Detsa (b.2005-06):
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2019/20

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Current matches:

7 September 2019, Saturday, 11:30 EEST / Round 1:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia)     - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                  - 
Olimpiets (Sofia) - RD Sport (Sofia)                       - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)            - 
Kyustendil (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia)          - 
Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa)                    - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad)              - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev 57 SOU (Sofia)                0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)  0    0   0   0    0:0     0
  . Elit Sofia (Sofia)                  0    0   0   0    0:0     0
  . Kyustendil (Kyustendil)             0    0   0   0    0:0     0
  . Levski Rakovski (Sofia)             0    0   0   0    0:0     0
  . Marek 1915 (Dupnitsa)               0    0   0   0    0:0     0
  . Metal 2002 (Pernik)                 0    0   0   0    0:0     0
  . Minyor (Pernik)                     0    0   0   0    0:0     0
  . Olimpiets (Sofia)                   0    0   0   0    0:0     0
  . Pirin (Blagoevgrad)                 0    0   0   0    0:0     0
  . RD Sport (Sofia)                    0    0   0   0    0:0     0
  . Septemvri (Sofia)                   0    0   0   0    0:0     0
  . FK CSKA 1948 (Sofia)                0    0   0   0    0:0     0
  . Hebar 1918 (Pazardzhik)             0    0   0   0    0:0     0
  . Tsarsko selo 2015 (Sofia)           0    0   0   0    0:0     0

Notes
  - Vitosha (Bistritsa) plays its home games at the old "Akademik" st. /4-ti kilometar/ in Sofia.
  - Elit Sofia (Sofia) plays its home games at the old "Akademik" st. /4-ti kilometar/ in Sofia.
  - Kyustendil (Kyustendil) plays its home games at the "Osogovo" st. in Kyustendil.
  - Metal 2002 (Pernik) plays its home games at the "Metalurg" st. in Pernik.
  - Minyor (Pernik) plays its home games at the "Zvezda" st. in kv.Dimova mahala, Pernik.
  - Olimpiets (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia.
  - Pirin (Blagoevgrad) plays its home games in Riltsi.
  - RD Sport (Sofia) plays its home games at the Natsionalna futbolna baza in kv.Boyana, Sofia.
  - Septemvri (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia.
  - FK CSKA 1948 (Sofia) plays its home games at the VTU "Todor Kableshkov" st. in Sofia.
  - The other teams play their home games at the home stadium of their club.

                           Round 1

7 September 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia)     - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                  - 
Olimpiets (Sofia) - RD Sport (Sofia)                       - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)            - 
Kyustendil (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia)          - 
Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa)                    - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad)              - 
FK CSKA 1948 (Sofia)                                      bye

                           Round 2

11 September 2019, Wednesday, 11:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                    - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            - 
Levski Rakovski (Sofia) - Minyor (Pernik)                  - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)             - 
RD Sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)               - 
Elit Sofia (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                     - 
Vitosha (Bistritsa) - Botev 57 SOU (Sofia)                 - 
Metal 2002 (Pernik)                                       bye

                           Round 3

14 September 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   - 
Olimpiets (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)             - 
Kyustendil (Kyustendil) - Metal 2002 (Pernik)              - 
Minyor (Pernik) - FK CSKA 1948 (Sofia)                     - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski Rakovski (Sofia)          - 
Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa)                - 
RD Sport (Sofia)                                          bye

                           Round 4

21 September 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                  - 
Levski Rakovski (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)              - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             - 
Metal 2002 (Pernik) - Minyor (Pernik)                      - 
RD Sport (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)                 - 
Vitosha (Bistritsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                   - 
Elit Sofia (Sofia)                                        bye

                           Round 5

28 September 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Olimpiets (Sofia) - Septemvri (Sofia)                      - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)           - 
Kyustendil (Kyustendil) - Elit Sofia (Sofia)               - 
Minyor (Pernik) - RD Sport (Sofia)                         - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Metal 2002 (Pernik)              - 
Pirin (Blagoevgrad) - FK CSKA 1948 (Sofia)                 - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski Rakovski (Sofia)            - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)                        bye

                           Round 6

2 October 2019, Wednesday, 11:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)               - 
Metal 2002 (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad)                  - 
RD Sport (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                 - 
Elit Sofia (Sofia) - Minyor (Pernik)                       - 
Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil)              - 
Olimpiets (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)              - 
Botev 57 SOU (Sofia)                                      bye

