenevo)              18   14   0   4   88:23   42
 4. Straldzha (Straldzha)              18   12   2   4   93:27   38
 5. Elhovo (Elhovo)                    18    7   2   9   27:47   23
 6. Sliven 2000 II (Sliven)            18    7   0  11   36:82   21
 7. Yambol 2004 II (Yambol)            17    4   2  11   41:65   14 [1 1 0  5:2  4]
 8. Yambol 1915 (Yambol)               18    4   2  12   25:77   14 [0 1 1  2:5  1]
 9. Benkovski (Zimnitsa)               18    4   0  14   40:117  12
10. Balkan (Lozenets)                  17    0   0  17   22:156   0

                           Round 1

30 September 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Sliven 2000 (Sliven) - Yambol 2004 (Yambol)               4:2 
Straldzha (Straldzha) - Yambol 2004 II (Yambol)           7:0 
Balkan (Lozenets) - Yambol 1915 (Yambol)                  2:5 
Benkovski (Zimnitsa) - Elhovo (Elhovo)                    1:3 
Tundzha 2006 (Tenevo) - Sliven 2000 II (Sliven)           8:0 

                           Round 2

6 October 2018, Saturday, 12:30 EEST:
Sliven 2000 (Sliven) - Straldzha (Straldzha)              4:4 
7 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Sliven 2000 II (Sliven)            9:0 
Elhovo (Elhovo) - Tundzha 2006 (Tenevo)                   0:5 
Yambol 1915 (Yambol) - Benkovski (Zimnitsa)               1:3 
7 October 2018, Sunday, 12:30 EEST:
Yambol 2004 II (Yambol) - Balkan (Lozenets)               4:2 

                           Round 3

14 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Yambol 2004 (Yambol)              4:4 
Benkovski (Zimnitsa) - Yambol 2004 II (Yambol)            6:1 
Tundzha 2006 (Tenevo) - Yambol 1915 (Yambol)             12:0 
Sliven 2000 II (Sliven) - Elhovo (Elhovo)                 4:0 
14 October 2018, Sunday, 12:30 EEST:
Balkan (Lozenets) - Sliven 2000 (Sliven)                  0:12 

                           Round 4

19 October 2018, Friday, 16:30 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Elhovo (Elhovo)                    6:0 
21 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Sliven 2000 II (Sliven)            1:7 
Sliven 2000 (Sliven) - Benkovski (Zimnitsa)               9:0 
Straldzha (Straldzha) - Balkan (Lozenets)                 9:1 
21 October 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Yambol 2004 II (Yambol) - Tundzha 2006 (Tenevo)           3:5 

                           Round 5

26 October 2018, Friday, 16:30 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Yambol 1915 (Yambol)                    3:1 
28 October 2018, Sunday, 10:30 EET:
Balkan (Lozenets) - Yambol 2004 (Yambol)                  1:13 
Benkovski (Zimnitsa) - Straldzha (Straldzha)              0:8 
Tundzha 2006 (Tenevo) - Sliven 2000 (Sliven)              0:5 
Sliven 2000 II (Sliven) - Yambol 2004 II (Yambol)         2:3 

                           Round 6

4 November 2018, Sunday, 10:00 EET:
Yambol 2004 (Yambol) - Yambol 1915 (Yambol)              13:1 
Straldzha (Straldzha) - Tundzha 2006 (Tenevo)             1:2 
Balkan (Lozenets) - Benkovski (Zimnitsa)                  4:8 
4 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Sliven 2000 (Sliven) - Sliven 2000 II (Sliven)            7:0 
4 November 2018, Sunday, 12:00 EET:
Yambol 2004 II (Yambol) - Elhovo (Elhovo)                 2:2 

