Detsa (b.2004-05):
Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
        | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Vitosha 13 (Sofia)                 32   27   2   3  136:19   83
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Pirin (Blagoevgrad)                32   26   3   3   99:16   81
 3. Lokomotiv 1929 (Sofia)             32   20   4   8   87:46   64
 4. Minyor (Pernik)                    32   19   5   8  107:57   62
 5. Tsarsko selo 2015 (Sofia)          32   18   3  11   96:34   57 [1 1 0  4:1  4]
 6. Hebar 1918 (Pazardzhik)            32   18   3  11  103:67   57 [0 1 1  1:4  1]
 7. Pirin 2001 (Blagoevgrad)           32   16   3  13   88:50   51
 8. Levski Rakovski (Sofia)            32   14   5  13   68:67   47
 9. Chavdar (Etropole)                 32   12   9  11   46:46   45 [1 1 0  3:2  4]
10. CSKA 1948 (Sofia)                  32   14   3  15   91:56   45 [0 1 1  2:3  1]
11. Botev 57 SOU (Sofia)               32   12   8  12   87:58   44
12. Marek 1915 (Dupnitsa)              32   10   4  18   63:95   34 [1 0 1  7:5  3]
13. Kyustendil (Kyustendil)            32    9   7  16   63:83   34 [1 0 1  5:7  3]
14. Natsional (Sofia)                  32   10   3  19   62:85   33
15. Septemvri (Sofia)                  32    7   2  23   48:109  23
16. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 32    6   3  23   41:101  21
17. Strumska slava 1927 (Radomir)      32    0   1  31   15:311   1

Notes
  - The teams play their home games at the following grounds:
    - Botev 57 SOU (Sofia) - st."57-mo uchilishte" - field 1, Sofia;
    - Vitosha (Bistritsa) - old st."Akademik" /4-ti kilometar/, Sofia;
    - Vitosha 13 (Sofia) - VTU "Todor Kableshkov" st., Sofia;
    - Kyustendil (Kyustendil) - st."Strandzhata", Kyustendil;
    - Levski Rakovski (Sofia) - st."Rakovski", Sofia;
    - Lokomotiv 1929 (Sofia) - st."Lokomotiv", Sofia;
    - Marek 1915 (Dupnitsa) - in Boboshevo;
    - Minyor (Pernik) - st."Zvezda", kv.Dimova mahala, Pernik;
    - Natsional (Sofia) - st."NSA", Sofia;
    - Pirin (Blagoevgrad) - in Riltsi;
    - Pirin 2001 (Blagoevgrad) - in Pokrovnik;
    - Septemvri (Sofia) - st."57-mo uchilishte" - field 1, Sofia;
    - Strumska slava 1927 (Radomir) - Gradski stadion, Radomir;
    - Hebar 1918 (Pazardzhhik) - st."Georgi Benkovski", Pazardzhik;
    - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - complex "Tsarsko selo", Sofia;
    - CSKA 1948 (Sofia) - VTU "Todor Kableshkov" st., Sofia;
    - Chavdar (Etropole) - st."Chavdar", Etropole.

                           Round 1

1 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)            1:1 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Rad)     3:1 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Natsional (Sofia)                 0:4 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa)           10:0 
Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia)                 3:3 
Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia)                    2:0 
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vitosha 13 (Sofia)              0:4 
5 September 2018, Wednesday, 11:30 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              3:1 
CSKA 1948 (Sofia)                                         bye

                           Round 2

8 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               4:3 
Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole)              3:0 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik)      0:3 
Natsional (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)              0:5 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Marek 1915 (Dupnitsa)     3:3 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        3:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad)             0:1 
CSKA 1948 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  5:2 
Vitosha 13 (Sofia)                                        bye

                           Round 3

12 September 2018, Wednesday, 11:30 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - CSKA 1948 (Sofia)                   4:2 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)       6:1 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv 1929 (Sofia)            4:2 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Rad)      5:0 
Minyor (Pernik) - Natsional (Sofia)                       3:0 
Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)   3:0 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski Rakovski (Sofia)         1:3 
Vitosha 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    6:2 
Botev 57 SOU (Sofia)                                      bye