                           Round 7

5 October 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia)              - 
Kyustendil (Kyustendil) - Botev 57 SOU (Sofia)             - 
Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)       - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Elit Sofia (Sofia)               - 
Pirin (Blagoevgrad) - RD Sport (Sofia)                     - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Metal 2002 (Pernik)                - 
Levski Rakovski (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)             - 
Olimpiets (Sofia)                                         bye

                           Round 8

12 October 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                   - 
Metal 2002 (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
RD Sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                   - 
Elit Sofia (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   - 
Vitosha (Bistritsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Minyor (Pernik)                     - 
Olimpiets (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)                - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia)                                 bye

                           Round 9

19 October 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Kyustendil (Kyustendil) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        - 
Minyor (Pernik) - Olimpiets (Sofia)                        - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev 57 SOU (Sofia)             - 
Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa)                  - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Elit Sofia (Sofia)                 - 
Levski Rakovski (Sofia) - RD Sport (Sofia)                 - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                 - 
Septemvri (Sofia)                                         bye

                           Round 10

24 October 2019, Thursday, 11:30 EEST:
Septemvri (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                    - 
RD Sport (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                    - 
Elit Sofia (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               - 
Vitosha (Bistritsa) - Marek 1915 (Dupnitsa)                - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                 - 
Olimpiets (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Minyor (Pernik)                - 
Kyustendil (Kyustendil)                                   bye

                           Round 11

2 November 2019, Saturday, 11:30 EET:
Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Sofia)                - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        - 
Pirin (Blagoevgrad) - Olimpiets (Sofia)                    - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 57 SOU (Sofia)               - 
Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)              - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                  - 
Metal 2002 (Pernik) - RD Sport (Sofia)                     - 
Minyor (Pernik)                                           bye

                           Round 12

9 November 2019, Saturday, 11:30 EET:
Septemvri (Sofia) - RD Sport (Sofia)                       - 
Elit Sofia (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                   - 
Vitosha (Bistritsa) - FK CSKA 1948 (Sofia)                 - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)             - 
Olimpiets (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                  - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)            - 
Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik)                  - 
Hebar 1918 (Pazardzhik)                                   bye

                           Round 13

16 November 2019, Saturday, 11:30 EET:
Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia)                        - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Kyustendil (Kyustendil)          - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          - 
Levski Rakovski (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                - 
Metal 2002 (Pernik) - Vitosha (Bistritsa)                  - 
RD Sport (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                      - 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 14

23 November 2019, Saturday, 11:30 EET:
Septemvri (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                     - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - RD Sport (Sofia)      - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                 - 
Olimpiets (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                   - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)        - 
Kyustendil (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad)              - 
Minyor (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  - 
Marek 1915 (Dupnitsa)                                     bye

                           Round 15

30 November 2019, Saturday, 11:30 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia)                - 
Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik)                      - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil)            - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)           - 
Metal 2002 (Pernik) - Olimpiets (Sofia)                    - 
RD Sport (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                    - 
Elit Sofia (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    - 
Levski Rakovski (Sofia)                                   bye

                           Round 16

spring 2020:
Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     - 
Elit Sofia (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  - 
RD Sport (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                       - 
Metal 2002 (Pernik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            - 
Levski Rakovski (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)          - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik)                    - 
Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              - 
FK CSKA 1948 (Sofia)                                      bye

                           Round 17

Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia)                    - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Marek 1915 (Dupnitsa)            - 
Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia)                  - 
Kyustendil (Kyustendil) - FK CSKA 1948 (Sofia)             - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - RD Sport (Sofia)               - 
Olimpiets (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)                     - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                 - 
Metal 2002 (Pernik)                                       bye

                           Round 18

Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                   - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Olimpiets (Sofia)     - 
Elit Sofia (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             - 
Metal 2002 (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil)              - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Minyor (Pernik)                     - 
Levski Rakovski (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)          - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin (Blagoevgrad)                - 
RD Sport (Sofia)                                          bye

                           Round 19

Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia)                  - 
Pirin (Blagoevgrad) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - FK CSKA 1948 (Sofia)             - 
Minyor (Pernik) - Metal 2002 (Pernik)                      - 
Kyustendil (Kyustendil) - RD Sport (Sofia)                 - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)            - 
Olimpiets (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                   - 
Elit Sofia (Sofia)                                        bye