                           Round 7

10 November 2018, Saturday, 10:00 EET:
Sliven 2000 II (Sliven) - Straldzha (Straldzha)           0:6 
11 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Benkovski (Zimnitsa) - Yambol 2004 (Yambol)               0:11 
Tundzha 2006 (Tenevo) - Balkan (Lozenets)                12:1 
Elhovo (Elhovo) - Sliven 2000 (Sliven)                    0:8 
Yambol 1915 (Yambol) - Yambol 2004 II (Yambol)            2:2 

                           Round 8

17 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Yambol 2004 (Yambol) - Yambol 2004 II (Yambol)            7:2 
18 November 2018, Sunday, 10:00 EET:
Straldzha (Straldzha) - Elhovo (Elhovo)                   3:0 
18 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Sliven 2000 (Sliven) - Yambol 1915 (Yambol)               7:0 
Balkan (Lozenets) - Sliven 2000 II (Sliven)               4:5 
Benkovski (Zimnitsa) - Tundzha 2006 (Tenevo)              0:4 

                           Round 9

23 November 2018, Friday, 10:30 EET:
Yambol 2004 II (Yambol) - Sliven 2000 (Sliven)            1:4 
25 November 2018, Sunday, 10:00 EET:
Yambol 1915 (Yambol) - Straldzha (Straldzha)              0:7 
25 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Tundzha 2006 (Tenevo) - Yambol 2004 (Yambol)              1:4 
Sliven 2000 II (Sliven) - Benkovski (Zimnitsa)            3:0 
Elhovo (Elhovo) - Balkan (Lozenets)                       3:0 

                           Round 10

24 March 2019, Sunday, 10:30 EET:
Yambol 2004 II (Yambol) - Straldzha (Straldzha)           1:8 
Yambol 1915 (Yambol) - Balkan (Lozenets)                  6:1 
Elhovo (Elhovo) - Benkovski (Zimnitsa)                    3:1 
Sliven 2000 II (Sliven) - Tundzha 2006 (Tenevo)           0:8 
24 March 2019, Sunday, 12:00 EET:
Yambol 2004 (Yambol) - Sliven 2000 (Sliven)               postponed 
1 May 2019, Wednesday, 12:00 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Sliven 2000 (Sliven)               3:4 

                           Round 11

31 March 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Sliven 2000 II (Sliven) - Yambol 2004 (Yambol)            1:10 
Tundzha 2006 (Tenevo) - Elhovo (Elhovo)                   3:0 awd 
Benkovski (Zimnitsa) - Yambol 1915 (Yambol)               0:2 
Balkan (Lozenets) - Yambol 2004 II (Yambol)               postponed 
31 March 2019, Sunday, 12:00 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Sliven 2000 (Sliven)              1:2 

                           Round 12

5 April 2019, Friday, 11:00 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Sliven 2000 II (Sliven)                 1:0 
7 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Sliven 2000 (Sliven) - Balkan (Lozenets)                 30:0 
Yambol 2004 II (Yambol) - Benkovski (Zimnitsa)           12:1 
Yambol 1915 (Yambol) - Tundzha 2006 (Tenevo)              0:1 
7 April 2019, Sunday, 12:00 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Straldzha (Straldzha)              6:2 

                           Round 13

11 April 2019, Thursday, 14:00 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Yambol 2004 (Yambol)                    0:1 
13 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Balkan (Lozenets) - Straldzha (Straldzha)                 1:11 
14 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Sliven 2000 II (Sliven) - Yambol 1915 (Yambol)            postponed 
Tundzha 2006 (Tenevo) - Yambol 2004 II (Yambol)           6:1 
Benkovski (Zimnitsa) - Sliven 2000 (Sliven)               0:14 
24 May 2019, Friday, 10:30 EEST:
Sliven 2000 II (Sliven) - Yambol 1915 (Yambol)            1:4 

                           Round 14

19 April 2019, Friday, 16:30 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Elhovo (Elhovo)                    1:1 
21 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Balkan (Lozenets)                 15:1 
Sliven 2000 (Sliven) - Tundzha 2006 (Tenevo)              3:0 awd 
21 April 2019, Sunday, 12:30 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Benkovski (Zimnitsa)             10:2 
21 April 2019, Sunday, 14:00 EEST:
Yambol 2004 II (Yambol) - Sliven 2000 II (Sliven)         2:3 