                           Round 4

15 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)              0:2 
Vitosha (Bistritsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             1:4 
Natsional (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    2:0 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik)           0:17 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)         2:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa)           4:3 
CSKA 1948 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             2:1 
Botev 57 SOU (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                2:3 
Septemvri (Sofia)                                         bye

                           Round 5

19 September 2018, Wednesday, 11:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)          0:2 
Marek 1915 (Dupnitsa) - CSKA 1948 (Sofia)                 4:3 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil)        5:1 
Minyor (Pernik) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                  1:2 
Chavdar (Etropole) - Strumska slava 1927 (Radomir)        5:2 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Natsional (Sofia)               4:1 
Vitosha 13 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)   6:0 
Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               2:2 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 6

21 September 2018, Friday, 14:00 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)              2:2 
22 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Natsional (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                    3:3 
22 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia)    1:3 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Hebar 1918 (Pazardzhik)   1:6 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole)               3:1 
CSKA 1948 (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)              0:4 
Pirin (Blagoevgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)           1:0 
22 September 2018, Saturday, 14:00 EEST:
Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik)                 2:2 
Levski Rakovski (Sofia)                                   bye

                           Round 7

29 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin (Blagoevgrad)               0:6 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Botev 57 SOU (Sofia)           2:2 
Minyor (Pernik) - CSKA 1948 (Sofia)                       6:0 
Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil)              3:1 
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          5:1 
Vitosha 13 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)       13:0 
Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia)                     0:2 
29 September 2018, Saturday, 14:00 EEST:
Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)             7:1 
Tsarsko selo 2015 (Sofia)                                 bye

                           Round 8

2 October 2018, Tuesday, 16:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)         2:1 
3 October 2018, Wednesday, 11:30 EEST:
Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               3:2 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Sofia)         postponed 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)               2:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Hebar 1918 (Pazardzhik)         3:2 
CSKA 1948 (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    2:3 
Botev 57 SOU (Sofia) - Minyor (Pernik)                    4:5 
Pirin (Blagoevgrad) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            1:0 
10 October 2018, Wednesday, 15:30 EEST:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Sofia)         0:3 awd 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)                        bye

                           Round 9

6 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)      0:2 
Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad)                     0:2 
Chavdar (Etropole) - Botev 57 SOU (Sofia)                 0:0 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - CSKA 1948 (Sofia)               4:2 
Vitosha 13 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)              2:0 
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                1:4 
Levski Rakovski (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)   7:0 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Natsional (Sofia)    3:6 
Marek 1915 (Dupnitsa)                                     bye

                           Round 8 - postponed match

10 October 2018, Wednesday, 15:30 EEST:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Sofia)         0:3 awd 

                           Round 10

12 October 2018, Friday, 16:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Minyor (Pernik)               3:0 
13 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha (Bistritsa)       0:4 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)          0:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Sofia)               2:2 
CSKA 1948 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                    1:3 
Botev 57 SOU (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            4:1 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)          1:0 
13 October 2018, Saturday, 13:30 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole)                  2:0 
Natsional (Sofia)                                         bye

                           Round 11

17 October 2018, Wednesday, 11:30 EEST:
Chavdar (Etropole) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            1:0 
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad)             2:1 
Vitosha 13 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                 3:0 
Septemvri (Sofia) - CSKA 1948 (Sofia)                     2:1 
Levski Rakovski (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)         postponed 
Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              0:5 
Natsional (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)        11:0 
17 October 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa)                   7:3 
6 November 2018, Tuesday, 14:00 EET:
Levski Rakovski (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)         5:1 
Pirin 2001 (Blagoevgrad)                                  bye

                           Round 12

20 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia)                0:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa)             4:2 
CSKA 1948 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               0:1 
Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia)                  3:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha 13 (Sofia)                  2:0 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)       3:0 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Chavdar (Etropole)                3:1 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik)                2:2 
Strumska slava 1927 (Radomir)                             bye