                           Round 20

Septemvri (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                      - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)           - 
Elit Sofia (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)               - 
RD Sport (Sofia) - Minyor (Pernik)                         - 
Metal 2002 (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                 - 
Levski Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)            - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)                        bye

                           Round 21

Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - FK CSKA 1948 (Sofia)               - 
Pirin (Blagoevgrad) - Metal 2002 (Pernik)                  - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - RD Sport (Sofia)                 - 
Minyor (Pernik) - Elit Sofia (Sofia)                       - 
Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa)              - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Olimpiets (Sofia)              - 
Botev 57 SOU (Sofia)                                      bye

                           Round 22

Septemvri (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)              - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)             - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik)       - 
Elit Sofia (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               - 
RD Sport (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                     - 
Metal 2002 (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa)                - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)             - 
Olimpiets (Sofia)                                         bye

                           Round 23

FK CSKA 1948 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   - 
Levski Rakovski (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)              - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - RD Sport (Sofia)                   - 
Pirin (Blagoevgrad) - Elit Sofia (Sofia)                   - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa)              - 
Minyor (Pernik) - Botev 57 SOU (Sofia)                     - 
Kyustendil (Kyustendil) - Olimpiets (Sofia)                - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia)                                 bye

                           Round 24

Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)        - 
Olimpiets (Sofia) - Minyor (Pernik)                        - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             - 
Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad)                  - 
Elit Sofia (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 - 
RD Sport (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                 - 
Metal 2002 (Pernik) - FK CSKA 1948 (Sofia)                 - 
Septemvri (Sofia)                                         bye

                           Round 25

Metal 2002 (Pernik) - Septemvri (Sofia)                    - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - RD Sport (Sofia)                    - 
Levski Rakovski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia)               - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Vitosha (Bistritsa)                - 
Pirin (Blagoevgrad) - Botev 57 SOU (Sofia)                 - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Olimpiets (Sofia)                - 
Minyor (Pernik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                - 
Kyustendil (Kyustendil)                                   bye

                           Round 26

Septemvri (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)                - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        - 
Olimpiets (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                    - 
Botev 57 SOU (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)               - 
Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
Elit Sofia (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                  - 
RD Sport (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                     - 
Minyor (Pernik)                                           bye

                           Round 27

RD Sport (Sofia) - Septemvri (Sofia)                       - 
Metal 2002 (Pernik) - Elit Sofia (Sofia)                   - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                 - 
Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)             - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Olimpiets (Sofia)                  - 
Pirin (Blagoevgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            - 
Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil)                  - 
Hebar 1918 (Pazardzhik)                                   bye

                           Round 28

Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik)                        - 
Kyustendil (Kyustendil) - Hebar 1918 (Pazardzhik)          - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)          - 
Olimpiets (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                - 
Botev 57 SOU (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                - 
Vitosha (Bistritsa) - Metal 2002 (Pernik)                  - 
Elit Sofia (Sofia) - RD Sport (Sofia)                      - 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 29

Elit Sofia (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     - 
RD Sport (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      - 
Metal 2002 (Pernik) - Botev 57 SOU (Sofia)                 - 
FK CSKA 1948 (Sofia) - Olimpiets (Sofia)                   - 
Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        - 
Pirin (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil)              - 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik)                  - 
Marek 1915 (Dupnitsa)                                     bye

                           Round 30

Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                - 
Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad)                      - 
Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa)            - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)           - 
Olimpiets (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                    - 
Botev 57 SOU (Sofia) - RD Sport (Sofia)                    - 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Elit Sofia (Sofia)    - 
Levski Rakovski (Sofia)                                   bye

Results grid
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Botev 57 SOU (Sofia) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Elit Sofia (Sofia) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Kyustendil (Kyustendil) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Levski Rakovski (Sofia) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Marek 1915 (Dupnitsa) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Metal 2002 (Pernik) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Minyor (Pernik) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Olimpiets (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Pirin (Blagoevgrad) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 11. RD Sport (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 12. Septemvri (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 13. FK CSKA 1948 (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 14. Hebar 1918 (Pazardzhik) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 15. Tsarsko selo 2015 (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top