                           Round 15

26 April 2019, Friday, 10:30 EEST:
Tundzha 2006 (Tenevo) - Straldzha (Straldzha)             1:0 
26 April 2019, Friday, 11:00 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Yambol 2004 II (Yambol)                 3:2 
26 April 2019, Friday, 14:30 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Yambol 2004 (Yambol)               0:6 
27 April 2019, Saturday, 09:30 EEST:
Benkovski (Zimnitsa) - Balkan (Lozenets)                  8:1 
28 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Sliven 2000 II (Sliven) - Sliven 2000 (Sliven)            0:11 

                           Round 10 - postponed match

1 May 2019, Wednesday, 12:00 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Sliven 2000 (Sliven)               3:4 

                           Round 16

5 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Balkan (Lozenets) - Tundzha 2006 (Tenevo)                 1:6 
Sliven 2000 (Sliven) - Elhovo (Elhovo)                    3:0 awd 
Yambol 2004 II (Yambol) - Yambol 1915 (Yambol)            3:0 
5 May 2019, Sunday, 12:00 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Benkovski (Zimnitsa)              12:5 
Straldzha (Straldzha) - Sliven 2000 II (Sliven)           3:0 awd 

                           Round 17

12 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Yambol 1915 (Yambol) - Sliven 2000 (Sliven)               0:3 awd 
Elhovo (Elhovo) - Straldzha (Straldzha)                   2:4 
Sliven 2000 II (Sliven) - Balkan (Lozenets)               3:0 awd 
Tundzha 2006 (Tenevo) - Benkovski (Zimnitsa)             12:0 
12 May 2019, Sunday, 12:00 EEST:
Yambol 2004 II (Yambol) - Yambol 2004 (Yambol)            0:3 awd 

                           Round 18

18 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Balkan (Lozenets) - Elhovo (Elhovo)                       2:6 
19 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Tundzha 2006 (Tenevo)              4:2 
Benkovski (Zimnitsa) - Sliven 2000 II (Sliven)            5:7 
Sliven 2000 (Sliven) - Yambol 2004 II (Yambol)            4:2 
19 May 2019, Sunday, 12:00 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Yambol 1915 (Yambol)              5:1 

                           Round 13 - postponed match

24 May 2019, Friday, 10:30 EEST:
Sliven 2000 II (Sliven) - Yambol 1915 (Yambol)            1:4 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Sliven 2000 (Sliven) XXX 4:2 3:0* 4:4 3:0* 7:0 4:2 7:0 9:0 30:0 2. Yambol 2004 (Yambol) 3:4 XXX 4:2 6:2 6:0 9:0 7:2 13:1 12:5 15:1 3. Tundzha 2006 (Tenevo) 0:5 1:4 XXX 1:0 3:0* 8:0 6:1 12:0 12:0 12:1 4. Straldzha (Straldzha) 1:2 4:4 1:2 XXX 3:0 3:0* 7:0 5:1 10:2 9:1 5. Elhovo (Elhovo) 0:8 0:1 0:5 2:4 XXX 1:0 3:2 3:1 3:1 3:0 6. Sliven 2000 II (Sliven) 0:11 1:10 0:8 0:6 4:0 XXX 2:3 1:4 3:0 3:0* 7. Yambol 2004 II (Yambol) 1:4 0:3* 3:5 1:8 2:2 2:3 XXX 3:0 12:1 4:2 8. Yambol 1915 (Yambol) 0:3* 0:6 0:1 0:7 1:1 1:7 2:2 XXX 1:3 6:1 9. Benkovski (Zimnitsa) 0:14 0:11 0:4 0:8 1:3 5:7 6:1 0:2 XXX 8:1 10. Balkan (Lozenets) 0:12 1:13 1:6 1:11 2:6 4:5 -:- 2:5 4:8 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top