                           Round 13

27 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Chavdar (Etropole) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)             2:1 
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Marek 1915 (Dupnitsa)           3:1 
Vitosha 13 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            2:0 
Septemvri (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   0:3 
Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)            2:0 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA 1948 (Sofia)    0:9 
Natsional (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)               1:2 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Lokomotiv 1929 (Sofia)    0:10 
Minyor (Pernik)                                           bye

                           Round 14

2 November 2018, Friday, 15:30 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia)             9:0 
3 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Kyustendil (Kyustendil) - Strumska slava 1927 (Rad)      11:0 
CSKA 1948 (Sofia) - Natsional (Sofia)                     2:0 
Botev 57 SOU (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                5:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Levski Rakovski (Sofia)             0:1 
in Dupnitsa, "Bonchuk" st.:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Vitosha 13 (Sofia)                1:5 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        1:4 
Minyor (Pernik) - Chavdar (Etropole)                      2:2 
Lokomotiv 1929 (Sofia)                                    bye

                           Round 11 - postponed match

6 November 2018, Tuesday, 14:00 EET:
Levski Rakovski (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)         5:1 

                           Round 15

9 November 2018, Friday, 11:30 EET:
Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       2:3 (2:0) 
10 November 2018, Saturday, 09:15 EET:
Natsional (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  2:3 
10 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik)                 5:1 
Vitosha 13 (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)             2:1 
Septemvri (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 3:0 
Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad)                 0:3 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)          2:2 
11 November 2018, Sunday, 14:00 EET:
Strumska slava 1927 (Radomir) - CSKA 1948 (Sofia)         0:13 
Chavdar (Etropole)                                        bye

                           Round 16

16 November 2018, Friday, 11:30 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)           3:0 
17 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
CSKA 1948 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                3:3 
Botev 57 SOU (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)     14:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Natsional (Sofia)                   5:1 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski Rakovski (Sofia)           2:1 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia)              7:0 
Minyor (Pernik) - Vitosha 13 (Sofia)                      0:4 
18 November 2018, Sunday, 11:30 EET:
Chavdar (Etropole) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              0:0 
Kyustendil (Kyustendil)                                   bye

                           Round 17

23 November 2018, Friday, 18:30 EET:
Natsional (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             1:2 
24 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Chavdar (Etropole)                   5:0 
Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik)                       1:3 
Levski Rakovski (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)        3:2 
Vitosha (Bistritsa) - Marek 1915 (Dupnitsa)               3:1 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad)       0:9 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)             4:3 
Kyustendil (Kyustendil) - CSKA 1948 (Sofia)               2:0 
Hebar 1918 (Pazardzhik)                                   bye

                           Round 18

22 February 2019, Friday, 11:30 EET:
Strumska slava 1927 (Rad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)     0:19 
2 March 2019, Saturday, 11:00 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              4:2 
2 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Kyustendil (Kyustendil) - Botev 57 SOU (Sofia)            0:1 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)              1:1 
Vitosha (Bistritsa) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            1:0 
2 March 2019, Saturday, 14:00 EET:
Levski Rakovski (Sofia) - Minyor (Pernik)                 1:7 
2 March 2019, Saturday, 16:00 EET:
Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole)                    0:2 
2 March 2019, Saturday, 16:30 EET:
Natsional (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 0:4 
CSKA 1948 (Sofia)                                         bye

                           Round 19

8 March 2019, Friday, 10:30 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)        1:2 
8 March 2019, Friday, 11:30 EET:
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia)               7:1 
9 March 2019, Saturday, 11:00 EET:
Chavdar (Etropole) - Levski Rakovski (Sofia)              0:0 
9 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      2:0 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Natsional (Sofia)              6:1 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir)    11:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil)             3:0 
Botev 57 SOU (Sofia) - CSKA 1948 (Sofia)                  0:1 
Vitosha 13 (Sofia)                                        bye

                           Round 20

13 March 2019, Wednesday, 11:30 EET:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Chavdar (Etropole)   1:2 
13 March 2019, Wednesday, 14:00 EET:
Strumska slava 1927 (Rad) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)      1:6 
13 March 2019, Wednesday, 15:30 EET:
CSKA 1948 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   1:2 
Kyustendil (Kyustendil) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       1:1 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)            7:1 
Natsional (Sofia) - Minyor (Pernik)                       1:2 
Levski Rakovski (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)         1:3 
Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                    0:4 
Botev 57 SOU (Sofia)                                      bye

                           Round 21

16 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)             11:0 
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa)             3:2 
Chavdar (Etropole) - Natsional (Sofia)                    3:0 
Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir)          10:2 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Lokomotiv 1929 (Sofia)         3:2 
in Padesh:
Pirin (Blagoevgrad) - Botev 57 SOU (Sofia)                2:1 
18 March 2019, Monday, 14:30 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - CSKA 1948 (Sofia)             1:3 
20 March 2019, Wednesday, 15:30 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil)           4:1 
Septemvri (Sofia)                                         bye

                           Round 22

23 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Botev 57 SOU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          0:0 
CSKA 1948 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 5:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)        1:2 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Minyor (Pernik)                  2:2 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Chavdar (Etropole)        0:9 
Natsional (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               4:2 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Vitosha 13 (Sofia)   0:4 
Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)               4:0 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 23

29 March 2019, Friday, 11:00 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)           0:1 
29 March 2019, Friday, 11:30 EET:
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Strumska slava 1927 (Rad)      14:0 
30 March 2019, Saturday, 10:00 EET:
in German:
Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    2:0 
30 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Natsional (Sofia)                    5:0 
Chavdar (Etropole) - Lokomotiv 1929 (Sofia)               1:2 
Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil)                 3:1 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - CSKA 1948 (Sofia)              0:1 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 57 SOU (Sofia)              2:2 
Levski Rakovski (Sofia)                                   bye

                           Round 24

3 April 2019, Wednesday, 11:30 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia)             1:1 
3 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa)               4:0 
Botev 57 SOU (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)           2:4 
CSKA 1948 (Sofia) - Minyor (Pernik)                       1:3 
Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole)              0:0 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)          4:1 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha 13 (Sofia)        0:16 
Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     5:1 
Tsarsko selo 2015 (Sofia)                                 bye

                           Round 25

5 April 2019, Friday, 11:00 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)         0:8 
6 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)               3:0 
Chavdar (Etropole) - CSKA 1948 (Sofia)                    0:0 
Minyor (Pernik) - Botev 57 SOU (Sofia)                    3:1 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Pirin (Blagoevgrad)            0:3 
6 April 2019, Saturday, 12:00 EEST:
in German:
Septemvri (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)        13:0 
9 April 2019, Tuesday, 11:00 EEST:
Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia)               postponed 
10 April 2019, Wednesday, 14:00 EEST:
in Patalenitsa:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Kyustendil (Kyustendil)         3:2 
1 May 2019, Wednesday, 11:00 EEST:
Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia)               4:0 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)                        bye

                           Round 26

12 April 2019, Friday, 12:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)      6:1 
13 April 2019, Saturday, 10:00 EEST:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Levski Rakovski (Sofia)   0:7 
13 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
in Padesh:
Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik)                     2:1 
Botev 57 SOU (Sofia) - Chavdar (Etropole)                 1:1 
CSKA 1948 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               2:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha 13 (Sofia)              1:8 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                3:1 
13 April 2019, Saturday, 17:00 EEST:
Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    2:2 
Marek 1915 (Dupnitsa)                                     bye

                           Round 27

17 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Strumska slava 1927 (Radomir)       8:0 
Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          0:5 
Septemvri (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)               4:6 
Vitosha 13 (Sofia) - CSKA 1948 (Sofia)                    2:0 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev 57 SOU (Sofia)            6:3 
Chavdar (Etropole) - Pirin (Blagoevgrad)                  0:0 
Minyor (Pernik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)               3:1 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa)          4:2 
Natsional (Sofia)                                         bye

                           Round 28

19 April 2019, Friday, 16:00 EEST:
in Dupnitsa, "Bonchuk" st.:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik)                   0:1 
20 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole)            postponed 
Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             postponed 
Botev 57 SOU (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                 0:1 
CSKA 1948 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     7:0 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)              3:0 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Natsional (Sofia)         2:6 
21 April 2019, Sunday, 11:30 EEST:
Kyustendil (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia)         3:1 
1 May 2019, Wednesday, 11:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole)            3:0 awd 
1 May 2019, Wednesday, 14:00 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             0:2 
Pirin 2001 (Blagoevgrad)                                  bye

                           Round 29

24 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST:
Natsional (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                1:3 
Levski Rakovski (Sofia) - CSKA 1948 (Sofia)               0:0 
Vitosha 13 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                  1:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       postponed 
Minyor (Pernik) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)                2:3 
25 April 2019, Thursday, 13:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil)             5:1 
25 April 2019, Thursday, 14:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  1:3 
Chavdar (Etropole) - Marek 1915 (Dupnitsa)                0:0 
8 May 2019, Wednesday, 17:00 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       1:1 
Strumska slava 1927 (Radomir)                             bye

                           Round 25 - postponed match

1 May 2019, Wednesday, 11:00 EEST:
Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia)               4:0 

                           Round 28 - postponed matches

1 May 2019, Wednesday, 11:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole)            3:0 awd 
1 May 2019, Wednesday, 14:00 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             0:2 

                           Round 30

4 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole)             5:0 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik)           3:6 
Botev 57 SOU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)            3:2 
CSKA 1948 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    2:3 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)    4:0 
4 May 2019, Saturday, 16:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)            0:1 
5 May 2019, Sunday, 13:30 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia)                   6:0 
8 May 2019, Wednesday, 11:30 EEST:
Kyustendil (Kyustendil) - Natsional (Sofia)               2:2 
Minyor (Pernik)                                           bye

                           Round 29 - postponed match

8 May 2019, Wednesday, 17:00 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       1:1 

                           Round 31

11 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Kyustendil (Kyustendil)   2:6 
Levski Rakovski (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)             0:3 
Septemvri (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             1:4 
Vitosha 13 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                7:0 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)        1:1 
11 May 2019, Saturday, 12:30 EEST:
Chavdar (Etropole) - Minyor (Pernik)                      1:3 
11 May 2019, Saturday, 13:30 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Botev 57 SOU (Sofia)                2:2 
11 May 2019, Saturday, 14:00 EEST:
Natsional (Sofia) - CSKA 1948 (Sofia)                     0:2 
Lokomotiv 1929 (Sofia)                                    bye

                           Round 32

14 May 2019, Tuesday, 17:00 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia)                 4:0 
15 May 2019, Wednesday, 11:30 EEST:
CSKA 1948 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir)        15:0 
15 May 2019, Wednesday, 17:00 EEST:
Minyor (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                 6:3 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Vitosha 13 (Sofia)             0:2 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)       7:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa)                 1:0 
Botev 57 SOU (Sofia) - Natsional (Sofia)                  5:0 
Kyustendil (Kyustendil) - Lokomotiv 1929 (Sofia)          0:1 
Chavdar (Etropole)                                        bye

                           Round 33

18 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - CSKA 1948 (Sofia)                3:0 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev 57 SOU (Sofia)      1:13 
Vitosha (Bistritsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)           0:2 
Levski Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)           1:0 
Vitosha 13 (Sofia) - Minyor (Pernik)                      5:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chavdar (Etropole)              4:2 
19 May 2019, Sunday, 15:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)              1:3 
19 May 2019, Sunday, 17:00 EEST:
Natsional (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   0:4 
Kyustendil (Kyustendil)                                   bye

                           Round 34

22 May 2019, Wednesday, 17:00 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Vitosha (Bistritsa)               2:0 
23 May 2019, Thursday, 09:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Natsional (Sofia)             4:2 
24 May 2019, Friday, 11:30 EEST:
Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia)                       3:0 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Levski Rakovski (Sofia)        4:2 
Pirin (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir)      20:0 
Botev 57 SOU (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)             3:1 
CSKA 1948 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)               6:1 
24 May 2019, Friday, 13:30 EEST:
Chavdar (Etropole) - Vitosha 13 (Sofia)                   2:1 
Hebar 1918 (Pazardzhik)                                   bye

Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Vitosha 13 (Sofia) XXX 1:1 3:0 5:1 2:0 4:2 2:1 11:0 5:0 2:0 3:0 7:0 2:0 5:0 6:2 6:0 13:0 2. Pirin (Blagoevgrad) 2:0 XXX 3:1 2:1 1:0 0:2 1:0 0:1 2:0 4:2 2:1 4:0 3:0 5:1 6:0 1:0 20:0 3. Lokomotiv 1929 (Sofia) 2:1 1:1 XXX 2:2 3:1 4:1 2:1 0:1 3:1 3:0 4:3 7:1 2:2 0:1 3:1 3:0 4:0 4. Minyor (Pernik) 0:4 0:2 1:2 XXX 3:1 6:3 2:3 3:3 2:2 6:0 3:1 7:3 3:1 3:0 3:0 2:0 10:2 5. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 0:1 0:1 1:2 3:0 XXX 3:0 6:1 7:1 3:0* 1:3 0:2 2:1 6:1 4:2 9:0 3:0 3:1 6. Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:4 2:1 5:1 5:1 1:1 XXX 1:1 1:3 4:2 4:2 6:3 3:1 3:2 4:1 7:1 3:2 14:0 7. Pirin 2001 (Blagoevgrad) 0:2 0:3 3:2 2:2 0:2 1:4 XXX 4:2 5:0 0:1 2:2 4:2 5:1 6:1 7:0 10:0 5:0 8. Levski Rakovski (Sofia) 0:2 0:3 0:5 1:7 2:3 1:3 3:2 XXX 3:0 0:0 2:0 1:0 5:1 4:0 4:0 7:1 7:0 9. Chavdar (Etropole) 2:1 0:0 1:2 1:3 1:0 0:0 2:1 0:0 XXX 0:0 0:0 0:0 3:1 3:0 2:0 3:0 5:2 10. CSKA 1948 (Sofia) 1:3 1:2 3:3 1:3 2:1 2:1 0:4 0:1 2:3 XXX 5:2 5:1 6:1 2:0 7:0 2:3 15:0 11. Botev 57 SOU (Sofia) 0:1 2:3 3:1 4:5 0:0 4:1 2:4 3:2 1:1 0:1 XXX 2:2 1:1 5:0 3:0 5:1 14:0 12. Marek 1915 (Dupnitsa) 1:5 0:6 4:2 0:1 0:8 3:6 1:0 2:1 3:1 4:3 2:2 XXX 4:1 0:4 4:0 2:0 11:0 13. Kyustendil (Kyustendil) 1:8 0:1 0:1 2:2 1:1 3:2 1:2 3:1 0:0 2:0 0:1 4:3 XXX 2:2 2:2 4:2 11:0 14. Natsional (Sofia) 3:3 0:4 1:3 1:2 1:2 4:2 0:5 3:2 2:0 0:2 2:3 0:4 1:2 XXX 5:1 2:2 11:0 15. Septemvri (Sofia) 0:4 0:3 1:4 1:3 1:4 4:3 1:3 2:2 0:2 2:1 1:3 3:0 4:6 0:2 XXX 2:0 13:0 16. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 0:4 0:3 0:5 0:3 0:2 1:4 1:0 1:1 1:2 0:9 2:2 3:1 5:1 3:6 1:3 XXX 8:0 17. Strumska slava 1927 (Radomir) 0:16 0:9 0:10 0:17 0:19 1:6 1:6 0:7 0:9 0:13 1:13 3:3 2:6 2:6 0:3* 0:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top